opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

HR XPERIENCE Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.1/5

Na podstawie 26 ocen z 6 miesięcy
Opinie(6094)
Dodaj opinię
Oferty pracy(7)
Aktualności(7)
Wywiady(5)

Opinie(6094)

Dodaj opinię
Oferty pracy(7)
Aktualności(7)
Wywiady(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Proces rekrutacji
  • .
  • Nasze projekty
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Social Media
  • .
  • Kontakt

O nas

Proces rekrutacji

Nasze projekty

Częste pytania

Social Media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Szczecin
  • Stargard
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Szczecin
  • Ustowo
  • Mierzyn
  • Ostoja
  • Rajkowo
  • Przylep
  • Warzymice
  • Bezrzecze
  • Przecław Osiedle Zielone Pole
  • Kurów
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Hoppegarten - HR XPERIENCE GmbH

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Szczecin
  4. /
  5. Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o HR XPERIENCE Poland Szczecin

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 46
    • 47
    • 48
    • …
    • 59

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    mampytanie

    08.08.2019 11:27

    Inne

    Cześć, czy ktoś może powiedzieć gdzie są zlokalizowane magazyny drogeryjne w Ulm ? (dokładny adres). ps. jak wygląda sprawa, kiedy auto nie ma plakietki względem emisji spalin. Wiem, że Ulm należy do miast niskoemisyjnych. Dziękuję za pomoc.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.08.2019 21:56

    Inne

    Pojedziesz to poda Ci koordynator dokładny adres :) Bez problemu bez naklejki możesz poruszać się po mieście, policja nigdy nic nam nie zrobiła a widziała nie raz nasze auto bez naklejki
    ReviewUserIcon
    Marcin

    09.08.2019 15:21

    Inne

    Siemanko zaczynam prace w Ulm 17, moze ktos tez jedzie z Opolskiego do pracy? I jeszcze chce sie dopytac 1100 to juz po odciagnieciu mieszkania rozumiem tak?
    ReviewUserIcon
    Marcin

    09.08.2019 16:48

    Inne

    Wyslalem wiad
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.08.2019 21:54

    Inne

    Tak po odciągnięciu mieszkania już
    ReviewUserIcon
    paput9

    13.08.2019 11:28

    Inne

    I czy ktos juz pracowal przy tym rozladunku tira w ulm?Prosilbym o opinie.Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.08.2019 21:52

    Inne

    Tir za tirem, zależy czy są cieżkie czy lekkie kartony, nie zawsze jest łatwo ale zabawnie :)
    ReviewUserIcon
    Dawid

    05.08.2019 10:21

    Inne

    Ktoś się wybiera do Ulm na 16 sierpień?
    ReviewUserIcon
    paput9

    15.08.2019 11:12

    Inne

    I jak jest?
    ReviewUserIcon
    paput9

    15.08.2019 11:15

    Inne

    Tez mialem propozycje by jutro zaczynac.Ale telefon z biura mialem wczoraj nie bylem wstanie sie wyrobic.
    ReviewUserIcon
    Paweł

    14.08.2019 11:00

    Inne

    Siema wszystkim, jadę 28 sierpnia autem do Ulm z województwa opolskiego, jeżeli ktoś byłby zainteresowany, niech pisze do mnie Paweł Okaj. Pozdro
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    13.08.2019 20:52

    Inne

    Witam. Wybieram się do Ulm na magazyn drogeryjny. Ma ktoś może nr. tel. Do koordynatora. Zaczynam pracę 19. A nie mam adresu zakwaterowania ani namiarow na koordynatora.
    ReviewUserIcon
    Matemas1998

    13.08.2019 12:20

    Inne

    Jak jest z zarobkami w Ulm w magazynie i jak wyglada wypłata po odciągnięciu za hotel.Wybieram się w Wrześniu ktoś też?
    ReviewUserIcon
    Anakin

    13.08.2019 14:52

    Inne

    Ponoć 1100 na rękę
    ReviewUserIcon
    paput9

    13.08.2019 11:25

    Inne

    Czy ktos zaczyna prace 21 przy rozladunku tira w ulm?Jestem bardzo ciekawy ile da sie zarobic?
    ReviewUserIcon
    paput9

    12.08.2019 08:39

    Inne

    Czy ktos sie wybiera do Ulm na 21 sierpnia rozpoczęcie pracy?Z wielkopolski?
    ReviewUserIcon
    Beata

    07.08.2019 21:12

    Inne

    Ej "Świeżaki z Ulm" z sierpnia i września. Może się poznamy wcześniej. Mail... Fb. Co wy na to?
    ReviewUserIcon
    Karolcia

    08.08.2019 12:27

    Inne

    Beata wyślij na mojego maila link Facebooka - pogadamy :D ([email protected])
    ReviewUserIcon
    Nova :)

    08.08.2019 14:49

    Inne

    Super pomysł. (usunięte przez administratora)l Pisz śmiało :)
    ReviewUserIcon
    Mika :)

    16.07.2019 16:01

    Inne

    Ktoś może pracował na magazynie drogeryjnym w ULM? Wybieram się tam z mężem. Może ktoś coś więcej podpowie:)
    ReviewUserIcon
    Ja

    07.08.2019 09:04

    Inne

    Kiedy jedziecie? Ja na 14 sierpnia
    ReviewUserIcon
    Karolcia

    07.08.2019 10:38

    Inne

    My jedziemy na 21.08. (usunięte przez administratora)do zobaczenia mam nadzieję :))))
    ReviewUserIcon
    lolada

    06.08.2019 22:59

    Inne

    czy ktoś pracuje na kompletacji w Radeburgu okolice Drezna ?
    ReviewUserIcon
    Nova:)

    01.08.2019 16:16

    Inne

    Witam wszystkich serdecznie. Wybieram się we wrześniu do Ulm. Czy ktoś z Was tam jest obecnie lub jest w trakcie rekrutacji?
    ReviewUserIcon
    Monika

    06.08.2019 17:40

    Inne

    hejka ja z siostrą jedziemy do ulm 11 września przechodzimmy wlasnie rekrutacje czy ktoś jeszcze jedzie w tym terminie pozdrawiamm :)
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    Social Media Sourcing Specialist (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    5000 - 5500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Operations Manager z językiem niemieckim (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    11000 - 14000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Schichtleiter - Kierownik Zmiany (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Unna

    WalletIcon

    11970 - 14280 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Koordynator ds. zakwaterowania pracowników/ Housing Assistant (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    6000 - 7000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Specjalista / Specjalistka ds. rozwoju sprzedaży

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    8500 - 8500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    IT HelpDesk Technician (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    6000 - 7500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Kwakwa

    30.07.2019 18:04

    Inne

    Jedzie ktoś na 5 sierpnia do Magazynu?
    ReviewUserIcon
    AnNa

    02.08.2019 14:10

    Inne

    Do Berbersdorf dwie osoby na 5 .08 jedziemy
    ReviewUserIcon
    Nova:)

    04.08.2019 09:05

    Inne

    Ale jedziecie do Ulm?
    ReviewUserIcon
    Zoom3

    03.08.2019 12:20

    Inne

    Generalnie to wszystko zależy od ludzi na których traficie na mieszkaniu... Ja byłem Niemczech jakieś 2 lata temu.... z tej agencji, praca do ogarnięcia ale kasa za mała i nie warto włóczyć się po Niemczech... Ja kopnąłem się z tamtad bo ludzie z którymi mieszkałem zrobili niezłą libacje alkoholową po ktorej zastałem wymiociny w prysznicu... i potłuczony stolik... o reszcie lepiej sie nie wypowiadać.... żenada....i wstyd....
    ReviewUserIcon
    Nova

    03.08.2019 13:14

    Inne

    To mnie nie pocieszyłeś.Bede jechać kawał drogi tam i mam coraz więcej obiekcji. Ale z tego co czytam o różnych agencjach itp to wszędzie to samo:(Male zarobki a ludzie jeszcze gorsi.
    ReviewUserIcon
    Bryk

    31.07.2019 15:28

    Inne

    Nie polecam pracy w magazynie Lidla. -Pani w biurze zapewniała nas że pracownicy pracują średnio 150h, niestety przez 3 tygodnie przepracowalośmy 70h. -stawka 12,50 Po przyjeździe okazuje się 9,49 +dodatek 3,01(dwa razy odciagany podatek) -brak internetu w mieszkaniu -Brak pomocy koordynatorów
    ReviewUserIcon
    ZwykłyPracownik

    31.07.2019 11:11

    Inne

    Witam czy ktoś zwas wie jak to jest z dojazdami do pracy jesli ktoś nie ma własnego transportu? Bo jesli jest praca i zakwaterowanie to tylko zeby był jakiś dojazd jak tam opinie odnośnie tego dojazdu u was bo wiadomo nikt by nie chcial sie rozczarowac ze nagle transport na wlasna ręke a czytajac komentarze ze biuro nie zorganizowane daje mi do myslenia to ze z tymi dojazdami moze byc roznie
    ReviewUserIcon
    Kwa

    31.07.2019 11:34

    Inne

    Z tego co mówiła nam Pani, oni ogarniają to tak żeby każdy miał transport z innymi osobami
    ReviewUserIcon
    Angelika

    31.07.2019 14:27

    Inne

    Hej, z tego co widzę w ofercie to z transportem jest tak, że dojeżdża się z osobami, które przyjechały swoim samochodem i mają wolne miejsca. Wtedy jest zrzutka na paliwo i jeździ się razem.
    ReviewUserIcon
    Tobia67

    28.07.2019 11:56

    Inne

    Praca lekka, ludzie w pracy pozytywni, Jednak agencja to porażka, brak organizacji, zrozumienia, i dobrej komunikacji... Koordynatorzy do wymiany ????
    ReviewUserIcon
    Expat

    21.07.2019 12:19

    Inne

    Czy firmowe zakwaterowanie jest darmowe?
    ReviewUserIcon
    Szafran

    23.07.2019 12:17

    Inne

    Nie 260e biorą
    ReviewUserIcon
    Kamil

    20.06.2019 18:58

    Inne

    Pracowałem w HR od stycznia tego roku. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Wszystko się zgadzało z zapewnieniami rekruterów. Zakwaterowanie bardzo dobre. Koordynatorzy zawsze służyli pomocą. Nigdy nie odmówili wsparcia. Pieniądze zawsze na czas były na koncie. Nigdy nie było żadnego problemu z wynagrodzeniem. Teraz muszę pilnie wyjechać do Polski, ale jeszcze chętnie podejmę współpracę z tą firmą. Polecam wszystkim.
    ReviewUserIcon
    Xs

    09.07.2019 15:28

    Inne

    Ok niech Ci będzie ; ) To teraz czekam aż zgadniesz kim ja jestem :D
    ReviewUserIcon
    Jam.

    12.07.2019 20:37

    Inne

    A po co mi to wiedzieć? :p
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w HR XPERIENCE Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    02.05.2019 14:44

    Inne

    Pracujemy z żoną od stycznia przez HR w my Toys Gernsheim. Oboje jesteśmy zadowoleni. Duzym plusem jest gwarancja godzin. Zarobki moze nie sa kosmiczne ale na start jest ok. Sama praca nie jest ciezka nikt nie goni. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre. Kordynatorzy zawsze pomocni w kazdej sytuacji. Szczerze możemy polecic ta agencje.
    ReviewUserIcon
    Ania

    10.07.2019 16:59

    Inne

    Mogę prosić o kontakt? Zamierzam wyjechać z mężem lada dzień. Właśnie do tej samej lokalizacji. Mail? Lub jakikolwiek inny? Byłabym wdzięczna.
    ReviewUserIcon
    Michal

    12.07.2019 17:05

    Inne

    Cześć możecie napisać ile wychodzicie na rękę? Mój mail (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    xaxa

    07.07.2019 21:11

    Inne

    11euro brutto a dostajesz 7.85 kpina
    ReviewUserIcon
    Pracownik roku

    05.02.2019 11:16

    Inne

    Stanowczo odradzam! Bylem przez nich w Niemczech na szczescie tylko 2 miesiace za kazdy miesiac pobierali 10h na zeitkonto (usunięte przez administratora)jeszcze odtarcili dodatkowo 45e na koniec kontraktu wpisując w pasek ze właścicielka mieszkania naliczyla takie koszty od kazdego za zniszczenia.. jak zostawilismy mieszkanie w lepszym stanie jak zastalismy. Przyjechalismy na miejsce wchodzimy dp domu a tu jakas melina wszyscy nawaleni smierdzi gorzała brud smrod i mogila. Wchodzimy do pokoju (przyjechalem z dziewczyna) mielismy miec ladny pokoj z telewizorem i lozkiem malzenskim a tu.. dwa lozka skrzypiace posciel i poduszki olane moczem walily potem ze przez miesiac wietrzenia nie moglem pozbyc sie tego smordu dobrze ze mialem ze soba swoje.. podloga lepila sie jakby przed chwila skonczyl sie tam melanz i trwal nie wiadomo ile szafki jak we wiezieniu i oczywiscie brak tv a nawet anteny ogolne zero! Za wszystko trzeba bylo zaplacic 250e od osoby lacznie z dziewczyna 500e za jakas spelune.. Juz po przyjechaniu mialem ochote wracac do domu a nie jest to moja pierwsza za granica ale cbyba ostatnia po tym. Wyplata: 1050e miesięcznie po odliczeniu mieszkania przepracowujac 190h z czego zabieraja 10 miesiecznie na zeitkonto i pozniej ich (usunięte przez administratora). praca na dwie zmiany codziennie po 7.5h dojazd do pracy 20km w jedna strone zadnych datkow na paliwo nie ma. Predzdj by zabrali jak dodali.. Jesli chodzi o zalatwianie spraw to po miesiacu dopiero koordynatorki zebraly sie w kincu do nas i nas zameldowaly. Dentysta za wizyte dziewczyna musiala zaplacic 150e nic nie zostalo oddane do dzisiaj. Ubezpieczenie co prawda nas zglosili ale kart nke dostalismy przez tsn okres co tam bylismy. Konczy sie praca wypinaja sie na Ciebie i zalatwiasz wszystko sam nawet jak nie znasz jezyka. Musisz jechac do urzedu wymeldowac sie samemu i pozniej do ubezpieczalni w ktorej sie bylo zarejestrowanym tak samo. Ciekawe za co im sie placi. Na mieszkaniu odbijaja i na wyplacie koncowej do dzisiaj brakuje mi prawie 300e. Pisze do nich juz nie wiem ktory raz i zero odzewu dzwoniac do nich kaza dzwonic do ksiegowej, a jesli sie do niech dodzwoni bo odbiera tylko od 9 do 11 lub do 13 odpowiada ze prosze pisac w tej sprawie na emaila contact... i tak w kolko macieja do dzisiaj mi nikt konkretnie nie odpisal.. Nie polecam omijajcie szerokim łukiem!
    ReviewUserIcon
    Majka

    30.05.2019 09:21

    Inne

    Czy możesz napisać w jakiej miejscowości w Niemczech obecnie pracujesz?Bardzo byłabym wdzięczna:))))
    ReviewUserIcon
    engeks

    04.07.2019 20:45

    Inne

    nie podam tych informacji tu...do wiadomości HR XPERIENCE. nie tędy droga....
    ReviewUserIcon
    X x

    30.06.2019 13:25

    Inne

    Witam. Czy pracował ktoś na magazynie w Grunheide? Jakieś opinie o pracy i warunkach zakwaterowania?
    ReviewUserIcon
    Ghji

    23.06.2019 22:22

    Inne

    11euro brutto a dostajesz 7.85 kpina nie polecam.
    ReviewUserIcon
    A.H.

    16.06.2019 14:32

    Inne

    Cześć. Miałem okazję współpracować z tą firmą od końca sierpnia do połowy grudnia 2018. Pracowałem w Nord Ulm. Z mojego punktu widzenia było super. Warunki mieszkaniowe też były ok. Relacje z koordynatorem bardzo dobre. Teraz do tych co narzekają. Podpisujecie umowę o pracę, więc pracodawca powierza Wam jakiś zakres obowiązków (czyli pracę) , z których musicie się wywiązać. Nie jedziecie na wczasy , tylko do pracy. Zakwaterowanie , czy Wy sobie wyobrażacie ,że będziecie mieszkać w Ritzu lub Hotel President Wilson? Czy w Polsce mieszkacie w lokalach/mieszkaniach o takich standardach jak wcześniej wymieniłem? Koordynatorzy to też ludzie nie maszyny nie będą was prowadzić za rączkę przez 24h na dobę. Też muszą odpocząć , zająć się swoimi sprawami itd. Ja akurat miałem okazję współpracować tylko z jednym , był nim(usunięte przez administratora) Super relacje , zawsze pomocny , bardzo dobry kontakt. Nie zdarzyło się nigdy by nie odebrał telefonu ,nie oddzwonił lub odpisał. Ja nie żałuję wyjazdu. Szkoda tylko ,że moje sprawy tak się potoczyły ,że nie mogłem wrócić w styczniu ponownie do pracy w Ulm. PS Piotrze pozdrawiam Cię serdecznie.

    Kontakt - HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    Al. Wojska Polskiego 81 70-481 Szczecin

    NIP:6131574791

    KRS:0000537754

    http://hr-xp.com/pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Praca

    15.06.2019 14:03

    Inne

    Cześć chcę wyjechać do pracy ale nie sama Jak jakaś dziewczyna chętna to niech napisze [email protected]
    ReviewUserIcon
    xxx

    10.06.2019 18:07

    Inne

    Jedzie ktos do Ulm ??? czy jest teraz praca ??? chodzi mi o godziny
    ReviewUserIcon
    Hrfvddf

    22.05.2019 09:51

    Inne

    (usunięte przez administratora) Robią sobie z ludzi jaja. Nie polecam tej firmy. Pracowałem w myToys przez tą agencje. Kary są za wszystko a premi nie ma za nic. Nigdzie za granicą tak mało jeszcze nie zarabialem. Nie wyplacaja pieniędzy z zeitkonta. Nie pakujcie się w (usunięte przez administratora) jadąc do pracy przez tą agencje
    ReviewUserIcon
    Xyz

    28.05.2019 11:31

    Inne

    No bez jaj, pracuję tam już pół roku i nigdy żadnej kary nie dostałem, nawet za nieobecność w pracy. Jak ktoś pije na kwaterze i burdy robi to bardzo dobrze, że kary dają. Premia tez była. Polecam agencję. Jest bezpiecznie i w porządku :)
    ReviewUserIcon
    Michallll

    26.05.2019 10:18

    Inne

    Witam pracuje ktoś w Rodeburg? Jako komisjoner? Jakieś opinie na temat pracy, zakwaterowania? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Onaa

    24.05.2019 16:01

    Inne

    Czy ktoś z was pracuje w Radeburg na magazynie? Przez HR? Mógłby się podzielić opinią?
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    02.05.2019 18:20

    Inne

    Ktoś wybiera się 6.05 do pracy Haldensleben? Posiadam samochód! 2 miejsca. Pisać [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ma

    16.05.2019 22:27

    Inne

    Nie polecam. Wynagrodzenie śmiech na sali, bo mało godzin, a chaty drogie .. Praca lekka, ale jak uda Ci się dostać (usunięte przez administratora)e na rękę to dziękuj niebiosom
    ReviewUserIcon
    marry

    01.03.2019 10:16

    Inne

    zaproponowali prace, przeszłam proces rekrutacji. podpisałam umowę i po odesłaniu, kazda próba z biurem w Polsce jest nieudana.. jeszcze nie wyjechałam a nie mam kontaktu.. wiec co będzie później? w umowie info zs skoro podpisalam a sie nie stawię to kara 100o zl. wiec zaryzykuje.. jak zaczne współpracę dam znac jak na kwaterze i jak z kasa.. trzymajcie kciuki
    ReviewUserIcon
    E-mail

    28.04.2019 19:09

    Inne

    [email protected]
    ReviewUserIcon
    Majka

    16.05.2019 12:28

    Inne

    Witam. Ja napisałam kilka wiadomości meila i zero odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    WRC

    08.05.2019 14:11

    Inne

    Serdecznie polecam tą firmę, świetna atmosfera. Pracuje już pół roku na projekcie i do tej pory jest super. Koordynatorzy kompromisowi i sympatyczni, zakwaterowania ocenić mogę śmiało na 4+. Praca idealna dla ludzi młodych chcących spróbować swoich sił za granicą.
    ReviewUserIcon
    Marek

    08.05.2019 09:48

    Inne

    Witam czy ktoś pracował krótko z ta firma i się rozlicza lub nie rozlicza z PIT? Pracowałam tylko z ta firma w 2016 6 tygodni czy muszę się rozliczać z tego czy jak to wyglada bi firma nawet żadnych dokumentów mi nie wysłała
    ReviewUserIcon
    pit20

    29.04.2019 11:05

    Inne

    Czy ktoś się wybiera do pracy do Moenchengladbach koło Duseldorfu?
    ReviewUserIcon
    Artek

    28.04.2019 15:09

    Inne

    Witam, moim zdaniem firma to porażka, niestety to powoli staje się norma w tej branży... mieszkania przeważnie przytłoczone o wątpliwym standardzie. Jak w jednym już się człowiek zadomowi to zaraz każą się przeprowadzać. Nie rzadko dalej od pracy i w gorsze warunki. Mimo zapewnień często brakuje internetu. Zwalają to na chwilowe problemy ale pracownicy, którzy przyjechali wcześniej potwierdzają, ze trwa to już długo. Pralki często płatne co jest trochę nie do pomyślenia przy obłożeniu mieszkań. Nie zdziwcie się jak pojawi się pleśń na mieszkaniach i zostaniecie przez to obciążeni z powodu rzekomego „braku wietrzenia” te mieszkania nie maja żadnej wentylacji i nawet wietrzenie tu nie pomaga. I najważniejsze pilnujcie wniosków ARD. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pit 206

    09.04.2019 14:28

    Inne

    Czy ktoś się wybiera przez tą agencje do Altenkunstadt 20 km od Kulmbach do pracy na magazyn z odzieżą?
    ReviewUserIcon
    Syls

    17.04.2019 06:46

    Inne

    Ja jadę na ten magazyn odzieżowy, też ciekawa jestem jak tam będzie.
    ReviewUserIcon
    Artek

    28.04.2019 15:00

    Inne

    Witam, ta gwarancja nie wiele daje bo zazwyczaj jest to około 130h m, i jest przeliczane przez ilość godzin z poprzednich dwóch czy trzech miesięcy. Jeżeli wcześniej nie było godzin lub dopiero się zaczęło prace to można się niezle zdziwić po wypłacie bo nagle się okazuje, ze tej gwarantowanej liczby godzin w rzeczywistości nie ma...
    ReviewUserIcon
    Luska

    20.04.2019 16:07

    Inne

    Bartek, czy mógłbyś podać maila do Ciebie? Odezwała bym się od Razu z pytaniem. :)
    ReviewUserIcon
    Bartek

    21.04.2019 13:08

    Inne

    [email protected] moj e mail pisz smialo :)
    ReviewUserIcon
    Bartek

    21.04.2019 15:50

    Inne

    Podaj mi swój e mail to napisze do Ciebie bo mój chyba się nie dodał w odpowiedzi :)
    ReviewUserIcon
    Lusia

    17.04.2019 10:12

    Inne

    Sonneberg Straße 16, 96268 Mitwitz, czy wiecie coś na temat tej lokacji? Jadę pierwszy raz chciałabym wiedzieć jak wygląda
    ReviewUserIcon
    Bartek

    21.04.2019 13:17

    Inne

    [email protected] moj e mail pisz smialo :)
    ReviewUserIcon
    Bartek

    21.04.2019 14:03

    Inne

    [email protected] moj e mail nie wiem czy dodalo wczesniejsze odp :)

    Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.