Opinie o Max Power w Bielany Wrocławskie

Agencja Pracy Tymczasowej

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Max Power w Bielany Wrocławskie

jeluki

Zgadzam sie z przedmówcą - (usunięte przez administratora)gdzie jest wypłata !!!

pearls

spozniaja sie w wyplata (usunięte przez administratora) gdzie juz dawno powinna być

omijać z daleka!!!

Najgorsza agencja pracy w jakiej pracowałem!! a przerobiłem już kilka. Umowa na 2 tyg. 1600 brutto plus 250zł brutto premii obecnosciowej. Za premie obecnosciową nie zaplacono mi bo powiedziano mi że umowa była od 3 dnia miesiąca wiec nie pełne 30 dni także się nie należy, za nadgodziny też mi nie zapłacono ( robiłem 2 setki (8h) i jedną 50% (12h) po miesiącu 1200 netto z tymi nadgodzinami. Po zakonczeniu wspólpracy nie wypłacono mi ekwiwalentu za niewykorzystany urlop (4dni!!) pofatygowałem się do nich do biura aby wyjaśnić to to usłyszałem "jeśli się pan w czymś nie zgadza zawsze może pan pójść do sądu pracy" !! SKANDAL!!! najwieksze złodziejstwo wsród agencji w regionie!!! w innych agencjach płacą chociaż za nadgodziny i za niewykorzystany urlop!!

bant

Umowy krótkoterminowe, czasami zlecenia kończą się z dnia na dzień i zostajesz bez pracy. Pierwszy dzień w pracy... stajesz na linii i po prostu pracujesz bez żadnych szkoleń. Pod koniec dnia pada pytanie, będzie Pan/Pani jutro? Stawka ok. 7zł netto zlecenie z ubezpieczeniem. Pracownicy max powera zapychają luki w linkach niestety. Idziesz tam, gdzie ktoś zapił/zachorował/gdzie jest za ciężko w porównaniu do innych stanowisk na linii. Zrezygnowałem sam po bezpłatnym postojowym przed świętami.

mufi
@bant

Witaj ja tak samo miałem w lg electronic a zapewniali stałe stanowisko i bylem co dzień a każdym innym stanowisku i się w końcu zwolniłem a co do zarobków to są zaniżone i nie na czas Nie polecam

młody
@mufi

Witam . Pracowałem 4 mc i zadnych szkolen ani badan nie miałem a wypłata nie była na czas i paru nad godz na niej nie bylo jak ktos byl kumaty to z ich smiesznej fiszki napisanej malutkim druczkiem to se policzył . A co do nad godz to jak chciałes wyjsc o godz 15 to ci muwili ze nie masz juz co jutro przychodzic bo bd zwolniony czesto tak bylo ze soboty sa przy musowe i Nawet weekend ze psuja zamiast z rodzina spedzić po tygodniowej charówce Wgl nie ma kontaktu z pracodawcą nie odbierał tel . Nie kompetentna firma

ksg w-ch
@młody

(MŁODY) zgadzam się z tobą w 100% . Pozdrawiam

Pakowacz

Spotkanie rekrutacyjne do pracy w Biskupicach... Jedna z Koreańskich firm. Spotkanie z Max Power odbywa się w siedzibie fabryki. Wstępne ustalenia telefoniczne. Proszę przyjechać na rozmowę kwalifikacyjną o 6 rano. W finale 30 innych osób też dojeżdża na taką rozmowę do łatwej pracy. 0 6 wprowadzają na poczekalnie w stylu klasa w podstawówce i tam zasiadamy do godziny 9.20 , aż ktoś sobie o nas przypomina. Kiedy już obsługa wchodzi na teren "poczekalni" zapraszają po cztery osoby na testy typu wkręcanie śrubek , naklejenie czegoś w zasadzie jakieś głupstwo. Potem kolejne cztery osoby... etc. Po przetestowaniu umiejętności manualnych. Znowu w kupie zasiadanie i w finale wychodzą z listą , którą osobę zatrudnią. Nie ma rozmów !!! Osoba która nie została wyczytana robi wypad z firmy....lub może czekać na autobus który zwozi pracowników z rannej zmiany, czyli ... kilka godzin.

logo firmy Serwisant rowerowy

MAX POWER dewiza wykorzystać !Szczególnie praca u Koreańczyków.. telewizory , pralki etc . Umowa na cztery dni ( 99 % ) , kto ma szczęście dostanie na tydzień lub dwa tygodnie ( 1 % ). Co cztery dni nowa umowa , albo sms z podziękowaniem za współpracę. max 10 zł brutto za godzinę. Czyli zapieprzasz jak w chinach za miskę ryżu..., ale co tam człowiek !. Wyrobiona norma się liczy. Koreańczycy praktycznie siedzą człowiekowi na głowie ( tylko bata brakuje ). Głównie na rannej zmianie. Nie zapominajmy , że dojazd do domu i powrót zajmuje kilka godzin. Praca stojąca praktycznie na akord !. Jak się pomylisz... - wylatujesz. A co !. Przecież frajerów nie brakuje.

fanx

Jeden wielki bajzel,traktowanie czlowieka jak rzecz,brak organizacji,zwalniaja pracownikow jak im sie podoba juz po 2 tygodniach a to za sprawa umow smieciowych!!!!Najgorsze to ze brak zwiazkow zawodowych w pracy!Dotyczy tozakladu w Strzelcach Opolskich,,MaxPower,,

?

Max power to max dno i 2 metry mułu. Nie radze pracować w tej agenturze. Są tam lepsze agencje,które zatrudniają pracowników na terenie lg.

Maxpower to niepoważna firma. O tym że już się nie pracuje i żeby następnego dnia nie przyjeżdżać do pracy informują SMSem. Następnie próbują narzucić podpisanie rozwiązania umowy za porozumieniem stron. A na koniec jakby tego było mało nie wypłacili wynagrodzenia za wszystkie przepracowane dni tłumacząc się (przez prawie miesiąc) brakiem dokumentów z LG. Sprawa trafiła do PIP.

bleee

to koreańska firma krzak. najpierw kotech potem edymax i teraz max power. zmieniaja nazwy aby zmylić ludzi. ten samm żółty właściciel, tak samo łamie się prawa pracowników i straszy.

ja tam zawsze kase mam na koncie na czas, umowy co tydzień podpisuje, Pani [usunięte przez moderatora] zawsze miła, wszystko załatwi - ale szkoda że nie podwyżke :)) ja juz długo pracuje i moze za dwa miechy pod zakład przejde ale kazdemu moge polecic prace w Max Power.

artenes

Beznadziejne pośrednictwo pracy. Cieżko się z nimi skontaktować a jak już się uda zawsze moją jedną odpowiedz na zadane pytanie czyli: " Nie wiem". Cieżko uzyskać świadectwo pracy po zakończeniu współpracy z nimi. Człowiek nigdy nie wie na czym stoi bo szanowni pracodawcy nie raczą wcześniej dac znac czy umowa bedzie czy nie.

Pracownik produkcji

czasami lepiej pracowac pod Max Power niż pod firma chodzi mi o NIFCO w Zorach. Max Power daje umowy na czas i wyplaca wszyskie nadgodziny nie tak jak w Nifco gdzie wszystko ci przelorzeni ucinaja i jeszcze muwia że o wyplacie się nie dyskutuje !!! MASKRA !!! pracuje pod agencja kilka miesiency i jestem zadowolona nawet bardzo. Pani z umowami jest zawsze na czas i normalnie mozna sie z nia zkontaktowac zawsze wszystko przywiezie i zalatwi.

ściema

widać żę przedstawiciel firmy sie udziela

anonimek

jawne złodziejstwo firma macierzysta w której sie pracuje wypłaca premie dla pracownika max power'owi w wysokości 250 pln, a max power wypłaca 150 pln, i jak sie spytać gdzie ta stówa, to sie wytłumaczyli w biurze max powera, że premie to max power przydziela a nie firma w której sie pracuje !! a skąd oni mogą w pośredniku wiedzieć jak ktos pracuje i czy mu sie należy premia czy nie, nawet interwencja kierownika z firmy macierzystej nic nie dała, ZŁODZIEJE !!! skoro oni premie przydzieleją to sie u nich w placówce powinno siedzieć i jak pracownicy biur max powera pierdzieć w stołki i nic nie robić, i wtedy sobie moga kraść premie, a nie człowiek charuje cały miesiąc a oni jeszcze Ci premie przygarna dla siebie, a po umowy to najlepiej jeździć do nich bo im żal paliwa służbowego, hmmm w sumie to chyba za te premie nasze przyjeżdżaja z tymi umowami a jak kolega raz chciał od pracownicy max powera numer do jej przełożonego to odpowiedziała, że nie da numeru bo jej przełożonym jest anglik i sie i tak nie dogadają, a potem jak zwyzywał kobiete od umów, że są złodziejami to go zaczęła policją straszyć, że złoży skarge o zniesławienie, no żarty jakieś !!! złodzieje i oszuści !

myślącyca

Jak jesteś tak zadowolony to idź popytaj ludzi jak są traktowani przez Max Power(Edymax wczesniej) to dowiesz się ciężkiej prawdy o tej agencji pracy o tym że nagle z umowy zniknęła premia frekwencyjna, o tym że nie ma premii produkcyjnej, o tym że pracownicy z max powera nie otrzymują bonów pieniężnych na swięta, nie można się doczekać dokumentów mimo prośb o ich dostarczenie, o tym że wynagrodzenie na papierze wygląda inaczej niz na koncie(mniej) i nie sądzę żeby to był przypadek. Odwołam się do rzymskiej maksymy "vox populi" więc idź posłuchaj ludzi tam pracujących w max powerze.

Po pierwsze to plca 100 % bo pracuje juz kilka miesiecy i wiem, po drugie to jest agencja pracy tymczasowej wiec jesli ktos chce isc na 2 lata to niech sklada aplikacje gdzies indziej. Ja jestem zadowolony bo po kilku miesiacach ode mnie z linki duzo osob juz przeszlo pod Heesung.

jaja

poza tym już niesprawiedliwością jest podpisywanie umów co miesiąc podczas gdy ludzie nowozatrudnieni w hessungu mają od razu z automatu na 3 miesiące a po 3 miesiącach na 2 lata.

jaja

poza tym gdzie premia produkcyjna gdzie dodatek za pranie odzieży roboczej no gdzie? Wydymax milczy i dyma dalej

jaja

koledze tłumaczyli w wydymaxie że za nadgodziny ma 50% a pracownicy heesunga maja 100 procent niestety nie masz racji bo wiem to ze źródła. Ale faktycznie zgodnie z umowa(bo jest 50 % ale nie100 procent jak pracownicy heesunga.

Ty nawet nie wiesz co mowisz czlowieku!! placa za nadgodziny zgodnie z kodeksem pracy, wiem bo sprawdzalem i nigdy nie mialem zaplacone nawet o jedna godzine mniej zawsze zgodnie z tym co przepracowalem.

Zostaw merytoryczną opinię o Max Power - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Max Power?

Zobacz opinie na temat firmy Max Power tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Max Power?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Max Power?

Kandydaci do pracy w Max Power napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Max Power