Opinie o Max Power w Bielany Wrocławskie

Agencja Pracy Tymczasowej

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Max Power w Bielany Wrocławskie

bylypracownik Nowy wpis

Jako były pracownik, muszę niestety ostrzec przed pracą w tej firmie. Miejsce to okazało się być niezwykle toksyczne i zdecydowanie nieodpowiednie dla osób poszukujących zdrowego środowiska pracy. Firma reprezentuje bardzo złe wartości, które przekładają się na codzienne funkcjonowanie i relacje między pracownikami. Zarządzanie jest oparte na wymuszaniu wyników kosztem zdrowia psychicznego i fizycznego pracowników. Presja jest ogromna, niestety niezrozumienie europejskiego podejścia do pracy jest bardzo wyczuwalne. Nie wiem w jaki sposób firma ta trzyma się jeszcze na ryku. Pracę cechuje ciągły pośpiech, nie można zrobić czegoś dobrze, bo ciągle czujesz oddech prezesa za sobą. Wszystko musi być na już. Dla własnego dobra i zdrowia psychicznego lepiej poszukać pracy gdzie indziej.

@bylypracownik

O jakich złych wartościach tej firmy piszesz? Dlaczego narażone jest zdrowie psychiczne i fizyczne pracownika? Wymagania są ponad normę? Skoro pracę cechuje ciągły pośpiech, to zdarzają się tutaj nadgodziny? Można chociaż liczyć na jakieś godne wynagrodzenie, które to wszystko zrekompensuje? Podaj widełki zarobków

Spóźniłem się z wysłaniem cv na magazyn :/ Wiecie kiedy kolejne nabory ruszają? Często szukają ludzi na produkcje? Jakie w ogóle oni warunki proponują? Niby oferta wygasła, ale jeszcze jest widoczna w sieci, tylko nic z niej nie rozumiem, bo jest po ukraińsku. Biorą ludzi z mniejszym doświadczeniem? 3 miesiące tylko pracowałem jako magazynier, ale jak coś to uprawienia mam. Ktoś tu wspomniał, że za 80h pracy 600 zł, przecież to chyba niemożliwe??

poszukiwacz Nowy wpis

Firma pisze, ze oferuje elastyczne godziny pracy. Jak to wygląda w praktyce? Czy da się dogadać na pracę hybrydową czy raczej tylko stacjonarna?

Mają teraz ofertę za 27,7 zł za godzinę: monter elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego w Biskupicach. Ktoś z Was tam jest może? Pisze w ogłoszeniu z PUP, że to zlecenie ok. 200 godzin miesięcznie, dyspozycyjność w godzinach od 6.00-6.00. Zatrudnienie max do 18 miesięcy. Co to jest ta dyspozycyjność od 6 do 6? W jakie dni, z jaką przerwą między zmianami?

Pakowacz

Spotkanie rekrutacyjne do pracy w Biskupicach... Jedna z Koreańskich firm. Spotkanie z Max Power odbywa się w siedzibie fabryki. Wstępne ustalenia telefoniczne. Proszę przyjechać na rozmowę kwalifikacyjną o 6 rano. W finale 30 innych osób też dojeżdża na taką rozmowę do łatwej pracy. 0 6 wprowadzają na poczekalnie w stylu klasa w podstawówce i tam zasiadamy do godziny 9.20 , aż ktoś sobie o nas przypomina. Kiedy już obsługa wchodzi na teren "poczekalni" zapraszają po cztery osoby na testy typu wkręcanie śrubek , naklejenie czegoś w zasadzie jakieś głupstwo. Potem kolejne cztery osoby... etc. Po przetestowaniu umiejętności manualnych. Znowu w kupie zasiadanie i w finale wychodzą z listą , którą osobę zatrudnią. Nie ma rozmów !!! Osoba która nie została wyczytana robi wypad z firmy....lub może czekać na autobus który zwozi pracowników z rannej zmiany, czyli ... kilka godzin.

Bułka z masłem

Pracowałam pare lat temu przez tą firmę, dość tego ze nie dopłacili 740 zł za odpracowane dni i dodatkowo 500 zł zabrali za to ze nie dopracowałam do końca umowę. W głównym biurze same chamsko siedzi, szczerze nie polecam tej cwanej zbrodni

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Max Power?

Prac

(usunięte przez administratora) nie polecam 80h pracy 600 zł to jakaś kpina nie firma. Nie polecam

Kuba

Znalazłem aktualną ofertę dla specjalisty ds. rekrutacji. Napisali o elastycznych godzinach pracy. Co to oznacza? Że do dogadania czy po prostu można później przyjść a potem dłużej zostać? Jakieś dni na homme office wchodzą w grę?

Анна

Заплатили им по 30 злотых за песель который делают бесплатно да еще и с беженцев взяли. И так и не увидели ни песеля ни работы от этого агенства. Дурачить людей на деньги, кто и так в трудном положении сейчас из-за войны, просто нечеловечно и низко! Вам должно быть стыдно!

@Анна

W jaki sposób Cię (usunięte przez administratora)

Daria
@Анна

Деньги берут не на песель, а за заверение у нотариуса доверенности на ваши документы. За это и взымается плата. Песель вы можете получить, прийдя в бюро. Независимо от работы.

Czy w firmie Max Power można pracować na pół etatu?

Iza

Raczej nie znam nikogo kto pracuje na pół etatu

Agatka

Opinie mam pozytywna. Pozdrowienia dla Pana Gołąbka, jako koorydynator super czlowiek.

@Agatka

To dobrze, że posiadasz pozytywną opinię na temat pracy w firmie Max Power niemniej jednak czy zechciałabyś napisać parę słów więcej o tym jak się tu pracuje? Z tego co wiem firma ta świadczy usługi rekrutacyjne, koordynacyjne i rozliczeniowe pracowników (HR) w zakresie pracy tymczasowej i pośrednictwa pracy. A co z atmosferą wewnątrz firmy, czy można podczas pracy w Max Power zdobyć nowe umiejętności?

Asia
@Iwona

Możesz zdobyć tylko problemy.Osoby nie profesjonalne .Szefowa tylko robi wygląd ,że się zna na swojej pracę . Każdy ma wszystko gdzieś .

@Asia

Dokładnie tak. Nie polecam.

Igor

Pani w Zabrzu są bezodpowieddzialne. Pani kierowniczka dba tylko o swój wygląd i swoje zarobki. Razem z koleżankami mają pracowników głęboko.... Agencja bez sumienia .Zarobki bardzo małe,a warunki jeszcze gorsze .

Nie polecam

Oddział w Zabrzu traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora)

nie zgadzam się z tą opinią.
@Nie polecam

Praca na produkcja, jak to praca na produkcji, ale Panie w biurze w Zabrzu są bardzo pomocne.

Krystyna
@nie zgadzam się z tą opinią.

Dobrze wiedzieć bo chciałam tam zanieść swoje papiery do pracy. Wiesz może ile jest osób zatrudnionych w biurze?

Jak się pracuje z ludźmi z Max Power?

Perliczka

Firma koreańska, szef Koreańczyk potrafi na Ciebie nakrzyczeć, a na drugi dzień głaskać Cie po plecach lub stać nad Tobą i czekać aż skończysz coś robić. Dramat. Kupa roboty a pieniądze slabe.(usunięte przez administratora)

Bardzo dobrze :)

Danuta
@Anna

Cześć Anna, cieszę się, że można spodziewać się bardzo dobrej atmosfery pracy w Max Power. Skoro już odpowiedziałaś na pytanie to może napiszesz coś więcej na temat innych warunków zatrudnienia w firmie? Jak je oceniasz? Będzie mi miło móc coś na ten temat przeczytać.

Monia

Pozdrawiamy cię !

Staszek

Pewnie idealnie nie jest ale generalnie firma to dobry pracodawca dlatego polecam!!

Wojtek

2800 brutto na dzien dzisiejszy a jak chcesz dorobić to narzucone sa nadgodziny prawdziwy kołchoz pracowalem tam 7 lat temu i zarabialem wiecej firma ok tylko psia kasa

Iwona

Obecnie Max Power poszukuje osób do pracy jako Pracownik produkcji oraz Magazynier. Co możecie powiedzieć o pracy w tych działach firmy osobom, które są zainteresowane aplikacją na którąś z ofert? Czego mogą spodziewać się po przyjściu do pracy?

Iwona

@PrawdaTu bardzo chętnie usłyszymy więcej na temat Twojej opinii o warunkach zatrudnienia w firmie.

PrawdaTu

Ale marudzicie, a uczyć nam się nei chcciało to mamy co mamy. Akurat mi firma maxpiwer bardzo pomogła. Koleś w ustroniu daje radę, mooże wy macie z kimś problem, bo ja nie. Wiadomo firmy do których ta firma wrzuca to nierozgarnięte koreańce, ale pieniądz nie śmierdzi...

Zostaw merytoryczną opinię o Max Power - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Max Power?

Zobacz opinie na temat firmy Max Power tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Max Power?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Max Power?

Kandydaci do pracy w Max Power napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Max Power