DONAUCHEM POLSKA SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o DONAUCHEM POLSKA SP. Z O.O.

użytkownik zarejestrowany

@Se ADres - na jakim poziomie wymagany jest język angielski? W jakich konkretnych sytuacjach trzeba się nim posługiwać? Dla wielu osób brak znajomości języka angielskiego jest przeszkodą przy podjęciu zatrudnienia w firmach prowadzących działalność międzynarodową.

czarna
@Alicja 15.08.2017, 16:11

w biurze handlowym język angielski przydał mi się może kilka razy i to tylko po to aby powiedzieć dzień dobry i przekierować połaczenie więc to tez farsa w dziale zakupów na pew3no wymagany jest język obcy w stopniu komunikatywnym w biurze to ściema

czarna

Praca w Donauchemie w Rokietnicy to tak jak napisałam Marta porażka awansują tylko znajomi dyrektora i dyrektor administracyjnej i znajomi znajomych w biurze handlowym nie masz szans aby się wybić bo i tak cię wygryzie pewna rodzina której członków w firmie jest już sporo..... atmosfera w biurze jest zła z początku wydaje się przyjaźnie i rodzinnie ale to pozory potem okazuje się że osoba której zaufałeś właśnie cię podkapowała u dyrektora i wcale nie ma wyrzutów sumienia, kablowanie podkładanie świni jest na porządku dziennym fakt można się wiele nauczyć jeśli się chce ale pracy jest naprawdę bardzo dużo i jeśli ktoś przyjmuje się z założeniem że będzie pracował od 8-16 to mocno się zdziwi bo nadgodziny oczywiście niepłatne są na porządku dziennym zarówno w biurze jak i w magazynie jednak magazynierzy maja płacone za zostanie po godzinach, jak wyżej pracy jest bardzo dużo a ludzi stanowczo za mało jedna osoba w biurze ma tyle obowiązków że już o godzinie 8 rano wie że do 16 nie zdazy ale dyrektor uważa że to nie za mała ilość pracowników ale że pracownicy nie potrafią się zorganozować pffffff. Plusami jest wynagrodzenie zawsze na czas ale niestety zupełnie przeciętne plusem również jest pakiet socjalny opieka medyczna bony na święta itd. jeśli ktoś lubi jak się po nim jeżdzi podkłada mu świnię robi cos za plecami i obkłada pracą niewykonalna w normalnych godzinach pracy ponadto opiernicza za błędy innych nie pozwalając się nawet wytłumaczyć to zapraszam do Donauchemu, gwarantuję pierwsze łzy po miesiącu a każda która przychodziła zarzekała się że da radę zapytajcie jeśli macie kogos znajomego jaka tam jest rotacja w biurze w Rokietnicy te które mogły pozachodziły w ciąże w tech chwili z biura sa chyba 3 albo 4 na macierzyńskim w ciągu roku przez biuro potrafiło się przewinąć 5-6 osób to tez świadczy o czymś w pozostałych oddziałach zwłaszcza w Toruniu jest tak samo jeśli nie gorzej niewygodnych pracowników czyli tych którzy zauważyli manipulację podchody i kapowanie i zaczęli się orientować w sytuacji zwalnia się lub doprowadza do ich zwolnienia a i co jeszcze masakrą jest zmiana stanowisk co miesiąc dwa w biurze handlowym jest około 6 osób każdy robi coś innego i pan dyrektor ma założenie że pracownik musi być uniwersalny dlatego sobie robi roszady co miesiąc dwa i tak gdy jeszcze nie ogarniesz swojego stanowiska już cię przenoszą na koleżanki a koleżankę na twoje itd. i na końcu w głowie masz totalny bałagan i sam już nie wiesz co wiesz a co nie handlowcy ci nie pomoga tylko jeszcze pod.....lą jak coś zle zrobisz bo przecież nie masz prawa się mylić... chociaż są osoby w firmie które mogą ale są to plecaki dyrektora im nawet poważnych błędów się nie wypomina ba szuka się winnego gdzie indziej ....... praca w Donauchemie odbiera radośc życia odbiera siły sprawia że co rano zaczynasz od kubka melisy a nie na tym przecież rzecz polega prawda. dlatego serdecznie nie polecam chyba że chcecie nabawić się nerwicy żołądka

kajka
@czarna 03.08.2017, 14:44

Hej a powiedz czy we wszystkich oddziałach tak jest ?wiesz jak się pracuje w Warszawie ????proszę napisz

bezrobotna

Od kogo zależy tam przyjecie do pracy. Dostaje sie umowe czy śmieciówke. Jak sie wg.tam pracuje? Szukam pracy juz od dłuzszego czasu i moze poswiiece sie na dojazd z Torunia. Napiszcie jakie trzeba miec umiejstnosci aby zostac przyjetym.

Se ADres

Głuchowo leży 25 km od Torunia k. Chełmży przy drodze na Gdańsk. Język angielski jest potrzebny (praca na dokumentach w języku angielskim/tłumaczenie).

Marzena

Jest ogłoszenie ma asystenta kontroli jakości Okolice Torunia, Gluchowo. Czy wiadomo gdzie ? Bo Toruń a Gluchowo to troche daleko od siebie. Czy ktoś coś wie o tym stanowisku i czy dobry język ang faktycznie jest potrzebny????? Ile zarabia sie na tym stanowisku. ?

użytkownik zarejestrowany

@Marta, co masz na myśli? Jak wyglądają te szkolenia w praktyce?

Marta

Otóż to co oferują w ogłoszeniu na temat szkoleń stanowiskowych i językowych to jedna wielka ściema! Za takie warunki z takim składem zespołu z jakiego składa się dział administracyjny szkoda czasu i zdrowia. Odpuść sobie, nie warto...

użytkownik zarejestrowany

@GOŚĆ, a co powiesz więcej na temat warunków pracy w DONAUCHEM POLSKA SP. Z O.O.?

GOŚĆ

Popieram wypowiedź Marty: „Praca w oddziale w Rokietnicy to naprawdę porażka! Jedno wielkie kolesiostwo!” Z działu administracyjnego – do którego poszukują pracowników – odeszła kolejna dziewczyna! Pierwsza dziewczyna zrezygnowała po 2 tygodniach, druga po tygodniu. Przyczyną odejścia obu dziewczyn była atmosfera panująca na dziale! SZCZERZE NIE POLECAM!!!!!!

użytkownik zarejestrowany

@Marta a od czego zależy przyznanie premii w tym przypadku?

Marta

Praca w oddziale Rokietnica to porażka!! śmieszna stawka 2600brutto przez 3 miesiące potem niby premia której możesz nie dostać. Jedno wielkie kolesiostwo, nie wchodzisz w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] asz. Nie polecam szkoda zdrowia na pracę przy tak niebezpiecznych artykułach za psi grosz.

super
użytkownik zarejestrowany

A wiecie jak przzygotować się do rozmowy rekrutacyjnej na asystenta handlowego? Zatrudnienie jest w oparciu umowę na zastępstwo na okres 18 m-cy z możliwością przedłużenia, więc stabilność jest zapewniona.

Nowy

Dzień dobry Czy ktoś pracowł w Piasecznie jako magazynier? Proszę o informację o warónkach, atmosferze, zarobkach itp. Pozdrawiam

pali (głupka) drzewka

No tak trzeba pracować i na dodatek załatwiać i szybko robić dużo rzeczy ..............ciekawe czego w tej firmie chcą a ja myślałam, że płacą za przychodzenie. Biedne te drzewko pracować musiały :). a tak na poważnie firma OK a że pracować trzeba ........... gdzie nie trzeba.

drzewka

Firma jest ok pod wzgledem wyplat nigdy sie nie spozniaja czasem nawet sa szybciej. Dodatkowo sa bony na swieta czy doplata do wakacji. Jezeli chodzi o atmosfere pracy to jest rozna ze wzgedu na pania dyrektor, ktora ma rozne humoru. A jezeli chodzi o krotki staz to nie prawda ze sie tak szybko awansuje bo tak nie jest kilka osob o tym decyduje i zaistaniale sytuacje. Nie wszyscy wytrzumuja presji jaka jest w firmie bo jest duza trzeba szybko ogarniac i sie organizowac. I szybko wszystko zalatwiac i robic duzo rzeczy naraz. Jezeli w tym momencue hest tak duza rotacja to znaczy ze cos jest nie tak...

milek

Nie masz racji. Biuro jest nowe a to że staże osób w biurze są krótkie wynikają z tego, że osoby z biura często awansują m.in. na PH. Pozdrawiam

pandorka

może ktoś pracował pracuje w tej firmie? wybieram się na rozmowę kwalifikacyjna i nie wiem czego sie spodziewać

Zostaw opinię o DONAUCHEM POLSKA SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DONAUCHEM POLSKA SP. Z O.O.