Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Max Power w Bielany Wrocławskie

PrawdaTu

Ale marudzicie, a uczyć nam się nei chcciało to mamy co mamy. Akurat mi firma maxpiwer bardzo pomogła. Koleś w ustroniu daje radę, mooże wy macie z kimś problem, bo ja nie. Wiadomo firmy do których ta firma wrzuca to nierozgarnięte koreańce, ale pieniądz nie śmierdzi...

Iwona

@młody dawno pracowałeś w firmie? Może obecnie warunki się zmieniły. Jakie stanowisko zajmowałeś?

Mick

To będzie nawet trochę więcej niż 2000zł netto, trochę dużo z tego co wiem

Marian

Czyli myślę że netto wyjdę około 2 tys. ...

Pakowacz

Spotkanie rekrutacyjne do pracy w Biskupicach... Jedna z Koreańskich firm. Spotkanie z Max Power odbywa się w siedzibie fabryki. Wstępne ustalenia telefoniczne. Proszę przyjechać na rozmowę kwalifikacyjną o 6 rano. W finale 30 innych osób też dojeżdża na taką rozmowę do łatwej pracy. 0 6 wprowadzają na poczekalnie w stylu klasa w podstawówce i tam zasiadamy do godziny 9.20 , aż ktoś sobie o nas przypomina. Kiedy już obsługa wchodzi na teren "poczekalni" zapraszają po cztery osoby na testy typu wkręcanie śrubek , naklejenie czegoś w zasadzie jakieś głupstwo. Potem kolejne cztery osoby... etc. Po przetestowaniu umiejętności manualnych. Znowu w kupie zasiadanie i w finale wychodzą z listą , którą osobę zatrudnią. Nie ma rozmów !!! Osoba która nie została wyczytana robi wypad z firmy....lub może czekać na autobus który zwozi pracowników z rannej zmiany, czyli ... kilka godzin.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Co do zarobków 12zl na godzinę brutto

Marian

A zarobki bo mi mówiła 12zl brutto jak to wychodzi tam miesięcznie jakieś weekendy są? ?

Marian

Ktoś może coś więcej napisać na temat Taneko w Gliwicach mam rozmowę w max power w poniedziałek był bym bardzo wdzięczny

Robert

Z tego co się orientuje to na wózki widłowe i do kontroli jakości trzeba mieć doświadczenie, a mi chodzi o osoby bez doświadczenia, do zwykłej pracy na produkcji.

Robert

Czy mi się wydaje czy straszny zastój z robotą tam mają w Biskupicach?

Edmund

Czy ktoś ma cynka czy Max Power prowadzi teraz jakieś rekrutacje do pracy na produkcji w biskupicach?

maciek

NIE !!!!!!!!

zainteresowany

Macku - mozesz mi podac gdzie znalezc ogloszenie o koordynatorze ds personalnych w Ustroniu? Bardzo mi na tym zalezy.

gość

romek@ juz ci piszę wszędzie jest tak samo agencja pracy tymczasowej zatrudnia cię bezpośernio NIE JEST TO POŚREDNICTWO PRACY TYLKO TWOJ GŁOWNY PRACODAWCA TAKZE TLUMACZENIE SIĘ że żekomy pracodawca jaki pracodawca ? TWOIM PRACODAWĆA JESTW TYM MOMENCIE OD PODPISANIA UMOWY MAX POWER nie wiem czy rozrożniasz pośrednictwo pracy od agencji ptracy tymczasowej pamietam że co miesiąc musialm sprawdzać fiszki i zawsze coś było żle i ciągła ich odpowiedz bardzo przepraszamy to wina systemu zle pana rozliczył :) wolę niemyslec ile ludzi wyjeb..... na kase to bada złodzieji

gość

Najgorsze DNO jakie można sobie wyobrazić - agencja zatrudnia najgorsze DNO bo sama to DNO - ludzie nie pracujcie w tej agencji bo to zwykli oszuści i złodzieje - brak pomocy ze strony przedstawicieli MAX POWER poza tym oszukują na wynagrodzeniu.

biedra

Tam nie składa się CV tam sie tylko dzwoni a oni mówia proszę przyjść jutro do pracy a w MAX POWERZE pracują tylko PAZDZIOCHY SPOD BIEDRONKI :):):)

ola

strasznie niepoważna ta firma, zamieścili ogłoszenie w necie, że szukają pracowników do fabryk w Biskupicach, zadzwoniłam mówią, że tak, że szukają pracowników, wysłałam cv zero odzewu, na drugi dzień dzwoni mój kolega i mówią, że nie robią narazie rekrutacji, czy ci ludzie tam wiedzą jak żyją???

MAX POWER CONSULTING.

MAX POWER to dynamicznie i prężnie rozwijająca się firma dla której na sercu leży dobro pracownika. Jako jedyna agencja pracy w Polsce wynegocjowała najlepsze warunki pracy z LG Electronics dla swoich pracowników. Osoba zatrudniona na stanowisku produkcyjnym otrzymuje 4550 zł brutto za przepracowany miesiąc pracy. Do podstawy wynagrodzenia przyznawana jest premia w wysokości 1250 zł brutto. Pracownicy zatrudnieni przez Max Power mogą liczyć na darmową opiekę medyczną, rozszerzony pakiet Multisport. Każdego roku Max Power funduje wczasy w klimatach Majorki i Teneryfy. Do pracy na powyższych zasadach mogą przystąpić osoby z wyższym wykształceniem z minimum otwartym przewodem doktorskim. Preferowani są doktoranci, którzy zajmują się tematami produkcyjnymi. Znajomość biegle trzech języków obcych jest dodatkowym atutem w ubieganiu się o pracę na wymienionym wyżej stanowisku pracy. Max Power wychodzi z założenia, że skoro dużo płaci to przyszły pracownik musi być tyle wart. Bardzo polecam współpracę z Max Power.

@MAX POWER CONSULTING.

Po co wypisujesz takie glupoty w tym dziale ? Temat ten dotyczy pracownik fizyczny-monter zatrudniony w MAX POWER Ludzie z biur , inzynierowie a tym bardziej doktoranci przyjmowani są bezposrednio na LG !!! Zwykły ROBOL ztrudniony bezpośrednio na LG zarabia w dobrych miesiacach 3500 - 6000 brutto więc co to za fantastyczne warunki dla kogoś po studiach i w trakcie studiów doktoranckich i te trzy języki )))):)

lysy

Co to wogole za brednie . Jest to firma kogucik ktora nie daje umow o o prace, w jakis zasranych firmach ktora nie wie po co tam jest . Masakra nie polecam. Zapierniczam za najniższa krajowa

ŚWIETNA PRACA polecam każdemu chociaz mnie zwolnili bo nie chciałam zostać na nadgodzinach na umowie zleceniu bo na tej umowie nadgodziny nię są liczone jako 50% ale naprawdę POLECAM - praca od rana do wieczora za ( 1286,16zł )trzeba wstAć o 4:00 RANO autobus na 5:00 rano praca z nadgodzinami do godziny 17 OBOWIĄZKOWO bo jak nie to do zwolnienia w domu jestem o godz 19:30 NAPRAWDĘ POLECAM O zwolnieniu dowiadujemy się otrzymujac SMSa - Prosze nie przychodzić jutro do pracy. POLECAM TE AGENCJIE

max wy-power-owany

NIGDY WIĘCEJ MAXPOWERÓW I LG ELECTRONICSÓW. CHOĆBYM MIAŁ GŁODEM PRZYMIERAĆ - NIGDY WIĘCEJ!!! AMEN

przecież na zarobki Agencja nie ma wpływu - to jest decyzja firmy dla której pracownik pracuje...warunki pracy też. Agencja to agencja - ma za zadanie zrekrutowanie, przekazanie umowy i naliczenie kasy. Jakies zarzuty są pod tym względem?

@pracownik

Max Power to tak naprawde KOREAŃSKA firma krzak PREZESEM tej firmy (MAX POWER ) jest koreańczyk dziala na zlecenie LG ELECTRONICS , LG CHEM , INOTEC ,HI LOGISTIC HESSUNG , LG DISPLAY dziala na zlecenie LG by nie zatrudniać bezpośrednio na zakład tylko przez pod firme za najniższą krajową. Po przepracowanych 18 miesiacach mialem otrzymac umowe pod LG ELECTRONICS bo obiecywali mi to w zamian za to zaproponoiwali umowe zlecenia na miesiąc po czym miała mie przejąc kolejna podfirma w MAX POWER - Obejscie przepisów prawa pracy PODZIĘKOWAŁEM :)

Zostaw merytoryczną opinię o Max Power - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Max Power?

Zobacz opinie na temat firmy Max Power tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Max Power?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Max Power?

Kandydaci do pracy w Max Power napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Max Power