Opinie o Asistnet Work Group w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Asistnet Work Group. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Asistnet Work Group na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asistnet Work Group w Wrocław

mat

A ja pozdrawiam p.Ole i polecam współpracę z nią. Agencja jak agencja nic nadzwyczajnego ale dział rekrutacji uroczy. :-D

jozin

Wer w jakiej firmie pracujesz? My w matrasie mamy taka rekruterke od nich z firmy co ogarnia wszystko od ręki. To taka brunetka, bo są też inne panie tam ale z nim nie zawsze tak łatwo załatwić sprawę. Mogę sprawdzić w poniedziałek jak ona się nazywa. Więc najlepiej idź do niej i sprawdź zapisy w umowie czy masz z ubezpieczeniem i weź też pasek wypłat tam jest informacja jakie składki oprowadzili. Ja tam nie mam z nimi problemów tylko mogli by płacić więcej. A co do pitów to naprawde późno je wysłali, z tym to akurat dali du*y

Wer

Obiecują pełne składki ZUS tyle ze go nie płacą. Mam zlecenie z nimi w Warszawie pani obiecała zus i pełne ubezpieczenie a ewuś nie widzi mnie już 3 miesiące. Ciekawe czy zwrot podatku dostenę w przyszłym roku i czy w ogóle go zapłacili.

Wer

Aplikowałeś na stanowisko Lakiernik oferowane przez firmę Asistnet Work Group? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
suchy_sandał

Dlaczego wszyscy piszą tylko tu (Wrocław) skoro firma rzekomo ma dużo oddziałów w całej Polsce? Czy jest tu jakiś obecny/były konsultant? Komentują sami pracownicy zewnętrzni, a ja chcę wiedzieć jak oceniacie pracę bezpośrednio w strukturach firmy? Warto dołączyć do tej firmy? Aktualnie szukają konsultantów ds.rekrutacji pracowników w 5 miastach więc firma chyba jest duża, podzielcie się swoim zdaniem a nie treścią ogłoszenia (i'llstay - Oferują atrakcyjne stałe wynagrodzenie + premię i system szkoleń wewnętrznych)

Studentka
@suchy_sandał

Pewnie Wrocław dlatego, ze tam zaczynali, a nie często agencję rozrastają się do tego stopnia, aby uderzać w inne miasta. Wysoko mierzą... Byłam na rozmowie, mówili rzeczowo o firmie, ale jak to wygląda realnie nie wiem, studiuje dziennie więc odpadłam

Sebo

ja tam nie narzekam, jest ok. Wszystko elegancko i sprawnie, przede wszystkim warunki przyzwoite

KateG

A PIT dostanę??? Jaja sobie robicie? Od innych już mam a z magazynu na wlochach doczekac sie nie idzie. Człowiek zapindala na was a macie gdzieś. Pani Agnieszka tez ma chyba wszystko gdzieś bo tylko mówi ze sie tym nie zajmuje i trzeba do Wrocławia. Jak mnie przyjmowała to miała wiecej zapału. To jak będzie PIT?

nowa

Odpowiedzia firmy na zadane pytania odnośnie pracy jest polub nas na facebooku.to jakaś kpina a nie firma

Może mają cię dość i nie odbierają telefonów. Albo to zależy od rekrutera bo ja zawsze dzwonię do tej samej osoby, a nie do firmy. Ode mnie odbierali nawet wieczorem. Więc co do tego nie mam zastrzeżeń. Tylko gdzie jest kur** mój PIT?

coath

michal nie żartuj sobie pajacyku

Tom

Gdzie jest mój hajs? No pytam? Kiedy zamierzacie zapłacić za prace w magazynie?

AWG
@Tom

Witam, wszystkie wynagrodzenia do umowy o prace wypłacane są do 10-go każdego miesiąca, natomiast przy umowie zlecenie do 21-go każdego miesiąca. Pozdrawiam

proste pytania nt. warunkow wspolpracy uwazasz za zle sformulowane pytania? ciamajdy chyba tam pracuja, żal nie agencja OMIJAC Z DALEKA

on

witam , nie polecam tej agencji pracy. jedna wielka kpina zatrudniaja tam chyba same osoby bedace na stazu. nic nie wiedza, nie potrafia odpowiedziec na proste pytania zwiazane z praca , nie odpisuja na wiadomosci nie odbieraja telefonu. patologia nie agencja

student

ja byłem na wakacje w Holandii, faktycznie informację o agencji dostałem w ostatnim tygodniu, bo Asistnet wysyła ludzi do kilku holenderskich agencji, ja byłem w Progresie i wszystko grało.

element.

czy ktoś ze zgromadzonych wyjeżdżał z omawianą agencją za pracą do Holandii? wszelkie info do jakiej agencji na miejscu jest delegowany pracownik oraz rzetelności tejże firmy jest na wagę złota. ahoj!

BenekD

ta firma to jakaś pomyłka. chodze po magazynie ponad tydzien bez umowy. ciekawe czy kase oddadzą

krasnal
@BenekD

@BenekD a gdzie tak pracujesz? bo ja umowę dostaje zawsze 1 i pani sama przyjeżdża, nawet do nich do biura nie muszę jeździć

AWG

Witam, Proszę się nie martwić. Pani Agnieszka nadal pracuję w naszym zespole i mam nadzieję, że jeszcze długo z nami zostanie. A urlop każdemu się należy, nawet Pani Agnieszce ;) Pozdrawiam :)

Znam was dobrze :D
@AWG

nadal urlop? tym razem chyba nie. Ciekawe tylko czy to ona miała już nas/was dość, czy ktoś przyczynił się do jej odejścia...trochę jej szkoda. Aleks 2015-11-09 11:53:45 ...Tak gada za pewne Pani Katarzyna, która przez cały czas kopie pod Agnieszką doły. Agnieszka jest bardzo solidna...KOPAŁA, KOPAŁA I SIE DOKOPAŁA. ja 2016-02-01 22:32:17 proste pytania nt. warunkow wspolpracy uwazasz za zle sformulowane pytania? ciamajdy chyba tam pracuja, żal nie agencja MI ODPOWIADAJĄ NA WSZYTSKO, MOŻE PYTASZ NIEWŁAŚCIYCH OSÓB. AdamG_97 2016-05-31 19:07:16 no niewiarygodne byłem na rozmowie w matras i trwała niecałe 2 minuty sam nie wiem czy to brak profesjonalizmu czy szacunku do mnie A CZEGO OCZEKUJESZ OD ROZMOWY NA STANOWISKO GDZIE NIC NIE TRZEBA UMIEĆ? ZATRUDNIAJĄ TAM KAŻDEGO KTO TYLKO CHCE PRACOWAĆ. MIELI CIE PYTAĆ O DOŚWIADCZENIE, JĘZYKI, STUDIA...PO CO? TO NIE JEST POTRZEBNE. bigos 2016-07-13 20:15:25 szabla' a na magazyn jak sie zatrudnisz to na jakiej umowie? i jaka stawka? UMOWA ZLECENIE, TERAZ ROZDAWALI UMOWY O PRACE, ALE NA TAKICH WARUNKACH, ŻE PŁAKAĆ SIE CHCE. WIEKSZOŚC ZOSTAŁA PRZY ZLECENIU 13ZŁ/H ALE MOZNA WYROBIĆ DUŻO GODZIN I PREMIE WIEC SIE OPŁACA. tak o to działając w czynie społecznym udzieliłem wam odpowiedzi na wszystkie wasze pytania. teraz możecie mi dziękować xD a jeśli chodzi o moją ocene agencji to bardzo dobra. NIE MAJĄ ŻADNYCH KAR W UMOWACH czyli wolność Tomku w swoim domku (chyba że Lider się wkur*** i Cię zwolni :)

Aleks

Pani Agnieszki wcale nie zwolnili. Pracuje nadal. Tak gada za pewne Pani Katarzyna, która przez cały czas kopie pod Agnieszką doły. Agnieszka jest bardzo solidna

aa

romek Wynagrodzenie w Warszawie się poprawiło-podnieśli stawki. Kokosów może nie ma, ale dobre i tyle. Wyplata jest do 21, trochę późno ale przynajmniej zawsze jest na czas. Jeśli chodzi o rekruterów to nie wiem jak we Wrocławiu, ale w Warszawie jest profesjonalnie. Pani Agnieszka, która mnie zatrudniała naprawdę w porządku, i nawet jak potrzebowałem coś załatwić to z nią wszystko dało się dogadać-ale chyba już nie pracuje. Szkoda, że ją zwolnili. Teraz są takie dwie nowe, ale nie znam ich więc nie będę się wypowiadał. TAk ogólnie to nie jest źle jak na warunki agencji. Ale jednak lepiej znaleźć prace bezpośrednio.

Pracwonik

Ja brałem udział unich w rekrutacji do TJX i faktycznie były testy, prezentację itp, nawet długo to trwało. Na koniec Pani powiedziała, że do osób, które pozytywnie przeszły test matematyczny i "koraliki" zadzwoni i umówi się na rozmowę. Do mnie dzwoniła i wszystko gra. U ciebie widocznie za dużo błędów Pracowałem przez nich, a niedawno mnie przejeli, kasa na czas była to najważniejsze.

Zostaw merytoryczną opinię o Asistnet Work Group - Wrocław

• Jak się pracuje w Asistnet Work Group?

Zobacz opinie na temat firmy Asistnet Work Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Asistnet Work Group?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Asistnet Work Group?

Kandydaci do pracy w Asistnet Work Group napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Asistnet Work Group