Opinie o Hangsen Sp. z o.o. w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hangsen Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hangsen Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia organiczna, nieorganiczna i przemysłowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hangsen Sp. z o.o. w Bytom

Alicja

Praca w tej firmie tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Po dwóch latach nienagannej pracy jako operator zostałam niedoceniona przez KADRY .. Pewien „pracownik od składania małych pudełeczek ????” który w kadrach ma więcej do powiedzenia i zarządzania pracownikami niż sam szef, więc chyba ma jakieś układy. Zwolniłam się właśnie z jego powodu gdyż atmosfera która jeszcze jakiś czas temu była bardzo owocna teraz była nie do zniesienia. Czułam się bardzo niekomfortowo jako kobieta. Afera goni aferę. Tak naprawdę pomocni w tej firmie są tylko Kierownicy jak i Liderzy. Na których zawsze można liczyć. Wracając… „Pracownik od składania małych pudełeczek????” dopuścił do tego ze przez jego psychozę zwolniono, pracownika (dokładnie kobietę), która bała się z nim pracować. Tym samym on sam kolejny raz nie poniósł z tego powodu żadnych konsekwencji. Tak naprawdę owy pan nie ma żadnego stanowiska pracy które do niego jest „przypisane” to takie piąte koło u wozu (w dodatku, któremu trzeba płacić) Każą się przebierać tym samym zasłaniając się procedurą HCCP, której sami nie przestrzegają. Panie z biura od orderów(a raczej od nic nie robienia) wchodząc na hale produkcyjna również się nie przebierają obwieszone łańcuszkami. Jeżeli ktoś chce aplikować do owej firmy niech się 10 razy zastanowi, po pracy w tej firmie zostanie uszczerbek na zdrowiu psychicznym.

Mały
@Alicja

Proszę Państwa o zgłaszanie wszystkich wykroczeń w tej firmie do prokuratury w Bytomiu może być listownie beż adresata. Proszę gowork.pl o pozostawienie tej wiadomości.

Oj, ale Wam się wszystkim nudzi. Zajmijcie się może swoim życiem? Właśnie przez takich ludzi, taka atmosfera się zrobiła w Hangsen. Dobrze, że Was już nie ma :) Zamiast pilnować swojego nosa i pracy to tylko interesuje Was co się dzieje dookoła + obgadywanie, dogadywanie, zazdrość na porządku dziennym. Sprawa jest prosta: nikt Was na siłę w żadnej firmie nie trzyma. Nie podoba się coś? Każdy ma wolny wybór ;) Tak, jestem pracownikiem Hangsena i co więcej śmiało mogę powiedzieć, że pracuje mi się tu bardzo dobrze. Pracuję od 7:00, kończę o 15:00. Dzięki temu mam możliwość odbioru dzieci z przedszkola/szkoły, weekendy mam wolne, premie też są (jasne, nie zawsze, ale czy w każdej firmie są zawsze?). Oczywiście nie wszyscy ludzie dokoła są super, ale większość jest na tak. Przecież nikt z nas nie ma wpływu na to z kim pracuje.

PRACOWNIK
@pracownik

Zgadzam się z Tobą, w każdej firmie są różni ludzi mi się też dobrze pracuje i nie narzekam. Mam koleżanki, ktore lubię, przychodzę do pracy, kończę o 15:00 i mam wolny weekend, wcześniej pracowałam w innej firmie na 3 zmiany przy dzieciach było to nie do ogarnięcia. A Ci co te wszystkie pomyje wylewają albo zostali zwolnieni i dalej ich to boli albo nie maja co robić i zamiast wziąć się za siebie wola pisać nieprawdę na forum.

Sebastian

Veni vidi vici. Po pięciu latach nienagannej pracy, zostałem pomówiony i coś czego nie zrobiłem i zwolniony bez jakiegokolwiek prawa wypowiedzenia się. Po piśmie od mojego prawnika, powołaniu się na pewne nagrania i zagrożeniu pozwem sądowym, sprawa została załatwiona polubownie. Po tak długim czasie współpracy można by oczekiwać wzajemnego szacunku dla drugiej osoby i chęci do rozwiązania każdego problemu. Życie pokazało jednak, że prokurent nie potrafi stanąć na wysokości zadania i zabrać nawet głosu w danej sprawie. Życzę mu większej rozwagi przy podejmowaniu kolejnych decyzji, bo z takim podejściem do pracowników i kontrahentów nie wróżę dalszych sukcesów. Można by rzec, że przez pewien czas firma ta była moim drugim domem. Każdą firmę tworzą głównie ludzie, tutaj miałem okazję współpracować z wieloma bardzo sympatycznymi i życzliwymi ludźmi za co bardzo wam dziękuję. Zaś Robert nie jest i nigdy nie był pracownikiem tej firmy a jego opinia podyktowana jest osobistą nie chęcią do mnie. Po jego merytorycznej wypowiedzi widać, że jest to osoba niespełna rozumu i z pewnymi zaburzeniami psychicznymi.

Do dział HR
@Dział HR

Nie pracuję już w firmie parę lat ale z sentymentu wchodzę na to forum. Widzę ze dział Hr nie próżnuje z zatrudnianiem takich ludzi a przede wszystkim radzenia sobie z nimi ;) Grunt to trzymać poziom ;) Czytajac ta wypowieź cieszę się że juz u Was nie pracuję.

Siemka, jaka umowę dadzą mi teraz na produkcji jak się na nią zgłoszę? W ofercie widzę umowa o pracę ale też niestety te na zlecenie. Chciałbym jak najszybciej mieć coś na stale. Tu po jakim czasie będzie to możliwe?

Alfonso ;D Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna w tym zakładzie? Jakie pytania ? Czy są jakieś testy ? Czy praca jest ciężka?

Gdzieś kiedyś pokazała mi się wzmianka o tym, że ktoś miał premie ale teraz gdy spoglądam na ofertę na produkcję, którą teraz udostępnili to nie widzę by o niej pisano. W zasadzie jest tylko mowa o nadgodzinach. One są praktycznie nieograniczone? Jak płatne?

zainteresowany Nowy wpis

Hej jak wyglądają zarobki w dziale utrzymania ruchu ?

Firma Hangsen Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Młodszy Grafik. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH

Na początku grudnia już ktoś właśnie pytał o zarobki dla kontrolera jakości, ta oferta wciąż jest otwarta? Czemu aktualnych stawek nikt nie określa? One są do przenegocjowania? I czy teraz od nowego roku w ogóle cokolwiek się zmienia w warunkach?

PRACOWNIK
@pracownik

zapytanie

Jakie są zarobki? warto złożyć na kontrolera jakości ?

I co się po rozmowie okazało? Pięć dni widzę ze już minęło, masz może feedback? Chyba ze od razu po rozmowie dają? Ona długa jakaś? jak teraz może być prowadzona?

Był ktoś już na rozmowie do tej księgowości może? widzę, że nie tylko moja uwagę to ogłoszenie zwróciło. Tak jak ktoś teraz spytał o zarobki dla kontrolera to w księgowości nie podano stawki. Na rozmowie podaje się swoje warunki finansowe? Jakie sugerujecie teraz za akceptowalne?

KO

Myślę, że na kokosy nie ma co liczyć jak ogloszenie o prace na kierownika controllingu to było trochę ponad 5k. Wątpie, żeby na tym stanowisku dostać chociaz 4k.

wojtek
@KO

5k za kierownika ? 5k dostaje teraz zwykly mechanik

Utrzymanie ruchu

Jest jakaś osoba która może wypowiedzieć się na temat pracy na utrzymaniu ruchu??

Wiadomo
@Utrzymanie ruchu

Tak w skrócie, brak wsparcia ze strony biura, gdy coś trzeba wykonać zaczyna się januszowaniu jak to zrobić pięć złotych takiej i jednocześnie nie zwracając uwagi na robocze godziny które trzeba na to poświęcić. Duże oczekiwania, często wręcz absurdalne za śmieszne pieniądze. Brakuje także osoby która jak kolwiek cię wprowadzi czy przeszkoli, więc zostaniesz rzucony w środek pola minowego, gdzie inni wcześniejsi mechanicy już się wysadzili. Powodzenia:D

Utrzymanie ruchu
@Wiadomo

Jeśli mogę spytać to pracujesz tam aktualnie i wypowiadasz się jak jest faktycznie? Mam rozumieć że jeśli chodzi o naprawy to brak części i tak zwane (usunięte przez administratora)

Alicja

Ehhh
@Alicja

Ten "Pan" poszedł i nakablował na (kobiete), która była dobra w tym co robi za to że mu zwróciła uwagę, żeby jej nie przeszkadzał. Szef bez rozmowy z nią po prostu ją zwolnił a wyrabiały plany jak za 2 osoby. Takich przypadków jak sa traktowane kobiety jest więcej np. Facet który absolutnie nic nie sprzedał został awansowany na kierownika natomiast od kobiety, która w okresie swiatecznym w niecały miesiąc wymagano planów sprzedażowych. Jak nie masz wtyków jesteś nikim, wymagają od Ciebie zapieprzania za siebie i za 3 inne niekompetentne osoby po znajomości. Wiem co piszę bo jestem kobietą i sama jestem pod wrażeniem ze przy zwolnieniu plakałam jak miałam z tym iść do sądu pracy ale już jest to przedawnione.

Zenua
@Ehhh

Jak to jest, ze pracowałaś tam dawno i jest to już przedawnione ale dalej Cię interesuje co tam się dzieje i wiesz wszystko kto za kogo zapiepsza i z kim ma „układy” :)? Polecam włączyć „ukryta prawde” odstresujesz się trochę i może zaczniesz żyć swoim życiem :-)

Julia

Popieram w 100%.Tak się działo w firmie kiedy pracowałam

Zenua
@Zenua

Mam kontakt z niektórymi osobami co z desperacji tam zostały poza tym to jest Bytom i swiat jest mały.

Składając pudełka
@Alicja

Adieu, Goodbye, Auf Wiedersehen !! Nikt za tobą płakać nie będzie, bardzo dobrze, że się zwolniłaś, przynajmniej teraz będzie spokój na hali. ''Pewien „pracownik od składania małych pudełeczek ????” który w kadrach ma więcej do powiedzenia i zarządzania pracownikami niż sam szef, więc chyba ma jakieś układy. '' a ty to co? Tez miałaś układy u lidera :) więc patrzcie się wszyscy siebie, co robicie... hipokryci ps. HACCP :)

Do zenua 2
@Zenua

Zapomniałam dopisać, że mnie interesuje poniewaz czekam czy komuś się oczy otworza i ktoś Was w końcu poda do sadu pracy i pojdziecie na dno. Szkoda ze mi się oczy otwarły tak późno. Pokolenie Z nadchodzi i oni nie popierają takiego znęcania się psychicznego i traktowania jak (usunięte przez administratora) czekam tylko na to. Usuwanie negatywów na gowork nic Wam nie da bo przez Waszą arogancję już macie zszarganą opinie. Myśleliscie że wszystko Wam wolno, bo rynek pracodawcy będzie trwał zawsze i ze w logistyce zawsze będziecie bezkarnie robić wałki ;)

Potencjalny
@Do zenua 2

Cześć, Możesz chociaż powierzchownie opisać o co chodzi z wałkami w logistyce? Zamierzam aplikować do działu logistyki z uwagi na wykształcenie i doświadczenie, więc byłoby to dla mnie cenne odniesienie przy tak nietypowym produkcie...

@Potencjalny

To jak ostatecznie na tej logistyce tu płacą, że mimo tego negatywu jesteś dalej chętny? Zaciekawił mnie także próg tolerancji na to co mogłoby się dziać na dziale, że dopytujesz o stopień tego... Mimo wszystko wiecie czy trudno się dostać na logistykę? mam na myśli konkurencyjnych kandydatów, czy dużo osób aplikuje? Wiadomo?

Do potencjalny
@Potencjalny

Jakbyś miał doswiadczenie w logistyce (import) to byś wiedział jakie mniej wiecej można robić. Pytanie pewnie zadane przez pracodawce zeby wyczaić kogo podać do sądu o pomówienie :)

Gośka
@Do potencjalny

Nie te czasy chłopak, ludzie nie boją się ekscesów prawnych, jak firma postawi proces, i okaże się ze druga strona sie (usunięte przez administratora) w tańcu, i trza wyłożyć 200 koła na obsługę prawną, to supervisor traci posadkę, więc lepiej olać.

Mały

Edyta

Jaką tendencje spadkową można mieć przy tym na myśli? Od paru tygodni widnieje oferta do księgowości, już wcześniej się nią interesowałam, a widzę ze ponownie cos zostało dodane. Czy wszystko to co pisali w poprzednich wątkach jest wciąż aktualne? tylko jednej osoby brakuje?

Roco

Januszex udający korpo. Nawet w Gliwicach mają z tego zakładu beke.

Kornelia
@Roco

Na bieżąco jesteś w temacie pracy? co wskazuje tak konkretnie na to, że to „udawane korpo”? jakie aktualne cechy na to wskazują? Jesteś na bieżąco by opisać? bywają teraz jakieś rotacje? Mnie to by interesowały aktualne średnie zarobki czy one jakkolwiek zmieniają się w czasie?

Luiza

W sumie jest tylko napisane, że w Gliwicach mają podobno bekę a nie, że tam cos się dzieje. Mnie za to Bytom obchodzi, widzieliście te ofertę dla Grafika? Młodszego szukają i są podane widełki od 24 do 27 pln., od czego zależą?

Do Luiza
@Luiza

Max 4300 pln brutto na miesiąc?

@Do Luiza

Pytasz czy stwierdzasz? I jeśli już to skąd wiesz? Byleś na rozmowie? Ta oferta jeszcze wisi na LinkedIn widać ze jedna osoba się zgłosiła poprzez portal. Jak rozmowa wygląda, kiedy sprawdzają kompetencje?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Hangsen Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Linda

Zdrowie psychiczne padło mi przez ten (usunięte przez administratora) Cieszę się, że już tam nie pracuję. Teraz tylko czekam aż ta badziewna firma padnie na(usunięte przez administratora).

Poza

Normalnie się ignoruje opinie na goworku, że to tylko frustaci co za lenistwo zostali zwolnieni ale musze przyznać prawdę na temat negatywów na temat biura. Szkoda czasu. Dobre na przeczekanie nie docelowo.

@Poza

Jaka jest aktualna struktura tego wspomnianego biura? zastanawia mnie liczba osób przy tych stawianych opiniach oraz podział ze względu na część rotującą i tę stabilnie się zatrudniającą. w jakim ewentualnym obszarze warto popracować?

Do Grzesiu

Zgodnie z prawem możesz zapytać o stawke już na rozmowie. Jak Ci nie udzielą odpowiedzi to sobie ich daruj.

kasa
@Do Grzesiu

Za te pieniądze to kandydaci duszą się w drzwiach ;-)))) Byłem na rozmowie, nie polecam

Dk grzesiu
@kasa

Napiszesz przedział wynagrodzenia i jakie obowiązki?

@kasa

Sam przebieg tej wspomnianej rozmowy jaki był? Nie polecasz ze względu na niego czy po prostu na warunki, które zostały Ci na niej przedstawione? ogólnie to czy jakiekolwiek warunki pracy można negocjować? czy to wykonalne?

Rekrutacja

Oferta pracy - Młodszy kierownik finansowy - wymagane doświadczenie 5 lat Wy tak poważnie i z wynagrodzeniem też? Śmiech. Polecam tylko wziąć udział w rekrutacji jak nie macie się z czego pośmiać. Strata czasu.

@Rekrutacja

5 lat? na podobnym stanowisku czy uwzględniają też inny typ doświadczenia? to rekrutacja sama w sobie jak przebiega, co sprawdzają w takim razie?

Do Wiktoria
@Wiktoria

Ogólnie wymagali na danym stanowisku a nie ogólnie. Teraz szukają specjaliste a zakres obowiązków jak ze 2 osoby. Za to podali widełki :) Hangsen umieszka ogłoszenia tylko na Linkedinie bo taniej :)

Zryw
@Do Wiktoria

(usunięte przez administratora) dali na pracuj :) Ciekawa jestem kto da sie nabrać na to "korpo" :)

@Do Wiktoria

zakres wypisany od myślników tak podsumowujesz? a czy z praktyki zna ktoś stanowisko i by opowiedział jak obecnie się na nim pracuje? wiadomo, że w rzeczywistości może to wyjść inaczej. jak praca jest poukładana i co z weryfikacją wyników z niej?

Guzman

Jest jakaś rekrutacja? Są wolne miejsca? mieszkam przy samej firmie fajnie by było mieć tak blisko pracę.

Guzman
@Guzman

Lepiej dojeżdżać i mieć lepszą kasę i spokój niż mieć blisko i wpakować się takie g... Obyś nie musiał wspomnieć moich słów.

guzman3
@Guzman

Jakie tam są zarobki ? widziałem ofertę pracy, masa obowiązków, to chyba dobrze płacą ?

@guzman3

Masa obowiązków? Tzn., co tam było wypisane, że tak "drogo" je wyceniasz? o którym stanowisku mowa tak właściwie i czy do dziś znasz zarobki, żeby podać?

XXXX

CV posłane 3 tygodnie temu, zero odpowiedzi, zero konkretów, Dział HR jest bardzo zapracowany.

@XXXX

Chyba zawsze pod koniec roku jest ciężko znaleźć prace

xxxx
@Anonim

to po co wystawiają ofertę ?

Kawa
@XXXX

Najwidoczniej nie spełniasz wymagań, dlatego nikt się nie odzywa :)

@Kawa

a nie mogą dać feedbacku, żeby ta osoba wiedziała czego jej brakuje? czyli po rozmowie na rekrutacjach też o zwrotkę trudno? ludzie dostają?

iwona
@Wiktoria

pierwsze słyszę aby mówić komus na rozmowie czego mu brakuje - no prosze Cie! skoro nikt nie dzwoni tzn ze nie zostaniesz przyjety - proste, przeciez to w kazdej firmie tak dziala!

xxxx
@Kawa

Aż tak duże wymagania są ?

@iwona

nie na tylko ewentualnie po, żeby ktoś chociaż wiedział czemu się nie załapał.. to nie było tu nigdy tak, żeby ktoś drugi raz startował gdy za pierwszym razem nie wyszło? i tak z ciekawości faktycznie aż tyle osób kandyduje ostatnio, że tyle pracy mają? ile tu osób na hr jest?

Biuro

Jak ktoś myśli, że to korpo z benefitami, multisport etc to może naprawdę mocno się zdziwić. Owszem należy to pod Chińczyków to jak ktoś chce poczuć polskie-chińsko zarzadzanie to polecam się uzbroić w zapas melisy i innych rzeczy na uspokojenie. Ogólnie to afera goni afere. Jakby hangsen miałby zrobić impreze integracyjną swoich byłych pracowników to by wyszło by ich 3 razy niż obecnie.

Do biuro
@Biuro

100% true i dodałabym do tego "znecanie się" psychiczne, brak profesjonalizmu jakiegokolwiek ze strony "p. Kierownik"i spychologii. Cieszę się, że tu byłam bo dzięki temu doceniłam mojego obecnego pracodawcę i w końcu pracuję w atmosferze szacunku i docenienia. Jak się jest zazdrosnym o wiedzę i umiejetności to polecam coś zrobić ze swoją babską zazdrością i uzupelnić braki w wykształceniu a nie nadrabiać nadmuchaną pewnością siebie. Gratuluję wtyków u Dyrektora.

Zostaw merytoryczną opinię o Hangsen Sp. z o.o. - Bytom

• Jak się pracuje w Hangsen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hangsen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hangsen Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hangsen Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Siemianowicka 98
    41-902 Bytom