Opinie o Essu Eksport-Import Skup Sprzedaż Hurtowa Usługi Jan Szefer w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Essu Eksport-Import Skup Sprzedaż Hurtowa Usługi Jan Szefer. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Essu Eksport-Import Skup Sprzedaż Hurtowa Usługi Jan Szefer na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Essu Eksport-Import Skup Sprzedaż Hurtowa Usługi Jan Szefer w Opole

bylypracownik Nowy wpis

Stanowczo nie polecam i odradzam pracę na rzecz tego "przedsiębiorcy". Pan, który jest właścicielem tej firmy to uosobienie najgorszych cech polskiego przedsiębiorcy starej daty. (usunięte przez administratora), agresywny, wyzywający pracowników, nie rozumiejący pojęcia urlop. Praca na umowę zlecenia przy 6 dniach pracujących w tygodniu w stałych godzinach pracy za stawkę poniżej kwoty minimalnej. Pracę zaczyna się po godzinie 4 a kończy o 12-13. Na trasie masa aptek do wyładowania towaru. Pan z czasem dodał więcej punktów aptecznych do obsługi na trasie, ale nie raczył zwiększyć wynagrodzenia. Zarobki oscylują poniżej słów krytyki. W 2020 było to ok. 1800 zł za pracę opisaną wyżej. Flota pojazdów i ich stan techniczny pozostawia wiele do życzenia. Atmosfera i warunki pracy tragiczne. Panuje atmosfera strachu przed "szefem" Ta "firma" powinna już dawno przestać istnieć a Pan właściciel odejść na emeryturę - po uprzednich wyrokach karnych, cywilnych oraz z zakresu prawa pracy. Przestrzegam i odradzam przed podejmowaniem pracy w tym przybytku. Aktualnym pracownikom życzę znalezienia normalnej pracy za uczciwe pieniądze i z poszanowaniem praw człowieka.

Anonimowy_Pracownik

Ten człowiek to przestępstwa w sensie nie tyle prawnym, co bardziej moralno-etycznym. Typowy оszust, stary zrzędzący kawał сhujа traktujący swoich pracowników w sposób niehumanitarny, łagodnie mówiąc. Nawet nie przestrzegam przed tym pracodawcą, bo widzę, że wcześniej zrobili to inni w opiniach, wzywam jednak obecnych pracowników do przemyślenia swojej obecnej sytuacji i rozważenia tak zwanego piеrdоlnięсia wypowiedzeniem

@Anonimowy_Pracownik

Ano, ja akurat znając jedynie opinie tutaj zaczynam się dziwić, bo naprawdę wygląda na to, że mają na co narzekać a wciąż to się utrzymuje. Życzysz firmie upadku skoro chcesz żeby każdy z niej odszedł?

Anonimowy_Pracownik Nowy wpis
@Halina

Nikomu źle nie życzę, firma powinna niedługo upaść w sposób naturalny. Oczekuję jednak sprawiedliwości. Firmę powinna odwiedzić inspekcja pracy, potem poli ja, potem szef powinien wyрierdalać na rozprawę sądową, tam powinien usłyszeć wyrok. Moim zdaniem nie przesadzając, ten osobnik powinien otrzymać karę więzienia bez możliwości wyjścia za kaucją, jest po prostu złym człowiekiem. @Halina a Ty masz jakieś powiązanie z tą firmą? Bo dużo pytasz o stosunki pracowników z Janem Szeferem, może podziel się z nami wiedzą o Essu, jeśli taką posiadasz

Anna Nowy wpis
@Anonimowy_Pracownik

Możesz wytłumaczyć, dlaczego według Ciebie powinna być aż tak drastyczna kara? Takie oskarżenia to wymagają solidnego wyjaśnienia. Też bym chciała je poznać... Bo może nie jest aż tak tragicznie?

Anonimowy_Pracownik Nowy wpis
@Anna

Oczywiście. >> Udostępnianie kierowcom samochodów niesprawnych technicznie - przestępstwo polegające na świadomym sprowadzaniu zagrożenia w ruchu lądowym oraz zagrożenia zdrowia bądź życia kierowcy >> Zmuszanie do pracy powyżej 12h (w przypadku kierowców nocnych - wykroczenie polegające na nieprzestrzeganiu kodeksu pracy >> Mobbing - przestępstwo >> Wypłacanie "pod stołem" - przestępstwo natury skarbowej >> Zabieranie pracownikom części wypłaty z powodów niezawartych w umowie - przestępstwo polegające na przywłaszczeniu cudzego mienia tudzież środków >> Nakaz przewozu narkotyków i leków psychotropowych bez odpowiedniego zezwolenia (na zezwolenie pracownicy czekają nieraz około miesiąca) - podżeganie do przestępstwa polegającego na przemycie substancji odurzających >> Nakaz przewozu autem do 3,5t towaru przekraczającego tę wartość - wykroczenie >> Brak monitoringu w firmie transportującej narkotyki i leki psychotropowe - niedopełnienie obowiązków

Vinci

Tragedia po prostu...

@Vinci

O to może Ty mi odpowiesz. Poważnie szef się zachowuje tak jak opisali tutaj? Czemu? :(

Vinci
@Halina

Czemu tak się zachowuje, to trzeba jego samego spytać. Szef tej firmy ma już swoje lata, być może została mu jeszcze taka typowo komunistyczna mentalność i zachowuje się tak jak się zachowuje. Śmiesznie było w 2021 jak był covid, odwalał taką panikę że szkoda aż o tym pisać. Ma bardzo wysokie mniemanie o sobie. Jest na świecie pewien procent ludzi zachowujących się w ten sposób i on po prostu do nich należy, nic więcej nie umiem odpowiedzieć, czemu tak się zachowuje, psychologiem nie jestem ;)

@Vinci

A ok, ok. Ale ta panika, o której wspominasz to odbiła się jakoś na czymkolwiek czy po prostu chodzi o jakieś nietypowe zachowanie?

Halina

Oj widzę, że parę lat temu to tutaj wysyp negatywów niestety był. Szefo podobno wulgarny i sknera do tego płaca niby serio niska. Faktycznie przykre warunki, aż mnie się odechciewa to czytać. :/ Dalej tak tu się pracowników robi na hajs czy chociaż firma jakoś się dorobiła i wypłaty podskoczyły? Pracuje ktoś aktualnie i może powiedzieć coś więcej o tym?

Jr1111111
@Halina

Kolega tam pracuje, wypłata tragiczna, szef dalej potrafi tylko zwyzywać, stanowczo bym odradzał, chyba, że ktoś pilnie potrzebuje pieniędzy

Emilia
@Jr1111111

Jaka to tragiczna wypłata? Masz na myśli najniższa krajową czy jakieś inne stawki?

Świadek_tego_co_się_tam_działo
@Emilia

Przeliczając na godziny, to wypłata jest poniżej minimalnej krajowej, do tego szef gardzący pracownikami, o kulturze wypowiedzi godnej niejednego wytrawnego menela, a stan części samochodów służbowych jest porównywalny ze stanem osobowych wagonów II klasy w Bangladeszu. Do tego dochodzą liczne próby okrojenia pracownika z wypłaty, atmosfera jest tam jedynie nieco lepsza niż na rozprawie sądowej kończącej się wyrokiem dożywocia, swoją drogą kodeks pracy nie istnieje dla pana zarządzającego tą firmą, umowy-zlecenie, mobbing, ach wiele można tu napisać. Aha i nie przejmujcie się, jeśli długo nie możecie znaleźć pracy o warunkach co najmniej średnich. Lepiej już siedzieć chwilę na bezrobociu, niż najbliższą przyszłość spędzić w niemal więzienno-obozowych warunkach udając wdzięczność za wypłatę, no łaskawiec. Cała ta działalność balansuje na granicy łamania prawa. Omijać szerokim łukiem, chyba że masochizm was kręci, no to ewentualnie w takim przypadku polecam firmę Essu.

@Świadek_tego_co_się_tam_działo

Jezu, ale że aż gardzi niby? Dlaczego tak właściwie miałby się aż w tak okropny sposób zachowywać? :(

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Essu Eksport-Import Skup Sprzedaż Hurtowa Usługi Jan Szefer? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
Ona

@Marek o czym piszesz?

Na 20 to -0.

Zawiedziony

Szef jest wulgarny w stosunku do pracowników. W autach śmierdzi skętami papierosowymi. Płaca bardzo niska jak na tak dużą ilość godzin. Zaczynasz pracę wieczorem kończysz przeważnie o 12 w południe nie polecam, śmiech na sali

Ukrainupracowitu

Szef to skończona sknera, próbuje ściągnąć każda złotówkę z ciężko zapracowanej pensji, a ta jego Grażynka (księgowa) jeszcze gorsza. Opinia to -1. Polecam.

Krysiux

Powiem tak. Opinia na 10 to 0. Nie ma ani jednego plusa tej pracy. Zaczynasz trasę o 20, kończysz o 12 w południe. Szef firmy to tak miły człowiek, ze dramat..... nie zarobisz ani na paliwo. Potrafi tylko klnąc i zwyzywać. Odradzam każdemu.

mw

Jan robi Hajs, Jaś nie zarobi ..

OnaTemuWinnaPocałowaćGoNiePowinna

Praca w godzinach nocnych. Płaca słaba, jak na zakres obowiązków i odpowiedzalność, która jest na poziomie bardzo wysokim, wręcz kosmicznym... premia dla wybranych, lecz da się ją dostać, jeśli człowiek daje z siebie wszystko... Z plusów, można nabrać doświadczenia w transporcie, trasy stałe jak i stałe punkty, samochody serwisowane na bieżąco, ogólnie nie napracujesz się fizycznie, bardziej psychicznie. Rotacja spora, więc i ludzie różni i różniści. Powodzenia! Bo się przyda.

Zostaw merytoryczną opinię o Essu Eksport-Import Skup Sprzedaż Hurtowa Usługi Jan Szefer - Opole

• Jak się pracuje w Essu Eksport-Import Skup Sprzedaż Hurtowa Usługi Jan Szefer?

Zobacz opinie na temat firmy Essu Eksport-Import Skup Sprzedaż Hurtowa Usługi Jan Szefer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Essu Eksport-Import Skup Sprzedaż Hurtowa Usługi Jan Szefer?

Essu Eksport-Import Skup Sprzedaż Hurtowa Usługi Jan Szefer
1.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Bolesława Biegasa 4
    45-528 Opole