Opinie o Asistnet Work Group w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Asistnet Work Group. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Asistnet Work Group na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asistnet Work Group w Wrocław

Eww

oni nie do sokołowa rekrutują tylko do moszny

mati
@Eww

Moszny? Co to jest? Na stronie mają rekrutację do Sokołowa tylko ogłoszenia są stare.

gość
@mati

Moszna-Parcela, wieś za Pruszkowem przy kominie

mati

Nie wiem jak jest teraz ale ja pracowałem u nich maj czerwiec I było spoko. Bardzo zadowolony byłem,nigdy nikt nie powiedział idź do Wrocławia choć faktycznie podobno tam Maja główna siedzibę. Te Panie z rekrutacji na Łopuszańskiej bardzo pomocne. Ale nie wiem gdzie teraz mają biuro. Czy wiecie może czy jest rekrutacja u nich do Sokołowa? Zrobiłem teraz uprawnienia na wózki i chętnie bym się u nich zatrudnił ale na ich stronie ogłoszenia są z czerwca. Jakieś 2 tylko współczesne.

RitaM

to najgorsza agencja pod słońcem a te panie w warszawie ledwo przytomne nigdy nie wiedza o co chodzi i odsyłaja do wrocława, tu chyba jest tak ze rekruterkami są jakies stazystki bez kwalifikacji

Obecny
@RitaM

Może o zbyt wczesnej porze pytasz? Najpierw kawa,potem praca. Jak nie było kawy to i nieprzytomne. Co Ty nigdy w biurze nie pracowałeś?:-P a tak w ogóle to co Wrocław może wiedzieć o pracownikach Warszawy? Z tego co słyszę to mają tam trochę rotację więc może dlatego nie wszystko wiedzą.

Tomek-Wawa

Oddawać mój hajs!!!!! Ile można sie domagać ciezko zarobionych pieniędzy!!! Juz dawno 21 września minął!!!!

Aplikowałeś na stanowisko Lakiernik oferowane przez firmę Asistnet Work Group? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Monika po raz kolejny

To raczej nie agencja przyznaje te premie tylko firma do której Cię kierują, tak na oko to ciężko określić bo bonusy pewnie zależą od nakładu pracy

Sebb94

Witam czy ktoś mi pomoże ?? Na umowie mam 2.400 brutto .. waliłem non stop praktycznie cały wrzesień 20 dni , bez 2 dni , no ale umowę podpisałem ze prace zaczynam od 05.09 itp .. powiedziano mi że dodatkowo dostałem premie 530 brutto , czy wychodzi 2.930 brutto ... Czy ktoś mi jest w stanie wytłumaczyć do chujjjjjjjaaaa jak to możliwe że dostałem jedyne 1.594 zł na rękę , przecież to jakaś kpina ... na spokojnie powinno być ponad 2 tyś na rękę z premią .. Pracuje jako Magazynier w Media Expert Łódź ul.Zakładowa ... po prostu odczuwam , że zostałem zrobiony w chujjaaaa i to na grubo .

@Sebb94

Litości czlowieku, będziesz takie sprawy tutaj zalatwial? Prosi się o pasek wypłat albo o rachunek do umowy zlecenia. Pracodawca musi Ci go dac. Tracę wiarę w ludzi normalnie, wolicie pytać obcych w Internecie o wypłatę zamiast pójść do biura i dostać pasek. a może komornik był czy coś?

@Monika

Pytam tutaj dlatego że biuro trochę wali w hhhhhhh. PROSTE 3 dni zero kontaktu, nikogo w biurze nie ma itp telefonu nie odbieraja , na smsa nie odpowiada .. No ale widzę że koleżanką jest z typu tych który nie pomogą . chyba własne jest po to forum by do chuja pisać swoje opinie, podzielił się info itp

@Monika

i sorry za przejezyczenia , no ale jestem trochę tym wkurwia. .... i po prostu szukam pomocy na forum

@Sebb94

A widzę, że kolega z tych łatwo się denerwujacych. Obyło by się bez przekleństw. Nie widzę sensu w pytaniu tutaj o zarobki z wyszczególnieniem kwot, w internetach każdy uważa się za eksperta i każdy powie Ci coś innego, uważam, że takie sprawy załatwia się bezpośrednio u pracodawcy. Jak nie odbiera to dzwon do Wrocławia bo tam mają siedzibę. Albo idź do klienta u którego pracujesz i mu to zgłoś i niech on do agencji zadzwoni. Na stronie maja podanego maila, możesz rzadac pokazania paska wypłat. Może się zwyczajnie gdzieś pomylili. Czy wy naprawdę myślicie, że agencje sobie hajsy z umów o pracę biorą do kieszeni :p ogarniam trochę bo byłam kiedyś na praktykach w agencji. mam nadzieję, że pomoglam :) A jak coś to pytaj, ja będę umiała to odpowiem

doświadczony
@Sebb94

Wrzesień 22dni pracy,zacząłeś od 5 wiec masz 20dni. Stawka brutto po przeliczeniu na netto wychodzi dokładnie tak jak podałeś. W necie są do tego kalkulatory. czyli z tytułu umowy Cię nie okradli. Wszystko się zgadza. Co do premii to często idą osobnym przelewem. Sprawdź stan konta. Jeśli nie ma kasy to może jednak premia nie została Ci przyznana. Zgodnie z przedmowcami jak masz problem ze swoim wynagrodzeniem to dzwoń do agencji. Jak Twój opiekun jest słaby to skontaktuj się z kierownikiem biura albo z regionalny ewentualnie bezpośrednio z centrala we Wrocławiu.

lublinianin

Oddział Lublin mogę polecić. Normalnie wypłacaja,umowa jest,kontakt z rekrutacja na poziomie.

silnoręki

romek ale ty cymbal jestes ile ci zaplacili za wpis ? Znajac zycie dostales jabłko i podkladke pod mysz i teraz wypisujesz jakies scierwa

zmigrodzka

Zero profesjonalizmu. Wszystkim zajmuje się "koleżanka",ja nic nie wiem. Brak szacunku do klienta,do pracownika i do koleżanek chyba też skoro wszyscy zwalają wszystko na innych. Nie pozdrawiam.

B_T

Agencja ma problem z terminową dostawą osób nawet na taką lokalizację jak Łódź, handlowiec obiecuje złote góry a obiecani pracownicy nie przychodzą. Myślałem, ze sobie poprawie biorąc trzecią firmę ale jakość obsługi tej agencji pozostawia bardzo wiele do życzenia. Jednak zostanę przy 2-ch pozostałych firmach.

@B_T

Albo słaby koordynator,albo słaby kierownik co nie potrafi zmotywować/zmusić/zachęcić pracowników do efektywniejszego działania. Rynek pracy jest teraz trudny ale przy odrobinie wysiłku ludzi da się znaleźć.

Dziku

No ja niestety nie mogę powiedzieć zbyt dobrze tylko obiecują wszystko a potem nic nie dostajesz a o pieniądze upominałem się kilka razy

poszukujaca pracy

Ja bardzo dobrze oceniam współpracę. Jakis czas temu u nich pracowalam i wszystko w najlepszym porządku. Zazwyczaj kontaktowalam sie z p.Joanną B. Pelna profeska.polecam. Maja teraz duzo ofert ale nic dla siebie jeszcze nie wypatrzylam

Donalds

no fakt te rekruterki to chyba na staż przyszły tak się zachowują, nawet nie wiem która gorsza i o co tu chodzi czy to jest jakies robienie oszczedności na rekruterach czy jak

zapracowany

Stado baranów, dobrze powiedziane. Poczatki byly dobre. Wyplata sie zgadzala a nawet jak nie to bez problemu od reki wszystko mozna było wyjaśnić na miejscu. Dziewczyny mlode ale swojskie i rozgarniete, magazynu sie nie baly. Normalnie wchodzily na hale pogadac z pracownikami czy cos zalatwic(jedna z nich kiedys podobno pracowala na jakims magazynie z kolorem). Ale teraz juz nie jest tak kolorowo. Nie chce nikogo obrazac ale te Rekruterki co nam teraz przydzielili to chyba telefonow nie potrafia odbierać, nigdy ich nie ma a jak są to i tak nic nie wiedzą. Taka typowa warszafka, tak troche ludzi traktuja z góry Od strony formalnej agencja ok, a co do profesjonalizmu i calej reszty to zalezy od przydzielonych opiekunow.

Przemo

radzę omijać firmę szerokim łukiem nie wystawiają pita na czas tylko sie musisz upominać i straszyc, niby obiecuja składki zus a potem ich nie placą poszedłem do okulisty i mówił że nie ma mnie w zusie a robiłem od kilku miesiecy

hethgfdsfe

a ja tam byłem zadowolony. Obydwie były fajne. Ale teraz jak nas przenieśli to już ich nie ma. Pewnie dostały jakieś firmy w Warszawie,bo nikt nie chce dojeżdżać do Mosznej. szkoda tylko, że już nie ma takiego kontaktu z agencją. Na Łopuszańskiej to się wszystko na miejscu załatwiało. Zamierzacie dać nam jakiegoś przedstawiciela w nowym magazynie?

szabla
@hethgfdsfe

Mi praca odpowiada, rekruterzy też dobrzy. Jestem u nich już rok. Wypłata średnia, ale da się przeżyć, zawsze przed 21. Pamietam w magazynie nawet czasy tej kobitki z Wrocławia, co była przez chwile potem mieliśmy nowego opiekuna też taka kobitka wporządku, ale teraz faktycznie jej nie widuje. Tak całokształtem to jestem zdowony,

KateGru

Ja tez sie na nich przyjechałam............

BN92

Ta firma to chyba jedna wielka ściema. Nie dostałem pieniędzy a się nazachrzaniałem biegając po pieterkach magazynu na Łopuszańskiej

AdamG_97

No stary, pierwszy raz spotkałem sie z tym by tak lekceważąco wygladała rozmowa, to jak ma wyglądać praca? Nie zadawano mi żadnych pytań tylko powiedziała ze jak mi zmiany pasują to mam zadzwonić i iść na szkolenie w dodatku za darmo. Tak sobie darmowych sił do pracy szukają?

AdamG_97

no niewiarygodne byłem na rozmowie w matras i trwała niecałe 2 minuty sam nie wiem czy to brak profesjonalizmu czy szacunku do mnie

Magazynowy
@AdamG_97

Moja też, pewnie sprawdzają motywację (jak przyszedłeś to znaczy że chcesz pracować) zadzwonili za dwa dni i zaprosili do pracy. Nie przejmuj się, pracuję już trochę i problemów z nimi nie ma, a ważne, że są na miejscu i załatwiają wszystko od razu

Zostaw merytoryczną opinię o Asistnet Work Group - Wrocław

• Jak się pracuje w Asistnet Work Group?

Zobacz opinie na temat firmy Asistnet Work Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Asistnet Work Group?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Asistnet Work Group?

Kandydaci do pracy w Asistnet Work Group napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Asistnet Work Group