Opinie o Hangsen Sp. z o.o. w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hangsen Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hangsen Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia organiczna, nieorganiczna i przemysłowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hangsen Sp. z o.o. w Bytom

Chciałabym poznać opinię o pracy na produkcji osób, ktore tam pracują juz jakis czas. Widze, ze tu są same złe opinie. Czy naprawde jest az tak źle??? Tez pracuję na produkcji, ale chcę znalezc pracę w Bytomiu na miejscu. Jeśli mam sobie pogorszyc to chyba podziękuję. Zadna opinia nie zachęciła mnie, żeby złożyć tam cv

@Ania

Pracuje od poniedziałku do piątku 7-15, weekendy mam wolne,nadgodziny są płatne.Ja nie widzę w niczym problemu bo lubię tą prace, dostajemy premie co miesiąc plus premia frekwencyjna więc wypłata jest jeszcze większa.Wypłata zawsze na czas, nawet wcześniej, czasami o 5 dni:)Grupa ludzi spoko,wiadomo jednych się lubi drugich mniej-ale to jak wszędzie. Nie wiem skąd te negatywne komentarze?Jak widać nawet się podpisać nie potrafią-wiadomo dlaczego!?Fajnie jest być anonimowym i wylać wiadro pomyj!

Propaganda
@Ania

Jak to jest zadawać sobie samemu pytania i na nie odpowiadać, w firmie stabilnie

@Propaganda

a Ty myslisz ze jedna Ania jest na świecie?

@Ania

Nie Polecam i jeszcze raz nie polecam traktują człowieka jak śmierćia marna kasa nadgodziny nie płatne nią na premię trzeba se zasłużyć bo dostają ci cobchodzą na piwo z liderami

@Ania

A czy są teraz przyjęcia na produkcje? Czy rozmowa kwalifikacyjna jest jakas skomplikowana?

Do Ania
@Ania

Nie rób tego bo sobie pożałujesz.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Hangsen Sp. z o.o.?

Wszystko

Wszystko wpływa na konto, ale potem sam musisz rozdzielać mądrze żeby starczyło Ci na jedzenie. Firma na skraju bankructwa. Uważać i nie dawać się wodzić za nos, ja się cieszę że to już za mną.

Madzialena
@Wszystko

przy tylu zamowienia ja nie wiem czy firma bedzie bankrutowac

Madzialena
@Madzialena

Jakie zamówienia? (Śmiech)

Nikt ważny

Ile teraz w hangsenie się zarabia na rękę jak się ma umowę o pracę

Mateusz

Czy matura jest dla nich istotna ?

Szymon
@Mateusz

Nie, ale nie polecam wspomnisz moje slowa juz po 2 tygodniach ;)

Edyta
@Szymon

Zgadzam się pracowałam tam 3lat i jestem szczęśliwa że już tam nie pracuje

Firma Hangsen Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Młodszy Grafik. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Margaryna

Ludzi na wysokich stanowiskach zwalniają, zabierają nam wypracowane premie.. co dalej? czy mamy już szukać innej pracy? Bo ja zaczynam się o to bać.

Sonia

Witam nie polecam gdy potrzebują to dzwoniom przepracujesz 2,3 tygodnie i Cię zwalniają bo twierdzą że niema pracy zamówień itp przykre ale prawdziwe

Stokrotka
@Sonia

Polska język, trudny język.

Nikt

To jest prwada

seb
@Sonia

Ja dostalem umowe o prace po okresie probnym, kolejne 2 osoby ktore zatrudnili po mnie-rowniez. Praca jednozmianowa, weekendy wolne,premie-nie wiem czy oby napewno mowimy o tej samej firmie? Ja poki co jestem bardzo zadowolony.

@seb

Ja tez jestem zadowolony. Pracuje od dzis. Nie ma zle.

Filomena

Jesteście pewni, że nic dobrego nie dzieje się w firmie? Aktualna sytuacja nie jest łatwa ale to już coś zupełnie innego.

Czy można w Hangsen Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Perspektyw 0 socjal 0 ludzie 0

Powiew chińskiego zarządzania z Chin w Bytomiu - tyranie za marne grosze, tylko więcej i więcej bez żadnej premii nawet na Swięta w wysokości 50 zł - odpowiedź: "bo tego nie ma w Chinach". Także nie polecam.

ciekawe

Czy firma podjęła środki ostrożności by nie rozprzestrzenić epidemii Koronawirusa na Śląsku?

superwiedza
@ciekawe

Witam, żaden z pracowników nie przebywał na terenie Chin w ostatnim czasie oraz nie planuje podróży w tym kierunku. Pozdrawiam.

Dziewczyny jaki styl panuje w Hangsen Sp. z o.o.?

odpowiedź

tyrasz sobie za 1600zł, no chyba że masz znajomości u przełożonych, wtedy sobie lecisz w kulki za 1600zł

Taki tam

Na dzwike - miniówa musi być o szczegóły zapytaj babki w biurze :)

Witold

Nie każdy chce być managerem, ma mniejsze umiejętności i pracuje na produkcji. To nie znaczy, że jest gorszy, ważne, że firma jest spoko!!

Nie polecam pracy w firmie hangsen na stanowiskach produkcyjnych chyba, że nie masz pomysłu na siebię lub szukasz pracy tymczasowej.

Nieznana

Nie polecam pracy w tej firmie same (usunięte przez administratora) stawka ta sama a jak ktoś liże żanecie wikare (usunięte przez administratora) To mam podwyżkę.

Aneta
@Nieznana

Na samym początku muszę Ci przypomnieć, że na forum GoWork.pl obowiązuje ochrona danych osobowych - unikamy zatem posługiwania się danymi personalnymi. Druga sprawa to kulturalny język - pamiętaj o nim przy następnej okazji. Wiemy już od Ciebie, iż w firmie Hangsen raczej trudno o podwyżkę. A co z jakimiś dodatkami pozapłacowymi? Macie oferowane jakieś atrakcyjne?

Dominika

@PRACOWNIK PRODUKCJI :-), @Były robol, forum GoWork.pl nie jest miejscem na tego typu wypowiedzi i kłótnie. Upominam Was. Publikując swoje opinie zaakceptowaliście regulamin, który tego zabrania https://www.gowork.pl/regulamin Na tym forum wymieniamy się obiektywnymi opiniami o pracodawcy i zamieszczamy oferty rekrutacyjne. Robimy to w kulturalnej formie. @PRACOWNIK PRODUKCJI :-), dlaczego zamieszczasz ten sam post kilkanaście razy? Jaki to ma cel według Ciebie? Dla osób zainteresowanych zatrudnieniem Hangsen szuka kontrolera jakości. Oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwości rozwoju w strukturach międzynarodowej firmy.

Szaku24
@Dominika

Macie może wiedze o stanowisku Team leade'ra dostałem taką ofertę i jestem ciekawy co w tym temacie słychać

Antoni
@Szaku24

Będziesz aplikował na to stanowisko? Ja znalazłem ofertę na stanowisko specjalisty do spraw obsługi klienta. Wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego, a także języka hiszpańskiego. Oferują atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie. Daj znać, jeżeli zdecydujesz się na rozmowę kwalifikacyjną. Opisz też jej przebieg i pytania - to na pewno zainteresuje wiele osób.

Szaku24
@Antoni

Generalnie sprawa wygląda tak, że kasa szału nie robi w obecnie firmie stanowisko niżej zarabiam sporo więcej z tego co tu czytam o zasadach Lean(kanban, kaizen, 5s i etc) to mało kto ma pojęcie, wyczytałem też o przestojach i późniejszym nadrabianiu co oznaczało by źle wliczony czas cyklu, taktu noo i podejście do ludzi też wymaga zmian... NWM więc czy ten zakład jest gotów na takie zmiany pod względem polityki i finansów ... Ale to tylko moje wnioski z przeczytanych komentarzy.... Co do rekrutacji aplikuj jeśli jesteś w tym dobry konkurencji się nie obawiaj

Nikt ważny
@Szaku24

Jak pójdziesz na piwko do knajpki (usunięte przez administratora) to prace masz zapewnioną. O finansach nawet nie próbuj rozmawiać zaraz do zwolnienia.

Nieznany
@Nikt ważny

I tu masz racje robilamy 3lat i żadnej podwyżki tylko wybrani dostali.

Nie polecam kompletnie pracy w tym zakladzie. Wynagrodzenie najnizsza krajowka i nic pozatym, ciągły brak zamówień, brak pracy, co za tym idzie jak masz umowe o prace to musisz wybierac swoj urlop by miec te dni płacone albo brak L4 zeby te dni były płatne,a kiedy wkoncu nazbieraja zamowien i ruszy sie produkcja na ''2-3 tygodnie'' i potrzebujesz na gwałt dnia wolnego z urlopu nie ma takowej mozliwosci bo jest duzo pracy, nagodziny nie platne do wybrania są wlasnie wtedy kiedy niema pracy haha, sobote jak przyjdziesz jest płatna jak za normalna godzine pracy w tyg czyli nie cale 10 zł haha :D, liderki (usunięte przez administratora)nawzajem siedzą na telefonach w czasie pracy i chodza kurzyc fajki kiedy im sie chce,a ty nie mozesz nic, telefony w szawce zero rozmow , poganianie i straszna atmosfera na produkcji, (usunięte przez administratora) liderki znaja sie nawzajem i leca w kulki razem kryjac siebie same , zadne zlecenie tam nie jest zrealizowane odpowiednio, wieczny brak materialu balagan na produkcji i wieczny postoj z powodu braku roboty, firma pozyje jeszcze rok dwa i zamkna nie polecam nikomu (usunięte przez administratora)

Były robol

Oto dowod na zbaranienie ale twoje. Gratuluje wspanialego rozumowania i logicznego myslenia. Nie mam firmy ? A skad wiesz ? Widac ze nie moglbys zarzadzac zadna grupa ludzi bo jedno widzisz a drugie mowisz. Po drugie proponuje wrocic do podstawowki na lekcje jezyka polskiego bo skladnia twojej wypowiedzi jest ponizej krytyki. Po trzecie jestes bardzo wybuchowy jesli potrafisz wypisac czyjes cechy charakteru nie znajac go a jedynie czytajac to co napisal. Po czwarte jestes malo spostrzegawczy jesli wziales na powaznie to co napisalem o tej "firmie". Po piate tylko tacy ludzie jak ty wlasnie wytrzymuja tam. Bez honoru ,godnosci i poczucia wlasnej wartosci. Prawdopodobnie chinczycy juz cie kupili za te krocie za ktore niczego sie w zyciu nie dorobisz hahaha !!! Nara

Byly robol

Uwaga !!! Firma hangsen spolka z ograniczona wyplacalnoscia ma zaszczyt oglosic kolejne wolne wakaty po pracownikach ktorzy odeszli bo zmadrzeli. Przyjmiemy od zaraz ludzi z poczuciem humoru do pracy za smieszne pieniadze. Wymagania: -umiejetnosc lizania (usunięte przez administratora) przelozonym -umiejetnosc zycia za smieszne pieniadze -umiejetnosc cieszenia sie z malych rzeczy (wyplaty) Oferujemy: -ledwo dycha za godzine -i nic poza tym naiwniaki :) Osoby chetne sa proszone o przeslanie CV na adres mailowy : alejaja@kogucik@o22.pl Pozdro

Firma na skraju nakructwa, zero przyszlosci, wynagrodzenie to jakis zarcik :) jak zobaczylem pierwsza wyplate to sie usmialem. Tyle mozna w jeden dzien zarobic. Porazka !!! Ludzie nie badzcie glupi to jest dramat. Wykorzystuja ludzi za marne grosze , stanowcze nie dla tej firmy. Wszedzie mozna zarobic duzo wiecej i miec spokojna glowe , do hangsena idz jak potrzebujesz kasy tylko na szlugi i picie. Praca w hangsenie to zycie na skraju ubostwa , zakupy robisz z olowkiem w reku i z ostatnimi groszami. Nie nie i jeszcze raz nie . Jesli pragniesz byc wykorzystywany i kontrolowany za psie pieniadze - hangsen wita !!! Gratulacje do przedmówcow !!! Pozdro dla pani "manager hali" po znajomosci.

Zuza

Nawet dobra firma nie spełni oczekiwań osób, które wbrew sobie muszą pracować i to jest ten problem!

Ponizony za takie pieniadze

Hahahahhahah gratulacje dla kolegi ojca reduktora etatow ;ddd. Prawda w oczy kole. Za te marne grosze wy macie czelnosc miec jakiekolwiek wymagania i nazywac sie zakladem pracy ? Cieszcie sie ze wogole ktos tam robi , a ci ktorzy tam robia nie wiem co maja w glowach. Do wszystkich ktorzy mysla nad "robotą" w tej "firmie" - uciekajcie i nie robcie z siebie idiotow bez odzewu pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Hangsen Sp. z o.o. - Bytom

• Jak się pracuje w Hangsen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hangsen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hangsen Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hangsen Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Siemianowicka 98
    41-902 Bytom