Tube City IMS Poland sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Tube City IMS Poland sp. z o.o.

Czakers

Ja tam byłem na tzw. teście z miesiac temu. Robota i na ładowarce ,i na wozidle. Nie chcieli powiedziec, jakie zarobki,ale jak tam zapytalem pracownika,to dal do zrozumienia,zeby sobie policzyc godziny w miesiacu razy 15zl/h.Czyli wychodzi za robote w systemie 4/1 jakies 2500zl. Z ładowarek to maja np. Cat-y 50-tonowe

optymistyczny

Ja tam robie niedługo, jakoś ponad rok. Nie jest tak znowu strasznie jak tu piszecie. BHP wszędzie jest gorsze czy lepsze. Jak zaczynałem to było nas poniżej 100 a teraz??? O wiele więcej. Czyli zwiększają zatrudnienie to i wieksza roszada w ludziach. Owszem czasami zabiorą premie ( ja straciłem za wgniecenie na maszynie ) ale przez większość czasu ją mam!!!! Socjal jest i to dobry! Pracowałem w firmach gdzie nic nie było ! A jeśli chodzi o kierowników i ludzi - ja nie narzekam chyba, że wy trafiliście do "wuja" to nie zazdroszczę... Zarobki mogły by być lepsze jak zawsze, ale ok 2,6 czasami trochę więcej mam ale nauczony doświadczeniem nie narzekam. Bywało gorzej.....

operator
@Pracownik 12.02.2017 17:54

Nikt kto tam pracuje nie będzie ci pisał takich informacji,chyba się domyślasz dlaczego bo raczej nie trudno załapać o co chodzi, ładowarki są firmy CAT I i II klasa. Zahaczyłem tylko o tą firmę i dałem sobie spokój,jak zaczniesz pracować to zrozumiesz dlaczego.

@operator 12.02.2017 19:31

Spoko rozumiem kolego jedynie co mnie zastanawia to że ciągle potrzebują operatorów chyba jest lipa że tak ciągle szukają ludzie pewnie sami odchodzą że jest taka rotacja ludzi chyba dam sobie spokój z tą firmą

Kierownik przeróbki

Powiem tak proponowali mi tam prace jakies dwa lata temu jako operator maszyn budowlanych.Co mnie najbardziej rozsmieszyło to to ze trzeba nieustannie nawet w maszynie w kasku siedziec ze niby przepisy bhp.A jak sie niedostosujesz to zabiora ci miesieczny dodatek bylo wtedy 2zl do kazdej godziny.A pieniadze jakies 3300 brutto czyli zarobisz gdzie jak operator 2500 zł socjal taki jak ubranie wyposazenie dostaniesz ,Robota jaka jest czy ciezka niewiem ale biorac pod uwage to jakie maszyny nowe tam maja i niema chetnych bo nonstop szukaja to chyba pieniadze nie są wysokie.A wiadomo ze kazdy operator zarabia 5koła to jest minimum oprocz tego wpada kasa do kieszeni albo pod stołem.Więc maja problem bo niemoga tego przeskoczyc i ludzie niechca tam isc do pracy .W kasku caly dien niewygodnie.

Były niewolnik
@Kierownik przeróbki 15.12.2016 12:37

kask i okulary w kabinie przez 8 h już znieśli bo przez swoją głupote mają wieczny problem z ludżmi,ale ta firma to typowy Polski obóz pracy,przez te 8 godzin wycisna z człowieka wszystko zawsze brakuje ludzi i zawsze trzeba robić za dwóch,to zresztą ich motto.Zabieraja w zasadzie co miesiąc 500 zł brutto z wypłaty za takie niewybaczalne przewinienia jak np: uchylone okno lub drzwi w kabinie operatora np.w ładowarce czy żurawiu obojętnie czy klima działa czy nie musisz siedziec w temp.okolo 40 stopni bo inaczej 500 ci zabiorą.Kierowcy muszą chodzić zawsze w okularach,długich rękawach i butach z noskami co żałosne latem także,jak zaczniesz go rozładowywać lub załadowywać i czegoż mu braknie także zabierają 500zl. Ciężko to od nich wyegzekwować bo maja osobiście w dupie ciebie i to czy ktos zabierze ci 500zł. Ogólnie jest tyle zakazów i nakazów że można by napisać książke.Nie da się przez to normalnie pracować i funkcjonować bo człowiek ciągle myśli czy czasem ktoś nie widział że zrobił coś nie tak w myśl chorych przepisów tej firmy.Atmosfera jest toksyczna a ludzie chętnie robią donosy na siebie nawzajem bo jest to bardzo chwalone i dopingowane w myśl zasady dobry pracownik to kapuś. Ruch pracowniczy jest bardzo duży,jedni odchodzą drudzy przychodzą i tak wkółko,ale w Tube City lub po nowemu TMS International jak kto woli nikogo to nierusza mają ogólnie pracownika za śmiecia i niewolnika.Nie polecam zawracać sobie głowy tą firmą ludziom którzy nie odnajdą się w atmosferze obozowej lub więziennej bo tak wygląda tam praca lub bardziej niewola.

jakie opinie na temat firmy i ludzi pracujacych tam?

Wiecie jak wygląda program staży i praktyk wakacyjnych w firmieTube City IMS Poland sp. z o.o. ? Chętnie zatrudniają młode osoby? Czekamy na Twój komentarz.

NIE POLECAM !!!
@admin 21.08.2015 20:59

ogólnie nie polecam jednostek, tej firmy, umieszczonych na terenie huty Arcelor Mittal w Dąbrowie Górniczej. zarobki ludzi tam pracujących są zadowalające tylko dla ich pracodawców a warunki w jakich pracują są skrajnie niebezpieczne dla ich zdrowia. każdemu z nich grozi bynajmniej pylica płuc. na jednym z tam umieszczonych zakładów kierownikiem jest chyba wychowanek więziennego Kapo, dla którego nie jest żadnym problemem zabranie komuś premii (w wysokości 500zł) za byle przewinienie. pracownik tam jest nikim jak tylko maszynką do zarabiania pieniędzy dla tych na górze. idiotyczne przepisy bhp nijak się mają do higieny tam zatrudnionych, nie wspominając bezpieczeństwa. masz człowieku uprawnienia na cięzki sprzęt ? miej także wieksze ambicje i omijaj to miejsce z daleka

Zostaw opinię o Tube City IMS Poland sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tube City IMS Poland sp. z o.o.