Chempur

Piekary Śląskie

Chempur

Opinie o Chempur

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Agata

@Rekrutacja, napiszesz coś więcej? Kto jeszcze wypowie się o Chempur? Jest godny polecenia? Czy oprócz pensji podstawowej można liczyć na dodatkowe benefity od pracodawcy? @Igor, jeśli jesteś pracownikiem podziel się opinią na temat firmy.

Igor

Jak można ocenić firmę po pierwszym kontakcie w sytuacji dużego stresu??

Rekrutacja

Bardzo dziwny przebieg rozmowy kwalifikacyjnej. Pierwsza rozmowa w karierze podczas której nie czułam się komfortowo.

Czy ktoś wyrazi swoją opinię na temat pracy w firmie Chempur? Proszę o pozostawianie informacji na temat warunków pracy i pracodawcy, a nie pracowników. Pamiętajcie, że każda pozostawiona informacja jest pomocna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem tutaj pracy.

Zbynio

Czy warto starać się o pracę w firmie? Podpowiedzcie cos nowemu. Narzekaliście na pracę w firmie ale może są zmiany na dobre?

Chemik108

No to ładnie... chciałem kiedyś tam aplikować, ale rozmowa z właścicielem była zniechęcająca. Myślę, że tak działających firm jest jeszcze sporo na naszym rynku, ale od czego są organy Państwa...

Agata

@pracownik bardzo dziękuje za taką inicjatywę ale te informacje nie są potrzebne tylko mi - ale rownież innym, którzy rozważają pracę w Chempur. Tylko napisane na forum mogą przynieść naprawdę duży pożytek.

Agata

@Classic a możesz napisać coś więcej? Tylko konkretne informacje są w stanie pomóc forumowiczom, którzy pracy w Chempur szukają. Wysokość wynagrodzenia, to jest kwestia podlegająca bardzo subiektywnej ocenie.

@Agata 03.09.2017 11:15

podaj maila to odpowiem

Agata

W aktualnych ofertach pracy na stronie Chempuru @acid, zapewniają atrakcyjne wynagrodzenie - jak to określają, które zależy głównie od doświadczenia i edukacji, więc na pewno to musisz wziąć pod uwagę wybierając się na rozmowę rekrutacyjną. Czy ktoś z pracowników posiada bardziej szczegółowe informacje i jest w stanie pomóc?

Acid

Jakie zarobki ślusarz/spawacz?

Classic
@Acid 24.08.2017 11:39

Bardzo kiepskie

Krzyś

Zgadza się .

burek

Niestety, hemia, cała kasa idzie na kupno starych, nieużytecznych reaktorów i tym podobnego złomu, zazwyczaj do niczego się nie nadającego oraz na kolejne grunty, żeby ten cały szmelc móc gdzieś pomieścić a nie w inwestycję w podstawową załogę. Ale tak to już widocznie jest jak za dziecka się nie miało zabawek i gdy kasa uderzy do głowy...

premiami?!! pierwsze słysze

waldi

Pracowalem tam za male pieniadze,ale jak juz zaczal przyjmowac ruskie to spierdalalem.Olena ciebie sie juz nikt nie boi od kiedy zabili Sharika!!!!!

zepsuty

chempur to tania siła robocza, jeszcze ludzie są okradani przez samego szefa czesto im nie placi jak powinien tylko to co musi-podstawa. biedni ci ludzie tam

on

naprawdę się dziwię, że ta firma jeszcze istnieje na rynku po tym wszystkim co tam robią poczynając od przekrętów dyrekcji po kombinacje pracowników wszystkim ludziom z kontroli mydli się oczy...ale to wszystko jest do czasu.

luc
@jooo 25.10.2015 20:15

skoro piszesz coś o kimś to nie wrabiaj innych w własne problemy ja to nawet nie pamiętam drogi bo zasypiam i wisi mi to jak kto jedzie a po drugie to jest strona o opiniach na temat firmy a nie co kto z pracowników robi i nie mam zamiaru tłumaczyć się z czyiś głupoty to tyle

INNI
@dobra_dusza 25.10.2015 20:13

FIRMA JUZ MILION RAZY SIE OGLASZALA W UP GAZETACH ITP SAMA A NA STRONIE OGLOSZENIE JEST JUZ DOBRE PARE LAT!! WIDOCZNIE TYLU CHĘTNYCH TAM JEST A JAK ZACZNĄ PRACOWAĆ TO SZYBKO SPI..

Olena

Jak przyjechala do polski pracowala u pana marcina.Spszatala,pomywala,zamiatala w chempurze i dostawala pieniadze moze na czarno ale to dobry czlowiek pomoze duzo.jak jeszcze ktos napisze na niego Olenka zabije zabije jego!!!Pan marcin najlepszy na swiecie!

dickens

Duchy Świąt Bożego Narodzenia z Opowieści Wigilijnej rozłożyłyby bezradnie ręce w tym przypadku. Scrooge, stary skąpiec przynajmniej ludzi nie miał za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

To w takim razie

Oddam w dobre ręce patyczki do uszu i myszoskoczka Pisac GG 11543209

edi

każdy narzeka bo śmierdzi bo kasy nie ma pracuje w tej firmie kilka ładnych lat i jest mi dobrze kasa w terminie szef fakt jest chory ale w dobrym kierunku nie drze ryja tylko zażartuje nie jest to ideał pod względem płac ale da się za to żyć nie zmienię tej pracy

Ben

Jak idzie robic w takim czyms jak chempur.Lubie oddychac czystym powietrzem a nie bombą chemikaliów.Robilem tam 12 godzin i podziekowalem.

ROBOTNIK B

ta firma ma swoje ale , lecz ten kto pisze jak jest to ma nasrane w glowie bo wielu pisalo a potem wracalo na kolanach moje motto to zmknij ryja i odejdz i idz tam gdzie lepiej

Umcia umcia

Nie moge sie doczekac momętu jak na chempur spadnie meteoryt a telewizja zamiast ofiarami zainteresuje sie meteorytem.H.Wam w D.

edi
@Umcia umcia 09.10.2014 22:13

debil z ciebie nie chcesz robić to won

szol

macie racje.pracowałem tam swego czasu i wiem co nieco o tej firmie i o samym właścicielu.Pieniądze płaci nawet z dwu miesiecznym opóźnieniem,oczywiscie rzecz jasna wedle jego własnego uznaniawielkośc tej że wypłaty,bez znaczenia na to ile godzin się przepracowało.Wyśmiewa ludzi,robi z pracowników błaznów,podszczypuje.Jak długo żyje to nie widziałem tak chorego pracodawcy!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alizze

Marcin piątek zatrudnia dziesiątki ludzi na czarno którzy nie mają rzadnych świadczeń.ostrzegam wszystkich przed tą firmą i przed tym człowiekiem.Nie mówiąc o tym że jego największym idolem jest Adolf Hitler.ciągle szykanuje ludzi w pracy i nawiązuje do różnych zdarzeń z czasów hitlera.jakis obłęd.21 wiek a tacy idioci chodzą po świecie

alizze

dziwię się tylko jak takiemu cwaniakowi jak Marcin piątek uchodzi to płazem i że żadna instytucja nie dobrała mu się do skóry.mgła kwasaów i różnych odczynników unosi się na placu firmy.chemikalia paruja i zatrówają atmosfere.masakra jaksaś

alizze

Firma Chempur to jakas jedna wielka pomyłka.ludzie pracuja tam bez jakichkolwiek umów a o pieniądze proszą się tygodniami.Motto właściciela to:pieniądze szczęścia nie dają.a żyć trzeba miłością

zawiedziony

Ostrzegam przed tą firmą-połowa pracowników pracuje na czarno i tygodniami muszą prosić sie o wypłatę pensji. Jak przesadzą z namolnością zostają zwolnieni( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Chempur - Piekary Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chempur