Hangsen Sp. z o.o.

Bytom

Opinie o Hangsen Sp. z o.o.

Trystan

Jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego? Ja mam zupełnie inne zdanie i jestem zadowolony, tylko trzeba pracować i tyle w temacie.

do maanam

Tych z produkcji musza ciąć, zeby utrzymac tak smieszne stanowiska jak "hr manager", "manager ds. Finansowych" z podwladnymi. Dodam ze firma jest srednim przedsiebiorstwem a stanowiska jak z korpo...

do maanam

mmaaaat

odradzam, pierwszy raz spotkałem taką produkcje pracuj jak robot więcej więcej więcej nadgzodziny soboty czasami niedziele !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 0 premii nadgodziny nie są wymagane wręcz wymuszane w poniedziałek pracujesz we wtorek już nie nie polecam

aaaaa

NIE POLECAM FIRMY !! firma dobra na okres przejściowy jeśli szukasz stałej pracy to nie w tej firmie, z miesiąca na miesiąc rób więcej rób szybciej zostawaj nadgodziny nie jedz nie pij nie mrugaj a stawka taka sama, firma bez przyszłości na zleceniówce niecałe 10zł na godz przy dobrym miesiącu 23dni - 184godz - 1840zł(nadgodziny wypłacane) po podpisaniu umowy o prace przechodzi się na stawke 1600zł na miesiąc stała stawka nadgodziny do wybrania po podpisaniu umowy mają cie w garści każą zostawać po 4nadgodziny na dzień przychodzić w soboty 0 premii w firmie a wymagają, nie ma co szukać tam przyszłości

fatalne warunki, nadgodziny wymagane mówisz że nie chcesz zostawać odrazu pytają dlaczego co masz takiego ważnego do roboty i czy aby jest to na tyle ważne, w dzień pracy dowiadujesz się że musisz wyrobić 4godz pytanie: w tygoniu? nieee dziennie od dziś + obowiązkowa sobota jeśli szukasz pracy stabilnej w określonych godz pracy zapomnij o tej firmie. Mówią że to dla nas że będzie więcej zamówień będziemy mieli prace chcą zwiększać produkcje i wysyłke w miesiącu zapytaj co będziecie z tego mieli wy zwylkli pracownicy produkcji skoro zwiększa się obrót to cię wyśmieją. Przerwa 15min zanim weźmiesz kanapki dojdziesz na jadalnie zostaje 10min ogólnie nie polecam firmy chyba że przejściowo.

były pracownik

Dziwna firma, duży bałagan. Jako nowa osoba nie wiedziałem kto za co odpowiada, co mogę a czego nie. Niby oczekują samodzielności, ale nie ma warunków aby tak pracować. Dużym plusem wypłata na czas. Aż dziw że w takim bałaganie ktoś to ogarnia. Atmosfera w biurach nieciekawa, na produkcji trochę lepiej.

do pracownik byly
@były pracownik 07.03.2017 21:59

Wow.. widzę komentarz z 2017. Jestem pod wrażeniem ze ta firma jeszcze istnieje. Czyli od 2013 nic się niezmieniło z tym balaganem. Niestety tez tam pracowalem.... Jak jeszcze ta firma istnieje to ja nie wiem... widocznie ludzie sa frajerzy skoro myślą ze chinska firma będzie sprzedawać plyny z europejskich składników, gdzie na logike to co chinskie jest tanie to dziwne zeby mieli używać europejskich skladnikow, które sa kilkakrotnie razy droższe.

sssss

Zalosne sa te wymagania w ofertach o pracę. Ludzie którzy sa tam po znajomosci szefostwa w polowie tych wymagań nie spelniaja o czym się przekonałem. Miejsce dobre na pierwszą pracę a nie na kolejna lub stala prace bo dlugo się tam nie wytrzyma.

nowy

W tym problem że jest to moja pierwsza praca. Obawiam się tej rozmowy a szczególnie pytań o kasę.Powiem za mało i będę pracował za grosze.Powiem za dużo i mi podziękują.Trudno jest więc dla mnie ustalić ile mogę powiedzieć. 2koła na rękę to dużo czy mało?

nowy

Ile na rękę idzie zarobić na produkcji?

zygzak

Najdłużej staz pracy w tej firmie to maax. 1,5 roku. Kazdy kto jest normalny dlugo tam nie pozostanie. Zalasne są te komentarze jak "na Bytom". W miasra osciennych dwa razy więcej się zarobi.

ssss

Pracowałam tam i nie polecam dla mnie czysty wyzysk zwalniają kiedy chcą i dają śmieszne umowy o pracę za śmieszne pieniądze a ludzi traktują jak roboty ale życzę powodzenia i wytrwałości pozdrawiam

ssssss

Ciekawe na jakim stanowisku tak dobrze płacą bo napewno nie na produkcji

ssssss

Ciekawe na jakim stanowisku tak dobrze płacą bo napewno nie na produkcji

Infor

Aktualnie szukaja informatyka. Czy możecie powiedzieć jak wygląda praca informatyka, ile może zarobić i co sie stało z poprzednim( jeśli taki był) Czy w ogóle warto się w to pakować?

obiektywny
@Infor 09.08.2016 09:01

Poprzedni pewnie nie spdobal się Pani HR manager to się go pozbyla jak kazdego innego pracownika. Lepiej pomyśleć o firmie takich jak Performance niz pakować sie w firmie ktora udaje ze jest korpo z wysokiej półki.

ciekawy

Firma chińska i otwiera firmę w Europie i rzekomo produkuje liquidy z europejskich składników? Bardzo ciekawe a zarazem podejrzane, bo caly swiat kupuje z Chin skladniki bo są znacznie tańsze. .. Ten caly opis tej firmy wydaje mi się podejrzany... W UE jest luka w prawie na temat pochodzemia towaru i można napisać co się chce na opisie produktu odnośnie pochodzenia. Wcale bym się nie zdziwil gdyby to byla sciema z tymi europejskimi skladnikami zeby upchnac chińską produkcję do Europy

Omnis

Jak ta firma sie sie rozwijac, skoro ja, jako firma handlujaca w rejonie Niemcy, Austria i Szwajcaria, nie dostalem do dzisiaj odpowiedzi na zapytanie ofertowe. Mail zostapotwierdzony potwierdzony po 5 dniach od daty wyslania. Kto tam siedzi w biurach to nie wiem ale wiem jedno. Firma jest bardzo niepowazna!!!

Ciekawy

A w ktorym pokoju pracuje ten tlumacz i od ktorej?

do czcinka

summer
@do czcinka 12.05.2016 18:25
Zapomnij o stabilnym zatrudnieniu jako tlumacz. W Hangsenie jeszcze bardziej

Dlaczego uważasz, że niemożliwe jest zatrudnienie się na stałe w Hangsenie jako tłumacz? Czyżby ludzie na tym stanowisku tak często się zmieniali?

summer

do czcinka

do sus

Zatrudniaja na 3 tyg bo akurat jest robota bo sa zamówienia. Potem zegnaj. Mozna u nich porządnie zarobić ale to jednak trzeba być raczej znajomymi szefostwa i pani manager hr.

do sus

Można u nich porządnie zarobić jak ma się znajomosci. Jest to firma produkcyjna wiec zatrudniają akurat jak mają zamowienia i stąd ta umowa zlecenie.

Do misiak

Niestety, ale zwykli pracownicy mają większą wiedzę oraz kwalifikacje niż Panie w biurze. Chłopak który ma licencjat z administracji pracuje na produkcji. Pani, która nie ma żadnych studiów pracuje w administracji i cała fabryka o tym wie.

do aplikujacych o pracę

Jak myślicie że ta firma to jakieś korpo to jesteście w błędzie. Powodzenia tym co się na to nabrali. Firma jest spółką zoo i zatrudnia mniej niz 50 pracowników. Jak marzycie o stabilnym zatrudnieniu to ... nie do hangsena droga.

do pracownik byly

Nie ma tutaj negatywnych komentarzy bo kazdy taki komentarz zostanie usunięty jedyny pozytyw to taki ze wyplata jest na czas a reszta jak wysokość wyplaty, atmosfera pozostaje bez komentarza. "Byly pracownik"podpisywales stertę dokumentów o zachowaniu tajemnicy więc pewnie prawnik z hangsena Cię dopadnie.

hehe

Ciekawe tylko czemu złe opinie wywalaja??? to juz daje do myslenia - prawda w oczy kole co? zwalniaja za byle co i to sie nie zmieni!!! Masz znajomości to ok a jak nie to długo nie porobisz...zależy od charakteru .PRACOWAŁAM I NIE POLECAM !!!

Maja

@Eryk Jak długo pracujesz w Hangsen i jak ci się podoba praca tam? Chciała bym złożyć w tej firmie CV więc pierw chciała bym poznać jakieś opinie.

bumbum

Praca jak praca ale fakt wymagania względem nowych pracowników duże, poganianie itp. Robię tam i myślę o zrezygnowaniu bo przecież zawsze można coś znaleźć lepszego, jak każdy w Polsce chcemy godnie zarabiać. Praca bardziej dorywcza niżstala, jeżeli ktoś chce dorobicto proszę bardzo i tak nie wiem po ilu dniach mogą mnie zwolnić tak jak wyżej też dużo słyszałem o dziwnych zwolnieniach w tej firmie. Na produkcji nie robiłem, a już usłyszałem że za wolno robie. Do sedna jeżeli brakuje pieniędzy lepsze to niż nic. Ale zastanowilbym się dobrze czy warto ją popełnilem ten błąd i żałuje... A mogłem sobie robić dalej w magazynie :-)

?

Popieram

Do xyz

Wiem, kim jest xyz. Jak się jest lizusem to się ma dobrze, ale wiem, że inteligentna jesteś i szkoda, że się dajesz "poniżać" za najniższą krajową. Dobrze płacone mają tylko Ci, co mają tam robotę po znajomości. Przynajmiej wiemy jak ciańko zarabiasz.

acip

Xyz dobre zarty

xyz

Praca z Chińczykami jest tak sama jak z Polakami. Albo się ich lubi albo nie. Pracowałam na produkcji (nie broniąc nikogo) fajna grupa ludzi (z małymi wyjątkami),szefowie ok, firma dopiero się rozwija więc płaca minimalna ale przynajmniej jest umowa.

Zostaw opinię o Hangsen Sp. z o.o. - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hangsen Sp. z o.o.