Opinie o Syntezis Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Syntezis Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Syntezis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Syntezis Sp. z o.o. w Chorzów

Kamil Nowy wpis

Witam ile mniej więcej zarobi pracownik z uprawnieniami UdT na stanowisku Magazynier?

MC Nowy wpis
@Kamil

Na więcej niż 3600 nie licz po 3 miesiącach dużo więcej nie dostaniesz jak również po późniejszym czasie :)

Czy w firmie Syntezis Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Pracownik Produkcji, na które poszukują na Lento.pl to dość istotna kwestia.

Konrad Nowy wpis

Nie ma premii rocznych ani kwartalnych

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Syntezis Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Wszytko jest płatne nadgodziny i nocki.

Czy kwota 11500 to dobra stawka w firmie Syntezis Sp. z o.o.?

Supervisior

Nie, to zła stawka. Głupie pytanie - (usunięte przez administratora) odp.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Syntezis Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Praca Chorzów Batory Produkcja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Specjalista Ds. Zakupu w firmie Syntezis Sp. z o.o.?

Odpowiedź

Zadzwoń do firmy i zapytaj, czy to takie trudne?

Aneta
@Odpowiedź

Może się wstydzi? :/ Albo po prostu nie chce mu się dzwonić? Znam osoby, które nie używają tele, tylko maile właśnie, więc ludzie są różni. ;p

Oreo
@Aneta

Jeśli się wstydzi zadzwonić, to niech lepiej nie szuka pracy w zakupach.

Iwona

Byłam na rozmowie w lipcu. Rozmowa odbyła się punktualnie. Pan Prezes dobrze przeczytał CV, był do rozmowy przygotowany, wiedział z jaką kandydatką rozmawia i zadawał dużo dodatkowych pytań by dokładnie poznać moje kwalifikacje. Pracy co prawda nie dostałam ale widocznie byli lepsi kandydaci. Tak też się zdarza. Jednak uważam , że rozmowa przebiegała w miłej atmosferze i była merytoryczna. Sądzę, że to dobrze świadczy o pracodawcy.

Opejka
@Iwona

Żadnych konkretów, tylko pisanie co by było. Kiepskiej jakości ten komentarz.

Agnieszka
@Opejka

No w sumie to faktycznie trochę mało informacji w nim jest. A Ty starasz się o pracę u nich czy z innego powodu tu zaglądasz?

Koncentracja
@Agnieszka

Weryfikuje opinie i je komentuje, szczególnym moim zainteresowaniem cieszą się wypociny które uważam za wątpliwe.

Best Boy

Nie polecam. Nie marnujcie swojego cennego czasu na rozmowy w tej firmie. Atmosfera rodem z przesluchania a to swiadczy o tym co bedzie dalej jak tam sie zacznie pracowac.

Dorota
@Best Boy

Widzę, że odbyłeś rozmowę kwalifikacyjną w marcu. Podjąłeś ostatecznie pracę w Syntezis Sp. z o.o.? Jeśli tak, to może opowiesz jak wyglądają tam warunki pracy i atmosfera?

Ciekawość to...
@Dorota

Nie interesuj się, a jak jesteś taka ciekawska to się zatrudnij i napisz opinie.

Aneta
@Ciekawość to...

Ale po co od razu tak niemiło. :/ Z takim zatrudnieniem to chyba nie tak hop siup. ;p Myślisz, że przyjmują dosłownie każdego?

~Ona

Nie widzicie tego, że pozytywne komentarze wstawiają sami pracownicy... Żenada. Nie polecam, rozmowa kwalifikacyjna niby śmiechowa, a prezes po prostu nie nadaje się do zarządzania ludźmi.

Tonik

@Byłem Tylko, że w ciągu tych dwóch tygodni raczej się dużo zmieniło w całym kraju i warto zastanowić się nad taka oceną bo firma jest ok i nie zasługuje na nią.

Miki
@Tonik

A co ma sytuacja w kraju do udzielenia odpowiedzi emailowej/sms/inne?

Czy Syntezis Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tak ma w zależności od działu na którym będziesz pracować, każdy dział pracuje na różne zmiany

Olgierd

Podpowiedzcie jakie szanse na pracę są aktualnie? Jaką umowę proponuje firma kandydatowi?

Byłem

Witam wszystkich. Nie miałem "okazji" pracować w firmie Syntezis, aczkolwiek byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, i to tym zdarzeniem chciałbym się z wami podzielić. Spotkanie umówione na konkretny dzień i godz. Zjawiam się punktualnie, i zostaje zaproszony do gabinetu Pana Prezesa. Rozmowa - taka jak w większości: Co Pan robi, czym się zajmuje, jakie ma Pan kwalifikacje itp. Na koniec pytanie o wynagrodzenie (z uwagi, ze w ogłoszeniu było wpisane stanowisko kierownicze - na miejscu się okazało co innego) mowie z głową podniesioną, że 5 tys brutto i nagle SZOK na twarzach osób mnie rekrutujących. Już po tym wyrazie twarzy wiedziałem, że nic z tego ale ok - trzymam poziom. Pytam, kiedy otrzymam odpowiedź w sprawie mojej kandydatury - za 2 tyg. Pytam, czy po 2 tyg jeśli się Państwo nie odezwą mam uznać, że się nie dostałem? NIE na pewno się odezwiemy. i tak czekam do dziś - jednym słowem brak profesjonalizmu w każdym calu. Dziękuję - reszty nie trzeba.

Zostaw merytoryczną opinię o Syntezis Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Syntezis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Syntezis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Syntezis Sp. z o.o.
  • Stalowa 17