Opinie o Fresenius Nephrocare w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fresenius Nephrocare. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fresenius Nephrocare o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale
Szpitale Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fresenius Nephrocare w Poznań

olo

W związku z wielkością przestępstwa naszego czynu jest nam niezmiernie miło i czujemy się bardzo zmotywowani do wszelkich działań Patrząc przez te wszystkie lata na ludzi , którzy się dobrze mają albo rozwijają swój transport Choć ludzie ci wiedząc , że zamrażają płyny dalej najmowali i kupowali takie auta, a nawet dobierali takich co wydają żle towar w pewnym stopniu narażając zdrowie i strate pieniędzy musieli jeżdzić taksówkami do szpitala po towar To śmieszyło niektórych spedytorów A z nami bywało różnie choroby przerwy w pracy. Może ludzie co odbierali ten towar ocenią rację , a przypuszczam , że dojdzie na forum jeszcze kilka słów bez cenzury...kara, uderzenie poniżej pasa

no chyba wystarczy tej .... MERYTORYKI

olo

I z całego serca tej firmie tego doboru ludzi życze , żeby inni pracownicy mogli dobrze pracować , a nie tylko przeszkadzało im kilku ludzi .. bo w niektorych sprawach to trzeba uczciwie podchodzić do pracy A tak z drugiej strony czy firma kiedykolwiek dbała o renome

rudy

za kilku penerówz zarządu... cierpią wszyscy niewinni......

olo

z czego takie bandziory się rodzą ??? gnój ,który nie liczy się z opinią ludzi!!!

Konserwator

Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

a w jajo rob sobi swoich NIEROBÓW BŁAZENADA

xxx

zobaczymy czy będziesz taka mądra !!!

xxx

pani prezes czy ty wiesz za kogo mają cię pracownicy , czy tylko myslisz o wypłacie!!!

xxx

skonczyłem wierzyć w w obronność naszego...............................................................................................................................................

xxx

a przykładem jest mgr bogucki ,który prowadził im firme przez 11 lat !!!!

xxx

PENERSTWO KLIKA i GNÓJ i dyrekcja ,ktora liczy na donosy a sama bierze pieniądze za nie robienie kontroli mając takich idiotów PAKOWACZY i resztę idiotów A najgorsze ,że myślą... jak ktoś ma mgr to jest mądry... MĄDRY WIE ,Że leki wożi się Chłodniami DAJ szanse obrony ( każdemu przysługuje)to powiem ci kim jesteś !!!

olo

nawet nie wiesz dlaczego tak się stało ,bo drugiemu nie dasz szans na obrone Skandal (usunięte przez administratora) i TYLE!!!!

olo

pieniądze marne dla uczciwych pracownikow ale za to płacą dobrze tym co kradną i trują nieprzystosowanymi autami ludzi chorych Myśle ,że każdy to zauważył

olo

przykre ,ze my musimy placic za tych lobuzow co szkodzą chorym ,moze wy zaplacicie ze swoich prywatnych pieniedzy ???

olo

nikt nic nie pisze ??? pewnie wolą czytać paplaninę , niż sciemnianie o standartach,,,,, i wożenie leków pod plandeką albo samochodami do wożenia pieczywa i zamrazanie płynów Merytorycznie powiem większej GRANDY, (usunięte przez administratora)nie spotkasz , warto si tym szczycić

Deres

Powiem tak firma niemiecka z standardami - oczywiście oni chcą jak najlepiej. Wykonanie to już niestety polskie - czyli byle jakie. Pieniądze w stosunku do tego co wyciskają z nfz-tu(krocie!!!) to płaca marnie. Pewnie musi wystarczyć na nagrody za oszczędności i takie tam :)standard w tej firmie. Nfz powinien kontrolę im jakąś zrobić, moim zdaniem skandal, sitwa i tyle... Prośba żeby kolejni wpisywali raczej merytoryczne wypowiedzi a nie paplaninę o byle czym żeby się zainteresowanym już dalej czytać nie chciało?!

olo

A własciwie nie ma co się wkurzać , mądzrzejszy co wożi leki chłodniami powinien ustąpić !!!

olo

czy tego forum nie idzie zlikwidować ? bo sama nazwa tej firmy tak mi podnosi ciśnienie, że mi pompa nie wytrzymuje !!!

olo

kto taka idiotkę trzymał by w prywatnej firmie ???

wez się do roboty i zapewnij transport leków chłodniami IDIOTO

wez się do roboty i zapewnij transport leków chłodniami IDIOTO

Zostaw merytoryczną opinię o Fresenius Nephrocare - Poznań

• Jak się pracuje w Fresenius Nephrocare?

Zobacz opinie na temat firmy Fresenius Nephrocare tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 174.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fresenius Nephrocare?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 170, z czego 2 to opinie pozytywne, 164 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fresenius Nephrocare?

Kandydaci do pracy w Fresenius Nephrocare napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fresenius Nephrocare