Opinie o Fenix Vet Sp. z o.o. sp.k. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fenix Vet Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fenix Vet Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fenix Vet Sp. z o.o. sp.k. w Poznań

Aplikowalam na stanowisko przedstawiciela region pomorskie. Ktoś coś? Wiem że są 2 etapy, jak to wygląda finansowo? Ktoś tutaj pisał o jakiejś prezentacji. O co chodzi?

@Hela

Firmy mnie śmieszą z tymi przygotowaniami prezentacji, człowiek jeszcze tam nie pracuje, nikt mu nie płaci a ma poświęcać swoj czas na robienie czegoś co być może firma sobie w przyszłości wykorzysta. Nie wspominając o tym, że rekrutacje nie są na marketingowca który jest biegły w tworzeniu różnych materiałów tylko handlowca i to firma powinna dostarczać materiały.

jak w tym roku prezentują się regiony, jak je oceniacie? chodzi o to, że w tej ofercie dla regionalnego piszą wprost, że wynagrodzenie prowizyjne jest adekwatne do rozwoju regionu. Interesuje mnie więc ich ocena

Ile można zarobić w tej firmie tak realnie? Z tego co wyczytałem pierwsze pół roku mniej, a potem nie wiadomo. Ktoś potrafi powiedzieć ile średnio wynosi pensja?

Dobre zarobki, na czysto możesz wyciągnąć 5-6 tys złotych

Irena
@Kasia

O jakim konkretnie stanowisku mowa? Widziałam na stronie, że jest rekrutacja na specjalistę e-commerce, ale nie było tam widełek podanych. Te plany sprzedażowe to takie realne są? Czy bardzo trzeba się napocić?

Paweł Nowy wpis
@Kasia

Kasiu chyba ty z doświadczeniem. Dostajecie słabe pieniądze ludzie na start. Jak to nie jest dla Was priorytet to śmiało startujecie i rok się pobjujacie. Polecam szybko uciekać z tego miejsca i od śmiesznego szefa.

Ina Nowy wpis

Co z tymi materiałami, o których parę miesięcy temu ktoś pisał? Czy Pracodawca już wszystko normalnie dostarcza i do niczego nie ma już ograniczonego dostępu? Chce się dowiedzieć, ponieważ w internecie widoczna jest oferta właśnie dla regionalnego. Jakie wsparcie w tym momencie jest oferowane? Ocenicie targety i sprzedaż? i czy są planowane zmiany od kolejnego okresu?

@Marta

Tak są dwa etapy, pierwszy zazwyczaj na teams, drugi to spotkanie gdzie podany jest wzór prezentacji z przykładowymi pytaniami aby łatwiej było ją przygotować, z tego co wiem nie ma konieczności odpowiadania na wszystkie. Jeżeli chodzi o finanse to zależy od stażu pracy i wyrobienia nałożonych planów sprzedażowych, na początek trzeba przygotować się na wynagrodzenie bardzo przeciętne.

@Hela

A powiedz - warto tam pracować? Jakieś opinie?

@Marta

To zależy czego szukasz. Plusy to spora swoboda działania i dość łatwy temat do rozkręcenia i budowania szybkich wzrostów sprzedaży, minusy to rozbudowana biurokracja, raporty, biznesplany, brak dodatkowych benefitów pozapłacowych. Zarobić można, tylko trzeba mieć wynik sprzedażowy.

Mariusz
@Hela

A jak finansowo? I o co chodzi z tą lojalka??

@Mariusz

2 lata (zwrot kosztów szkoleń, bodajże 100% w pierwszym roku i 50% w drugim) + 1 rok zakazu bezpośredniej konkurencji, czyli jak pracujesz w dietach to zakaz pracy do roku po ustaniu zatrudnienia w firmie, która produkuje diety, jak w nutraceutykach to zakaz pracy w firmie z suplementami wet. Co do finansów to poczytaj posty powyżej, zależy od stażu i od wyników, jak je masz to nie jest źle.

@Hela

A jak ten 2 etap wygląda? Prezentacja czy coś jeszcze?

@Marta

Zapraszają Cie na rozmowę , jest kierownik i ktoś z wyżej, musisz zrobić prezentacje o sobie i odpowiadać na pytania, często się powtarzają z 1 rozmowy. Ogólnie atmosfera wydaje się ok

Mini

3000-3500 netto i prermie dopiero po okresie próbnym

@Hela

Serio z tymi benefitami? A co z rozwojem w firmie? Nie chodzi mi o szkolenia firmowe, ale o szanse na awans. Może tutaj piąć się w górę wraz ze wzrostem stażu i doświadczenia? Praktykują rekrutacje wewnętrzne na lepsze posady??

Nick Nowy wpis
@Hela

Aplikowałeś do Fenix Vet Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Kazik

Sporo wątków już na forum poruszono. A to, że podstawą to 3000 - 3500 netto i że na okresie próbnym brak prowizji. A to, że jest 2-letnia lojalką ze zwrotem kosztów za szkolenia. Pisano także ostatnio, że rekrutacja trzy-etapowa, w tym obowiązkowo wizyta w Łodzi. Czy to z tych względów wystawiono ogłoszenie dla Regionalnego Przedstawiciela Handlowego? Czy jeszcze jakieś inne względy, choćby rozwój struktur? No i czego dotyczą te szkolenia, że obwarowane są lojalką?

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko doradca techniczny w Fenix Vet Sp. z o.o. sp.k.? Napiszcie, jak Waszym zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się pomocne dla innych użytkowników.

Ex asm

Najpewniej 3 etapy rekrutacji; online, face to face i obowiązkowo, nieważne skąd jesteś, spotkanie w Łodzi. Szczerze nie polecam. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to technicy w przychodniach zarabiają lepiej.

Gośka
@Ex asm

Serio z ta pensją? Dajcie znać jaka jest ta kasa dla doradcy?? A co do spotkania w łodzi to firma finansuje dojazd, nocleg itd?? Czy to jest po stronie kandydata?

Daniel

Czy firma rzeczywiście posiada "własne fabryki" w Polsce, Wielkiej Brytanii i we Włoszech?

Byly
@Daniel

Nie, fabryka jest w UK ale producenta VetPlusa, we Włoszech jest fabryka karmy producenta exclusion. Fenixvet nie ma żadnych fabryk, jest jedynie dystrybutorem posiadającym własny magazyn, świecący pustkami. ????????‍♀️

Surprised
@Byly

O, a czy coś stało, że "świeci pustkami"? Bo nie rozumiem, jeśli firma nie posiada produktu, to po co miałaby zatrudniać ludzi od sprzedaży?

@Byly

Jest jakaś rotacja pracowników między tymi placówkami? Można zacząć prace w jednym miejscu a po czasie przenieść się do innej fabryki w innym kraju? Możliwości takie są?

Sylwia

Praca jako przedstawiciel handlowy- jakieś opinie?

@Sylwia

Hej, też szukam informacji o tej pracy. Możecie napisać coś o pensji? Jest zasadnicza pensja? Czy kasa jest tylko na podstawie wyników? Bo mnie to najbardziej interesuje.

Olga

W ogłoszeniu na młodszego specjalistę ds obsługi klienta przeczytałam, że oczekują wyższego wykształcenia albo bycia w trakcie studiów. Jakieś konkretne kierunki, wiadomo coś?

Tandeta

Tandeta i brakiem kompetencji (usunięte przez administratora) na kilometr. Każą robic na ostatni etap rekrutacji peezentacje o sobie o swoim życiu prywatnym, a na końcu nawet nie dają feedbacku żadnego. A co do lojalek xD. Powazniejsza wiedzę w wielu firmach czlowiek nabywa, szkolenia kosztują wiele więcej niż ich, a oni wyskakują z lojalkami. JANUSZEX tylko z ładniejsza nazwa.

Papa Smerf

Polecam tę firmę, jeśli naszym celem jest poznanie świetnych ludzi - do zatrudniania ponadprzeciętnych osobistości firma Fenix Vet ma ewidentnie talent, więc jeśli zostaniesz zatrudniony/a to znaczy, że reprezentujesz sobą coś więcej, bądź masz błysk w oku, którego nie da się nie zauważyć i z pewnością prywatnie jesteś kapitalną osobą. Fakt jest taki, jak jest to napisanie na stronie internetowej - sukcesem organizacji są ludzie. Jednak w tym przypadku stojący za sukcesem firmy ludzie przychodzą pełni zapału i energii, wkładają serce i całego siebie w rozwój firmy, co przekłada się na sukces organizacji, jednak opuszczając firmę z reguły zdemotywowani arogancją prezesa, mieszaniem w głowie i prostolinijności kierownika pracownicy znajdują miejsce w lepszych firmach w branży, bądź poza nią, gdzie zasady są jasne, procedury intuicyjne, gdzie kilkudniowy wyjazd służbowy jest delegacją - dodatkowo płatną, bo jak świetnie byśmy się nie dogadywali, koledzy z pracy, a już napewno nie najwyższe kierownictwo, które robi dobrą minę do złej gry nie będzie ani naszą rodziną, ani czas spędzony na obficie oblewanych alkoholem, dających złudny obraz świetnej atmosfery wyjazdach nie zastąpi nam czasu z rodziną, który MUSIMY poświęcać na rzecz jakiegokolwiek wyjazdu - bezapelacyjnie. reasumując: 1. jeśli stawiasz pierwsze kroki w rynku weterynaryjnym - polecam firmę bo osoby pracujące przed Tobą napewno zbudowały solidny grunt pod miłe przyjęcie ze strony klientów. 2. jeśli pieniądze nie grają roli - polecam firmę, chociaż prezes mówi, że chce, żeby jego pracownicy dobrze zarabiali, ale poza pewnymi wyjątkami zarabiają tyle co w lidlu na kasie 3. firma stabilna finansowo, aczkolwiek szukająca oszczędności w nieodpowiednich miejscach w moim mniemaniu 4. wynagrodzenia zawsze w terminie, fajna flota pojazdów poza niektórymi trupami będącymi wciąż w obiegu 5. jeśli masz cierpliwość do niedoprecyzowanych procedur i bałaganu - aplikuj. 6. jeśli jesteś gotów poświęcać prywatne życie na rzecz czyjegoś bogactwa - aplikuj Pozdrawiam Papa Smerf

Gargamel
@Papa Smerf

Pięknie napisana opinia, mama Ci pomagała? To jak jest z tym kierownikiem w końcu, miesza w głowach czy jest prostolinijny? Przez zastosowanie samogłoski "i" w określeniu oraz poprzez to, że domyślam się kto to napisał wykluczam celowy zabieg z użyciem oksymoronu, raczej nieznajomość znaczenia słów w języku polskim, jeżeli nawet tego nie opanowałeś to jakie masz wymagania w stosunku do wynagrodzenia, co?

Papa smerf
@Gargamel

Tak Gargamelu, pomagała mi Twoja mama.

Nikita
@Gargamel

Nie trudno zgadnac kto probuje sie wybielic starajac sie osmieszyc tych, ktorzy sa bardziej bystrzy od ciebie. Czas dorosnac !

Antoni
@Nikita

Wal śmiało i tak nie czaję kto jest tu kim. Rozglądam się tylko za lepszą pracą. Co to znaczy, że trzeba brać udział w firmowych wyjazdach i jak to jest rozliczane? I w ogóle co za pieniądze tu płacą?

Julia

Ktoś wie jakie są widełki wynagrodzenia na stanowisku Młodszy specjalista ds. obsługi klienta? Widziałam ogłoszenie w necie i zastanawiam się czy aplikować. Jaka jest w ogóle atmosfera w dziale obsługi klienta? Szkolenia są często? Będę wdzięczna za info!

Ksywka

Hej, chciałabym poradzić się osób, które miały bezpośrednią styczność z pracą w tej firmie. Co sądzicie o tym, czy faktycznie wygląda to tak w praktyce że codziennie wychodzi ponad 8 godzin pracy? A jeśli chodzi o przełożonego to jest on bardzo despotyczny? Byłabym wdzięczna za informację. Miłego dnia!

Maja

Może mi ktos powie coś o pracy jako Asystent Działu Sprzedaży? Widziałam ogłoszenie i interesuje mnie rodzaj umowy, jej czas trwania i generalnie rekrutacja? Jaka wygląda, ile trwa itd.?

Nie polecam i to bardzo. Tworzą miłą z pozoru atmosferę, a tak dyrektor jest w stanie Cię oszukać przy najbliższej okazji. Potrafią zmieniać warunki wynagrodzenia bez konsultacji z pracownikami. Nie radzą sobie ze sprzedażą w Internecie. Bardzo ciężko cokolwiek załatwić z biurem i niszczą wszystkie inicjatywy skierowane pod rozwój lekarzy i placówek. Wymagają sprzedaży, a nic nie dają od siebie. Na północy rzeczywiście możesz przeżyć niemiłą przygodę z dziwnym motywowaniem do pracy przez kierownika. Ta jego próba skończyła się u mnie depresją. Potrafią nie wypłacać premii/prowizji! System do wprowadzania raportów jest bardzo uciążliwy.

Firma na pierwszy rzut oka wydaje się atrakcyjnym miejscem do zapuszczenia korzeni na dłuższy czas. Ciekawa branża, możliwości rozwoju, bardzo dobrze wypadające osoby prowadzące rekrutację. Wątpliwości budzą natomiast warunki oferowane na wstępie czyli 3300zł netto i brak premii przez pierwsze sześć miesięcy, klauzula lojalnościowa obostrzona karami na 24 miesiące oraz zakaz konkurencji również na dwa lata. O ile zakaz konkurencji jest zrozumiały o tyle lojalka z karami już na wejściu może odstraszać. Jeśli ktoś jest w stanie przemęczyć się przez pierwsze pół roku na samej niskiej podstawie i jest zdecydowany popracować tam conajmniej dwa lata to polecam, w przeciwnym wypadku ostrożnie.

xxx

Brak informacji zwrotnej po rozmowie KW

Renata
@xxx

No to słabo jeśli serio nie dali znać ale teraz aż się zastanawiam co to za stanowisko i wymagania, że Ci się nie udało? Myślisz, że normalnie powinni byli Cię wziąć?

Jqb

Szczerze nie polecam. Marne pieniądze, fajny zespół, niestety fatalny właściciel. Za 3000 netto handlowiec ma za...dalać po 10h dziennie + codzienne raporty w systemie mobilnym i excelu. Jeśli startujesz na region południe to przełożony jest spoko i poza codziennym porannym telefonem i kolejnym raportem ustnym do przekazania do którego zmusza obu kierowników właściciel jest ok. Jeśli startujesz na region północ to sytuacja niestety się zmienia i będziesz demotywowany, "coachingowany", sprawdzany na każdym kroku i podkręcany by robić więcej. Zatrudniony po znajomościach marketing leży - sprawdź social media. Firma jako dystrybutor posiada jeden dobry produkt a reszta to żadna rewelacja, którą handlowcy muszą wcisnąć lekarzom weterynarii.

Quashi

Śmieszna firma. Rekrutuja, mówią że się odezwa a potem tradycyjnie-brak informacji. Rozumiem że można wybrać innego kandydata, ale informacja zwrotna (w krajach zachodnich jest to normalne) jest mile widziana. Warunki finansowe, które proponują są słabe, także nie żałuję, bo udało mi się znaleźć inną firmę oferującą lepsze zarobki.

Ąki
@Quashi

Chyba uczestniczyliśmy w tej samej rekrutacji... 2 etapy, prowadzone w dość profesjonalnej atmosferze, a potem żadnej informacji. Gdyby płaca była atrakcyjniejsza niż 2,5k netto (plus dodatek za paliwo, całkiem miła sprawa chociaż przy tak żałosnej pensji jest to jakiś pretekst by wywołać uśmiech u pracownika że coś firma DAJE taaak....) to można by było mieć żal że się nie udało, ale szanujmy się... Przedstawiony plan wzrostu wynagrodzenia na stanowisku, o które toczyła się rozmowa kwalifikacyjna to jest po prostu śmiech... Po 2,5 latach pracy kandydat mógłby liczyć o całe kilkaset zl więcej do wypłaty.... Bardzo się cieszę że moja kariera nie jest związana z tą firmą, myślę że jest ona stworzona by żerować na studentach o dużym potencjale i małym doświadczeniu, a wszyscy bardziej doświadczeni pracownicy nie biorą pod uwagę współpracę z tą firmą...

Honorata
@Ąki

Czy mogłabym podpytać jak wyglądały te dwa etapy rekrutacji w Fenix Vecie? O co kandydat jest pytany? Czy pracodawca skupia się na CV i weryfikacji umiejętności czy może jest to luźniejsza rozmowa? Czego się spodziewać i jak się przygotować?

Zawsze na tych formach wypisuje się negatywne opinie, nie docenia się tego co się ma. W mojej ocenie firma jest dobrym pracodawcą. Ma wyznaczoną wizję którą realizuje. Atmosfera jest bardzo przyjazna. Ludzie chętnie dzielą się wiedzą. Pracy jest dużo, ale jest odgórne wsparcie. Wynagrodzenia zawsze płacone są w terminie.

@pracownik

Nie docenia ? To za miskę ryżu też powinniśmy z uśmiechem na ustach latać? Wynagrodzenie jest śmieszne, plany nierealne, produkty droższe/gorszej jakości niż konkurencyjne. Firma traci, nie robi obrotów. Śmiech na sali. To że wynagrodzenie w terminie to obowiązek pracodawcy a nie plus pracy w firmie. Jakie wsparcie ?

Prawdziwy Pracownik

Produkty droższe/gorszej jakości niż konkurencyjne, firma nie robi obrotów? Skąd ty się wziąłeś trollu, z jakiejś konkurencyjnej firmy co zaczyna się na V?

@Prawdziwy Pracownik

Wiadomo, wszyscy winni tylko nie firma. Pracownicy, konkurencja czy też sytuacja biometeo xD nie no idealnie jest, pięknie jest. Pracownicy swoje, lekarze swoje a wy i tak wiecie najlepiej

@pracownik

Każda firma ma jakaś wizje. Jakim Kretynem trzeba być, żeby twierdzić, ze wynagrodzenia wypłacane w terminie są atutem, moim zdaniem to standard - jak nawał pracy w tego typu grajdołkach...

Zostaw merytoryczną opinię o Fenix Vet Sp. z o.o. sp.k. - Poznań

• Jak się pracuje w Fenix Vet Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Fenix Vet Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fenix Vet Sp. z o.o. sp.k.?

Fenix Vet Sp. z o.o. sp.k.
3.1/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Topolowa 2A
    62-090 Poznań
  • NIP: 7811975472 REGON: 380595250 KRS: 0000738174

Fenix Vet Sp. z o.o. sp.k.