Malis

Poznań

Opinie o Malis

ja

i faktycznie praca od 8-18?? jakie są przerwy?

anonymous

W rzeczywistości nie płacą 16-17zł, tylko z premią o czym informują później. Dodatkowo ciągle odciągają za błędy. Praca w dobrych godzinach, miłym zespole (nie mówię tu o biurze). Ale! Ciągle zatrudniają na chwilę i zwalniają.

Arek

Wania
@Arek 30.10.2015 14:36
witam, a jakie tam zarobki są ? zostałem zaproszony na rozmowę i chce wiedzieć czy takie same wszystkim proponuja czy jak ;)...

Zarobki słabe. Szefowie wymyślają premię za rzeczy, których nie da się zrobić. Są tego świadomi, że oszukują tym pracownika. Ale kto im zabroni?

xyz
@Arek 30.10.2015 14:36

11zł na rękę. Potem za premie, idzie je wyrobić by mieć z 12,50-14zł. Ale często odciągają za "błędy".

Lui

Dno dna. Radzę unikać. Dwoje właścicieli. Każdy gada co innego. Szefowa ma jakieś swoje misję. Szkoda nerwów na tych ludzi.

Kawiar

A właśnie, że szuka @Darek! Chcą znaleźć specjalistę ds. marketingu do prowadzenia sklepu interentowego, aukcji Allegro, Ebay.de i Amazon. Wymagają umiejętności graficznych i znajomości programów do obsługi grafiki oraz doświadczenia z serwisami społecznościowymi.

Tomasz

Nie jest źle, płaca w termin , robiłem tam na gwiazdke.stawka lepsza niz gdzie indziej, ale czeba robić

Stefan

To zwykli zwyrodnialcy - biorą na 1 dzień żeby zasuwać i nie płacą, czemu na takich Brejvik nie trafił?!

Zostaw opinię o Malis - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Malis