Opinie o Ptak Warsaw Expo w Nadarzyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ptak Warsaw Expo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ptak Warsaw Expo o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ptak Warsaw Expo w Nadarzyn

Ola

Ja zrezygnowałam z propozycji pracy w Ptak właśnie z uwagi na opinie na gowork. Rozmowa rekrutacyjna była przyjemna i dopiero ta strona pokazała mi, że nie jest to miejsce gdzie chciałabym pracować. Widząc po jakimś czasie nadal negatywne opinie widze że chyba dobrze zrobiłam.

Jjj
@Ola

To byla najlepsza decyzja w twoim zyciu. Szkoda czasu i zdrowia na ta firme.

Kinga
@Ola

Na jakie stanowisko aplikowałaś?

xyz
@Ola

na jakie stanowisko aplikowals?

Pan Tomek

Stolica Ptasiego Gunwa

...!...

Brak kultury w pracy, szacunku, mobbing, częste zmiany organizacyjne, buta, brak relacji koleżeńskich. Tam każdy każdemu wilkiem. Dzień mojego zwolnienia był dla mnie najlepszym dniem w tej firmie. Jakby spadł kamień z serca. Gdzie tam kamień~ conajmniej głaz. Mniej stresu w życiu i relacje rodzinne wróciły poprawne. Nie polecam.

Madzia

A ekipa jest raczej stała czy duża rotacja?

Były
@Madzia

Potrafią Cię zwolnić z dnia na dzień bez podania przyczyny. Bardzo nieprofesjonalne podejście i brak szacunku

Asdfg
@Madzia

Rotacja ogromna. Lepiej nie zaczynać tam pracy szkoda czasu. Człowiek serce oddaje, a potem przychodzi gorszy dzień i wszyscy lecą na zbity.. Teraz liczy się stabilność. Tam jej nie znajdziesz.

Pracownik Biurowy

1 etap w siedzibie Ptak Warsaw Expo

Jakieś dziecko rekrutowało. Nie miała pojęcia o rekrutacji. Pytania z (usunięte przez administratora)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Młodszy Technik w Centrum Napraw
Diebold Nixdorf
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Przedstawiciel handlowy – usługi logistyczne (m/k)
Nadarzyn
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK WYKŁADAJĄCY TOWAR
Netto Sp. z o.o.
Wierzba

Nie polecam, zwłaszcza działu marketingu, w którym rządzą dwie Panie traktujące innych jak zero, a Szefowa to żart na kółkach

Papier w drukarce

Praca znośna, ale czasem stoi się pół godziny przy drukarce a ta niestety jest przy kiblu. I niestety słychać stres z jelit. Koszmar dla ucha. Gdyby nie to, praca znośna.

Tuńczyk
@Papier w drukarce

A jakie są te odgłosy z jelit?

Ktoś

Dla kogoś komu bluzgi nie przeszkadzają i lubi wyzwania, bo ta praca ewidetnie nim jest-spoko. Można poznać naprawdę spoko ludzi. Przykre jest to że zostają osoby nic nie robiące, albo takie które są pod kimś kto nie da ich zwolnić. A osoby które na rzęsach stawały żeby było wszystko zrobione są nie docenione i pożegnane 'przykro mi' no cóż, mi też cholernie przykro ale życie. Ogólnie rozpiernicz organizacyjny, ewidetnie brakuje tam logistyka, albo dwóch który by to spiął ładnie do kupy. Żeby ogarnął chaotyczne działania. Szkoda bo zapowiadało się fajnie.

Buła

Jednego tu nie rozumiem. Do opini o firmie bardzo łatwo dotrzeć przez ten portal, więc raczej firma daje to, czego każdy kandydat oczekuje jeśli chodzi o politykę zwolnień. Prawdą jest na pewno, że kierownictwo pobliskiego McDonalds z podziwem obserwuje ruchy większego/mniejszego sąsiada. Jakby co, rekrutacja w McDonalds niezmiennie trwa!

xdxy
@Buła

Nie do końca. GoWork cenzuruje nazwiska. Więc dopóki nie spotkasz na żywo tego sławnego marketingowego mc-wieprzka (albo prawniczki o wyglądzie świnki), jeszcze nic nie wiesz.

o to to
@xdxy

A teraz ile osób zostało w firmie? Znowu pozwalniali? Po tej pierwszej fali zwolnień w marcu zatrudnili nowe osoby?

Dziwny
@o to to

Zatrudnili, bo szukali kasy z wpływów z biletów. Ale wiecie sami jak wyszło. W projektach 3-4 razy się ludzie/zespół/lead zmieniali.

Rozczarowany

Jeżeli ktoś odpowiedział na ogłoszenie pracy w Expo w tzw AKADEMII TARGOWEJ to bardzo się rozczaruje. Obiecywane w ofercie są trzy miesiące merytorycznych szkoleń, a w rzeczywistości tych "szkoleń" były dwa dni, a reszta to wiszenie na telefonie - ta cała akademia to nic innego jak CALL CENTER i to za gorsze pieniądze. OBIECYWANE ZŁOTE GÓRY I ROZWÓJ OKAZAŁ SIĘ STRATĄ CZASU

NIESPTASZONA
@Rozczarowany

Jeszcze żeby dawali te telefony takie które działałyby a nie takie z którymi wiecznie byl problem i pamiętają 2014 rok. W call center przynajmniej masz sprzęt przystosowany do dzwonienia a tu? Jeszcze Pan Chaos, który rzuci pomysł, pójdzie a za godzinę sie rozmyśli i powie ze to byłoby bezsensu. Przykre tez jest to, że zatrudniają młodych ludzi i wmawiają im że są "członkami projektu", że ich zadanie jest bardzo ważne....a później dają najmniej rozwijające zadanie ;)

Do Ptak Warsaw Expo dostałam się poprzez aplikowanie do Akademii Targowej. Niestety okazało się, że Akademia Targowa jest interesująca tylko z nazwy i samego ogłoszenia dostępnego na pracuj.pl (usunięte przez administratora) Obiecywane w ogłoszeniu rzeczy nie są przełożone na rzeczywistość. Oto realność niektórych punktów: - stabilne warunki zatrudnienia - umowa zlecenie, w której nie są zawarte sztywne godziny pracy oraz informacje o nadgodzinach. Dla firmy również nie jest uciążliwe aby z dnia na dzień rozwiązywać umowę z pracownikiem. Masz 15 minut aby zdać służbowy laptop i komórkę, zebrać wymagane podpisy i do widzenia. - bezpłatna nauka języka angielskiego - o tym słyszałam tylko podczas rozmowy rekrutacyjnej. Później nikt o tym nie wspomniał. - prywatna opieka medyczna - również nic nie wspomniano o tym podczas pracy. - perspektywa rozwoju oraz szkoleń z zakresu branży targowej - będąc członkiem Akademii Targowej nie zostały przeprowadzone żadne szkolenia w tym zakresie. Wiedzę na temat funkcjonowania firmy czy sposobu organizacji projektów dowiadywałam się najczęściej z "ploteczek" podsłuchanych podczas pracy. - przestrzeń relaksu - w pracy był kącik socjalny z paroma stoliczkami i pufami. Niestety zostały one przeniesione gdzieś indziej (do dzisiaj nie wiem gdzie) i z kącika został pusty, smutny pokój, gdzie już nie było możliwości posiedzenia podczas przerwy obiadowej. W socjalce była również mikrofalówka, niestety jedyna na bardzo wielu pracowników więc jeśli nie byłeś najszybszy to musiałeś czekać w kolejce po podgrzanie posiłku. Tak samo z ekspresem do kawy, jedna na wielu ludzi ale na szczęście pracował dość szybko i kolejka redukowała się w szybkim tempie. Herbaty, kawa, cukier, mleko schodziły w dość szybkim tempie. W okolicach godzin popołudniowych niestety brakowało już tego asortymentu. Zarząd miał inną socjalkę więc nie wiem jak z asortymentem u nich. - miejsce parkingowe - akurat tutaj jest prawda. Firma oferuje pokaźną liczbą miejsc parkingowych. Akademia Targowa brzmi fajnie tylko z nazwy. W rzeczywistości przyjmowane jest tam po paręnaście osób przy każdej puli rekrutacji. Przez pierwsze 1 - 2 tygodnie wykonujesz telefony do prywatnych osób aby zaprosić ich na targi oferując darmowe zaproszenie. Rozmowy wykonujesz w czasie pracy, proszę uwierzyć, że po pewnym czasie masz już tego dosyć. Zrozumiałe, bo oferta pracy oferowała totalnie coś innego. Przeszkolenie do takiej rozmowy z klientem wyglądało tak, że osoba starsza stażem wykonywała taki telefon przy Tobie i miałeś z tej podsłuchanej rozmowy najwięcej wyciągnąć. Perspektywa dalszej ścieżki po wyjściu z Akademii była zależna od rozmowy z przełożoną. Jeśli taką rozmowę dobrze przeprowadziłeś, to mogłeś trafić do działu, który najbardziej byłby zbliżony Twoim zainteresowaniom czy wymaganiom. W firmie jest zimno. Brak jest kaloryferów. W momencie kiedy zaczęło być chłodniej, ludzie zaczęli przychodzić w cieplejszych ubraniach lub przynosili własne farelki. Chłodniejsza temperatura niestety nie sprzyja efektywnej pracy oraz dobremu stanowi zdrowia (sama się przeziębiłam niestety). Trafiłam akurat na miłe osoby wokół mnie. Codziennie spotykaliśmy się w porze obiadowej na pogaduchach i na jedzeniu. (usunięte przez administratora) Normalne w pracy jest to, że się cykasz o następny dzień, bo nigdy nie wiesz kiedy przyjdzie tzw. (usunięte przez administratora)z kadr i zaprosi Cię na krótkie spotkanie w celu poinformowania, że już tu nie pracujesz. Decyzję o zwolnieniu otrzymałam na 15 minut przed końcem pracy. Milutko. Słyszałam wcześniej o rotacji pracowników. Podczas pierwszej fali zachorowań zostali zwolnieni pracownicy z doświadczeniem, którzy zaczęli być stopniowo uzupełniani nowymi pracownikami w okresie wakacyjnym. Teraz z powodu żółtej/ czerwonej strefy prawdopodobnie znowu zaczną się masowe zwolnienia. W firmie nie dbają o należyty szacunek do pracownika.

Tragiczna firma

Jeżeli chcesz pracować w miejscu gdzie codziennie boisz się, że to może być Twój ostatni dzień - jak najbardziej polecam. Zwolnienia odbywają się tam bez wcześniejszych sygnałów i rozmów. Nie ma znaczenia czy jesteś doświadczonym handlowcem i zwolnią Cię bo szkoda im pieniędzy na Ciebie, czy jesteś początkującym i wywalą Cię jeszcze zanim nie minie miesiąc Twojej pracy, abyś mógł się jakoś wykazać. Mówią jedno, robią drugie. Na każdym spotkaniu przez 30-40 min będą Ci wmawiać jak budowanie relacji z klientami jest istotne i że trzeba się na tym skupiać, a gdy przychodzi co do czego i nawiązujesz te relacje to dostajesz wypowiedzenie na biureczko. Dlaczego? Nie dostaniesz odpowiedzi. Hipokryzja. Co do Akademii Targowej - aplikując tam licz się z tym, że co miesiąc jest zatrudniany nowy sort i co miesiąc po tygodniu wraca do domu z wypowiedzeniem co najmniej połowa. Brak szacunku do pracownika, brak możliwości wykazania się i zapulsowania i powierzchowne ocenianie. Jeśli masz 2 oferty pracy, nie wybieraj PWE, bo pracę możesz stracić lada chwila i tamtej już nie dostaniesz. Powoli im uciekają wszyscy ważni z firmy, ciekawe kiedy się ockną co robią nie tak:) Jedynym plusem są inni pracownicy, chociaż i tak nie polecam się przywiązywać do ludzi, bo albo sami ludzie stamtąd uciekają albo pozwalniają wszystkich. Jeżeli nie nauczą się szacunku do pracowników oraz zarządzania firmą to są spisani na starty. A szkoda, potencjał na super firmę, z miłą atmosferą i zgranymi zespołami był.

Okropna firma

Atmosfera pełna krzyków i przekleństw. Osoby z zarządu chamskie, fałszywe i bezczelne, potrafią w nieprzyjemny sposób mówić o podwładnych siedząc tuż obok nich. Szacunek to pojęcie im nieznane. Wydzieranie się na kolegę równego szczeblem lub podwładnego to norma. Tutaj nie istnieje coś takiego jak merytoryczna rozmowa, wyjaśnienie czy normalne zwrócenie uwagi, są tylko krzyki i pretensje. Zazwyczaj osoby zajmujące wysokie stanowiska są kulturalne, elokwentne i zrównoważone - niestety nie w tej firmie. Im wyższe stanowisko tym więcej słomy z butów wystaje. Na zebraniu dla pracowników głowy osoby z zarządu wchodzą sobie w słowo i dosłownie się przekrzykują. Kiedy jedna osoba mówi, druga jej przerywa, po czym pierwsza mówi głośniej to i druga jeszcze głośniej i tak do momentu aż obie strony zaczynają krzyczeć na całą salę. Przy głosie zostaje ten kto głośniej krzyczał - kompletny brak profesjonalizmu. Zwolnienia z dnia na dzień bez podania powodu to również norma. W tej pracy jeśli siedzisz cicho i robisz swoje dobrze to i tak możesz z dnia na dzień wylecieć, musisz robić wokół siebie dużo szumu i zakolegować się z odpowiednimi osobami. Przychodzą teraz ludzie z Akademii Targowej (która brzmi fajnie tylko z nazwy, a tak naprawdę jest to dział call center), którzy zostali zatrudnieni z dużymi obietnicami na sprawdzenie się w różnych działach i rozwój, a wykonują najgorsze, śmieciowe zadania typu dzwonienie i zapraszanie odwiedzających na targi po czym są zwalniani. Ze względu ma koronawirusa wieloletni pracownicy mają obniżone pensje i zarabiają tyle co świeżozatrudnione osoby. Jeśli szukasz pracy i podczas rozmowy powiedzą ci, że po x miesiącach próbnych stawka będzie wyższa to nie, nie będzie. Na umowę o pracę też nie masz co liczyć. Tutaj jest tylko umowa zlecenie lub B2B. Jeśli chodzi o prowizje to raz są, a raz ich nie ma. Nadgodziny nie są płatne, ale jeśli uzbiera się odpowiednia ilość to można je odebrać jako dzień wolny. Delegacje, nawet kilkudniowe, liczone są tak jak 8h pracy dziennie. Tzw dieta podczas delegacji wynosi 15-35 zł lub 0 zł dziennie, w zależności od tego ile posiłków jest zapewnionych przez hotel. W biurze, a właściwie w hali bez okien (okna są tylko z jednej strony biura) latem jest gorąco, zimą strasznie zimno, że pod biurkiem niektórzy mają farelki, a dla kogo nie starczy siedzi pod kocem i w kurtce. Cztery wc na całą firmę, z kranu leci zimna woda. Jedna mikrofalówka na całą firmę, a przerwa na obiad jest o 13, więc zawsze jest kolejka. Stołówka mała - miejsca starcza dla 10 osób, reszta musi jeść za biurkiem. Sztućców brak, trzeba nosić zawsze swoje. Pudełko herbaty na całą firmę pojawia się raz na jakiś czas i szybko ta herbata znika, mleko do kawy tak samo, często brakuje też ręczków papierowych, więc w kuchni tylko rano jest względny porządek. Oczywiście zarząd ma oddzielną, w pełni wyposażoną kuchnię. Swoją drogą strefa, w której urzęduje zarząd jest strefą zamkniętą (dosłownie, przed wejściami są takie pachołki z czerwoną taśmą), więc jeśli masz te nieprzyjemne zadanie i musisz pofatygować się z czymś do zarządu czujesz się jak intruz. Ogólnie nie polecam, bardzo toksyczna firma. Większość wieloletnich pracowników pozwalniali i zatrudniają młode osoby, które nie mają pojęcia o pracy na targach. Ale nic dziwnego, że stawiają na młodych - oni się zgodzą na niskie pensje. Jak tylko znajdę inną pracę to stąd uciekam.

Lola

Moja krótka obserwacja. Dział handlowy- przy socjalnym się dzieje. Tam jest dobry szef. Chciałam iść do niej do zespołu ale za dużo chętnych. Pomagałam im podczas ostatnich targów. Prawdziwy kapitan. Aż dziwne że nie szkoli innych managerów jak robić żeby robić. Plotka biega po biurze , że chora i nie awansuje . No szkoda.

NIE POLECAM

Jeżeli ktoś dostał ofertę udziału w AKADEMII to NIE POLECAM. Akademia to call center, dzwonisz przez kilka tygodni z obietnicą na przejście do fajnego projektu, ale na obietnicach się kończy. Atmosfera w firme tragiczna, pełna przekleństw i krzyków. Ludzie fałszywi, a tak zwany Zarząd to śmiech na sali i buceria. Kilkoro moich kolegów z akademii wyleciało z dnia na dzień bez podania przyczyny (a wyrabiali telefonów ponad normę, nie można im było nic zarzucić). Powstają kolejne edycje akademii, a tak naprawdę call center - podzwonisz, wykonasz najgorsze nierozwijające zadania i zwalniają by zatrudnić kolejną turę młodych ludzi z ambicjami, którym obiecują wspaniałą pracę i dużo możliwości, ale niestety na dzwonieniu się kończy.

Pracownik PWE

Włoże kij w mrowisko. Wcale nie jest tak źle jak piszecie. Z analizy widać ze opinie piszą osoby które juz nie pracują tutaj. Jak sami wiecie mało kto sam odchodzi. Raczej ludzie są zwalniani a potem piszą takie gorzkie słowa. Zwalniani są ludzie którzy nie mają pomysłu na rozwój projektu, marudy i obiboki. Takim którym nie che się pracować tylko plotkowac.ludzie którzy nie potrafią planować pracy na rok z góry i myślą że są wielcy bo mają mizerne kontakty. Naprawdę tak jest. Są ludzie silni, z branży i w tej firmie mają rozwoj i pieniądze. I szacunek.

Wrona
@Pracownik PWE

Najlepsza jest kwestia czystości i higieny pracy, czyli jej brak. Bród, kurz, zero sprzątania... W kwestii kultury pracy to tez brak bo brak podstaw kultury w zachowaniu.

kowla
@Pracownik PWE

musisz tak mówić, bo zapewne podpisałeś lojalkę na 100 tys kary grzywny w razie ujawnienia tajemnicy przedsiębiorcy, gratuluję!!!!!!!!!!!!

@Pracownik PWE

Jasne hahahahaha lizus wypocił swoje 3 grosze Zobaczymy kiedy i Ciebie wywala, jak im się to podlizusostwo znudzi.

Mirosław

Miałeś taką sytuację, że firma odmówiła Ci wypłaty wynagrodzenia za pracę w weekend? Ciekawi mnie, czy przy takiej odmowie trzeba długo czekać na należne wynagrodzenie. Przedstawisz opisaną sytuację trochę bardziej szczegółowo?

rg
@Pracownik PWE

Szacunek należy się każdemu, a tutaj wydzieranie się i obrażanie jest na porządku dziennym (zwłaszcza przez M. CH.) O rozwój w tej firmie ciężko, nawet jak robisz swoje to porafią wyrzucić kogoś z dnia na dzień. Wypłaty też są śmieszne, zmniejszone pensje, brak prowizji. Jakbym miał wszystko opisać to bym bardzo przekroczył limit znaków w tym polu. NIE POLECAM

Agnes

Rada dla chętnych do pracy w tej firmie zapomnijcie o niej. Szkoda czasu, brak w niej pomysłu jak organizować targów, robione wszystko na wariata, bezmyśne zwalniane starej kadry a stawianie na tanich pracowników z Ukrainy 30-go zwolniono np. następnych 30 pracowników.

Skocu

Pracowałem w Ptaku niecały rok i odszedłem tylko dlatego, że dostałem lepszą propozycję. Odszedłem w ostatnim momencie bo niedługo potem zaczął się koronawirus... Pracowałem w wielu różnych firmach, na ich tle PWE wypada spoko, na szkolne 4+. W moim dziale była szansa na zdobycie umiejętności i robiłem ciekawe rzeczy. Osoby, które w tym czasie zwolniono z naszego działu to raczej przypadki beznadziejne. Z kasy byłem zadowolony. Myślę, że w PWE jest duża rozpiętość wynagrodzeń w ramach równorzędnego stanowiska w zależności od doświadczenia i umiejętności. Za moich czasów słabą stroną Ptaka był socjal: kawa rozpuszczalna, brak sztućców, jedna wspólna przerwa o stałej porze. Zmienili to? LuxMed podstawowy. Fajna była możliwość zwiedzania imprez na kartę pracowniczą. Wchodziłem też z dzieckiem w weekendy. Moja rada dla rozważających pracę w PWE - przede wszystkim kandydaci powinni zastanowić się nad dojazdem. Jeśli jeździsz samochodem z bliskiej strony Warszawy albo okolicznych miejscowości to spoko. Rano jedziesz w odwrotnym kierunku niż korki. Jeśli jednak mieszkasz po drugiej stronie Wisły, albo liczysz na transport publiczny to przemyśl ile czasu zajmie dojazd. Jeżdżą siedemsetki i busiki z P+R Al. Krakowska, ale mała ilość połączeń.

Fg
@Skocu

Socjal nadal słaby, brak sztućców, jedna mała lodówka i mała stołówka, trzeba jeść przy biurku, bo nie dla każdego jest miejsce, jedna mikrofalówka, do której zawsze jest kolejka, a oczywiście w prywatnej kuchni zarządu wszystko jest na tip top

Lg
@Fg

„ w prywatnej kuchni zarządu wszystko jest na tip top”... to tak jak by porównywać ich zarobki z zarobkami pracowników .....bez przesady

NN

Dzień dobry, czy ktoś mógłby udzielić mi informacji odnośnie pracy w marketingu? Widziałam, że aktualnie trwa rekrutacja do tego działu, chciałam złożyć CV, ale opinie na tym forum mnie przeraziły. Czy mogę liczyć na informacje? Z góry dziękuję.

MisterMCH
@NN

Marketing? Wyobraz sobie, ze twój szef komunikuje się głownie wulgaryzmami, do tego jest cholerykiem, potrafiącym średnio co kwadrans, dwa zmienić zdanie, twój zakres obowiązków, kazać wykonać czynnośc A, opieprzyć że nie zrobiłes B, olac co zrobiłeś, albo... Kłamać ci w twarz, wymuszając przy kontakcie z klientami/partnerami okręslone zachowania (najczęściej godzące w ich dobre imię), a potem opieprzać cię, że robisz źle - gdy wcześniej, sam wprost kazał ci to zrobić. Brzmi źle? No to jest tak codziennie

Rzemieślnik
@MisterMCH

Sorry ale nie wiem o czym piszesz, w Marketingu jest świetna szefowa, to chyba najbardziej zgrany zespół, pracuje i nie narzekam. Nie siejcie propagandy, czasy się zmieniają, do firmy przychodzą nowi ludzie i pracuje się już inaczej.

Rzemieślnik

Człowieku tu premi nie ma :f

Zosia

Przecież tu nie ma premii...

Surmanacki
@Zosia

I bardzo dobrze! Po to tu jestem, żeby ciąć koszta!

Prawdziwa Zosia
@Zosia

Bardzo proszę osobę, która podszywa się pod pracujących w Ptak Warsaw Expo o zaprzestanie zamieszczania tych bzdurnych komentarzy. To nie jest komunikator dla osób z zaburzeniami dysocjacyjnymi tożsamości.

GilermoDelToro
@Prawdziwa Zosia

A kto tam wie, że to ty nie jesteś fałszywa? Imię to imię - a komentarze co do jakości pracy w PWE są prawdziwe

Magda
@Rzemieślnik

Szefowa marketingu O.. uśmiecha się a tak naprawdę wszystkich obgaduje za plecami i narzeka. Większość czasu się obija, gada przez telefon albo na facetime z córką, siedzi z nogami na biurku i klnie jak szewc. Zgrywa taką co się można zwrócić do niej o pomoc i szczerze pogadać, a ostatecznie cię olewa i rzuca słowa na wiatr

Agula

Dobreeee! Widzę że prawie wszystkie komentarze są tu od leniwych, bardzo słabych pracowników. Sory, nie jesteście dobrzy i już. Dobrze, że się zwalnia trochę ludzi, bo jest miejsce na nowych, mądrych, z perspektywami. Uwierzcie mi - ja mam porządek w swoim systemie, wszystko jest potagowane, podpięte ładnie.(usunięte przez administratora)Naprawdę wystarczy chcieć i słuchać się właściwych osób w firmie.

Wujek Stasio
@Agula

Wróć lepiej do swojego Call center:)

Fg
@Agula

W firmie było kilkaset osób, prawie wszyscy zostali zwolnieni, między innymi dyrektorzy, opinie nie są zmyślone, to wszystko prawda. Musisz być z zarządu lub rodziny szefostwa skoro tak piszesz

Kooooordynator

Ach jak mi brakuje tych emocji ...

Zostaw merytoryczną opinię o Ptak Warsaw Expo - Nadarzyn

• Jak się pracuje w Ptak Warsaw Expo?

Zobacz opinie na temat firmy Ptak Warsaw Expo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ptak Warsaw Expo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 28 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ptak Warsaw Expo?

Kandydaci do pracy w Ptak Warsaw Expo napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ptak Warsaw Expo