Opinie o T&S Group w Opole

T&S Group specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, u pracodawców zagranicznych, głównie w Holandii.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T&S Group w Opole

stef

fakt, jest lepiej niz bylo w tamtym roku.... z przerazeniem myslalam o dromgardzie ale spoko teraz domki sa czyste i w innej czesci niz rok temu a obok jest park rozrywki calkiem przyzwoicie jest i dostalem gwarancje godzin na pismie, milo mnie zaskoczyli w tym roku :-)

holender

Holandia to jest syf tam się już nie opłaca jeżdzić. Pracowałem w Holandii od 2004 roku do 2015 roku i mogę coś na ten temat powiedzieć jak agencje pracy fajnie okradają swoich pracowników za 40 godz pracy osoba zarabia po odtrąceniach za pokój z ćpunem lub alkoholikiem w środku 215 euro z tego trzeba na żarcie wydać na tydzień 80 euro zostaje 135 euro razy 4 tyg 550 euro odłożysz 2tyś zł a czasem nawet mniej. chętnie wam napiszę jak się fajnie zarabia w Holandii ardek0@poczta.fm

LEEELEEEE

Witam mam wyjechać do pracy z tej firmy przy zbijaniu palet czy możecie coś wiecej powiedziec o tej firmie

k

witam wraz z chlopakiem szukamy legalnej normalnej uczciwej pracy.chcialabym zapytac czy agencja t&s jest uczciwa agencja tzn. wyplaty sa na czas, zabieraja tylko faktycznie za to co powinni(domek,ubezpieczenie itp)czy sa problemy bedac za granica z uzyskaniem pomocy badz informacji? czy jezeli jest powiedziane ze np.tyg pracuje sie 40 godz. to faktycznie tak jest a nie praca od czasu do czasu po kilka godzin tylko.czy zakwaterowanie jest w miare ok?nie mowie tu o luksusach wiadomo ale czy sa w miare przyzwoite,w warunkow mozliwych do uzytkowania? bardzo zalezy mi na uczciwych opiniach ludzi ktorzy tam byli a nie tych ktorzy chca tylko swa zlosc i fustracje wylac. z gory dziekuje k.

Pracownik Produkcji

firma zadbala nawet o dowiezienie mnie do walwijk na ta rozmowe :) przyszla mila mloda osobka przekazala mi dokumenty w obu jezykach nl i pl ,zadala mi kilka standardowych pytan po angielsku na ktore odpowiedzialam ,potem musialam powiedziec pare słów o sobie po angielsku i po krzyku :) podpisalam dokumenty a wieczorem szlam juz do pracy :)

standardowy opis siebie ,nie standardowe jakie mam hobby i mialam je opisac w kilku słowach oczywiscie po angielsku ,

logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Recruitment and Employer Branding Specialist
Jankowo Gdańskie
NRF Poland Sp. z o.o.
olka

Do: Pozytywny Gość @ Kama- stawki uległy zmianie, chyba na lepsze :-)

bambamer

To oni jeszcze za rachunki jakąś kasę pobierają? Mam od nich ciekawą propozycję, ale się waham, bo coś mi ta agencja za dużo kasy ściąga, żeby potem się nie okazało, że wrócę do Polski bez niczego i jeszcze z opłatami dla T&S na głowie. Co o tej agencji sądzicie, uczciwa jest? Dobre wypłaty są?

fgh
@bambamer

elo jest to (usunięte przez administratora) firma ktora malo daje a wiecej zabiera chodzi o kase za robote nie polecam

lucy

do: Pozytywny Gość- Sanders jest super. S godziny, rozne dzialy, fajna czysta praca- ja polecam.

lucy

Pozytywny Gość

Dotyczy pracy przy kosmetykach w Vlijmen. Zakwaterowanie to co mi zaproponowano wydaje się dość dużo: Wiek - Koszt zakwaterowania/tydzień 22 lata i więcej - € 92,50 21 lat - € 80,00 20 lat - € 60,00 19 lat - € 40,00 18 lat - € 20,00 Ubezpieczenie 23,7 Euro/tydzien. Dowóz do pracy samochodem: Codzienne potrącenie w wysokości 5,10 Euro, chyba ze kierujesz, to nie płacisz. Jak będzie blisko to rowerem. Praca na zmiany ale jeszcze nie wiadomo. Koszty stałe uważam, że za duże.

ach gdzie sie wybierasz?

Pozytywny Gość

Czy moze ktoś coś powiedzieć o pracy w fabryce kosmetyków w Vlijmen? Jak tam jest? Pozdrawiam

Pracownik w roku 2013

Sierpień 2013 na Droomgardzie z agencji TnS. Sytuacja wyglądała następująco: Domki na Dromgardzie są faktycznie bardzo malutkie, wszystko tu w środku jest miniaturowe. Wraz ze współlokatorką trafiłyśmy do domku w idealnym stanie, był w środku bardzo zadbany, choć należy przyznać, że totalnie nie posprzątany po poprzednich bywalcach. Przez pierwsze dwa i pół dnia nie miałyśmy ciepłej wody, jednak upominając się stale udało się załatwić i w końcu naprawili usterkę i można było spokojnie korzystać z cieplutkiej wody : ) Amplituda temperatury powietrza w domku jest zaskakująco duża. Za dnia jest bowiem gorąco jak w Afryce. Zatem w nocy przymrozki sięgają tych na Antarktydzie. Nie mam pojęcia jak ludzie wytrzymują tutaj zimą, skoro teraz latem, gdy na dworze jest ponad 20 stopni nocą jest aż tak lodowato. Polecam więc jeśli ktoś przyjeżdża latem- zabrać ze sobą wiatrak by za dnia nie było tak duszno jak jest oraz kaloryfer, żeby w nocy nie marznąc, ewentualnie opcja zabrania śpiworu + koca KONIECZNIE!!! Z firm, w których się tutaj pracuje nigdy nie polecę firmy King. To co tam się wyprawa jest absolutnie niedopuszczalne i niemożliwe. Nikt kto tam przyjdzie od razu nie uwierzy w to co zastanie. Mam na myśli atmosferę pracy. Wymienię imię i nazwisko, bo uważam że warto i że należy tak postąpić: Kasia Sankiewicz. Nie polecam to nawet mało powiedziane, wredna, niemiła, nie okazująca szacunku współpracownikom osoba. Pracujący tutaj kierownik w biurze(który jest na zastępstwie Kacper) Jest niezwykle w porządku człowiekiem, zawsze pomocny, zawsze chętny do działania ;) Można i da się spotkać tu ciekawych ludzi(jak wszędzie), jednak jeśli mam być szczera jest to tutaj totalną rzadkością. Nie polecam firmy Jourgens, jeśli ktoś nie chce się pracować niemalże jak koń pociągowy. Jest bardzo ciężko, czasami nie można tego nazwać pracą, a ciężką harówką niestety : ( Jest to bardzo przykre, ale jeśli chodzi o Jourgens to chyba nic gorszego pod tym względem być nie może. Za to jeśli chodzi o wypłatę jest podobno proporcjonalna do włożonego wysiłku, czyli jest to jeden z najlepiej płatnych zakładów w TnS’ie. Tak słyszałam od ludzi tam pracujących. W domku jest straszna wilgoć, proponuję zabrać pochłaniacz wilgoci, a kiedy się tu mieszka dużo grzać i często wietrzyć, żeby ta wilgoć nie kumulowała się w domku, bo jest źle wówczas(zapach oraz pleśń) : ) Można tu spotkać ludzi na poziomie, którzy jednak wstydzą się takiego życia na dłuższą metę ; ) TnS to dobre rozwiązanie na czas krótki przez co rozumiem 4-5 tygodni, na takie coś nawet mogę tą agencję polecić. Gdy wyjeżdżałam tutaj na Droomgard i zobaczyłam opinię na tym forum, miałam ochotę zrezygnować, jednak miałam okazję sama się przekonać jak sytuacja wygląda. : ) Dostaliśmy służbowe telefony, z których mogliśmy rozmawiać ze wszystkimi z TnS, czyli z ludźmi na miejscu na darmo. Czyli to co tutaj na miejscu w Holandii ma największe znaczenie. Karty która znajdowała się w telefonie nie trzeba było nawet doładowywać. Czasowo- czyli dojazd do pracy, w zależności od firmy. Do formySanders trwa 20 minut, do firmy Jourgens około godziny, do Kinga jakieś 20 minut. Pobierane jest odgórnie(czyli odtrącane od późniejszej wypłaty) codziennie około 5 Euro za dojazd. Kierowcy busów palą papierosy podczas jazdy, robi to niemal każdy spośród nich. Regularna wypłata zaliczek, solaris, czyli tzw wyrównanie dopiero 2 tygodnie po zakończeniu przepracowanego miesiąca .

true.survivor

Mam teraz możliwość wyjazdu z t&s jako operator wózków widłowych typu reachtruck/heftruck, pracował ktoś może przez tą agencję na takim stanowisku? Nie wiem, czy warto zaczynać z nimi przygodę, oferta wygląda dosyć ciekawie, ale po moich doświadczeniach w Holandii, jak i innych osób zwyczajnie się teraz boję tam jechać. Jak się wybiera do NL do byle jakiej pracy (np. pracownik produkcji) to zawsze agencje dymają ludzi na kasę, a tutaj skoro chcą mnie przeszkolić to może nie będzie źle, może ktoś mi powiedzieć, jak tam z nimi jest na takich stanowiskach? Będę bardzo wdzięczny za każdą opinię, pozdrawiam :)

Ged

Praca w fabryce kosmetyków w Vlijmen, może ktoś powiedzieć coś na ten temat?

qwerty
@Ged

Praca duch. Wszyscy widzą, że jest, chociażby na portalu niedziela.nl. Chyba nikt nie zaczął pracować. A co do samej firmy T&S... Wszystko zależy jak się trafi i na kogo się trafi. Nie można powiedzieć, że wszystkie oferty są beznadziejna i że firma tylko oszukuje i żeruje na ludzkiej naiwności. Znam osoby pracujące przez tą Agencję, które mają zagwarantowane codzienne zatrudnienie, a co za tym idzie i zadowalającą ilość godzin pracy. Znam też wiele osób, które będąc zatrudnione przez firmę nie mają pracy wcale, albo są wzywane do niej raz na dwa tygodnie. W taki sposób nie da się ani żyć, ani przeżyć.

K.
@Ged

Praca przy kosmetykach w Vlijmen jest bardzo fajna, a przede wszystkim ludzie są przesympatyczni, przynajmniej ci z którymi miałam do czynienia. Praca ogólnie jest trochę monotonna, ale zazwyczaj są zmiany stanowiska co pół godziny :) Trzeba mieć szybkie ruchy i wykazać się sprytem i chęcią pracy - jak to pokażesz, pracownicy od razu to zauważą i Cię zostawią w firmie. To miejsce pracy polecam jak najbardziej :)

nick
@Ged

Praca w tej firme to czysty wyzysk. Poniżają ludzi, wynagrodzenie w Sandersie to około 6-8 euro gdzie w każdej innej firmie jest minimum 9.50-12 euro 15 euro na godzinę. Kłamią, łudząc ludzi, że firma daje szanse na stałą pracę co ma rekompsowac niskie wynagrodzenie nikt bez znajomości nie dostaje tam pracy wystarczy popytać ludzi i szybko się zorientujecie że pracują tam same rodziny i ich znajomi. To jedna z najgorszych firm chyba że ktoś chce pracować rekreacyjnie i charytatywnie bogacić leserów którzy zatrudniają tam swoje leserskie rodziny to polecam :D

mm

Jedzie ktoś w ten weekend do pracy w Utrechcie ?

mm

Jedzie ktoś z tej agencji do Utrechtu na magazyn z kosmetykami ?

zainteresowana

Czy ktoś wie coś o ofercie pracy na manazynie w Utrechcie ?

klaudia
@zainteresowana

Ja pracuje w hemie z chlopakiem, powiem tak praca po 11-14 godzin . Wyplat po 2 tygodniach pracy po odciagnieciu mieszkania plus roweru I ubezpieczenia dostalam wyplat o wartosci prawie 3€ smiech na sali t&s firma ktorej nie polecam !

Tomasz

Miałem wyjechać na kosmetyki oszukali mnie!odradzam ta agencje

@Tomasz

Panie Jarku i panie Tomku, bardzo chętnie byśmy pomogli lub wyjaśnili problem, ale Waszymi krótkimi notkami nie dajecie nam nawet szansy. Musimy wiedzieć konkretnie o kogo chodzi oraz poznać sprawę, by ją rozwiązać. Bardzo prosimy o kontakt. Możecie zrobić to na kilka sposóbów: 1. zadwonić na któryś z naszych numerów 77 456 16 05 (lub 06,07). 2. odwiedzić nas w burze w Opolu na ul. Krakowskiej między 9.00 a 18.00 3. Znaleźć nas na FB lub Skype :) Pozdrawiamy

uyo
@Tomasz

Firma T&S jest znana na rynku zagranicznym jako firma oszukujaca osoby poszukujące pracy szczególnie dotyczy to polaków. Poszukują osoby o niskich kwalifikacjach i naiwnych do pracy w cieszkich warunkach najczęściej szkodliwych dla zdrowia. Oferują zakfaterowania w tragicznych warunkach często w 3-4 osoby w jednym pokoju. Koszty za takie warunki to 350 euro gdzie za te same pieniądze można wynająć np kawalerke w holandii. Jeśli ktoś chce wyprowadzić sie zostaje zwolniony. Firma kłamie na forum że postępuje inaczej. Oszukują ludzi juz na starcie trafiają do innych firm niż chcieli w polsce zwykle nas wysypisko śmieci w waalwijk. Firma podaje telefon w razie skarg niestety po przyjeździe zagranicę nie odbierają telefonów lub sie rozlaczaja albo odpowiadają iż ich firma nie ma wpływu na filie zagraniczną.

T&S Group
@uyo

Drogi użytkowniku UYO, w naszej ofercie są propozycje m.in. dla absolwentów, studentów i młodzieży uczącej się. Takie osoby rzeczywiście mają zazwyczaj niskie kwalifikacje, ale od czegoś trzeba zacząć karierę zawodowową, prawda? To, że oferujemy taką pracę powinno być akurat plusem :) Dla osób doświadczonych, z kwalifikacjami (spawacze mig-mag, operatorzy wózków widłowych, programiści IT) także co tydzień mamy coś nowego. Nikt nie jest u nas poszkodowany :) Pokoje zwykle są 1-2 osobowe. Dla młodzieży uczącej się możliwy jest całkowity zwrot opłat. Jeśli ktoś się nie „łapie”, może wynająć coś na własną rękę. Warunki pracy nie są szkodliwe. Czasem jest za to zimno (praca w chłodni) lub brudno (kurz na budowie) - mówimy jednak o tym przed wyjazdem. Większość ofert jest jednak od tych czynników wolna. Telefony są u nas faktycznie często zajęte. Mamy pod opieką setki ludzi, przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość. Pozdrawiamy T&S Group Polska

Blablabla
@Tomasz

W jakim sensie Cię oszukali? Nie ma tam pracy? Sama sie wybieram na kosmetyki i szukam opinii...

świezaki
@uyo

Hej hej. Czy wyjeżdża ktoś może 12 na sortowanie owoców? Był ktoś w takiej pracy z tej agencji? My jedziemy pierwszy raz za granicę do pracy i chyba jak każdy mamy obawy. Ważne pytanie czy stawki godzinowe brutto są u nich już po odliczeniu zakwaterowania czy nie - bo w takiej sytuacji zostalby nam grosze z zarobionego czy trzeba ( mam nadzieje ze nie) płacić od 1 dnia za mieszkanie z własnej kieszeni. Bardzo nam zależy na wyjeździe do pracy ale nie jesteśmy majetni i bierzemy z sobą dość skromna ilość gotówki na dwie osoby niecały 1000 zł. Proszę o szczere odpowiedzi na salongier777@Interia.pl lub pod tym postem. Dziękuję bardzo i pozdrawiam.

@świezaki

Spokojnie, nie płaci się za mieszkanie od pierwszego dnia. Jeśli to Wasz pierwszy raz w Holandii, to rzeczywiście dobrze jest mieć na początek trochę pieniędzy. Wszystko przez oczekiwanie na holenderski numer SOFI (taki tamtejszy nip) na który czeka się od kilku do kilkunastu dni w najgorszym wypadku. Na wypłatę nie trzeba czekać miesiąc, można skorzystać z systemu cotygodniowyh zaliczek. Żeby je otrzymać, trzeba wypełnić biały formularz rejestracji godzin i zdać go na weekend. Należy wpisać w nim przepracowane w minionym tygodniu godziny. Pierwszą taką zaliczkę wypłacamy w drugim tygodniu pracy w Holandii. W razie pytań, prosimy jeszcze o telefon do naszego biura. Wyjaśnimy wszelkie wątpliwości. Pozdrawiamy serdecznie.

@T&S Group

"Wszystko przez oczekiwanie na holenderski numer SOFI (taki tamtejszy nip) na który czeka się od kilku do kilkunastu dni w najgorszym wypadku." hahaha takie kity to my a nie nam Ostatnio 70 osób dostało nr'y sofi w godzinę. Co za ściema

Sardynka
@pracownik

Nie każdy nr Sofii dostaję w godzinę, ja czekałam ponad miesiąc :)

@Sardynka

Tak też bywa. Wiele zależy od miesiąca. Generalnie na SOFI dłużej czeka się wiosną i latem, bo też więcej ludzi wyjeżdża wtedy do pracy sezonowej. Kolejka się więc wydłuża :)

Nl_Babka
@Sardynka

Chyba miesiąc na umówienie się w Urzędzie - sam nr dostaje się w godzinę (kiedyś nr BSN załatwiało się poprzez kontakt elektroniczny, ale Urząd zmienił postępowanie - istniały przesłanki, że agencje pracy oszukują... więc stąd kontakt bezpośredni z urzędnikiem).

Jarek

Oszuści

Paw

Wyjechał ktoś z Was korzystając z wakacyjnej oferty pracy dla młodzieży uczącej się?

Zostaw merytoryczną opinię o T&S Group - Opole

• Jak się pracuje w T&S Group?

Zobacz opinie na temat firmy T&S Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T&S Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy T&S Group?

Kandydaci do pracy w T&S Group napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

T&S Group