Opinie o Chempur w Piekary Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Chempur. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Chempur o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chempur w Piekary Śląskie

burek

Niestety, hemia, cała kasa idzie na kupno starych, nieużytecznych reaktorów i tym podobnego złomu, zazwyczaj do niczego się nie nadającego oraz na kolejne grunty, żeby ten cały szmelc móc gdzieś pomieścić a nie w inwestycję w podstawową załogę. Ale tak to już widocznie jest jak za dziecka się nie miało zabawek i gdy kasa uderzy do głowy...

premiami?!! pierwsze słysze

waldi

Pracowalem tam za male pieniadze,ale jak juz zaczal przyjmowac ruskie to spierdalalem.Olena ciebie sie juz nikt nie boi od kiedy zabili Sharika!!!!!

zepsuty

chempur to tania siła robocza, jeszcze ludzie są okradani przez samego szefa czesto im nie placi jak powinien tylko to co musi-podstawa. biedni ci ludzie tam

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Piekary Śląskie
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
logo firmy ELEKTROMECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH
PZOM STRACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
on

naprawdę się dziwię, że ta firma jeszcze istnieje na rynku po tym wszystkim co tam robią poczynając od przekrętów dyrekcji po kombinacje pracowników wszystkim ludziom z kontroli mydli się oczy...ale to wszystko jest do czasu.

jooo

Luc! miej odwaga pedzieć im to prosto w oczy a nie za plecami, taki z ciebie cwaniak

luc
@jooo

skoro piszesz coś o kimś to nie wrabiaj innych w własne problemy ja to nawet nie pamiętam drogi bo zasypiam i wisi mi to jak kto jedzie a po drugie to jest strona o opiniach na temat firmy a nie co kto z pracowników robi i nie mam zamiaru tłumaczyć się z czyiś głupoty to tyle

dobra_dusza

1 umowa: 3 miesiące okres próbny, 2 umowa: około 2 lata, 3 umowa: na stałe. Chempur nie zwalnia chyba, że kradniesz ale tylko wtedy, jak cię złapią. Jak cię nie złapią, możesz kraść dalej.

INNI
@dobra_dusza

FIRMA JUZ MILION RAZY SIE OGLASZALA W UP GAZETACH ITP SAMA A NA STRONIE OGLOSZENIE JEST JUZ DOBRE PARE LAT!! WIDOCZNIE TYLU CHĘTNYCH TAM JEST A JAK ZACZNĄ PRACOWAĆ TO SZYBKO SPI..

Olena

Jak przyjechala do polski pracowala u pana marcina.Spszatala,pomywala,zamiatala w chempurze i dostawala pieniadze moze na czarno ale to dobry czlowiek pomoze duzo.jak jeszcze ktos napisze na niego Olenka zabije zabije jego!!!Pan marcin najlepszy na swiecie!

dickens

Duchy Świąt Bożego Narodzenia z Opowieści Wigilijnej rozłożyłyby bezradnie ręce w tym przypadku. Scrooge, stary skąpiec przynajmniej ludzi nie miał za (usunięte przez administratora)

To w takim razie

Oddam w dobre ręce patyczki do uszu i myszoskoczka Pisac GG 11543209

edi

każdy narzeka bo śmierdzi bo kasy nie ma pracuje w tej firmie kilka ładnych lat i jest mi dobrze kasa w terminie szef fakt jest chory ale w dobrym kierunku nie drze ryja tylko zażartuje nie jest to ideał pod względem płac ale da się za to żyć nie zmienię tej pracy

Ben

Jak idzie robic w takim czyms jak chempur.Lubie oddychac czystym powietrzem a nie bombą chemikaliów.Robilem tam 12 godzin i podziekowalem.

ROBOTNIK B

ta firma ma swoje ale , lecz ten kto pisze jak jest to ma nasrane w glowie bo wielu pisalo a potem wracalo na kolanach moje motto to zmknij ryja i odejdz i idz tam gdzie lepiej

Umcia umcia

Nie moge sie doczekac momętu jak na chempur spadnie meteoryt a telewizja zamiast ofiarami zainteresuje sie meteorytem.H.Wam w D.

edi
@Umcia umcia

debil z ciebie nie chcesz robić to won

szol

macie racje.pracowałem tam swego czasu i wiem co nieco o tej firmie i o samym właścicielu.Pieniądze płaci nawet z dwu miesiecznym opóźnieniem,oczywiscie rzecz jasna wedle jego własnego uznaniawielkośc tej że wypłaty,bez znaczenia na to ile godzin się przepracowało.Wyśmiewa ludzi,robi z pracowników błaznów,podszczypuje.Jak długo żyje to nie widziałem tak chorego pracodawcy!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alizze

Marcin piątek zatrudnia dziesiątki ludzi na czarno którzy nie mają rzadnych świadczeń.ostrzegam wszystkich przed tą firmą i przed tym człowiekiem.Nie mówiąc o tym że jego największym idolem jest Adolf Hitler.ciągle szykanuje ludzi w pracy i nawiązuje do różnych zdarzeń z czasów hitlera.jakis obłęd.21 wiek a tacy idioci chodzą po świecie

alizze

dziwię się tylko jak takiemu cwaniakowi jak Marcin piątek uchodzi to płazem i że żadna instytucja nie dobrała mu się do skóry.mgła kwasaów i różnych odczynników unosi się na placu firmy.chemikalia paruja i zatrówają atmosfere.masakra jaksaś

alizze

Firma Chempur to jakas jedna wielka pomyłka.ludzie pracuja tam bez jakichkolwiek umów a o pieniądze proszą się tygodniami.Motto właściciela to:pieniądze szczęścia nie dają.a żyć trzeba miłością

zawiedziony

Ostrzegam przed tą firmą-połowa pracowników pracuje na czarno i tygodniami muszą prosić sie o wypłatę pensji. Jak przesadzą z namolnością zostają zwolnieni(usunięte przez administratora)

a najlepiej puszukac innej pracy bo to istny dom wariatow!

Zostaw merytoryczną opinię o Chempur - Piekary Śląskie

• Jak się pracuje w Chempur?

Zobacz opinie na temat firmy Chempur tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chempur?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Chempur?

Kandydaci do pracy w Chempur napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Chempur