Opinie o Avanade Poland Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Avanade Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Avanade Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avanade Poland Sp. z o.o. w Kraków

Co tu tak cicho? Jakieś nowości z firmy ?

Czy są jakieś wolne wakaty w firmie?

rekruter
@Ania

tak, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: https://www.avanade.com/en/careers/roles-and-locations

Maciej
@Ania

Hej Ania, Więcej szczegółów o Avanade oraz listę ofert pracy możesz zobaczyć tutaj: https://www.avanade.com/en/careers/poland-digital-innovation-studio

Firma jest dobrym pracodawcą i wystarczą umiejętności żeby się tu odnaleźć!!

Grzegorz

@Manolo, wiesz może, co było głównym powodem tego, że osoby z doświadczeniem zdecydowały się na odejście z pracy w firmie Infusion Development? Znasz może powody takiej decyzji tych osób, które opisałeś w komentarzu? Czy ktoś z obecnie pracujących w tym miejscu może opisać szczegółowo, jak obecnie wygląda praca po przejęciu firmy przez nowych właścicieli? Zachęcam do podzielenia się swoją wiedzą w tym zakresie.

Rozmowę kwalifikacyjną w Avanade Poland Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko D365 Commerce / AX Retail Functional Consultant?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy JavaScript Backend Developer
Wrocław
Trans.eu Group S.A
Grzegorz

@tech-nick, czy można znaleźć gdzieś informację o tym przejęciu firmy Infusion Development przez firmę Avenade? Rozumiem, że firma, której dotyczy wątek główny już całkowicie nie istnieje? Wiesz może, czemu firma zdecydowała się na sprzedaż swoich udziałów innej firmie i tym samym zaprzestania działalności pod tą nazwą?

@Grzegorz

Właściciele firmy z USA zdecydowali się na sprzedaż. Tylko tyle i aż tyle. Avanade zapłaciło dobre pieniądze to sprzedali ;)

tech-nick
@Grzegorz

Jak napisał poprzednik - kasa pewnie była niezła, ale były też inne powody, związane z osobą głównego właściciela oraz z powolnym wyczerpywaniem się formuły firmy. Nie wiem, powody to zawsze będą jakieś spekulacje, więc najpewniej stawiać na hajs :D

Grzegorz

@anonymous, czyli już tak na końcu precyzując obecnie firma Infusion Development działa pod nazwą Avenade? Co z pracownikami, którzy byli zatrudnieni w pierwotnej firmie? Zostali automatycznie przeniesieni do nowej firmy, czy nowy zarząd rozwiązał z nimi umowy? Wiesz może jak to wyglądało?

Manolo
@Grzegorz

Oczywiście automatycznie zostali przeniesieni, kadry były jedną z mocniejszych stron Infusion. Ale większość ogarniętych ludzi odeszła po mniej niż roku :) Takich prawdziwych seniorów, nie z nazwy to można tam teraz policzyć na palcach obu rąk z ponad 200 osób. Bo są też "seniorzy", którzy nie odróżniają GETa od POSTa a konflikty rozwiązują "use mine" :D Niech to będzie wskazówka, jak się pracuje z nowym właścicielem :)

Czy ktoś wie, jak aktualnie przedstawia się sytuacja Infusion Development na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób zamieszkałych Kraków i okolice oraz poszukujących zatrudnienia.

tech-nick

Infusion juz nie ma - zostala kupiona przez Avanade. I zniszczylo to firme, bo Avanade jest jedna z gorszych firm na rynku. Korporacyjny moloch z ogromna iloscia pustej propagandy, slabymi i ciagle slabnacymi kadrami. W ciagu paru miesiecy po przejeciu odeszla z firmy zdecydowana wiekszosc seniorow, ludzi tworzacych rdzen organizacji od czasu jej zalozenia w PL w 2011. Na programistow zatrudniani sa humanisci po internetowych "szkolach programowania". Cytujac klasyka: to jest dramat. Do tego dorzuc jedne z gorszych obecnie warunkow finansowych w KRK, lokalny management, ktory jest sympatyczny, ale nic nie moze, bo wszystkie decyzje podejmowane sa w USA, bardzo slabe projekty. I masz obraz firmy, od ktorej trzeba sie trzymac z daleka, jezeli choc troche powaznie traktujesz siebie i swoj fach.

Moru

Wymagania podczas rekrutacji strasznie ambitne jakby wszystkie narzędzia i technologie trzeba znac gdzie w rezultacie w pracy nie jest ta znajomość wykorzystywana. Aplikacje tudzież systemy banalne nie wymagające zbyt wiele wysiłku. Raczej firma dla lubiących odpoczywać. Chcesz byc resourcem to wbijaj. Pracownik sprzedawany per projekt możesz byc tydzień tu tydzień tam po pare godzin w stu rożnych projektach. Nic tu nie jest pewne. Podwyżek brak awansy należą do rzadkości jak np w ramach reorganizacji struktury firmy. Ogólnie korpo ale słabe wykonanie, managementu pod psem raczej parodia i przykład jakich błędów powinno sie wystrzegać a do tego mikro managment.

m

@Elo - rezygnować z jakiejkolwiek firmy przez jedną negatywną w dodatku anonimową opinię przeczytaną w internecie... nie wydaje mi się, że to dobry pomysł. Poza tym, chyba wszędzie plotki jakieś się znajdą, a jak masz 100 osób w firmie to też zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony, co wcale nie musi znaczyć, że firma jest słaba.

JO

Możecie napisać coś więcej na temat negatywnych aspektów pracy tutaj? Jestem w trakcie rozmów i nie wiem czy kontynuować ...

Elo

Dzięki za opinię, też słyszałem, że to jedna z gorszych firm w Kraku. Rezygnuję zatem z dalszych rozmów w nimi.

y
@Elo

@Elo -- możesz podać jakieś konkrety? Zgadzam się z m, że obiegowe opinie są subiektywne, a także często mało konkretne i opierają się na czyimś (odosobionym) wrażeniu. Możliwe, że dużo się zmieniło od czasu Twego posta [kwiecień 2015]. Z tego co ja słyszałem, to na plus jest możliwość rozwoju, atmosfera, styczność z najnowszymi technologiami, a także chociażby i lokalizacja biura... Co powinni poprawić?

Wojciech
@y

powinni po prostu zacząć uczciwie płacić i skończyć z polityką, gdzie osoby na tym stanowisku mają 100% rożnicę w wynagrodzeniu... Poza tym, firma godna polecenia i jedna z lepszych w tym mieście.

Zostaw merytoryczną opinię o Avanade Poland Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Avanade Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Avanade Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avanade Poland Sp. z o.o.?

Avanade Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Lubicz 23 A
    31-503 Kraków

Avanade Poland Sp. z o.o.