IKA Projekt Sp. z o.o.

Olsztyn

Opinie o IKA Projekt Sp. z o.o.

k.kamill

Pracowałem w tym biurze ---> nie polecam! zgadzam się z Ewą, krętacze! Faktem jest że przyjmują ludzi bez doświadczenia ale tylko po to aby płacić im 600 zł za pełen etat. Szef niby ma uprawnienia budowlane ale myśli że budynki mogą projektować laicy na zasadzie składania klocków Lego - z gotowych szablonów. Bezsens tym bardziej, że często są modernizacje różnych obiektów. Wszystkie firmy na Wilczyńskiego 1A są tego samego właściciela! Tworzone są jednocześnie 2 -3 firmy tylko po to aby tworzyć sztuczną konkurencję w przetargach . Szkoda mi tylko kilku stałych pracowników, którzy muszą oprócz opracowywania nowych projektów, szkolić nowy narybek, często po ekonomii albo teologii. TAK ludzie po teologii są tam architektami!!!

koko loko

mnie to dziwi raczej dlaczego ich strona internetowa od jakiegoś czasu nie funkcjonuje i nie działa...Architektura, inżynieria i pokrewne doradztwo techniczne wydają się dochodowym i stabilnymi branżami... czyżby tutaj się nie udało?

Ewa

Nie dostaniesz kasy, to są wykrętacze, urzędy ich ścigają, tylko prokurator się jeszcze ociąga. Nie pokończyli projektów, wszędzie błędy, wszędzie kupa. W przetargach jak tylko słyszą Maciejewski to zamykają drzwi. Nie licz na kasę i omijaj szerokim łukiem.

Aldona

Mnie wiszą dużą kase nie mogę ich znaleść

lily

czy ta firma jeszcze istnieje?

k

To jest tam sama firma co Instalkomfort, czyli dno.

Smerf

Moja koleżanka pracuje w tym biurze, nie musiała mieć dużego doświadczenia, wszystkiego nauczyła się tam. Wystarczy być kreatywnym i obrotnym, żeby się tam wkręcić. Projektanci pracują na nowoczesnych programach i mają wypasione monitory i kompy. Podobno teraz mają jakiś cały pakiet szkoleń darmowo i to jeszcze w czasie pracy.

Zostaw opinię o IKA Projekt Sp. z o.o. - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IKA Projekt Sp. z o.o.