Intelligent Solutions Polska Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Intelligent Solutions Polska Sp. z o.o.

Ewa Kret

Drodzy Państwo , chciałam się podzielić z Państwem opinią ,ale nie na temat Axpo , a na temat doradcy Intelligent Solutions Polska (firma ta ma w swojej ofercie również ofertę Axpo) . Dla wyjaśnienia : od 37 lat jestem mikro przedsiębiorcą , mam 61 lat. W roku 2022 zawarłam umowę z Axpo na gaz - na 3 lata. Miałam zapytania dotyczące mojej umowy z Axpo , podpisanej za pośrednictwem firmy DGE . Po telefonach do Axpo , telefonach do doradcy DGE i niemożnością uzyskania konkretnych , jednoznacznych informacji , zdeterminowana wczytałam się w Państwa opinie i znalazłam wśród nich numer telefonu do Pana Rafała Kępy pracującego w ISP . Pan Rafał telefon odebrał i po wysłuchaniu moich wszystkich zapytań dotyczących mojej umowy z Axpo i wiążących się z nią obiekcji ,udzielił mi wyczerpujących , obszernych wyjaśnień na każdy poruszony przez mnie temat. Pan Rafał poświęcił mi kilkadziesiąt minut -chociaż nie musiał ( nie zawarłam umowy z Axpo za pośrednictwem Pana Rafała Kępy). Mówiąc kolokwialnie - nie miał w tym żadnego interesu. Chylę czoła za specjalistyczny zakres wiedzy Pana Rafała , umiejętność jej przekazywania ,cierpliwość i tzw. ludzkie podejście do problemu . Jestem wdzięczna za pomoc jakiej Pan Rafał Kępa mi udzielił i choć nigdy nie piszę żadnych komentarzy , to dzisiaj postanowiłam zrobić wyjątek. Wszyscy zasługujemy na to ,aby być uczciwie traktowani , aby informacje ,które są nam udzielane na temat naszych umów były jasne i czytelne .Nie chcemy trafiać na pracujące w firmach niekompetentne osoby , pracujące jakby "za karę" . Ci ludzie marnują nasz czas ,traktują nas jak intruzów. A tu proszę , miłe zaskoczenie ! Jeszcze raz dziękuję Panu Rafałowi , a wszystkim Państwu życzę tylko takich doradców jak Pan Rafał Kępa. Serdecznie wszystkich Państwa pozdrawiam : )

Kufel Piwa Nowy wpis

Polecam tą firmę, pani Hanna zadbała o ceny z ustawy i założenie licznika w nowym lokal. Jestem bardzo zadowolony.

Kamil Nowy wpis

Bardzo przyjemna atmosfera. Pełne wsparcie pod każdym względem. Realne cele i wysokie wynagrodzenia. Najlepsze miejsce dla ambitnych. Polecam !

Ewa Kret Nowy wpis

Anna Nowy wpis

Współpracuję z firmą Intelligent Solutions od 5 miesięcy i muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem! Zdecydowanie jest to firma, która stawia na ludzi i ich rozwój, profesjonalne podejście oraz doradztwo. ISP dokłada wszelkich starań aby współpraca zarówno z Klientami, jak i pracownikami była jak najbardziej owocna i trwała. Bardzo polecam! :)

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Intelligent Solutions Polska Sp. z o.o. na stanowisko Super Gwiazda Sprzedaży bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Paulina Szczepańska

Bardzo polecam współpracę z firmą Intelligent Solutions, pracuje w dziale administracji w biurze w Warszawie, zawsze otrzymuję pomoc, a atmosfera jest bardzo przyjazna.

Łukasz B.

Od 2016 współpracuję z Intelligent Solutions Polska. To czas bezustannego rozwoju osobistego, wprowadzania rozwiązań energetycznych na najwyższym poziomie, pionierskie pomysły na rynku. Bardzo szeroki wachlarz produktów od najlepszych, sprawdzonych i uczciwych dostawców. We wzajemnych rozliczeniach finansowych pełne zaufanie i 100 % zgodność z deklaracjami, transparentne zasady. Podsumowując: wysoka kultura, profesjonalne wsparcie, dowożenie wszystkich zobowiązań. Do tego po ludzku: wspaniała PRZYGODA!

Weronika

Współpracuję z ISP od ponad roku i szczerze mówiąc lepiej trafić nie mogłam. Firma jest rzetelna, dająca dużą możliwość rozwoju i zdobywania wiedzy. Pracownik otrzymuje wsparcie na każdym etapie, a szefowie to ludzie pełni empatii i profesjonalizmu. Atmosfera w pracy jest przyjacielska, a dodatkowe integracje tylko ją wzmacniają. Współpraca z firmą przynosi same plusy, gorąco polecam.

Jakub
@Weronika

A jak oceniasz podejście do nowych pracowników pod kątem szkoleń? Są jakieś?

Rafał
@Jakub

Tak, jest program wdrożeniowy dla nowych pracowników, szkolenia i ogólnie duże możliwości rozwoju.

Halina
@Rafał

A jakie tu są takie podstawowe kierunki tego wspomnianego rozwoju? Czy idąc w parze z całą tą edukacją można śmiało liczyć na późniejszy awans? ;)

Rafał

Współpracuję z Intelligent Solutions Polska od stycznia 2021r. Jest to dla mnie czas ciągłego rozwoju - mentalnego jak i zawodowego. Firma jest bardzo rzetelna, profesjonalna, stwarza bardzo atrakcyjne warunki pracy. Wprowadza również stale nowe produkty pozwalające wyróżnić się na tle konkurencji oraz przynosić ogromne korzyści dla Klientów. Współpracownicy są bardzo pomocni, poznałem wiele świetnych osób. ISP to godny zaufania Partner również pod względem rozliczeń i płatności, które zawsze są transparentne i na czas. Bardzo polecam współpracę z ISP - przekonaj się sam.

Aleksandra

Z firmą ISP współpracuję prawie 3 lata. Zaczynając od 0 i nie mając kompletnie żadnej wiedzy branżowej bardzo szybko zostałam wdrożona i stałam się samodzielnym specjalistą. Na każdym etapie otrzymuję niezbędne wsparcie zarówno od szefów oraz od partnerów biznesowych. Szczerze polecam każdemu, kto chce rozwinąć swoje skrzydła.

klaudia

Współpraca z Intelligent Solutions to sama przyjemność. Firma cechuje się profesjonalnym kontaktem z klientem, uczciwością oraz indywidualnym podejściem do każdej współpracy. Jest to rzetelny partner a współpraca z nim jest owocna dla obu stron.

Iwona

Współpracę z firmą Intelligent Solutions Polska (ISP) rozpoczęłam ponad dwa lata temu i nie miałam wcześniejszych doświadczeń z rynkiem energetycznym. Firma od samego początku mocno wspiera mnie w rozwoju poprzez szkolenia oraz pomoc doświadczonych doradców. Będąc w bezpośrednim kontakcie z klientem mam zapewniony dostęp do nowych produktów i rozwiązań co zdecydowanie podnosi moje kompetencje doradcze w obszarze energetycznym. Uważam, że podjęłam bardzo dobrą decyzją rozpoczynając współpracę z ISP i zdecydowanie polecam firmę dla osób, które chcą by ich zaangażowanie, energia, umiejętności przekładały się na konkretne korzyści rozwojowe i finansowe . Jeśli ktoś chce osiągnąć sukces poprzez to, że ma pełny wpływ na to co i jak robi to uważam, że Intelligent Solutions jest najlepszym partnerem.

Gorąco polecam współpracę z intelligent solutions, wsparcie na każdym etapie oraz ogromne możliwości rozwoju sprawiają ze są oni numerem jeden !

Halina
@Marcin

A to akurat miła opinia. ;p Są numerem jeden ale gdzie?

Łukasz Kaczmarski

Rozwój i współpraca w ISP? To najlepszy partner w Polsce! Z ISP wszystko idzie szybciej. Ale tak naprawdę jest jak w każdej pracy: jeśli jesteś w świetnym środowisku, a także czujesz się tam jak w domu, szybko się rozwijasz. Polecam z całego serca.

Mateusz

Intelligent Solutions Polska jest to firma która tworzą ludzie z ogromną pasją ! ISP to przedewszystkim ludzie, którzy nie zamykają się na nikogo ! Pomimo wielkiego grona specjalistów każdy ma szanse rozwinąć swoje skrzydła. Profesjonalne podejście, pełen pakiet szkoleń, mentorzy dostępni dla ciebie zawsze ,otwarci na twoje pytania i prośby. ISP oddział w Warszawie pomimo mojego małego starzu dało mi ogromną szansę a zarazem "wędkę" do spełnianie marzeń ! Bardzo polecem współprace z ISP każdemu kto chce osiągnąć w życiu sukces !

Jakub

Współpracuję z firmą Intelligent Solutions Polska w biurze w Warszawie. ISP to rzetelny, profesjonalny i godny zaufania Partner Biznesowy, który stwarza najlepsze warunki do rozwoju w branży energetycznej. Właściciele bezustannie wprowadzają nowe produkty i rozwiązania. Rozliczenia i płatności są zawsze na czas, nigdy nie ma problemu w kwestii finansowej. Pracując w oddziale znajdującym się w ścisłym centrum Warszawy mogę z pełnym przekonaniem polecić współpracę z ISP.

Mikołaj

Współpracuję z firmą Intelligent Solutions Polska i jestem zachwycony tą współpracą. ISP to rzetelny, profesjonalny i godny zaufania Partner Biznesowy, który stwarza najlepsze warunki do rozwoju w branży energetycznej. Właściciele stale wprowadzają nowe produkty, usługi i rozwiązania i dzięki temu dostarczamy Klientom jeszcze większą wartość i rozwiązujemy ich największe problemy oraz wyróżniamy się na tle konkurencji. Więcej rozwiązań to również większe zyski. Firma zapewnia pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. Rozliczenia i płatności są zawsze na czas. Bardzo dużo się tutaj nauczyłem i poznałem wielu wspaniałych ludzi. Polecam współpracę z ISP.

Patrycja

Praca z firmą Intelligent Solutions to szereg samych plusów i profesjonalnego podejścia. Możemy na każdym kroku liczyć na wsparcie i zaangażowanie ze strony zarządu. Jeżeli ktoś się dalej zastanawia nad współpraca z tą firmą to bardzo polecam :)

Julia
@Patrycja

mówisz o wspólpracy, czyli jestes zatrudniony na B2B a nie na etacie?

Hanna

Profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu. Bardzo polecamy współpracę z firmą Intelligent Solutions. Na pewno nikt nie będzie zawiedziony.

Współpracujemy z firmą Intelligent Solutions od początku roku. Po wcześniejszych złych doświadczeniach z partnerami biznesowymi, z czystym sumieniem polecamy współpracę. Współpraca daje ogromne możliwości rozwoju, pełen pakiet wsparcia, a tak że mnóstwo innowacyjnych rozwiązań dla klientów, których inne firmy na rynku nie posiadają.

Typ pracodawcy profesjonalny tylko na ogłoszeniu. W rzeczywistości już na pierwszej rozmowie wyszło, że jest to zwykłe kłamstwo. "bardzo atrakcyjne wynagrodzenie stałe" okazało się kwotą 3000-5000, ale (uwaga) tylko w momencie kiedy osiągniesz bardzo wymagający cel sprzedażowy. I wielkie zdziwienie oraz fochy "szefa", że ktoś zadaje pytania o niezgodność oferty z rzeczywistością. Radzę nie tracić czasu na tego "pracodawcę" :)

Zostaw merytoryczną opinię o Intelligent Solutions Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Intelligent Solutions Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intelligent Solutions Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intelligent Solutions Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 17 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Intelligent Solutions Polska Sp. z o.o.