Opinie o TRAFIN OIL PL sp. z o.o. w Ustroń

Transport olejów roślinnych do hoteli ,restauracji oraz innych obiektów gastronomicznych a także odbiór zużytego oleju z tych obiektów.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRAFIN OIL PL sp. z o.o. w Ustroń

Łukasz

Jestem pracownikiem od ponad 4 lat, nie zdarzyło mi sie rozczarowac jak i Firma tak i Zarządem. Mam mega pozytywne doswiadczenie w Firmie. Wszystkie problemy ktore występują w kazdej firmie tutaj rozwiazywane sa od ręki z pozytywnym skutkiem dla pracownika! Firma pomaga na kazdym kroku jak tylko moze, nikt nie jest zostawiony samemu sobie. Zarobki rewelacyjne, nie spotkalem sie z inna firmą ktora by tak wynagracala pracownikowi jego ciezka prace. Każdy wysiłek pracownika jest w 100% wynagrodzony. Prezes z kazda zmiana wprowadzaną w firmie ma na uwadze dobro pracownika i polepszenie jego warunków pracy. Moge w 100% polecic Firme Trafin Oil kazdemu kto szuka dobrej pracy!!!

Trafin Oil
@Łukasz

Szanowny Panie Łukaszu, dziękujemy za te miłe słowa i cieszymy się, że jest Pan zadowolony z pracy w naszej firmie. Serdecznie pozdrawiamy !

Wiktor

Pierwszy miesiąc na działalności zakończony mega pozytywnie. Wszystko co było ustalone przy podpisywaniu umowy otrzymane w 100%. Co do wynagrodzenia to super. Pracą od poniedziałku do piątku. Jak ktoś jest ogarnięty to sobie trasę zaplanuje. A do tych co narzekają to narzekać zawsze będą jak nie potrafią się dogadać. Pracą jest ciężka ale pieniądze na ziemi nie leżą. Wynagrodzenie rekompensuje to wszystko. Pracuje tu już trochę z małą przerwa i polecam ta firme. Prezes zarządu bardzo sympatyczny I otwarty do ludzi. Oby więcej takich pracodawców którzy nie patrza tylko na siebie ale również na innych.

Trafin Oil
@Wiktor

Dziękujemy za pozytywną opinie !

Artur

Jakie są aktualnie warunki na własnej działalności - punkty na trasie, godziny +/-, zarobki ? (dolnośląskie)

kierowca

Wcale nie jest tak źle :) Wystarczy sobie tylko dobrze zorganizować pracę...

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie TRAFIN OIL PL sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pracownik Montażu
HR SIGMA Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C / C+E
Eurovia Polska S.A.
logo firmy Tajemniczy klient (zdalna)
QualitySite

Witam. Mógłbym się ktoś wypowiedzieć na temat pracy w oddziale Kraków jako Kierowca? Jak to jest teraz na działalności gospodarczej?

małomiasteczkowy
@Nowy

Jak? Wstajesz o 4, w robocie na 4:30, rozładunek załadunek i w trasę, do zrobienia 30-40 lokali, nie zdążysz z wyjazdem z rynku - napier****sz po 100m z pobliskich uliczek "bo towar trzeba odebrac", ważenie "na oko", patrzysz 16 a tu jeszcze 10 lokali do zrobienia. Fakt, kasa zawsze na czas ale kombinowanie, ile zabierzesz tyle zarobisz czyt. nie zbierzesz nie zarobisz, wyścig szczurów.

@małomiasteczkowy

Praca przez pierwsze 4 msc mininum po 12h dziennie nie liczac serwisów itp. Które musisz robić po godzinach pracy ???? jak juz sobie wszystko ogarniesz spokojnie wyrobisz sie miedzy 10-12h oczywiscie nadgodziny nieplatne chyba że się o nie upomnisz to zasugeruja czy chcesz dalej pracowac, a po jakims czasie dostajesz wypowiedzenie???? najwieksza umiejetnoscia "Pana Dyrektora" jest mobbing.

Gonzo

Dzięki chłopaki za opinie. W Krakowie pojawiło się to ogłoszenie na kierowcę. Już miałem dzwonić. Po waszych wpisach poszukam czegoś innego. Też nie lubię dorobkiewiczów....

bistro pracownik

Polecam????

Jak dla mnie, to dobra firma. Warto tutaj pracować.

Ewelina
@pracownik

Twoim zdaniem warto pracować w TRAFIN OIL, bo to dobra firma. Bardzo szkoda, że poza tym nic nie napisałeś. Jakie są największe zalety pracy w tym miejscu?

Trafin Oil kierowca

Pozdrawiamy firmę konkurencyjna Raf Max z miejscowości Chorzewa. Martwe biuro w Sosnowcu wyłącznie dla Urzędu Skarbowego. Dziękujemy za 70 % wpisów na naszej stronie GoWork oraz nie uczciwe praktyki w biznesie. Miejmy nadzieje ze sprawiedliwości stanie się zadość. Kazda firma pracuje na własna opinie nie tylko w internecie ale wśród klientów latami.Pozdrawiamy zarząd Raf Max-u i ich super pracownika we włosach na żelu. Proszę o Nas źle nie mówić. Sa na to paragrafy dla przypomnienia i zwrócimy na ten temat szczególna uwagę.Przykro również ze takie praktyki (SPAM) wprowadzane są za pomocą internetu w życie. Zyczymy sukcesów w branży olejowej.Widzimy się w terenie.Pan z broda z okolic Bielska.Nie pozdrawiamy !!!

Pan Kierowca

(usunięte przez administratora)Oznajmia warunki premiowania a po wypracowanym zysku wprowadza nowe zasady bez wypłaty prowizji. Co chwila wprowadza zmiany w warunkach pracy. Zmuszanie do nadgodzin. W trasie ponad 30 lokali oddalonych od siebie o masę kilometrów. Beczki nawet 100 kg,!!!!ładuowane ręcznię. To kpina a nie firma.(usunięte przez administratora) Auta masakryczne. Po zgłoszeniu do kierownika(usunięte przez administratora) potrzeby wymiany klocków i tarcz zaczął obwiniać kierowcę i straszyć potrąceniem z pensji!!!!!????? Totalny brak logiki, nie mówiąc o bezpieczeństwie.

drajverek

Drogi Trafin Oil, pracowitych i solidnych ludzi na rynku pracy jest mało. Tylko to stanowi Wasz problem :)

tutu sru tu
@drajverek

Drajverek...brakuje tu ostatniego komentarza jaka to cudowna firma i trzęsie rynkiem w kraju.To Czeska firma przypominam.W tej pracy tłuczesz kilometry jak wściekły diabeł za kierownica. Mandaty po Twojej stronie. Nadźwigać się trzeba.50 kg-70 kg.Raz z piwnicy samemu po schodach.Raz z 1 pietra. Masakrator dla kręgosłupa co nie!!! Nigdy nie doceni Cie nikt! Jestes zwyklym smieciarzem w brudnych spodniach od czarnej roboty.Tak Cie widza,szanuja i placa.Smutne ale prawdziwe....

sru tu tutu
@tutu sru tu

Drogi tutu sru tu, czy pracodawca dał ci szansę sprawdzenia, jak wygląda praca "na żywo"? Wydaje mi się, że każdy z kierowców jest przyjmowany na kilka dni próbnych tak, żeby sprawdzić czy praca mu odpowiada. Beczki nie będą nagle lżejsze, a praca przyjemniejsza. Jeśli wtedy nie miałeś odwagi/chęci wypowiedzenia się i zrezygnowania, dlaczego teraz psujesz opinię firmie, która uczciwie przedstawiła warunki?

sru tu tutu
@sru tu tutu

No nie do końca uczciwe warunki.Ma być fajnie,kasa spoko a okazuje się ze to oranie a nie pracowanie.Jeszcze u Was u pracuje

olejarz

Nie rozumiem tej fali hejtu, wydaje mi sie ze chyba komuś nie została przedulzona umowa i wychodza wszystkie zale. Do nowych pracownikow - warunki ustalone przy przyjeciu sa przestrzegane. Jesli sa zminay, to na lepsze i TYLKO za zgoda praocwnika. Do starych i bylych pracownikow - proponuje pogadać szczerze z szefem. Miejcie odwage powiedziec cos w twarz a nie za posrednictwem internetu!!!! Pozdrawiam, zadowolony pracownik

@olejarz

Z jakiego miasta jesteś? Po ile godzin dziennie pracujesz?

sam odszedłem po okresie próbnym bo to orka a nie praca . Praca średnio po 12 h dziennie- nadgodziny nie płatne :) Dobry pracownik to skarb. Ludzie nie rzucają pracy-tylko pracodawcę!!!

do olejorza
@olejarz

To nie pracownicy piszą tylko firma konkurencyjna z tej samej branży na polecenie ich szefa. HEJT!!! Podpowiedz....jeżdżą białymi Mercedesami

Bartosz

Głównym powodem, dla którego odszedłeś po okresie próbnym z firmy TRAFIN OIL były liczne nadgodziny? Daj znać, jak w Twoim wypadku wyglądało wynagrodzenie w trakcie tego okresu. Może rekompensowało ono ilość godzin, którą trzeba było przepracować?

olejovelove

Chyba przyszedł czas żeby zacząć liczyć się z Trafin Oil na rynku olejów w Polsce. Tyle komentarzy w tak krótkim czasie świadczy tylko o jednym: ta firma jest coraz większa, konkurencyjna i silna. Gratulacje dla zarządu. Wasi ludzie od handlu, marketingu i kadr wiedzą co robią. Bingo!

Przestrzegam wszystkich przed pracą w tej firmie. Na rozmowie obiecują złote góry, w rzeczywistości to (usunięte przez administratora). Zmusza się pracowników do pracy po 11-13 godzin dziennie nie płacąc nadgodzin!!! Zachowanie kierownika z Ustronia we współczesnym nazewnictwie to MOBING !!!

Bartosz
@Anonim

Podpisując umowę na pewno miałeś wyszczególnione wszystkie warunki łącznie z czasem pracy. Czy poruszyłeś ten problem w rozmowie z pracodawcą?

sisi
@Bartosz

W umowie jest zadaniowy czas pracy. Kierowca dostaje dziennie 24-30 punktów w związku z czym przekracza grubo 40 godzin w ciągu tygodnia za co pracodawca nie chce płacić. Pracodawca żle pojmuje pojęcie "zadaniowy czas pracy" Pracodawca musi jednak pamiętać, że każdy podwładny powinien dostać tyle zadań, aby mógł wykonać je w ciągu 8 godzin. W sytuacji, gdy czas przeznaczony na wykonanie wszystkich zadań jest dłuższy niż standardowe 8 godzin, pracownik wypracowuje nadgodziny, które są tak samo płatne, jak w przypadku osoby zatrudnionej na pełny etat.

Praca polega na wykorzystywaniu ludzi. Pracuje się od poniedziałku do piątku po 11-14 godzin dziennie. Nadgodziny są oczywiście nieodpłatne więc pracuje się po godzinach za darmo!!! Zdecydowanie nie polecam!!! Na rozmowie wygląda to inaczej.

LadyinRed

Całkiem duża i dobrze zarządzana firma. Wydaje się być solidna a wszystko czego się spodziewałam zostało potwierdzone. Rekrutacja na wysokim poziomie. Dużym atutem jest też lokalizacja.

pepiczki
@LadyinRed

Dodzwonić się nie można. Od 2 tyg sygnał jest i nikt nie odbiera. Zmieniłam firmę. Nie pozdrawiam

Natalia
@pepiczki

@pepiczki Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś korzystającym z usług w TRAFIN OIL PL sp. z o.o.. A forum GoWork.pl służy mianowicie do opisywania warunków zatrudnienia w tej firmie. Widzę większość pozytywnych opinii na temat tego pracodawcy, co bardzo mnie cieszy. Ciekawi mnie jednak jakie jest wynagrodzenie w tej firmie? Będę wdzięczna jeśli ktoś mi odpowie.

pepicki
@Natalia

Tak. Korzystałam....gdzie mam wypowiedzieć się na Wasz temat jak nie tu.Jedyna możliwość!Nie ma żadnego kontaktu z Wasza firma...

Natalia
@pepicki

Źle mnie zrozumiałeś - nie pracuję w żadnym razie w Trafin oil. Zależy mi po prostu na uzyskaniu informacji o tej firmie jako pracodawcy. Ale oczywiście opinie jej Klientów są tu także istotne. Tu masz do nich kontakt: https://www.trafinoil.cz/kontakty/ Jeśli nie odpowiadają, to można złożyć im osobistą wizytę. Jak myślisz?

kimkolwiek
@pepicki

też korzystam z usług i nie zgadzam sie z toba. Panie z obsługi zawsze oddzwaniają, jeśli akurat nie odbiorą. Poza tym oprócz działu klienta na infolinii jest też kilka innych osob, ktore mogą pomóc i przełączyć polączenie.

sisi

Praca po 12 godzin dziennie. Ręczny załadunek beczek które ważą nawet 70 kg!!!! Na fakturach wpisujesz 50 kg, wiadomo dodatkowy zysk dla firmy.(usunięte przez administratora)Ciągłe zwiększanie norm. Masz urlop to dni wolne odpracujesz po powrocie. W trasie do 30-40 punktów do realizacji. Auta szroty. Niby nowe ale brak czasu na serwis. Bez znaczenia czy jesteś handlowcem czy kierowcą, dźwigasz beczki które strasznie śmierdzą, ciekną i nie są przystosowane do zbierania oleju. Przedstawiciel ma identyczne obowiązki jak kierowca ale dodatkowo musi podpisywać umowy, minimum 3 dziennie. Oczywiście magazyn, dostawy i wysyłka po stronie pracowników. Pełna odpowiedzialność finansowa za towar i gotówkę. Prowizje nie istnieją, po wypracowaniu dostajesz albo nie, loteria. Pozytywne opinie pisane tylko na zlecenie HR przypominają propagandę komunistycznych krajów.(usunięte przez administratora) Jedyna zaleta to wypłaty na czas.

noname

Dobry pracodawca. Polecam.

Master

Dziwne ze od lutego tego roku wpis co parę dni co nie? Widać ze pisze jedna osoba.Prawda jest inna.Pozdrawiam kierownika i biuro.Wystarczy spojrzeć jak wyglądają samochody i pracownicy. Brod i smród.

Kangoo
@Master

Każdy wie jaka to branża. Nie będzie pachniało. To nie tajemnica. Jest OK, nie ma co narzekać. Warunki jasno przedstawione nie ma niespodzianek.

@Master

Byłem, widziałem, potwierdzam ze jest dobrze. Tak jak obiecuja. Młody zespół, fajny szef. Wszystko tak jak powinno być.

P.P.

Zawsze miałem problem z dobrym kierownikiem, ale od czasu kiedy poznałem szefa działu handlowego w tej firmie uwierzyłem w ludzi i sens pracy. Praca jest ciężka ale jest wynagrodzenie atrakcyjne i wypłacane zawsze na czas. Jak ktoś się chce przekonać jak się pracuje to niech przyjedzie do Ustronia i sam się przekona.

Uprzejma
@P.P.

Potwierdzam. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu!

Zostaw merytoryczną opinię o TRAFIN OIL PL sp. z o.o. - Ustroń

• Jak się pracuje w TRAFIN OIL PL sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TRAFIN OIL PL sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRAFIN OIL PL sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TRAFIN OIL PL sp. z o.o.