Opinie o Top Cars Igor Tichoruk w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Top Cars Igor Tichoruk. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Top Cars Igor Tichoruk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Top Cars Igor Tichoruk w Gdynia

Igor

Jeśli coś nie pasowało to trzeba było nie podpisywać umowy. Nikt za darmo nie będzie nic dawał.

@Igor

To dlaczego za darmo się u Ciebie jeździ?

Sawik
@Patryk

Bo widocznie nic nie robisz i nie ma za co ci płacić. Do biedronki na kasę!

Kacper Nowy wpis
@Igor

Ty mendo, oszukujesz ludzi i myslisz ze to cie ominie?

Magdalena

Witam, czy poszukuje Pan pracowników?

Janusz
@Magdalena

Też chciałbym się tego dowiedzieć bo nie widziałem żadnych aktualnych ofert, a rozglądam się za pracą. Może warto skontaktować się z kadrami i coś powiedzą. Napiszesz jakbyś się czegoś dowiedziała?

lonia Nowy wpis
@Janusz

Chyba teraz nikogo nie przyjmują.

Janusz Nowy wpis
@lonia

Skąd wiesz? Nie ma ogłoszeń, czy po prostu słyszałeś w firmie? Jakby się udało dostać do pracy to jakie umowy dają na początek nowo zatrudnionym?

lonia Nowy wpis
@Janusz

Słyszałem tak .

Jakie wartości są cenione w Top Cars Igor Tichoruk?

Zawiedziony

Żadne

Janusz
@Zawiedziony

Jak to? Pracujesz tam i stąd ta opinia? Wnioskuje, że atmosfera nie jest najlepsza. Napisałbyś o co chodzi, bo wolałbym wiedzieć zanim wyślę CV.

Sergo

Przez długi czas pracowałem z tym Panem, wiec powiem, że jak pracujesz, to napewno dostajesz swoje i nie dołączam się do opinii innych pracowników o niewypłaceniu wynagrodzeń. Oprócz tego, pan Igor szanuje pracę swoich pracowników, co jest nie mało ważne

@Sergo

Dopuki na niego zarabiasz jest ok :) ale jak odszedlem to już był wielki problem z wyplaceniem pieniędzy,kilkakrotnie kontaktowałem się z Boltem w tej sprawie i dopiero to poskutkowalo

@Sergo

I jeżeli nie odbieranie telefonow a później blokowanie jest odpowiedzialne to super :D a do tego chamskie smsy.spod swidnika jest więc się zgadza,chamburg

@Sergo

Szkoda tylko, że podwykonawcy podpięci pod jego firmę psują mu mocno opinie bo nie potrafią wypłacić pieniędzy chowają się i blokują numery. V

Daniel
@Sergo

Hahahah dobry zart. Zwykly (usunięte przez administratora)

@Sergo

Dziękuję Ci za szczerą wypowiedź odnośnie pracy w Top Cars i napisanie jak faktycznie wygląda sytuacja. Masz rację, odpowiednie podejście pracodawcy do swoich pracowników jest bardzo ważne. Skoro pracowałeś dłuższy czas to na pewno zauważyłbyś gdyby coś było nie tak, a z tego, co czytam, byłeś zadowolony z pracy. Twoja opinia pomoże innym zainteresowanym rozwiać swoje wątpliwości. Pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Top Cars Igor Tichoruk.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Tichoruktooszust

Nie wypłaca pieniędzy, pozew zbiorowy już jest w sądzie, wyłudzenie ponad 300 tyś zł, oszukanie poprzez jego odziały ponad 150 kierowców

@Tichoruktooszust

Trzymam kciuki Panowie :)

Ktoś
@Tichoruktooszust

Drogi autorze, proszę o jakaś forme kontaktu. Mogę znacznie pomóc.

@Tichoruktooszust

Dzień dobry, powiedzcie jak wygląda sytuacja z wypłatami u was czy coś sie polepszyło? U mnie próbuje spłacać zaległości, ale za to bieżące kwoty wypłaca niepełne (jakaś zaliczka na podatek który później w teorii zwraca).

Magda

@kierowca a jak atmosfera między kierowcami?

Kierowca

Praca super, płaci na czas, trochę uparty ale jak przykładasz się do swoich zadań to jest ok

Wilczak

Nie polecam Pana Igorai jego firmy Top Cars. O pieniądze trzeba się upominać, ponafto nie zawsze wszystko się zgadza. Nie odbieranie telefonów i chamówa z jego strony. Bardzo nieprzyjemny typ i (usunięte przez administratora) Jeśli myślicie nad jazdą Boltem pod nim to serdecznie nie polecam. Są znacznie lepsze oferty u innych Rekomendowanych Partnerów Floty. Nie wiem skąd jego rekomendacja. Po za tym jeśli już jeździsz u niego to pamiętaj, że zmiana Partnera to tylko wysłanie dokumentów do innego Partnera. Łącznie zmiana ta trwa kilka dni.

tom
@Wilczak

Również nie polecam pracy u tego pana, do dnia dzisiejszego nie został zrobiony przelew za prace. Czy Panu udało się odzyskać pieniądze? Jeśli tak jak Pan to zrobił. Dzwonienie, pisanie smsów i emaili nic nie daje, brak odpowiedzi. Pomoc ze strony bolta była tak....kontaktowaliśmy się z flotą wielokrotnie i niestety nie jesteśmy w stanie nic więcej zrobić. Na tę chwile zalecamy zgłoszenie sprawy na Policję, jeśli posiada Pan odpowiednią umowę.

Marko

Myślę że dobrze było by się dogadać i złożyć doniesienie na Policję z kilkoma oszukanymi osobami to może sprawa by ruszyła w przypadku pojedynczych zgłoszeń będzie ciężko.

Marko

Nie polecam właściciel ma problem z odnalezieniem się w Polsce nie do końca zna chyba stawki podatku i ma ogromny problem z wypłaceniem należności trzeba się mocno upominać, a i to nie ma pewności , że otrzymasz całą kwotę.

Jakie są mocne strony pracodawcy Top Cars Igor Tichoruk?

Mocny w gębie

Tryon

(usunięte przez administratora) nie szanuje pracowników a narzędzia pracy to jakas porażka nie polecam za żadne skarby

Zbigniew
@Tryon

A co jest nie tak z narzędziami pracy, które oferują? Powiedz więcej.

Kierowca

Panowie czy warto dołączyć do zespołu tej firmy ?? Jak wygląda kwestia aut i paliwa w ich firmie ?.. bo widzę opinie są mocno podzielone

@Kierowca

Za paliwo płacisz sam, a te graty piją sporo...

Alex

Wypłaty na czas, spoko warunki! polecam!

Andrzej880410

Wypłaty na czas, polecam!

Kipo1
@Andrzej880410

Potwierdzam i tak samo polecam!

Zbigniew
@Kipo1

To bardzo dobrze, że pracownik nie musi się martwić i nie ma opóźnień w wynagrodzeniach. Co sądzisz o relacjach pracowniczych w Top Cars? Oferta jest na tyle dobra, że warto rozważyć dołączenie do zespołu? Dzięki.

Czy pracownicy Top Cars Igor Tichoruk chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Władysław

Tak

PawełP

Polecam!

Kolo

Próbuje w różnych miastach teraz nagabuje w Bydgoszczy. Lepiej uważać ????

Andrzej711
@Kolo

Igor i Władysław są bardzo w porządku, mają biuro do którego można przyjść i porozmawiać na żywo, wszystko wyjaśnili bardzo dokładnie, bardzo polecam! Pan Władysław z Ukrainy rozmawia po polsku rewelacyjnie!

Serhii Bydgoszcz

Polecam! Bardzo dobrze wszystko pokazali, opowiadali, pracuje bez zadnych problemow! Byl u nich w biurze na fordonska 44 i szybko dodali w system, zaczalem pracowac w ten sam dzien!

Mykola

Polecam!

Gregorij

Dobry pracodawca, umowe zlecenia zrobil i karte pobytu mi zalatwil!

Zostaw merytoryczną opinię o Top Cars Igor Tichoruk - Gdynia

• Jak się pracuje w Top Cars Igor Tichoruk?

Zobacz opinie na temat firmy Top Cars Igor Tichoruk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Top Cars Igor Tichoruk
3.4/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Morska 162 lok. 5
    81-225 Gdynia