HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Nicka

Hej wszystkim 17.01 wybieramy się z chłopakiem na magazyn odzieżowy w Peine Jest ktoś tu może co też się wybiera ?

Kasiula
@Nicka

Moja kuzynka wybiera sie jakos po 20.01. Podobno fajny projekt i kwaterki.

Dorotka

Ja jadę, tyle, że 2.01.

Anita
@Kasiula

Też planuję wyjazd po 20 stycznia.Napisz proszę co to za projekt i gdzie

@Dorotka

Dawaj znać jak będziesz na miejscu jakie wrażenia :)

Dorotka

No raczej????

Nicka

Jasne , podasz maila to napiszę :)

Wera123

Witam ja się wybieram 17 stycznia do magazynu w Peine

Możemy się skontaktować?

KingaB
@Nicka

Wybieram się teraz w styczniu do Peine jako pracownik magazynu odzieżowego,podasz jaki namiar żeby się skontaktować? Zawsze to i raźniej bo akurat będę jechac sama:)

Kingab
@Wera123

Ja również, może jakiś kontakt?:) jadę sama wiec będzie raźniej.

Syla

Moj mail: hbn94@tlen.pl

Pio
@Kingab

Też się wybieram sam na magazyn odzieżowy ale ciężko się coś dowiedzieć co i jak. W wiadomo we dwoje zawsze raźniej. Może kontakt jakiś to się zgadamy?

Ksena
@Nicka

Hejka tak jedziemy teź 17.01, byliszmy w Ulm, wszystko ok, mamy nadzieje że też będzie spoko

@marciaa
@Ksena

Hej ja też planuje się wybrać czekam na informacje kiedy co i jak. A jak w tym Ulm? Pozdrawiam :-)

Kamil
@Nicka

Słuchajcie. Sprawdzilem jest duzo Disko w Peine a nawet tam gdzie bede mieszkał czyli 3km od kwatery. I bede jezdzil taksówką na imprezy. Lubicie niemieckie imprezy techno? Wyskoczylbym tez na silke. Ktos chętny ?

Hej, jedziesz jutro tak?

@@marciaa

Hej, szukasz może kogoś do wspólnego wyjazdu, chyba ze już pojechałaś:)

Witam wszystkich. Niestety mam negatywne zdanie co do postępowania firmy. Obiecują pracę podpisujesz umowę i okazuje się że jednak wyjazdu nie będzie. Porażka

Ola

Hej, planuje po niedzieli aplikować na któryś z projektów, czy jest jakaś chętna dziewczyna z podkarpackiego na wyjazd do pracy, zawsze to raźniej:)

Czy są dodatki do soboty w firmie Hermes Haldensleben? Słyszałam różne opinię,podobno sobota jest płacone jak za zwykły dzień pracy?

Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Jeśli przepracujesz więcej niż 35 godzin tygodniowo, to są wypłacane dodatki 25 % za sobotę. Jeśli chciałbyś, abym wyjśnił ten temat dokładniej odezwij się proszę do mnie bezpośrednio na maila. Pozdrawiam serdecznie, Maciej Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

@HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Jednym słowem firma nie źle sobie to wykombinowała Każe nam siedzieć w tygodniu w domu a w zamian za to mamy chodzić w weekend i może zaoszczędzić na dodatkach. To już wolę chodzić od poniedziałku do piątku i mieć weekend wolny niż pracować w weekend za te same pieniądze

EWA

Niebawem będę jechała na projekt. Jest to mój pierwszy wyjazd Czy możecie mi jako nowej poradzić co zabrać ze sobą do Niemiec? Chodzi mi o to ile pieniążków na początek potrzeba na przeżycie do pierwszej wypłaty, co jeszcze ze sobą zabrać oprócz ciuchów i dokumentów? Z góry dzięki za podpowiedzi, bo nie ukrywam że już się stresuje

C
@EWA

Hej, to zależy kiedy zaczniesz pracę. Wypłata tutaj jest 15 kolejnego miesiąca, licząc średnio na jedzenie wydaje się około 50 euro na tydzień na osobę-oczywiście zapewne będziesz miała swoje jedzenie, więc może być to zdecydowanie mniej. Zależy na jakie mieszkanie trafisz, na poprzednim projekcie trafiliśmy, że nie było garnkow, sztucy, talerzy kubków itp. Natomiast teraz mamy całe wyposażenie. Pościel oraz poszewki mieliśmy na każdym zakwaterowaniu.

Kluseczka
@EWA

Z mojej strony mogę powiedzieć że 100-150€ wystarczy na początek a zawsze można poprosić o zaliczkę spełniając warunki jej otrzymania. Z rzeczy których mi brakuje, może błahych, to napewno szmaciana suszarka do naczyń której zapomniałam z Polski, głośnik bluetooth (nie na każdym mieszkaniu są telewizory, a jeśli są to z niemieckimi kanałami) do słuchania muzyki, oraz książek- tutaj zależy czym zajmujesz się w wolnym czasie.

Bośka
@EWA

Myślę że ok. 200€ a jak braknie to po 2 tygodniach możesz wziąć zaliczkę chyba 200 € . Weź sobie jakiś garnek,sztućce kubek bo z tym różnie na mieszkaniach. Czasami jest tak,że weźmiesz ,, wszystko "z Polski a mieszkanie bd super wyposażone a innym razem możesz trafić że jest mega słabo wyposażone i nie masz czym nawet podłogi pozamiatać czy umyć także wszystko zależy na co trafisz.

@Bośka

Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Proszę pamiętać, że ewentualne braki są uzupełniane w przeciągu kilku dni. Ważne jest natychmiastowe ich zgłoszenie swojemu przełożonemu. Jeśli masz jeszcze jakieś uwagi związane z opisaną sytuacją lub chcesz poruszyć inne sprawy to zapraszam do bezpośredniego kontaktu na adres mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Bośka
@HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Nie do końca to prawda. Byłam na projekcie, zgłaszaliśmy że nie ma czym posprzątać i do końca projektu nie otrzymaliśmy tego co potrzebowaliśmy . Nie mówię, że zawsze tak jest,ale w moim przypadku tak było dlatego napisałam, że zależy gdzie się trafi. Koleżanki mi pisała,że jak były na wcześniejszym projekcie to mieli wszystko załatwiane aż się zdziwili ,że tym razem tak nie było.

Justyna

Cześć, czy jest ktoś, kto wybiera się w pojedynkę na magazyny w Ludwigsfelde? ... albo jest już na miejscu? ;)

Pio
@Justyna

Cześć. Ja to bym się chętnie wybrał na magazyn odziezowy

Ktoś
@Justyna

Byłem tam. Co chcesz dokladnie wiedzieć?

Justyna
@Ktoś

Czy jesteś zadowolony? Jak warunki mieszkaniowe? I ile realnie można zarobić w ciągu miesiąca po odliczeniu kwoty za mieszkanie?

Mikołaj
@Justyna

Też jestem ciekawy ile realnie mozna zarobić?

Jarek Wawa

Czesc wszystkim, ja jade niedlugo do Haldensleben. Duzo o tej agencji slyszalem ale raczej w samych superlatywach. Ciekaw jestem jak bedzie u mnie. Fajnie troche dorobic i poznac nowych ludzi. :)

@Jarek Wawa

Pewnie że fajnie. A wiesz już ile zarobisz? Podpisałeś jakąś umowe czy dopiero na miejscu dogadasz warunki? Chętnie dowiem się szczegółów bo też myślę o takie pracy.

Jarek Wawa
@Marcin

Mysle ze okolo 1400€ na reke.

Tu jest naprawde okej. Nie idzcie do zadnej innej agencji. Ta jest chociaz wyplacalna i ma super projekty.

Bożenka

Hej Chciałabym się zapytać czy poszukujecie osób na stanowiska Team Leadera/Brygadzisy z językiem niemieckim? Dzięki z góry za odpowiedź

Antoni

Hej. Widziałem, że szukacie pracownika do utrzymania czystości. Oczywiście praca w Niemczech ale wszedłem do wątku, aby zapytać, czy chociaż podstawy języka trzeba znać? W ofercie tego nie ma, a nie ukrywam, że znam tylko podstawowe zwroty. Szerszy zakres języka będzie mi potrzebny, czy śmiało sobie dam radę?

@Antoni

Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Na stanowisku, o którym wspominasz nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego. Kontakt z klientem przejmują nasi koordynatorzy. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Olka

Hej. Jak jest na magazynie w Peine ? Ile jest zmian? Dwuzmianowy system czy trzyzmianowy??? Chciałabym jechać na ten projekt i nie wiem czy warto :/

@Olka

Dzień dobry, dziękuję za Twoje zapytanie. W magazynie w Peine posiadamy system dwuzmianowy. Pracujemy na rano i po południu. Posiadamy też jedną grupę pracowników, która pracuje tylko i wyłącznie na rano. Czy mógłbym jeszcze dodatkowo w czymś pomóc? Jeśli tak to zapraszam do kontaktu mailowego: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Hajkl

Hej wszystkim, szukam firmy przewozowej właśnie z Polski do Niemiec , macie może coś z polecenia?

@Hajkl

Dzień dobry, dziękuję za Twoje zapytanie. Nasza firma współpracuje z firmą przewozową, która zawiezie Ciebie z domu prosto na projekt. W procesie rekrutacyjnym otrzymasz od nas kontakt. Czy mógłbym jeszcze dodatkowo w czymś pomóc? Jeśli tak to zapraszam do kontaktu mailowego: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

@HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Z domu w sensie z zakwaterowania w Niemczech na projekt czy z Polski do Niemiec ? Bo ja dostałam informację jak rozmawiała z Panią z biura że transport z Polski do Niemiec musimy sami sobie zorganizować ????????‍♀️

@Ania

Dzień dobry, my przekazujemy kontakt do firmy przewozowej. Mamy z nia dobre doświadczenia, dlatego proponujemy ją naszym kandydatom. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

@HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

A mogłabym taki kontakt otrzymać ? Ponieważ tak jak wspomniałam Pani w biurze nas poinformowała że musimy sami sobie zorganizować transport ????‍♀️

@Ania

Dzień dobry, oczywiście, że tak. Odezwij się do mnie proszę w tym celu bezpośrednio. My przekazujemy kontakt, Ty organizujesz termin dojazdu na własną rękę. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Heh wszystkim, jak wygląda sprawa jeśli chodzi o adres zakwaterowania? Ile dni wcześniej podają?

Dzień dobry, dziękuję za Twoje zapytanie. Adresy staramy się wysyłać do Was jak najszybciej. Zdarzają sie sytuacje, w których proces ten trwa nieco dłużej, gdyż ostateczne ustalenia nie są zawsze zależne od naszej firmy, tylko od wynajmujących nam pensjonaty lub mieszkania. Jeśli jeszcze nie masz adresu, to napisz do mnie bezpośrednio na maila. Zakładam jednak, że nie lada moment go otrzymasz. Czy mógłbym Tobie jeszcze w czymś pomoc? Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Gabb

Hejka Czy ktoś mogły by powiedzieć coś nt rozliczenia PIT? Do sierpnia pracowałam w Polsce, od września do grudnia w Niemczech. Czy wystarczy, że rozlicze się w Polsce z obu PIT - ow? :)

@Gabb

Dzień dobry, dziękuję za Twoje pytanie. Tak, rozliczenie podatku zza granicy może odbyć się w Polsce. W razie jakichkolwiek pytań lub osobnych kwestii zapraszam do bezpośredniego kontaktu na adres mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

kazik

Dzień dobry bywałem już zatrudniony przez wiele agencji ale z tak zorganizowaną jak ta nigdy się nie spotkałem. Poczynając od procesu rekrutacji, a kończąc na wypowiedzeniu (mi sie akurat skończyl projekt po 9 miesiącach) ale zaraz po otrzymałem kolejną równie atrakcyjną ofertę pracy.

Adido

Witam Forumowiczow , ja zakonczylem swoja przygode w pracy z HR Xperience na projekcie Kaufland Lübbenau jako komisjoner z koncem ubieglego roku. Przepracowalem 9 miesiecy - jestem mega zadowolony. Wspolprace z osobami kierujacymi projektem wspominam wysmienicie ( Pan Jacek , Pani Olena oraz Pan Robert sa bardzo pomocnymi ludzmi) Nie mialem zadnych problemow. Pieniadze zawsze na czas, plan pracy do przodu znany, zero negatywnych niespodzianek. Robilem nawet niedziele i i czasami w dni wolne. Samo komisjonowanie lekko wysilkowe, ale dalem rade . Kase bralem za premie , nie mam sie bardzo do czego doczepic, no moze czasami do zazdrosci innych jak chcesz byc lepszy , wiecej zarobic , ale ja robilem swoje i teraz na tym wygralem, bo pracuje juz na etacie w Kauflandzie. Wszystkim bardzo polecam

Jasiek
@Adido

Tak, ta agencja jest naprawde w porzadku.

@Adido

Dzień dobry, bardzo Ci dziękuję za tak mile słowa :) Życzę udanego tygodnia! Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Czy ktoś opowie mi o pracy i mieszkaniach w Haldensleben, obawiam się ze jak mieszkanie „darmowe” to może być masakra

@Zainteresowany

Oj nie licz na jakieś super mieszkanie tzn nw jak inni,ale my mamy mega słabe mieszkanie. Nawet nie ma w czym wody ugotować bo czajnik jest cały w kamieniu i nawet pajęczynę mamy na nim..... Nie wiem może inni mają trochę lepsze warunki ,może ktoś się jeszcze wypowie to bd mg SB zdanie wyrobić

Hehe
@Zainteresowany

Właśnie mieliśmy tam jechać i dziś otrzymaliśmy tel, że nie potrzebują już do pracy i zostaliśmy na lodzie...

Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz oraz jednocześnie proszę Ciebie o jak najszybsze zameldowanie się u swojego przełożonego, który wymieni czajnik, jak i postara się na miejscu Was we wszystkich sprawach związanych z mieszkaniem wesprzeć. Pozostaję do Twojej dyspozycji również pod adresem mailowym: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com. Zależy mi na tym, aby każdą sprawę zbadać indywidualnie, dlatego zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

@Hehe

Dzień dobry, dziękuję za Twój komentarz. Klient przesunął start projektu o dwa tygodnie. Każdy z pracowników otrzymał propozycję rozpoczęcia z nami współpracy w późniejszym terminie. Wiemy jednak, że taka krótkoterminowa zmiana nie jest pożądana i rozumiemy Twoje rozczarowanie. Zgłoś się proszę do mnie bezpośrednio, a na pewno wspólnie znajdziemy rozwiązanie. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

Haha
@Hehe

Do mnie też dzwonili, ale zaproponowali mi start 2 tygodnie później, do Ciebie nie? Dla mnie spoko, bo na lajcie ogarnę jeszcze sprawy w Polsce.

zadowolona
@Zainteresowany

praca lekka. ja z mieszkania jestem zadowolona, mamy ładny pokuj i kuchnie . na razie jestesmy 2 tygodnie na projekcie

Nn
@Zainteresowany

Jeśli chodzi o mieszanie, trafiliśmy na bardzo fajnie, świeżo po remoncie, z całym wyposażeniem, TV w pokoju. Jedynie kamienica w której mieszkamy na pierwszy rzut, troche przeraża ponieważ z wierzchu jest nie odnowiona i cały czas trwają wykańczania mieszkań.

@Zainteresowany

@Zainteresowany My mamy średnio,ale czytałam poniżej i czasami mają fajne warunki także zależy od szczęścia

Maciek

Ja polecam z calego serca. Zadnej innej agencji bym juz nie wybral. HRka ma fajna kadre na miejscu i ciekawe projekty. Pozdrowka dla Was

@Maciek

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za Twoje słowa :) Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Kwiatkowski Manager ds. kontaktu z pracownikami Kontakt mailowy: Maciej.Kwiatkowski@hr-xp.com

@Maciek

Pracowałeś moze na magazynie z elektroniką w ohrdruf ? :)

Zen

Mi sie zawsze dobrze wspolpracowalo z HRka. Jak i Panie w rekrutacji bardzo mile i kompetentne tak i koordynatorzy na miejscu spelniali wszystkie do nich nalezne obowiazki.

@Zen

Na jakim projekcie pracowałeś i w jakiej miejscowości ?

Ktoś

Czy ktoś powie mi jak praca na magazynie Lidla? Chodzi najbardziej o komisjonwanie, zapierdziel jest duży? I jak mieszkania?

Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1432.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 705, z czego 284 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 249 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.