Donauchem

Jaworzno

Opinie o Donauchem

Paweł

Czy ta cisza jest wynikiem dobrej pracy w dobrej firmie?

Zuzanna

Aktualnie firma poszukuje kandydatów na stanowiska Przedstawiciel Handlowy oraz Asystent ds. Kontroli Jakości do pracy w Jaworznie. Co jako obecni pracownicy firmy możecie doradzić osobom, które są zainteresowane pracą właśnie w tym charakterze? Jak wygląda praca w tych działach w Donauchem?

Arekc

Mam nadzieję, że ogłoszenie na Asystent Handlowy w Dziale Zakupów Zagranicznych jest nadal do wzięcia co? Bo szukam pracy prawdę mówiąc i chciałbym wiedzieć jak to jest tutaj w tym miejscu, chyba całkiem dobrze co? Będę zobowiązany za jakaś odpowiedź

Zostaw opinię o Donauchem - Jaworzno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Donauchem