Opinie o TRAFIN OIL PL sp. z o.o. w Ustroń

Transport olejów roślinnych do hoteli ,restauracji oraz innych obiektów gastronomicznych a także odbiór zużytego oleju z tych obiektów.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRAFIN OIL PL sp. z o.o. w Ustroń

Kierowca

Pozytywni młodzi ambitni ludzie. No i kierownik pierwsza klasa!

Chętny

Dostałem się na rekrutację. Chociaż nie wybrali mnie, to było profesjonalnie. Chciałbym tam pracować, bo słyszałem dobre opinie.

x
@Chętny

Mi się udało, przeszłam rekrutację, zadzwonili i pracuję od jakiegoś czasu. Fajny młody zespół, kierownik konkretny i bardzo przyjazny pracownikom. Jestem zadowolona.

Kierowca
@x

Ja tez czekam na telefon. Przyszedłem z ciekawości. Dostałem info o rekrutacji z polecenia i zasłyszanych opinii. Pani zrobiła bardzo dobre wrażenie, wydaje mi się ze to praca do mnie. Chcialbym spróbować.

Pracuję i jestem zadowolony. Praca na takich warunkach jak ustaliliśmy, wypłata pasuje. Weekendy wolne. Polecam.

Znajomy firmy

Jestem byłym pracownikiem firmy, było różnie, praca trudna, ale na zarząd i kierownika złego słowa nie powiem!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie TRAFIN OIL PL sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pracownik Montażu
HR SIGMA Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C / C+E
Eurovia Polska S.A.
logo firmy Tajemniczy klient (zdalna)
QualitySite

Też polecam firmę. Praca na dobrych warunkach, trzeba robić jak wszędzie, ale warto. Wypłata OK, ostatnio nawet przychodzi przed czasem.

Cwaniaczek

Janek

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko kierowcy. Dostałem konkretne informacje na temat pracy. Oferta mi się podoba. Jak zadzwonią, że mam pracę to podpiszę umowę.

Robin

Jestem pracownikiem firmy Trafin Oil od kilku lat i nie chciałbym zmieniać tego pracodawcy na innego. Najważniejszą motywacją do pracy jest zgrany zespół ludzi, z którym pracuje. Ludzie są zaangażowani w swoją pracę i każdy wie za co jest odpowiedzialny. W firmie powstają wciąż nowe stanowiska pracy. Widzę jak ta organizacja się rozwija. Wynagrodzenie jest dobre i wypłata jest zawsze w tym samym terminie. Firma nie jest duża i dlatego każdy z pracowników może wyrazić opinie i przedstawić kreatywne pomysły, które są brane pod uwagę. Rekomenduje pracę w tej firmie ponieważ daje możliwości rozwoju i przynosi satysfakcję z wykonywanej codziennej pracy.

Ryszard

Czy nie macie wrazenia ze ta firma to cos kreci?Jak to mozliwe ze proponuja mi taka pensje i jeszcze skupuja stary olej za cene praktycznie nowego w hurcie?Ktos cos?mam przylre doswiadczenia z rekupoilem wiec pytam pracownikow czy warto?

Trafin Oil PL Sp. z o.o.
@Ryszard

Nasza Firma traktuje każdego klienta indywidualnie i dokłada wszelkich starań, aby dostosować się do potrzeb nawet najbardziej wymagających kontrahentów. Prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta, gdzie chętnie odpowiemy na Pana pytania. Równocześnie informujemy, że wszyscy zaangażowani w swoje obowiązki pracownicy są doceniani i otrzymują adekwatne wynagrodzenie za wykonaną pracę. - Zarząd Firmy Trafin Oil PL Sp. z o.o.

Handlowiec

Pracuję na stanowisku Przedstawiciela i dla mnie praca i pieniądze jak najbardziej ok. Negatywne opinie piszą chyba ludzie którzy nie radzą sobie na tym stanowisku.

@Handlowiec

;) pozdrowienia ,wszyscy wiedzą jak jest

On

Firma w porządku. Wszystkie ustalone wcześniej warunki są dotrzymane.

Kuku

Dan...tak jak piszesz.Najgorsze w tej pracy własnie dźwiganie ale nie tylko.Najgorszy jest ten wzrok ludzi jak z beczka jedziesz.Czuje się jak śmieć wtedy. Z reszta tak Nas ludzie traktują.Wiecznie uświniony z oleju. Duzo dźwigania,duzo jazdy,duzo papierów,duzo przepracowanych godzin i najgorzej jest w lato.Skwar z nieba i smród na samochodzie.Wole inna prace za godne pieniądze bez dźwigania i użerania się z klientami.Nie polecam tej pracy. Zwłaszcza jak ma się rodzinę.

Kolega
@Kuku

Mi od dzwigania kregoslup wysiadl.Nigdy wiecej.

Ikarus.
@Kuku

Jak się wstydzisz pracy i nie potrafisz sobie poradzić to ciężko Ci będzie w każdej innej!

dejv

Pracowałem kiedyś w tej firmie i bardzo dziwią mnie te niepochlebne opinie. Do dziś utrzymuje relacje z osobami w firmie i mało kto narzeka. Gdyby nie problemy prywatne na pewno nadal sam bym tam pracował.

Pracujący

Jestem kierowcą w firmie Trafin Oil od jakiegoś czasu. Prawdą jest że trzeba się narobić i dźwigać, ale moim zdaniem płaca jest adekwatna do wykonywanej pracy. Zwłaszcza że pracujemy tylko od poniedziałku do piątku. Dla mnie to ważne bo mam rodzinę z którą mogę spędzić cały weekend. Poza tym warunki pracy są przedstawiane podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Odbywają się też dni próbne i każdy sam może zdecydować czy chce wykonywać taką pracę. Kierownik jest spoko gościem z którym można normalnie porozmawiać i zawsze idzie na rękę pracownikowi.

Dan

Dałem sobie spokój.Pisz,dzwigaj (czy to zgodne z bhp?)Za te smieszne pieniadze?Niech sobie szukaja naiwniakow.W uberze popijajac kawke tyle wyciagne.

Były Pracownik

Nie polecam!! Przedstawicel handlowy poza sprzedażą ma jeszcze być dostawcą bo kierowcy się nie wyrabiają i osobą która ogarnia wszystkie zamówienia, trasy i całą stronę firmy. (usunięte przez administratora) Płacą e miarę przyzwoicie bo 3500 netto.(usunięte przez administratora)Brakuje im kierowców przez co klienci się niecierpliwia i rozwiązują umowy. Nie szanują w ogóle pracy przedstawiciela, który musi się natrudzic żeby zdobyć i klient. Praca 8-18 czasami dłużej. Milion telefonów dziennie. Nie można się skupić na pracy tylko trzeba ogarniać to czego Panie pracujące w siedzibie ogarnąć nie potrafią. Można by dużo o nich pisać ale sami zdecydujecie.

ZODIAK

nie polecam firmy

Magdalena

Co możecie powiedzieć na temat Trafin Oil Pl? Jak wam się pracuje w tym miejscu? Co możecie powiedzieć na temat wynagrodzenia i dodatkowych benefitów? Czy firma organizuje szkolenia oraz integracje? Dajcie znać, czy to godny polecenia pracodawca!

@Magdalena

Pracodawca ok. Często są organizowane szkolenia by podnieść kwalifikacje zawodowe pracowników. Wypłata zawsze na czas. Premia praktycznie co msc jeżeli się wykazujesz.

Urszula.
@Anonim

Co za bajki.

Magdalena

@Anonim, możesz jeszcze powiedzieć, jak wygląda kwestia benefitów pozapłacowych? Czy zatrudnione osoby mają dostęp do prywatnej opieki medycznej? Jak przedstawia się atmosfera między pracownikami? Wszystkie informacje mogą przydać się potencjalnym kandydatom.

Mieszkaniec ul Mariackiej Kato

Chciałem napisać ze Wasz kierowca już drugi raz zalał ulice (deptak) w Katowicach na ul. Mariackiej 6-10. Jeśli sytuacja jeszcze raz się powtórzy będę zmuszony wezwać odpowiednie służby mundurowe.Ulica jest po remoncie a plamy które zostają nie są do usunięcia.Kapie mu z auta i gdzie nie stanie tam dodatkowo zostawia plamy po tym oleju który zabiera. Proszę o interwencje i wyczyszczenie tego syfu który tam został. Inaczej zgłoszę do Urzędu Miasta Wasza firmę o zniszczenie mienia publicznego.Kierowca również powinien mieć trochę kultury i posprzątać bałagan jaki zostawiacie po sobie.Pozdrawiam i czekam na efekty z Waszej strony.

Zostaw merytoryczną opinię o TRAFIN OIL PL sp. z o.o. - Ustroń

• Jak się pracuje w TRAFIN OIL PL sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TRAFIN OIL PL sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRAFIN OIL PL sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TRAFIN OIL PL sp. z o.o.