Opinie o Auto Serwis Mm Marek Makurat w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Auto Serwis Mm Marek Makurat. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auto Serwis Mm Marek Makurat o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Serwis Mm Marek Makurat w Gdańsk

Popek Nowy wpis

Nie polecam. Robią z człowieka (usunięte przez administratora) i trzymają samochód długo a weryfikacja trwa pół godziny. Kasują dużo za coś do jest warte parę złotych. Jeszcze raz nie polecam.

Szymon Nowy wpis

(usunięte przez administratora)jakich dawno nie widziałem oskarżają o to że coś zepsułeś jak pytasz o kamery nie odpowiada i trzaska drzwiami i wychodzi gdzie kamery idealnie skierowane na ciebie myjesz samochody jakimiś starymi gąbkami i tertra wycierasz samochód mikrofibra która mikrofibra była z 2 lata temu.Pani z myjni kazała ci myć gąbka auta a potem kazała myć alufelgi tą samą gąbka. Nie dali żadnej umowy chociaż z początku była mowa o umowie o pracę potem o umowie zlecenie jak przyjechałem to nawet umowy nie dostałem. Z końcem dnia dostałem wypłatę bo powiedziałem że pracować już nie będę tam i dostałem 110 zł pod pretekstem że zepsułem Karcher nie polecam stanowczo firmy jak i myć tam auta.

@Szymon

Mnie tak samo zrobili. Wmanewrowali w coś co nie mialo miejsca i zakończyli współpracę za moimi.plecami dodatkowo sprzedając naokoło oszczerstwa na mój temat. I podobno takich sytuacji było więcej.

Michał Nowy wpis

Pracownicy salonu udzielaja nierzetelnych informacji na temat konkretnego samochodu. Nie informuja o widocznych wadach blacharsko lakierniczych, ktore sa dosc istotne i razace jak na samochod za prawie 75tys. Odpryskiem zostala nazwana pekajaca szpachla na dachu. Powloka lakieru miala wynosic do ok.200 mikronow, co jak sie okazalo bylo nieprawda. Zachowanie takie jest nie do przyjecia. To nieszanowanie czasu i pieniedzy potencjalnego klienta.

Ford Mondeo V

Naprawa blacharsko lakiernicza wykonana perfekcyjnie, zdecydowanie polecam warsztat na ul. Sąsiedzkiej 6

Emilia
@Ford Mondeo V

A jak z ceną? Czy jest w miarę rozsądna?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Auto Serwis Mm Marek Makurat? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Zyga

Trzeba mieć dużo doświadczenia, żeby na mechanika tu przyjęli?

lolek

Bardzo dobry warsztat , naprawiam u nich auto juz prawie 3 lata i jestem bardzo zadowolony , miła obsługa jak i zarówno na myjni bardzo uprzejmi chłopacy i robią bardzo dokładnie auto . tak ze polecam !!!

janek fryzjer

warsztat jest ok polecam moze kierwonik Pan Tomek zbytnio pedantyczny ,ale wszystko na plus

tom

A ty jestes takim pracowitym fachowcem? To co robisz n

mmmarek

Nie wiem jak zarobki ale pracownicy z pewnością się dużo nie narobią...zarówno pod względem ilościowym i jakościowym

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Serwis Mm Marek Makurat - Gdańsk

• Jak się pracuje w Auto Serwis Mm Marek Makurat?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Serwis Mm Marek Makurat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Auto Serwis Mm Marek Makurat
  • Łowców 8