Striketech Sp. z o.o.

Kraków

Striketech Sp. z o.o.

Opinie o Striketech Sp. z o.o.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w StrikeTech Sp. z o.o. o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

rubydev

Warunki dobre, spoko podejście, fajni ludzie. Praca (z pkt widzenia developera) ciekawa, nowe technologie, zgrany zespół. Teraz mają fajne biuro (poprzednie było zbyt małe), widać że firma się rozwija. Ogólnie ok!

asdf

Warunki takie jak sobie wynegocjujesz, ale zwalniają z dnia na dzień (nawet przy umowie o pracę). Oczywiście dostaniesz odprawę. Tak czy inaczej pracując w tej firmie lepiej mieć coś na nakręcone na boku. Atmosfera ok, młodzi ludzie. Sporo Ukraińców, kilku Amerykanów.

Piotr

chciałbym pracowaćw firmie Strike Tech Sp. z o.o. i zastanawiam się, jakie warunki oferuje pracodawca

Zostaw opinię o Striketech Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Striketech Sp. z o.o.