HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Olek

Hej wszystkim, ja bylem juz na edece i hermesie i wszystko zawsze bylo super zorganizowane. Ta agencja jest naprawde spoko.

A ja powiem tak nie polecam tej firmy z całego serca pracowałam w Ludwigsfelde na magazynie Lidla umowa podpisana na 9mc wyobraźcie sobie, że wczoraj zwolnili 19 osób bo niby nie wyrabiali normy z czego na ich miejsce zostało zatrudnione kilka nowych rotacja ludzi niesamowita opłaca im się zwalniać po miesiącu bo za nowych mają chajs więc jeśli kogoś interesują praca na miesiąc przez tą agencje to proszę bardzo

Już pod Lidlem
@Ewa

Hej, szkoda, że Ci nie wyszło, to prawda, że Lidl mocno patrzy na wydajność pracownika oraz jego zachowanie w pracy, mają wysokie wymagania i przejmują tylko najlepszych, nie dziw się.

@Ewa

Dzień dobry, dziękuję za Twoją opinię. Po rozmowie z kierownikiem projektu dowiedziałem się, że w ostatnim czasie nie została zwolniona taka grupa pracowników. Chciałbym rownież nadmienić, że nam jako firmie opłaca się zatrudniać pracowników jak najdłużej. Jeśli jednak dochodzi już do zwolnienia, to głównie na prośbę naszego klienta. Wydajność jest sprawdzana codziennie. Jeśli pozostawia wiele do życzenia, to klient decyduje się na rozstanie z pracownikiem. My jako agencja staramy się o jak najdłuższe zatrudnienie dla Was. Przyjeżdżacie za granicę po to, aby zarobić pieniądze na życie. Taki jest nasz cel i staramy się go realizować każdego dnia. Może zaszło tu jakieś nieporozumienie i mógłbym jeszcze dodatkowo w czymś pomóc? Jeśli tak to zapraszam do kontaktu mailowego: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Pozdrawiam serdecznie, Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Pracownik 123

Trzeba pilnować godzin w aplikacji, ponieważ co miesiąc są problemy i godziny się nie zgadzają.

@Pracownik 123

Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Firma zawsze stara sie o poprawność godzin w systemie. Niekiedy odbicia są błędnie rejestrowane przez naszego klienta, na co nie mamy wpływu. Sprawdzamy na bierząco wszystkie godziny. Jeśli jednak dojdzie do niezgodności, wyjaśniamy je z dnia na dzień w trosce o Wasze dobro. W razie jakichkolwiek pytań lub osobnych kwestii zapraszam do bezpośredniego kontaktu na adres mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Wierzę, że wspólnie uda nam się rozwikłać wszelkie niejasności. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Danuta
@Pracownik 123

Aplikacja wylicza godziny na niekorzyść pracownika? Ale bez problemu da się to wyjaśnić czy czasem te godziny i tak zostają odliczone?

ikaka99

Gdzie znajduje sie magazyn Hermes ?. jak oceniacie tą pracę ?. jaka jest atmosfera w pracy ?. Czy ludzie są pomocni ?.

@ikaka99

Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Obecnie nie szukamy pracowników na projekt Hermes. Co do atmosfery, to jest bardzo dobra. Pracownicy pomagają sobie nawzajem i cenią sobie bardzo tą pracę. Zapraszam do aplikowania na inne równie atrakcyjne projekty w naszej firmie. Poniżej znajdziesz link do aktualnych ofert pracy: https://hr-xp.com/pl/oferty-pracy.html Pozdrawiam serdecznie, Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Kkk

Prosimy o interwencję na projekcie w Coesfeld. Dlaczego nikt nie reaguje na sytuację jaka tu się dzieje? Masowe zwolnienia, ogólnie niezadowolenie pracowników, praca po 10h 6 dni w tygodniu, bardzo duża rotacja. Szantaze emocjonalne na pracownikach.

@Kkk

Na czym polegają te szantaże? Dotyczy to wszystkich koordynatorów?

Wkrótce byly pracownik
@Kkk

Napewno wiesz ze to rotacja bo ludziom się nie pdoboa ? Mi niedługo kończy się umowa i z tego co wiem to wielu osobom w listopadzie i grudniu kończą się umowy, bo dotarli do 9 miesięcy. Sam zastanawiam się jeszcze czy jechać na inny projekt czy zrobić przerwę i dopiero po przerwie wrócić. Z tego co ja wiem to właśnie to ze teraz jest rotacja, to nie dlatego, ze ludzie są niezadowoleni, także człowieku ogarnij się, sam bym został do świąt, jakby można było przedłużyć umowę ale się nie da, poczytaj se o eqil pay, pełno masz taki artykułów ma deutschland info.

Adaś11

Chlopie work logistik? Pracowałem na początku roku przez nich to wyplata mi się zgadzała od wielkiego dzwona ciagle coś było a mieszkania może i niezle ale biorą tam jak leci nawet zaświadczenia o niekaralności nie chcą a potem przychodzisz z pracy i nawet parówki z lodówki zniknęły. Jeśli pracujesz krótko to lepiej nie doradzaj i nie wpieprzaj ludzi na minę... Przez HRke tez pracowałem na dwóch projektach i takich akcji nie było

@Kkk

Dzień dobry, projekt EF w Coesfeld to projekt, który trwa ponad dwa lata i jest całoroczny, liczący obecnie 155 osób pracujących na 7 różnych działach. Mamy niezliczoną liczbę zadowolonych pracowników, którzy chętnie wracają. Wrażenie rotacji wynika z tego, iż wielu pracownikom wygasają 9 miesięczne umowy i pracownicy są zmuszeni opuścić projekt. Często decydują się od tygodnia do kilku tygodni opuścić projekt wcześniej, zdarzają się rownież ważne sytuacje rodzinne / prywatne, które są tez powodem rezygnacji. Odnotowujemy również zwolnienia / odmeldowania na wyraźne polecenie klienta. Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki powyżej oraz obecną ilość pracowników to rotacja jest na bardzo niewielkim poziome. Zdecydowana większość personelu jest zadowolona z nadgodzin jakie oferuje klient, bo cytuje zdanie pracowników „ jadę za granię po to aby pracować i zarobić, a nie siedzieć w domu“. Tylko w okresie dwóch tygodni odbywała się praca po 10 godzin przez 4 dni natomiast piątek i sobota po 8. Zwykle jest to 1 h 4 dni w tygodniu w sezonie. Do informacji : Zgodnie z prawem niemieckim klient ( pracodawca ) może wymagać od pracownika nawet 60 h w tygodniu. Jeśli nie jesteś zadowolony/na to zachęcam do bezpośredniego kontaktu z koordynatorem oraz do zmiany projektu, gdzie praca w tygodniu wynosi od 30-35 h. W razie jakichkolwiek pytań lub osobnych kwestii zapraszam do bezpośredniego kontaktu na adres mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Wierzę, że wspólnie uda nam się rozwikłać wszelkie niejasności. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Kkk
@HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Widzę że Pan będąc w biurze w Szczecinie jest lepiej zoorientowany niż my tu na miejscu....

0ovo0
@Kkk

Gadasz głupoty człowieku... Z koordynatorami zawsze idzie się dogadać... Z kierownikami też... Jak Ci nie pasuje, to projekt zawsze możesz sobie zmienić... Nie jestem tutaj w Coesfeld pierwszy raz ... I nie ostatni... Masz nadgodziny, masz od niedawna wyższą stawkę... Więc czego chcieć więcej... I masz na rękę tyle, co nikt inny... I to na czysto... Posłuchaj innych firm, co pracują na tym projekcie. Ja osobiście polecam projekt, jak i przełożonych...

qwertys
@Kkk

Tak jest prawie na każdym projekcie przez HR, nikt nic z tym nie zrobi., Jesteśmy tylko maszynkami do zarabiania pieniędzy i nic więcej.

@qwertys

Dzień dobry, dziękuję za Twój wpis. Są projekty, na których cały czas występują nadgodziny, stąd też błędny byłby tutaj komentarz, że w HR XPERIENCE wszędzie jest tak samo. Mamy od lat pracowników, którzy do nas z chęcią wracają. Proszę pamiętać, że klienci mają swoje sezony i że pracy raz jest więcej, a raz mniej. Agencja stara się jednak o każdą godzinę gwarantując między innymi minimalną liczbę godzin w umowie. Proszę zgłoś się do mnie bezpośrednio, a na pewno wyjaśnimy resztę Twoich wątpliwości. Pozdrawiam serdecznie, Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Kkk
@HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

I taka jest prawda że ludzie pracujący po 170h zarabiają tyle samo co ci co mają 200h

Zgadzam się

Niezadowolony
@.

Ta firma to jedna wielka porażka i radzę omijać ją szerokim łukiem.Poszukajcie sobie normalnej pracy z odpowiednim wynagrodzeniem

@Niezadowolony

Dzień dobry, bardzo dziękuję za Twój komentarz. Przykro mi, że nie byłeś zadowolony z naszych usług. Jeśli chciałbyś wyjaśnić jakieś nurtujące Ciebie kwestie, to zapraszam do bezpośredniego kontaktu ze mną. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

To tylko ja

Witam. Chciałabym zacząć pracę z tą agencję myślę że nie prędzej jak po nowym roku. Dla osoby która jeszcze nie była nigdy za granicą w pracy i nie zna języka jaki polecicie projekt? Pozdrawiam

Izkaa

Muszę przyznać, że po dwóch nieudanych próbach z innymi agencjami w końcu trafiłam na agencje, gdzie wszystko jest przejrzyste i zgodne z oferta przedstawianą telefonicznie. Pracuje od 2 miesięcy i nie mam do czego sie doczepić - koordynatorzy pomocni, zakwaterowania w porządku. Mogę tylko polecić pracę tym, którzy sie zastanawiają na wyjazd do pracy z HR Xperience.

Agnes

Hej, ja sie podziele praca w Hermes. Super ludzie, naprawde. Urlop zawsze idzie dogadac. Wyplata na czas no i przede wszystkim praca jest w porzadku. Ta agencja odstaje od wszystkich innych. Dba o pracownika. Ja polecam.

Mlody
@Agnes

Mam podobne doświadczenie, spoko praca w Hermesie

Pat
@Mlody

Witam , praca w Hermesie polega na sortowaniu paczek?

@Pat

Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Obecnie na projekcie Hermes mamy stanowiska w dziale Wareneingang. Czy mógłbym jeszcze w czymś pomoc? Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

@Mlody

Gdzie tam aplikowac o prace?czytam opinie i szukam czegos od listopada.Ktos pomoze???

@Ewa

Dzień dobry, póki co nie mamy wolnych stanowisk na projekcie Hermes. Zapraszam do aplikowania na inne nowe projekty. https://hr-xp.com/pl/oferty-pracy.html Pozdrawiam serdecznie, Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Doma
@Mlody

Podzielam opinie sympatyczną załogą zarówno pracownicy jak i kierownictwo.Praciwalam w Burgunstadt na magazynie odzieżowy i jestem bardzo zadowolona z pracy

Natalia
@Doma

i warunki były kropka w kropkę takie jak deklarowali czy były jakieś nieścisłości ale reagowali może?

Onn

Nie polecam. To są jakieś żarty i żenada!!! Agencja obiecuje gruszki na wierzbie. Mój wyjazd został odwołany dzisiaj, gdzie miał się odbyć 3.11 Najgorsza agencja, stracony czas i proponują kolejne oferty pracy także bez sensu.

Ona
@Onn

Ale musieli chyba podac powod? Odwolania sa tylko w przypadku, gdy klient cos zadecyduje. Agencja nie ma na to wplywu.

@Ona

Dzień dobry, najlepiej proszę zgłosić się do mnie bezpośrednio. Na pewno wyjaśnimy tą sytuację. Tak jak wyżej wspomniane była to decyzja naszego klienta. Proszę o wysłanie maila na adres: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Paxon

Czy posiada ktoś nr telefonu do biura rekrutacyjnego

@Paxon

Dzień dobry, poniżej znajdziesz dane kontaktowe naszej rekrutacji: Numer telefonu: +48 91 852 17 41 Mail: praca@hr-xp.com Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Czesc, czy moze ktos napisac pare zdan jakie wrazenia z pracy w Lingen/magazn z artykulami odziezowymi, jak warunki mieszkaniowe? Z goty dzieki i pozdrawiam!

Jadę jadę
@Adam

Podpinam się pod pytanko. Ja zaczynam od 8 listopada. Może ktoś z podkarpackiego jedzie ?

Hugo_w_nos
@Jadę jadę

Praca spoko, koordynatorzy jeszcze lepsi, mieszkania spoko, kierowniczka projektu bardzo fajna tylko zmiany dziwne i sama firma trochę niezorganizowana, ale da się przeżyć byle robić swoje.

@Jadę jadę

jade z Podkarpackiego, mozesz podac maila to sie zgadamy!

Jadę jadę
@Adam

Tak , z Sanoka, blazejowskijakub022@gmail.com

@Hugo_w_nos

Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Bardzo staramy się o to aby stale poprawiać nasze procesy oraz dopasowywać je do potrzeb naszych pracowników. Jeśli moglibyśmy wg. Ciebie mieć lepszą organizację pracy, to zapraszam do bezpośredniego kontaktu ze mną. Zbiorę wszystkie wymienione przez Ciebie punkty oraz poruszę je na spotkaniu z kierownikiem projektu. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.co

Kobietka

Cześć wybiera się ktoś z okolic Krakowa 2 listopada w okolicę Bielefeld? Potrzebuje z kimś się zabrać bozena25@onet.com.pl

Patka

Cześć, Czy ktoś może się wypowiedziec na temat pracy w magazynie w Peine? Jak wygląda zakwaterowanie?

Na magazynie w Ulm, bardzo mała liczba godzin. Codziennie przyjeżdżają nowe osoby do pracy, ale agencja przecież nie ma na to wpływu ???????????? Nikt nie potrafi porozmawiać z pracodawcą i tego wyjaśnić.

@123

Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Zapewniam, iż rozmowy z klientem są cały czas prowadzone. Rozumiem Twoje rozczarowanie ale wiem również, że ilość godzin w najbliższych dniach na pewno sie poprawi. Zbliża się Black Friday, a co za tym idzie ilość zleceń będzie wzrastać. W razie jakichkolwiek pytań lub osobnych kwestii zapraszam do bezpośredniego kontaktu na adres mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Wierzę, że wspólnie uda nam się rozwikłać wszelkie niejasności. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Komisjoner ULM

Drugi mój magazyn, drugi projekt i znowu brak godzin również w müller ulm... ostatnio wypuścili nas po 4.5h pracy a kolejne dni 1-1.5h wcześniej wychodzimy niemal codziennie - zmieńcie nazwę na pół etatu xperience, bo tak to za chwilę będzie wyglądać. Codziennie na magazynie szkolą się nowe osoby mimo braku godzin pracy, miesiąc przepracowany i wypłaty po odliczeniach spodziewam się ledwo 1000 euro, żenada...

@Komisjoner ULM

Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. My jako firma staramy się aby pracy było jak najwięcej. Nie mamy żadnego wpływu na to, ile w rzeczywistości klient będzie nam oferował godzin. Jesteśmy w ciągłym kontakcie ze zleceniodawcą starając się walczyć o każdą minutę. Za niedługo rozpocznie się sezon, stąd ilość godzin na pewno ulegnie podwyższeniu. W razie dodatkowych pytań lub osobnych kwestii zapraszam do bezpośredniego kontaktu na adres mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Wierzę, że wspólnie uda nam się rozwikłać wszelkie niejasności. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Malek

Dzien dobry, czy sa bedziecie Panstwo w najblizszym czasie prowadzic rekrutacje na operatorow wozkow widlowych?

@Malek

Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Dobrze się składa, bo akurat startujemy z nowym projektem w miejscowości Hamm (obok Dortmundu). Skontaktuj sie w tym celu z naszą rekrutacją. Numer telefonu: +48 91 852 17 41 Mail: praca@hr-xp.com Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Maly

Czesc Wam, ja pracuje w Edece i jestem od poczatku zadowolony. Kasa sie zgadza i to najwazniejsze :)

Dlaczego pobieracie tyle kasy za mieszkanie skoro w Niemczech każda agencja otrzymuje dietę dla pracownika i to wcale nie małą?

Nasza
@Anonim

Przeciez to nie sa diety czlowieku

Mariola
@Anonim

Tyle kasy? Pracuje w Poing, płace 190 EUR miesięcznie, gdzie w tym Hotelu jest wywieszka, jakby ktoś chciał to może nocować tam za 22 EUR dziennie, czyli miesięcznie ponad 6 stów. Wole jednak płacić 190 :D

@Anonim

Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Diety otrzymują pracownicy, którzy są oddelegowani do pracy w Niemczech oraz posiadają polską umowę. W razie jakichkolwiek pytań lub osobnych kwestii zapraszam do bezpośredniego kontaktu na adres mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Wierzę, że wspólnie uda nam się rozwikłać wszelkie niejasności. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Magdalena
@Nasza

Tylko co to jest? bo to się formalnie właśnie nazywa dietą

Onn

Witam, czy ktoś pracuje na magazynie drogeryjnym w Ulm i mógłby coś opowiedzieć jak wygląda praca?

Wiktoria
@Onn

Też się wybieramy z koleżanką i nie możemy znaleźć żadnych informacji nowszych niż rok temu...

@Wiktoria

A masz już ustalony termin wyjazdu?

@Wiktoria

Dzień dobry Wiktoria, zadzwoń proszę do naszej rekrutacji. Panie tam pracujące posiadają najswieższe informacje na temat tego projektu. Numer telefonu: +48 91 852 17 41 Mail: praca@hr-xp.com Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Miska
@Onn

No troche trzeba sie napracowac ale ekipa jest super i wszyscy sobie pomagaja. Ja ogolnie polecam hrke.

Paul
@Onn

Hej, praca jest spoko. Troche bylo malo godzin ale teraz nadrabiamy. Wlasnie sciagam tu kolege i mysle, ze na pewno zostaniemy pare miechow.

Morfeusz
@Onn

Do Ululm jedziesz jak tam jest.?

Morfeusz
@Onn

A Ty kiedy jedziesz kiedy masz termin na 3 ?

@Morfeusz

Tak

@Morfeusz

A ty kiedy masz termin?

Harry

W Sonnefeld i Weismanie tak samo wszystkie agencje dostały. Jedynym warunkiem było zostać zatrudnionym przed 01.09.

Sebastian

Elo, co Ty wygadujesz. ja pracuje w HR i dostalem 300 Euro energetyczne w wrzesniu . Chyba, ze pracujesz krotko, to jasne , ze Ci sie nie nalezy.

Ktoś
@Harry

Zgadza się na wszystkich baurach wszystkie agencje dostały prócz hr bez względu na to jak długo pracują .

@Ktoś

Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Dodatek energetyczny został wypłacony zgodnie z wytycznymi, które były na nas nałożone przez prawo. Proszę również pamiętać, że wyżej wymieniony dodatek można również uzyskać w rocznym rozliczeniu podatkowym. Czy mógłbym jeszcze dodatkowo w czymś pomóc? Jeśli tak to zapraszam do kontaktu mailowego: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Miska
@Sebastian

Ja tez normalnie dostalam pieniadze. Agencja jest super. Takie glupoty tu piszecie.

Dzien dobry, dziękuję za Twój komentarz. My jako firma nie mamy możliwości usuwania komentarzy. W poprzednim wpisie wspominałem już, że energetyczne zostało wypłacone, jak również można go uzyskać podczas rozliczenia rocznego (w razie, gdy na dany moment nie udało się pozytywnie rozpatrzyć wniosku). Może napisałbyś do mnie prywatnie na maila? Na pewno będę w stanie rozwiać Twoje wszelkie wątpliwości. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 708, z czego 285 to opinie pozytywne, 173 to opinie negatywne, a 250 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.