Opinie o Kenaj Trade Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kenaj Trade Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kenaj Trade Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia organiczna, nieorganiczna i przemysłowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kenaj Trade Sp. z o.o. w Kraków

Marek Nowy wpis

Firma ma postępowanie sądowe ?

Administrator Nowy wpis

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w Kenaj Trade Sp. z o.o.? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w firmie.

Tak naprawde to jestem robotem Nowy wpis

Pewnie taki, ze toczy sie obecnie postepowanie.

Daria Nowy wpis

Jaki macie powód, że od dawna nikt nie pisze?

kr

Ludzie, uważajcie. Trzymajcie się od tych firm z daleka.

Pracownik Biurowy

Zero konkretów, każde moje pytanie zostało zbyte odpowiedzią dogadamy się zobaczymy

dyspozycyjność, najlepiej 7 dni w tygodniu łącznie z pora snu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Nowy poszkodowany

uwaga ,powstał nowy klon z tych ludzi nazywa się MUCHA INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pol
@Nowy poszkodowany

To nie żaden klon wystarczy zobaczyć pkd tej spółki poza tym skontaktowałem sie z pracownikami tej spółki i jest wszystko ok. Normalna firma

forager
@Pol

nieudolna proba wybielenia "wystarczy zobaczyć pkd" jak to rozumieć?? Nazwisko prezesa wystarczy? Chce tam pojechać do tej normalnej firmy, podaj mi adres,nie obawiaj się.

KR
@forager

żenada skoro nawet nie rozumiesz co to jest PKD. Jak Ty dostałeś tą pracę? Aż to pokaże szefom bo serio w porządku ludzie.

Gdzue jest kms.

Dodam , ze ostatnie miejsce ich pobytu to biuro obok hotelu , ul. De Gaulle a

Gdzue jest kms.

Witam, czy posiada ktos wiedze gdzie aktualnie znajduje sie durma kns badz inna stworzona przez te osoby ? Chcialbym odzyskac pieniadze ...

Uważaj!

Gdzie firma stacjonuje w Tychach? Z tego co wiem to z Estetycznej zostali wyje.... za niepłacenie. Najemca mial się sądzić o zaległy czynsz...

poszkodowany

również jestem osobą poszkodowaną, proszę o kontakt trans.poszkodowani@gmail.com

Kms trans

Stanowczo NIE POLECAM. Na rozmowie o prace obiecywali złote góry i od początku kłamali w żywe oczy. Przez cały 2 tygodniowy okres próbny jakies 5 minut szkolenia, a potem ciągle coś nie pasowało. Nigdy niczego nie można było być pewnym, o 16 powiedziano mi ze na nastepny dzien mam jechac w całodniową delegacje.Potwierdzam to ze chcieliby dyspozycyjnosci 24/7 w zamian oferujac ciagly stres i wymagania z kosmosu. No i najwazniejsze...Na koniec okresu próbnego, podziekowano mi i poinformowano ze niestety (a moze i na szczescie ) z zaistaniałej sytuacji w firmie nie mogą przedłużyć mi umowy.Poinformowano mnie również a raczej okłamano że należność wynikająca z umowy bedzie wyplacona normalnie w terminie. Mija miesiąc a ja dalej czekam. Kłamstwo za kłamstwem, przelew bedzie dzisiaj,jutro w poniedziałek..tu jakiś wyjazd służbowy tutaj nie miałem czasu itp,itd. Przestrzegam przed firmami KMS Trans, Kenaj,Olichem,Oiloperator,Larina i cokolwiek co miesci sie w tym jednym(!) biurze w Tychach.

Larina

Jeszcze w tej całej wyliczance brakuje kolejnego złodzieja Firmy tym razem zarejestrowanej w Bułgarii tj. Larina Trade LTD. Nie płacą nikomu od pracowników po przewoźników włącznie. Oszuści z Prezesem typowym słupem co ma guzik do powiedzenia i wykonuje grzecznie polecenia. Rzeczywista siedziba Firmy znajduje się jak w poprzednich wypadkach w Tychach. Odradzam współpracę z tymi ludźmi. Jednocześnie poszukuję osób poszkodowanych przez tą Firmę lub osób które mają coś do powiedzenia o niej. Proszę o kontakt pod email : tarnsport.log@wp.pl.

beerox
@Larina

też jestem poszkodowany, mail tarnsport.log@wp.pl jest niewłaściwy proszę o kontakt beerox@gmail.com

uwaga na oszustów

Mieli mieć w Chrzanowie, chyba ul. Balińska, czy tam są nie wiem, firma powiązana to MARMAT.

Złodzieje

Ludzie zakładający firmę po firmie- w momencie zamknięcia poprzedniej przez UC... Nie wypłacają wynagrodzenia za wykonaną pracę. Powiązane firmy to Gomex, Oiloperator, Borsstech, Kms Trans i pewnie jeszcze wiele innych. Z Estetycznej zostali wykopani z wiadomych względów $$$$$

Poszukiwacz
@Złodzieje

Nie wiesz gdzie mają teraz nowe gniazdo?? Gdzie ich można uchwycić w nowym miejscu?? Może w końcu nasza policja się nimi zajmie.

Jeden z jeszcze wielszych

Firma Kenaj Trade sp. z o.o. http://www.krs-online.com.pl/kenaj-trade-sp-z-o-o-krs-788402.html jest powiązana kapitałowo z firmą OILOPERATOR sp. z o.o. http://krs.serwisprawa.pl/0000569285,oiloperator-sp-z-o-o.html oraz firmą GOMEX sp. z o.o. http://www.krs-online.com.pl/gomex-sp-z-o-o-krs-3689069.html Siedziby te firmy mają w różnych miejscach w kraju Krosno oDrzańskie Bielsko bBiala Warszawa itp. Gniazdo mają w Tychach ul, Estetyczna 4 (budynek poczty wejście od tyłu) Jakby kto szukał prezesa i prezeski jakby co to tam ich znajdziecie jechać w ciemno i dochodzić swoich roszczeń pracowniczych.

Jedna z wielu

Firma porażka - brak jakiegokolwiek poszanowania dla pracownika. Tutaj wychodzi się z złożenia, że nie ma ludzi niezastąpionych. Brak terminowych wypłat - opóźnienia rzędu nawet kilku miesięcy - jak dla kogoś to jedyne źródło dochodu - umrze z głodu albo da się zlicytować - ale nikogo w firmie to nie rusza. Oczekiwania wobec pracownika: bądź dyspozycyjny 24h na dobę, pracuj po przynajmniej 10-12h dziennie - ale za stawkę jak za 8h. Uroki pracy w stylu - najazdy policji, CBŚ i innych instytucji rządowych. Doliczcie więc koszty prawnika za którego nigdy wam firma nie odda i zszargane nerwy - a firma i tak wszelkie nieścisłości będzie próbowała zwalić na was. Obecny prezes na niczym się nie zna, skąpi na wszystkim i robi w poprzek w ramach podzięki za pracę. Ciężko doprosić się nawet o podstawowe narzędzia pracy - czasem nawet brakowało papieru - za to usłyszycie np. hasło "załóż ze swoich" (ale wypłaty nie ma). Wyzysk i wykorzystanie w tej firmie to chleb powszedni. Hasła w stylu "nie pasuje wypierd..." to norma. Za ciężką pracę nikt wam tutaj nie podziękuję - za to usłyszycie tylko, że wszystko jest źle i otrzymacie często opieprz - niezasłużony, za który nikt was nie przeprosi. Swoje wysłuchać trzeba, a słowo przepraszam jest tu nieznane. Sugeruję omijać szerokim łukiem - ale jak ktoś chce przerobić to na własnej skórze - droga wolna. Dzień w którym się zwolniłam to najpiękniejszy dzień mojego życia.

Zostaw merytoryczną opinię o Kenaj Trade Sp. z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kenaj Trade Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kenaj Trade Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kenaj Trade Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Ignacego Paderewskiego 25
    41-800 Kraków