Opinie o TO Spedition Sp.z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy TO Spedition Sp.z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TO Spedition Sp.z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TO Spedition Sp.z o.o. w Gdańsk

diuk

moim zdaniem jak najbardziej warto aplikować , takze dajcie już spokój z tym niepoprawnym strzępieniem języka

spedytor

Te głąby(nie wszyscy) nie patrzą jaką niosą reklame spedycji pod którą jeżdżą, ale to nie istotne dla nich, poźniej jeden z drugim głąben piszą spedycja ma słabą pozycję na rynku! Należy ich pozostawić na parkingu niech sami dochodzą do życiowych wniosków ,dlaczego są biedni i zaniedbani? dlaczego brudni i nikt się ich losem nie interesuje. My pracujmy spokojnie dalej i z tymi którzy dlają o nas i my dbamy o nich , powodzenia wszystkich pracowitym i Tobie Chris

chris

Witam, Stety musze potwierdzic,ze "viv" to niesamowita NIEMOTA!!!watpie by przedszkole skonczyl,bo tam juz ucza logicznego myslenia.W jego przypadku,musial byc bardzo odporny na wiedze juz od mlodych lat,ale i tak bywa.Nudno by bez takich bylo.Wlasnie tacy,ktorzy sie na danej rzeczy nie znaja,maja najwiecej do powiedzenia!Gadac potrafia,ale uczciwie i normalnie zarobic,bez szkod da innych.NIE!-Dlaczego.Szef ma to niech placi.Auto nie moje...Ale kierowcow to nie interesuje ze przyjezdzaja "nawaleni",lub wygladaja jakby 20 tygodni jezdzili bez golenia o myciu nie wspomne,smierdza(doslownie)na metry na za-,czy rozladunek.Auto wyglada jakby wrocilo z poligonu,w kabinie smrod i ubostwo,mozna wszystko znalezc,naprawde;frytki,hamburgery,salatki,skarpety,majtki,pety(gdzie jest palenie zabronione!),kondony...smacznegoooo. Podasz takiemu reke? Ja nie,dzieki. Nie biora tego pod uwage,ze sa bezposrednimi przedstawicielami danej w tym przypadku naszej Spedycji.Ile razy mielismy telefony od naszych Klientow i pytali czy to jest naprawde nasze Auto i kierowca?!Wstyd!!! A potem sami placza... Nienawidze falszywosci !!!

spedytor

co ma wspólnego PIP a działaność spedycyjna? czy szkołę podstawową skończyłeś czy posiadasz tylko przedszkole? co ma piernik do wiatraka?chyba szkoda mi czasu na dyskusję z "gościem"który nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu działalności gospodarczej !żałosny wpis vivi

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TO Spedition Sp.z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
spedytor

zapraszam, przewoźnik i pip? cos mało rozgarnięty gościu nie masz albo pojęcia na temat działalności gospodarczej albo zmień źródło z którego czerpiesz informację. Spedycja jak sama nazwa brzmi ma prawo jeśli posiada odpowiednie zezwolenie (licencję ) może handlować usługą dostaw ładunków poza tym ,że posiada własny park samochodów , ale co niektóre osły nie zrozumieją podstaw a biorą się za poważne tematy,żałosny "partner" do dialogu - może tak nauka podstaw wolnego handlu? -oczywiście płatna

vivi

@spedytor zacznijmy od tego że przewoźnik wykonuje największą prace bo musi zapłacić kierowcy, paliwo, leasing bla bla a kasę dostaje ostatni bo spedycje mają 40-60 dni termin płatności. Ja się pytam jakim prawem?? Mam nadzieję że PIP weźmie się za ze te pseudo-kanapowe spedycje które tylko handlują ładunkami.

spedytor

Chris ,to nie wszystko , sporadycznie ale się zdarzają kierowcy którzy rano w poniedziałek przybywaja na załadunek w stanie wskazującym na pożycie ,zostaja zatrzymani i wtedy dostajemy noty i to jakie !!! jak któryś z powyższych będzie ciekawy moge wymienić z nazwiska - tylko po co ? później płacz,lament i błaganie o pomoc , to podwykonawcy , to na małym marginesie

www.dodupy.pl

zal.pl opinia chris to opinia od spedytora ja osobiscie jezdzilem u nich jako kierowca podwykonawcy i nie raz zdarzalo sie zestalem po pare dni w tygodniu.szukaja dlugich tras tylko dla swoich kierowcow ktorzy w sdm'ie jezdza za 150 dniowki bo to im sie oplaca. szef czesto pokazywal mi noty za rozne bzdety ktorych nawet nie bylo. malo tego klamia na potege. porozmawiaj z kazdym kto jezdzi jako podwykonawca lub kierowca podwykonawcy to kazdy powie to samo.

vivi

Firma właśnie się ogłasza, zatrudnia kierowców. Duży plus za to że w ogłoszeniu od razu podają warunki płacy i zatrudnienia a to już świadczy dobrze o firmie. Odradzam wysyłanie swoich danych do firm które w ogłoszeniu nie podają ani nr. tel. ani nazwy firmy. Gdyby firma zatrudniała w systemie 2/1 to chętnie bym sam zaaplikował.

Chris

Witam Uzytkownikow, Jestem pracownikiem SDM-u.Znam naprawde cala Firme.Wedlug wzrostu i pozycji ;-) . Nie jesem napewno naiwnym czlowiekiem,ale nie zgadzam sie z zadnym negatywnym komentarzem.Jestem przekonany ze pisza tu sami byli tzw.:"pracownicy" SDM-u,ktorzy okazali sie niesamowitymi NIEMOTAMI,nie potrafiacy nawet Auta na prostej drodze poprowadzic,a majacych sie za doswiadczonych kierowcow. Firma nie jest najstarsza na rynku Europejskim,ale caly czas sie rozwija.To cos o tym swiadczy,czy nie?Nie tracimy Kllientow,a wrecz przeciwnie-przybywaja nowi,tak samo jak z podwykonawcami.Prawie z tygodnia na tydzien. Wiecie jak trudno sie utrzymac na rynku Europejskim?Nie znam podwykonawcy ktory by narzekal na nieterminowa zaplate,i tak samo z kierowcami SDM-u. A jezeli sie BEZMYSLNIE niszczy cudze mienie,to mysle ze jest sie za to takze odpowiedzialnym!!! np.: 1-zakaz palenia w Autach!!!Jezeli "zlamie"sie tenzakaz-placisz za naprawe tapicerki.Kierowcy natralnie pala w nich,wypalajac w tapicerce dziury,z wymowka,ze to juz tak bylo przy odbiorze Auta.Albo ze zar wpadl z zewnatrz.Ludzie!Co wy sobie myslicie? 2-kierowca wjezdzajac na zaladunek do firmy pod mostem o wysokosci 2,2m!!!... Musze konczyc? Dla pojetych nawet niedoswiadczonych kierowcow jest to do przewidzenia...! BEZMOZG!!! 3-jadac przez las(z wlasnej woli) zahaczajac o galezie plandeka i ja razdzierajac! 4-pic caly weekend na Rasthof i w Poniedzialek z 1,6 promila dostarczyc towar?! HANBA!!! Mam tyle przykladow,ze pisalbym pol nocy. Kto za to ma placic???!!! Za niedorozwuj umyslowy !!! Postawcie sie na stanowisku wlasciciela Firmy i przemyslcie jakbyscie wy postapili Ubezpieczenie firma posiada,lecz niestety nie od GLUPOTY lub BEZMYSLNOSCI pracownikow!!! Wiekszosc ludzi pracujacych w SDM-ie,pracuje od poczatku powstania firmy.Dlaczego?Bo jest swietna atmosfera,luz w pracy,wyplata na czas,Jezeli jestes wporzadku co do pracodawcy,spelniasz swoje obowiazki,nie spozniasz sie notorycznie do pracy,to dlaczego On ma byc niewporzadku co do ciebie? Zatrudniamy kierowcow i spedytorow,ale niestety wielu jest odpornych na nauke i wiedze. Rozwijamy sie i bedziemy potrzebowac w niedlugim czasie dynamicznych,zdecydowanych,nie bojacych sie podjecia ryzyka,logicznie myslacych,przyszlych kolegow/kolezanek do i w pacy. Ludzie! Szanujcie swoja prace i jak juz swojego nie to szanujcie przynajmniej cudze mienie!!! Od tego zaleza wasze stanowiska w pracach!!! Ja jestem do tej pory bardzo zadowolony i nie mam naprawde na co narzekac. Nie lize D...y SDM-owi.Zawsze szanowalem swoja prace i pracodawce.W ciagu mojej ponad 20-stoletniej kariery zawodowej,jest to moja "juz" durga praca.Poprzednia musialem rzucic ze wzgledu na stan zdrowia. I wszyscy co to czytaja niech pomysla,dlaczego ta firma jeszcze prosperuje i rozwija sie w niesamowitym tempie? Napweno nie przez takie negatywy jakie tu napisaly NIEMOT,ktore niepotrafia nawet zatankowac Auta olejem napedowym. Pozdrawiam i prosze o komentarze co do mojej opinii

sdm-5

niektórzy jak Pan Andrzej mają odwagę podpisać się pod tym co piszą i co sądzą,ale to wyjątki. Na marginesie Pan Andrzej jest pracownikiem i nie jego pozycja nie jest zagrożona bo to osoba godna polecenia. Istotnie nie oferujemy pracy bo stała ekipa pracuje od dosyć dawna i nie ma konieczności zmiany ekipy, co prawda rotacja była i jest jak wszędzie na etacie kierowców ale niektórzy wracają a inni nie, nikt z nikim ślubu nie bierze, po prostu życie. Za kilka tygodni będziemy odbierać kolejne auta i wtedy przystąpimy do kolejnej rekrutacji na stanowisko spedytor i kierowca. Na marginesie najstarsi pracownicy pracują prawie od początku firmy a to chyba o czymś świadczy,

Andrzej STAWSKI

Byłam tam dziś w sprawie pracy, nie zauważyłem, żebym został poniżony. Chyba koleś (kakira) podpadłeś am teraz chcesz się odegrać. Oj nie ładnie

kakira

Firma Oszukuje na pieniądze jak się zatrudnisz wszystko pięknie premie dodatki a jak przychodzi do rozliczenia to wymyślają jakieś kary ukryte koszta , jak cokolwiek stanie się z autem wmawiają ze ty czegoś nie dopilnowałeś i potrącają z wypłaty .problem z pieniędzmi na paliwo nie raz zatankujesz za swoje ,podejście do pracownika poniżające ,a jak zrezygnujesz z pracy nawet po wygaśnięciu kontraktu i powrocie to i tak nie dostaniesz ostatniej pensji zresztą co chwile szukają kierowców pomyłka nie polecam

SDM Spedition
@kakira

normalnym jest fakt ,że jeśli dokonujesz uszkodzenia mienia to ponosisz tego konsekwencje!Uszkodzenie pojazdu z winy kierowcy powoduje obciązenie kierowcy wg umowy za wyjątkiem odszkodowania z polisy ubezpieczenia. Poza tym kiedy to przedmówca placił za paliwo swoimi pieniędzmi jesli posiada służbową kartę płatniczą! Może ujawni swoje dane to sprawdzimy wiarygodnośc opini? Prawda jest fakt ,że okresowo szukamy Bardzo dobrych kierowców ponieważ nasz park samochodów się zwiększa, natomiast nie szukamy amatorów,pseudo kierowców którzy oczekują kokosów za amatorszczyznę. Poza tym co to jest rezygnacja ? rozwiązanie umowy to dobry termin,porzucenie pracy to chyba adekwatny termin w tej konkretnej sprawie. życzę powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o TO Spedition Sp.z o.o. - Gdańsk

TO Spedition Sp.z o.o.
3.4/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Wodnika 48 lok. 2
    80-299 Gdańsk