Chempur Firma Produkcyjna Marcin Piątek

Tarnowskie Góry

Opinie o Chempur Firma Produkcyjna Marcin Piątek

Lidia
użytkownik zarejestrowany

Czy ktoś z odwiedzających osób forum, jest w stanie napisać jak aktualnie wygląda kwestia zatrudnień w firmie? Na poprzednie zapytania nikt nie udzielił informacji, napiszcie czy możliwe są praktyki czy też staże w firmie?

@Lidia 17.08.2017, 22:16

bez sensu akurat tu pytać o praktyki, czy staże, zamiast zadzwonić do firmy, w tym roku nikt nie zgłosił się na praktyki, a aktualnie jest 3 stażystów i 1 nowa pracownica w labie.

poprawa
użytkownik zarejestrowany

wakacje sie zbliżają i niestety nie widzę żadnych ofert stażu, czy praktyk. A szkoda bo byłabym zainteresowana

zawsze tam gdzie ty

psychiatryk :)

widik

na chwile tak ale nie na stałe bo dyr.tam to desperat i niszczy ludziom zycie

widik

na chwile tak ale nie na stałe bo dyr.tam to desperat i niszczy ludziom zycie

taki on

nikt normalny nie pójdzie tam pracować...ludzie ogarnijcie się bezrobocie spada obecnie ponad 9% było ponad 13% są lepsze możliwości trzeba tylko ruszy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i uwierzyć w siebie to co tam proponują to można wyśmiać. Nie ma chętnych chemików do pracy to zatrudniają po podstawówce do rozlewania odczynników, ludzi któży niewiele wiedzą jak bardz narażają zdrowie, wszystko do czasu...

atlas

Nie kojarzę żeby ktoś z up się tu ostatnio przyjmował więc ogłoszenie znikło bo są jeszcze ogłoszenia innych normalnych firm do których ludzie idą a dla tej widocznie brakło miejsca i sensu. A jeśli to było ogłoszenie w gazecie to widocznie zapłacili za mało (lub jeszcze wcale) i to całkiem naturalne że po jakimś czasie zdjęli.

rutyna

To sobie kup gripex w czopku i usiadz na tym swoin stanowisku jako jedyna osoba zeby sie szybciej wchlonal. Ogloszenia chempuru zalegaja w urzedzie,kasy nie ma,chetnych tez nie.

KTOS SZCZERY

to wszystko to nic jest o wiele wiele gorzej, że jak komuś się opowiada to włosy się jeżą, ale strach opowiadać szczególy bo na tego typu forach bo różnie bywa nikt nie chce sobie kłopotów narobić, ale proszę mi wierzyć, że tam nerwica to na pewno a na nowotwór są mega szanse bo nie ma warunków do pracy z takimi szkodliwymi odczynnikami. o dyrekcji szkoda czasu pisać, o płacy również. Ja znam to wszystko od podszewki codziennie byłem świadkiem takich rzeczy że szok!! pozdrawiam

ktoś szczery

słuchajcie to wszystko niestety prawda tam tak jest i na pewno się to nie zmieni to nie jest praca dla normalnych ludzi bo kogoś takiego zniszczy psychicznie i fizycznie.NIE WARTO TRUĆ ORGANIZMU ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ bo na coś więcej nie ma co oczekiwać. wystarczająco czasu tam spędziłem i nie ma co gadać tylko trzeba działać i uciekać z tej firmy jak najdalej!!!dYREKTOR TEJ FIRMY MA BARDZO DUZY PROBLEM ZE SOBĄ CO NIESTETY ODBIJA SIĘ NA INNYCH NIC TYLKO WSPÓLCZUĆ TYM LUDZIOM BO NIEKTÓRZY BOJĄ SIE ODEZWAĆ I ZMIENIĆ PRACĘ. ODRADZAM SZCZERZE!!

atlas

Dlaczego z debilami? Przeciez w koncu tam juz nie "pracujesz" masko...

Maska

Pracowałam w wielu miejscach,ale to coś co zwie się chempurem wspominam najgorzej pod każdym względem a raczej nie wspominam tylko chce zapomniec ale niekiedy się przypomni.W moim odczuciu obowiązkiem jest przestrzec przed tym miejscem zwłaszcza młodych.Tam zawsze był problem z pracownikami a raczej ich brakiem.Kto by tam robił w takim smrodzie,za tą stawke z debilami.

syf

(usunięte przez administratora) Podobnie wyglądają chempurowskie magazyny tylko bardziej ułożone jest wszystko.Zgadzam się że chempur powinien byc traktowany jako przejściówka.

Kaszana

Ale to ogłoszenie było chyba 2 lata w urzedzie z odstepami.Tak czy owak juz sie dowiedzialem z wiarygodnego źródła.Nic tu po mnie.Jestem technikiem.Mam zamiar studiowac elektrochemie a ta firma jest podobno niewypłacalna.

były pracownik

Witam Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu przez rok w oddziale Piekary, wyplata (tzn zapomoga) wpływała regularnie i na czas, jeśli chodzi o produkcje w tej firmie to wytwarzanie czynnika przemysłowego od czda różniło się tylko ilością pieluch tetrowych użytych do cedzenia, dyrektor CHABR bardzo cholerykowaty, jeśli szukasz pracy to można iść popracować, w końcu w domu tych paru stówek nie wysiedzisz i dalej czegoś szukać. A zakład rzeczywiście wygląda jak z poprzedniej epoki, aż dziw że chandlują np. z mennicą państwową.. .ale to może z powodu ceny.

opinia

zainteresowanym podam prawdziwą opinię o chempurze, ale tylko na maila. jesteś ciekawy - pytaj: opinia@vp.pl

atlas

Kiedyś przed wakacjami zostawiliśmy jajo za szafą w klasie... czy to znaczy że jesteśmy strusiami? :) Głupi struś... a mógł wrzucić jajo do miejskiej kanalizacji jak inne ptaki robią i byłoby po kłopocie i bez smrodu... a w razie czego wmówiłoby się ślepym kretom inspektorom że zbiorniki to utylizatory wybierane przez mrówkojady a nie zwykłe (usunięte przez administratora)z odprowadzeniem do najbliższej rzeki...

Odp.na fetor

Opowiem wam anegdotkę,historię,a może morał.Struś zniósł duże jednokolorowe jajo.W środku jajo to było niewykształcone,może jakiś tam zarodek był,ale pozostawione zaczęło cuchnąć siarkowodorem przenosząc swój odór na innych.Co zrobił struś?Dobił jajo,wyniósł za płot i poszedł do sklepu po bardziej reprezentacyjną pisankę.

Ciekawski

Będe tegorocznym absolwentem. Juz od dawna zaznanamiam sie z rynkiem pracy w branży chemicznej żeby mieć jako tako orientacje.Zastanawia mnie fakt że ogłoszenie chempuru bardzo długo widniało w PUP-ie w Piekarach i co jakiś czas było powielane.Czy naprawde tam jest tak zle,że ludzie rezygnowali,a może nikt sie nie zgłosił bo ma złą opinie.Zawsze tak jest,że jak za długo jest jakieś ogłoszenie to kiła.Doradzcie szczerze czy składać CV.

Elżbieta

Jeżeli w dalszym ciągu bedą się niewłaściwie obchodzic ze swoimi odczynnikami powiadomie Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska. Już kilka razy czuć było jakiś fetor.

Amanda

Kochani stanowczo odradzam to miejsce. Szkoda marnowac czas i zdrowie pracując w takim chlewie.

atlas

WIdziałem kiedyś ogłoszenie o pracy z atrakcyjnym zarobkiem dla mężczyzn, w stawie z kaczkami, ale trzeba stać po pas w wodzie :)

Polecony

W tych autach wyglądaja jak glonojady

The final countdown

Gdzie im tam do Europy !!!

Grażyna

Chciałam tylko nadmienić ze z powodu szkodliwych substancji w tym zakładzie mam problemy zdrowotne dotyczące górnych i dolnych dróg oddechowych. Jestem już po Ustroniu a teraz czeka mnie sanatorium w Jedlinie-Zdroju

Mały Głód

Nie jestem egoistą więc powiem. Nikomu nie życze aby wylądował w chempurze. Jeżeli jednak jakaś sytuacja życiowa sprawi że tak sie stanie musicie stanąc przed wyborem:jak jesz to nie kurzysz a jak kurzysz to nie jesz.Jak dostaje wypłate to nie wiem co z nią zrobić.(usunięte przez administratora)

bobik

noooo, produkują w garażach, warsztatach i wiatach.

Amator kaset video

Główną cechą tej firmy jeżeli chodzi o efekt wizualny jest archaiczność.Wchodząc tam ma się wrażenie jakby żyło sie trzy dekady wstecz.Niektórzy pracownicy znakomicie wkomponowują się w ten obraz zniszczenia i upadku.

bob

heh :) jak czerwony kleszcz to ja wygladam gdy slysze np. o zakupie nowego auta... po prostu krew mnie zalewa!

atlas

hhmm... ciekawe to wg mnie jest porownanie załogi do kleszczy. (usunięte przez administratora)

ktoś

Owszem, w takich warunkach pracy, rak to tylko jedna z chorób, której można się nabawić! Ale jeszcze szybciej można dostać nerwicy - po miłych słowach,(usunięte przez administratora) "sprawiedliwości" jaka panuje w tym zakładzie!

Kolendra

Posępne,nieszczęśliwe twarze czekające na sprawiedliwość

JUŻ WEEKEND

a piątek jest extra :)

Dobromir

Chce przekazać chempurowi swój 1% podatku tylko podajcie mi numer KRS

Lodzia

Dzieki chempurowi cierpie na zwyrodnieniowy ból stawów. Tyle se narobilam na stare lata!

Romkę za kromkę

W tej firmie przewineło sie juz mnóstwo różnego elementu.(usunięte przez administratora) Niekiedy mysle ze szkola zawodowa to tez za duzo zeby skonczyc w chempurze za te grosze i podtruwac sie powolutku. Nasuwaja sie niecenzuralne słowa ale przemilcze to. Moja ocena w pełni negatywna.

atlas

Haha :) Akurat to się nie zmieniło :) Ale "jaki pan taki kram"

atlas

HHmm, jaką pracę po elektrochemii można znaleźć oprócz fizycznej w galwanizerni u podobnież skąpego żyd-a?

Kaszana

Ale to ogłoszenie było chyba 2 lata w urzędzie z odstepami. Tak czy owak juz sie dowiedzialem z wiarygodnego zródła. Nic tu po mnie. Jestem technikiem Mam zamiar studiować elektrochemie a ta firma jest podobno niewyplacalna.

Frik

I to jest właśnie to. Biuro o godzinie 8.47 przeglada komentaże o chempurze (usunięte przez administratora)

biuro

absolwentem czego?? ogłoszenie w PUP-ie dotyczy techników! jesteś technikiem? bo w tej chwili w Polsce są sami magistrzy, technik to okaz, zjawisko, a jeszcze jak coś umie, to po prostu kosmiczne zjawisko.

Ciekawski

Bede tegorocznym absolwentem. Juz od dawna zaznajamiam sie z rynkiem pracy w branży chemicznej zeby miec jako tako orientacje. Zastanawia mnie fakt że ogloszenie chempuru bardzo dlugo widnialo w PUP-ie w Piekarach i co jakis czas bylo powielane. Czy naprawde tam jest tak zle,że ludzie rezygnowali,a moze nikt sie nie zglosil bo ma zła opinie.Zawsze tak jest,że jak za dlugo jest jakies ogloszenie to kiła. Doradzcie szczerze czy skladac cv.

Rumcajs

Jednak ja uważam, że warto być przyjętym do pracy do Chempuru, zarobisz tyle samo, co pracownik z wieloletnim doświadczeniem, ale się tyle nie naharujesz, bo nie znasz jeszcze dokładnie firmy, szef Cię "doceni" przy przedłużaniu umowy, a stary pracownik musi "rypać" za grosze. Taka hierarchia w tej firmie, że nowi zarabiają lepiej od doświadczonych pracowników, a pani w biurze lepiej od kierowników. Tak czy siak 10-ego "nibywypłatę" masz na koncie.

craft

A dlaczego tak jest? Bo przecież prawie wszyscy pracownicy to "#d E B i L E". A tak wogóle to po co firmie budowlanej chemicy??? Niepojęte...

Elżbieta

Jeżeli w dalszym ciągu będą sie niewłaściwie obchodzic ze swoimi odczynnikami zatruwając nas i przy okazji środowisko sąsiedzkie powiadomie Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska.Już wiele razy czuc było jakiś fetor.

Dmitri

Wszystkie komentarze to prawda.Nie dosc że warunki pracy do bani,nawet kwiatki zdechły to jeszcze przedłuża z wypłata pieniedzy.

Waldi

Nie wypłaca pieniedzy na czas

Amanda

Kochani stanowczo odradzam to miejsce.Omijajcie ich szerokim łukiem.Szkoda marnowac czas i zdrowie pracując w takim chlewie.

igi

szajs firma totalne kalectwo proces produkcji na poziomie starożytnego egiptu choć tam wiedzieli co robią a tu totalna ciemnota dyrekcji oczy mają [usunięte przez moderatora] zarośnięte

ami

chyba cie [usunięte przez moderatora] ale to konkretnie

Zostaw opinię o Chempur Firma Produkcyjna Marcin Piątek - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chempur Firma Produkcyjna Marcin Piątek