Opinie o Nexus Sp. z o.o. w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nexus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nexus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nexus Sp. z o.o. w Bytom

Blaa

W firmie nie mozna wyrazic swojej opinii. Prawda bardzo boli. Twoja rozmowa nie zostaje miedzy toba a kierownikiem. Kierownik od razu leci do szefowej sie skarzyc jaki to pracownik zly bo mysli inaczej. Nie musisz sie klocic,krzyczec,wystarczy ze spokojnie wyrazisz opinie i juz jestes bez pracy;) miedzy pracownikami nie ma rownouprawnienia. Jedni sa lepiej traktowani inni gorzej. Jedni wyrabiaja dziennie normy i maja pieniadze inni sa rzucani z miejsa na miejsce przez co nie maja wyrobionej premii... Jeden czlowiek burzy cala atmosfere wsrod ludzi. Dla mnie to mobbing ktory w naszym kraju jest karalny. Nie rozmawiac. Nie smiac sie. Nie przeklinac. Jak w przedszkolu. Chodz niektorym wolno wiecej. Rza jak konie ale na to nie ma reakcji. Bardzo lubilam ta prace do czasu... ta firma nie ma przyszlosci. Wysylanie na urlopy ludzi bo nie ma pracy. Szukanie pracy dla ludzi zeby cokolwiek robili...zenada. wcale sie nie dziwie ludziom ktorzy przychodzili do pracy i uciekali po paru godzinach. Nie dziwie sie osobie (pepa) ze ma takie zdanie. To prawda. Trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc i sobie odpuscic bo chyba kogos te stanowisko zaczelo przerastac. Praca jest ciezka ale z dobra ekipa fajnie sie pracowalo. Karma wraca!;) Ja poczekam cierpliwie;)

Bylypracownik
@pracoholikowyantypisowyczłek

To jest prawda kierowniczka rządzi a robol morda w kubeł i cisza. Prezes nie ma nic do gadania bo mamusia i kierowniczka wiedzą wszystko

Uwolniony

W tym miejscu pracujesz za najniższą krajową na 5 stanowiskach, do toalety biegasz ze stoperem, nie masz prawa głosu, dwie koszulki na całe życie, wszystko na ostatni moment. Szacunek? tutaj niestety nie istnieje. Rotacja pracowników dobiega w tak szybkim tempie że nie jesteś już w stanie zapamiętać imion. Pracując tutaj jesteś w stanie jedynie wiązać koniec z końcem. Zero rozwoju. Wegetacja po wypłacie. Niestety nie polecam. Jeżeli zarobki nie zmienią się w tym miejscu to nie wróżę dobrej przyszłości...

@pracownik

Dokładnie, produkcja ma to do siebie, że czasem rządzi się swoimi prawami.. a tak ogólnie, to co uważasz o warunkach. Chodzi mi zarobki, czy macie system premiowy, jak normy wyglądają:) Mocno rozważam przyjęcie się tu do was, może mi podpowiesz czy nie ma wakatów?

Ktoś

Fajny nowy zaklad szkoda tylkoze szefostwo słucha tylko p. Kierowniczka nie licząc sie z zdaniem pracownikow. Przez tę kobietę odeszło wiele do rych pracowników. Karma wraca .

Hej, nie widzę otwartej żadnej rekrutacji. Nie ma rotacji ? Może wynagrodzenie rekompensuje podejście kierownika do pracownika? Jak wyglądają relacje między pracownikami? Można liczyć na wzajemne wsparcie ?

Blaa

Mieczysław
@Blaa

Często są takie przestoje że nie ma pracy i ludzie na urlop? A co jak ktoś ma już wykorzystany? To wtedy siedzi na bezpłatnym? Firma nie ma odpowiedniej ilości zleceń?

@Mieczysław

Nie jest tego dużo, da się ogarnąć normalnym urlopem i jeszcze na wakacje pojechać - a jak ktoś dużo wolnego chce, to bezpłatny może brać. Dużo firm z produkcją ma różne przestoje, np. sezon czy serwis maszyn. To norma w takiej pracy, mi nie przeszkadza.

pracoholikowyantypisowyczłek Nowy wpis
@Blaa

to prawda, nie szanuje się pracowników, nie można mieć swojego zdania, zwróć uwagę, to jesteś od razu przegrany, myślą ze oni maja tylko rację. Pseudoprezesik to młody chłopak bez wykształcenia, na niczym się nie zna, przerost formy nad treścią. Bananowy bachor ! na szczęście już pracuję gdzie indziej.

Bylypracownik Nowy wpis
@pracoholikowyantypisowyczłek

Uwolniony

@Uwolniony

Piszesz, że do toalety chodzi się ze stoperem... Aż tak bardzo zwracają na to uwagę? Jeśli chodzi o rotację, to pracownicy sami odchodzą czy są zwalniani? Wspominasz, że zero rozwoju. Nie ma żadnych szkoleń? Jakiejś możliwości na awans? A wraz z nowym rokiem nie było żadnej podwyżki? Ktoś pisał, że są tutaj premie, ale że ciężko jest wyrobić... Jest tak?

pracownik Nowy wpis
@Uwolniony

Małe sprostowanie wydaje mi się tu na miejscu i fair zarówno w stosunku do poszukujących pracy jak i wieloletnich pracowników. Rotacja na poziomie kilku procent jest moim zdaniem naturalna. Co do wyjść do toalety czy szatni, to co prawda stoperów nie zauważyłam, ale chyba nie jest niczym dziwnym na linii produkcyjnej, że czasem ciężko pójść sobie, zostawiając resztę załogi, a mimo wszystko jak jest potrzeba, to można wychodzić - znam firmy i stanowiska, które w tym temacie są o wiele trudniejsze. Co do reszty, to ocena indywidualna.

@pracownik

Serdecznie nie polecam pracy w tej firmie ;) Przepracowane kilka miesięcy i tak jak w innych opiniach, do zwolnienia, mało tego, na kartę dostępu, co by móc wchodzić na teren firmy, czekałem 2 miesiące, 2 miesiace stania pod drzwiami i czekania aż akurat ktoś będzie przechodził i Cię wpuści... zima nie zima nie ważne. Zarobki? Najniższa krajowa i te niby premie, które na jednych stanowsikach wyrobisz prawie caly czas, a na innych z 5 razy na miesiąc, ponieważ braknie butelek, kartonów czy czegoś innego i produkcja stoi :) Co do samej pracy, to praca jest ciężka, dla mężczyzn to głównie dźwiganie i układanie ciężkich kartonów bądź pakowanie butelek na palety, takie tam bańki 5-cio litrowe, na palete około 100 bańek a palet dziennie +/- 50, matematykę ile kilogramów dziennie przeniesiecie zostawiam wam, świetne samopoczucie gwarantowane ;) Ale co by nie mówić to były też plusy, aż dwa, godziny pracy 7-15 oraz naprawdę fajni ludzie ( inni pracownicy) to jedyne co trzymało przy tej pracy ;)

Z plusów to były jeszcze dodatkowe benefity? Coś z funduszu socjalnego czy tylko wypłata plus nieregularna premia? Ty sam odszedłeś czy cię zwolnili?Jak tak duża rotacja to na jakiej umowie pracowałeś? Mało stabilnej?

Kajtek

Słyszałem,że faktycznie przyjechali do Tarnowskich Gór z Bytomia.Stara ekipa.I rządzą.Nowym ciężko się przebić.Duża rotacja.Stawki szału nie robią,warunki niby nowa firma ,nowoczesna ale podobno ktoś dostał opieprz ,że Jago auto nawiozlo liści na pirking i jest brudno.Kierowcy narzekali,że brakuje dostępu do toalet.Ciasno,dużo sprzętu a brak miejsca do przejazdu wózkiem jak idzie produkcja.Szkoda.Chcialem aplikować tam.Budynek wygląda fajnie.Podobno kierowniczka z szefową dobrze trzyma.Chodza razem na papierocha.Czepiaja się wszystkiego.Czytaja inne opinie chyba coś w tym jest.

@Kajtek

Te początek przypomniał mi stare, szkolne czasy :) Grunt, żeby ta ekipa nowym nie utrudniała pracy. Dzieje się coś takiego, czy tylko atmosfera niezbyt koleżeńska? Podasz ile wynosi ta stawka? Coś bardzo dużo wiesz, jak na osobę, która chyba tam nie pracowała?:D dobrze zrozumiałem wszystko?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nexus Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

@Ktoś

No ale czemu konkretnie odeszli? Bo jakiś powód musiał być. Tylko atmosfera i zachowanie kierowniczki czy jeszcze inne warunki na to wpłynęły? Na to miejsce poprzyjmowali nowych ludzi?

Ktoś

Odeszli bo nie da się psychicznie wytrzymac z kobietą która lata z wszystkimi do szefowej i nadaje pierdół niewarte czasem uwagi. Zakaz rozmów, śmiania się bo akurat ma w tym dniu taki kaprys.

@Ktoś

No, ale co takiego ona może powiedzieć tej szefowej? Gdyby ktoś załamał taki zakaz to co wtedy?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Nexus Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

lisek

WITAM W firmie Nexsus nie ma znaczenia czy pracujesz wydajnie czy nie tylko to czy liderka cię lubi jeżeli jej podpadniesz to bez względu na twoje poświęcenie dobrą pracę idziesz do zwolnienia miałam po 15 premi miesięcznie to jest dobry wynik bo na niektórych maszynach nie da się więcej wyrobić bo się psują ale mimo tego na pytanie dlaczego mnie zwalniają padła odpowiedź że koleżanki cię nie lubią ja nie pracowałam dlatego żeby mnie ktoś lubił tylko dla firmy może dyrekcja by się tym zainteresowała bo tam powstał prywatny (usunięte przez administratora) paru starych pracownic które decydują kto ma pracować a kto nie donoszenie na koleżanki to norma

Nieznajoma123
@lisek

Dokładnie. Nie liczy się kto jak pracuje tylko są układy i to jest przykre . Nikt z osób wyższych nie pilnuje i nie wie co tam się dzieje .

szczera
@lisek

Też tam pracowałam. Napisana prawda w 100%. Mnie nawet szefowa chwaliła, że dobrze pracuję, nawet lepiej od stałych pracownic i też mnie zwolnili bo komuś się nie spodobałam. Totalna masakra. Do teraz się zastanawiam kto w tej firmie rządzi czy szef czy liderki.

Czy w Nexus Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Magazyn

Nie

Czy Nexus Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Lalalal

Tak jest parę terminow i kto pierwszy ten lepszy

@Lalalal

Za moich czasów jak się miało urlop wypisywać to się biegło ... BieGlo do szatni i na szybciocha wypisywalo żeby czasem ktoś nie wyprzedzil

Renata
@.

Haha, poważnie? A o coś jeszcze trzeba było rywalizować, żeby móc się w firmie wygodnie ustawić?

Coco coco

Tak dają wolne jak im pasuje a na koniec roku juz nie masz urlopu na kolejne wolne i bezpłatny urlop każą brać za czym idziebrak premi

Beata
@Coco coco

To w ogóle nie możecie dysponować swoimi dniami wolnymi? Nie dostajecie urlopu, kiedy go potrzebujecie?

V.

Praca w firmie Nexus jest po prostu ciezka.. Po dwoch dniach siada kregoslup trzeba tam po prostu mega (usunięte przez administratora) Jedna przerwa pol godziny Na hali glownie kobiety, trzeba dzwigac ciezkie kartony i caly czas do tej przerwy szybko pracowac Nie polecam pracy tam za ta najnizsza krajowa.

Renata
@V.

A opiszesz dokładniej warunki na hali? Bo zastanawia mnie czemu głównie kobiety

Aniołeczek

Ehh zwalniaja ludzi masowo nie maja zamówień i ludzie ida do zwolnienia. Ludzie ktorzy pracuja po kilka lat nagle traca prace . Innych co praktycznie nic nie robia i biora l4 zostawiaja a ludzie ktorzy nie biora l4 dzien w dzien do pracy chodza i staraja sie jak moga to do zwolnienia i gdzie tu sprawiedliwość

Czarna mamba
@Aniołeczek

Dokładnie ;)

R
@Aniołeczek

Dokladnie zgadzam się z twoją opinią . Pracowałam przez 3 lata na dłuższym L4 byłam tylko raz . Ciągle wypytywanie kiedy będę kiedy będę ...jak wróciłam , przepracowałam nie całe 3 miesiące i zwolnili mnie a zostawili osoby które pracowały miesiąc... Woleli osobę która wszystko zna na pamięć zwolnić a zostawić leserów ...no ale co moje to moje poszło nas wtedy więcej zapłacić musieli ????

Krusza

Proszę o informację, czy to ta sama firma, która jest w Tarnowskich Górach?

@Krusza

Pierwsza była w Bytomiu , później w Tarnowskich powstała

Zuzanna

Nowy budynek z komfortowymi rozwiązaniami dla pracowników (przerwa w wygodnej stołówce, nowe szatnie z prysznicami, przestronne i czyste toalety, parking, nowoczesne rozwiązania rejestracji czasu pracy). Przyjazna atmosfera. Praca w biurze przyjemna, sprzęt biurowy i meble nowe, ergonomiczne. Na produkcji bardzo dobre warunki (nowa hala produkcyjna i magazynowa, nowoczesne systemy), jasno określone zadania, praca głównie stojąca (linia produkcyjna).

Iwona
@Zuzanna

Praca głównie stojąca czyli można sobie usiąść? Na ile jak możesz dać znać? Ile wynosi wogóle przerwa?

Sss

Czy był ktoś już na rozmowie w Tarnowskich górach?

DANIEL SZ

A fakt faktem krupioki mają przepyszne

Nieznajomy

Nie polecam, dźwiganie ciężkich kartonów po 1dniu kręgosłup wysiada, trzeba szybko pakować jak i zamykać puszki w których jest rozpałka w płynie , śmierdzi i ręce się psują od tej chemii, pracują same kobiety na hali , mężczyźni na magazynie i podczas dźwigania na wysoką paletę kartonów wogole nie pomagają robią wszystko kobiety . Zarobki 1800 miesięcznie , praca od 7 do 15 nadgodziny również trzeba robić .

Kwiatuszek28

Witam, nie polecam pracy na produkcji Nexus. Mówią co innego jest całkowicie inaczej. Trzeba ciężkie kartony dźwigać. Jest jedna przerwa na której trzeba się załatwić zjeść i na pić się. Nie polecam...

Amor
@Kwiatuszek28

A jakie zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o Nexus Sp. z o.o. - Bytom

• Jak się pracuje w Nexus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nexus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nexus Sp. z o.o.?

Nexus Sp. z o.o.
  • Siemianowicka 98