Opinie o Asekuria Trans Marcin Graw w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Asekuria Trans Marcin Graw. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Asekuria Trans Marcin Graw o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność wspomagająca

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asekuria Trans Marcin Graw w Olsztyn

Firma zajmuje się rozliczaniem czasu pracy kierowców dla swoich klientów. Jednocześnie zaznaczają, że każdy klient ma stałego doradcę opiekującego się jego przedsiębiorstwem. Nie wiem oczywiście, ilu tu jest klientów, ale jeśli jest zapotrzebowanie na doradcę, to jakie umiejętności mogą znacznie zwiększyć moje szanse na zatrudnienie?

Agata Nowy wpis

Powiecie czy można tutaj liczyć na zatrudnienie na stanowisku księgowej? Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać? Pisaliście tutaj też o szkoleniach- czy na preferowanym przeze mnie stanowisku też można na nie liczyć?

Małgorzata Nowy wpis
@Agata

Na ten moment nie szukamy pracownika na stanowisko księgowej, ale mamy w planach dalszy rozwój firmy, również właśnie w kierunku księgowości. Jeśli taki pracownik zostanie zatrudniony, z całą pewnością będzie mógł liczyć na szkolenia :-)

Czy firma Asekuria Trans Marcin Graw w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Małgorzata Nowy wpis

Jak najbardziej, przy czym jeżeli jest taka możliwość korzystamy ze wsparcia funduszy unijnych : -)

Jestem bardzo dumna z tego, że należę do zespołu Asekurii. Praca tu to ciągły rozwój oraz wspaniała atmosfera. Pan Marcin jest uczciwy, wymagający ale też bardzo wyrozumiały. Zdecydowanie najlepszy pracodawca z jakim nawiązałam współpracę! ????

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Asekuria Trans Marcin Graw spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Małgorzata

Bardzo chętnie podzielę się opinią. To najlepszy pracodawca u jakiegoś miałam i mam możliwość pracować. Za tą firmą przede wszystkim stoi człowiek. Człowiek z pozytywną energią, wyrozumiały a jednocześnie wymagający pracy na wysokim poziomie. To pracodawca tworzący przyjazną atmosferę, sprzyjającą rozwojowi pracownika jak i całej firmy :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Asekuria Trans Marcin Graw - Olsztyn

• Jak się pracuje w Asekuria Trans Marcin Graw?

Zobacz opinie na temat firmy Asekuria Trans Marcin Graw tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Asekuria Trans Marcin Graw?

Asekuria Trans Marcin Graw
  • Dolna 16
    10-699 Olsztyn

Asekuria Trans Marcin Graw