Opinie o TRAFIN OIL PL sp. z o.o. w Ustroń

Transport olejów roślinnych do hoteli ,restauracji oraz innych obiektów gastronomicznych a także odbiór zużytego oleju z tych obiektów.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRAFIN OIL PL sp. z o.o. w Ustroń

olejarz

Chciałem iść do nich jako handlowiec, ale gdzieś czytałem, że zlikwidowali cały dział handlowy, to prawda?

...

Tak..... 10.2023 zwolnili wszystkich handlowców.... Nie polecam

Bebe

Witam. Może ktoś powiedzieć jak wygląda praca kierowcy w Trafinoil??

@Bebe

Witam serdecznie, Dziękuję za zainteresowanie. Już pokrótce przedstawiam jak wygląda rola kierowcy w naszej firmie. Przede wszystkim poszukujemy osób do współpracy w ramach umowy B2B. Transporty kierowcy realizują zazwyczaj od poniedziałku do piątku. Rzadko zdarza się, że konieczny jest wyjazd w sobotę, na ogół związane to jest ze świętem, wypadającym w tygodniu. Kierowca, z którym nawiązujemy współpracę, realizuje trasy wyłącznie w obrębie konkretnej lokalizacji - województwa i nie ma wyjazdów zagranicznych. Dzień kierowcy skupia się na odwiedzaniu lokali gastronomicznych, gdzie odbiera beczkę ze zużytym olejem, wstawia czystą beczkę i często sprzedaje świeży olej lub frytury. Pracą kierowcy jest również dbanie o magazyn i powierzone mienie oraz uczestniczenie w zatowarowaniach. W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu pod numerem telefonu 785 578 594 lub mailowo na adres: praca@trafinoil.pl

olejarz

Kornelia
@olejarz

A gdzie takie informacje można wyczytać? Czy podasz mi przy tym jakieś szczegóły? Teraz na stronie faktycznie widnieje tylko oferta dla kierowcy, ciekawi mnie czemu dział handlu miałby pójść w odstawkę? Był słabszy obrót? I czy wiadomo mimo wszystko ile wcześniej taki handlowiec mógł zarobić?

Były Pracownik
@Kornelia

Tak, byłem jednym z Handlowców, zwolnili cały zespół. Wszystko zaczęło się walić zaraz po odejściu kierownika handlowców. Firmy nie polecam ;)

Były handlowiec Nowy wpis
@Kornelia

Tak z końcem października cały dział handlowy został zwolniony, cięcia szukanie kasy oszczędności

... Nowy wpis

Tak..... 10.2023 zwolnili wszystkich handlowców.... Nie polecam

Monika Nowy wpis

Dzień dobry, kojarzę że kiedyś były tu otwarte rekrutacje na stanowisko specjalisty ds. marketingu i komunikacji. Praca była na pełen etat, i chyba zarobki w okolicy 5k. Chce zmienić firmę i uderzyć tutaj do działu marketingu, ale na stronie jest informacja o braku wolnych etatów. Są jakieś perspektywy na ponowne przyjęcia, czy raczej patrząc na to co się stało z działem handlowym nie mam na co liczyć?

... Nowy wpis
@Monika

Tam co chwilę zwolnienia także nie liczyłabym na nic

Były Pracownik

Pracowałem w Firmie niecały rok, pełno perspektyw i obietnic, pieniądze były super przynajmniej dla mnie, ale problem zaczął się gdy kierownik się zwolnił. Zaczęli wybierać sobie za które odbyte spotkania będą płacić i np z 400 spotkań zapłacą za 80... trochę żart. I w tym wypadku pensja zmalała o 35%, Handlowiec w tej firmie nie posiadał podstawy, a spotkania były jedynym pewnym dochodem. Płacone za umowy podpisane, a nie ukrywajmy rynek nie jest studnią bez dna. Zakończenie współpracy też nie zostało rozliczone tak jak powinno, ale tak bywa w firmach które szukają ucięcia kosztów. Podsumowując: Działu handlowego BRAK Dyspozytorki mają nawiązywać UMOWY TELEFONICZNIE! Kierowca ma robić za handlowca i sprzedawcę. Wielkie obiecanki skończyły telefonem do Handlowców o LIKWIDACJI całego działu/

Dagmara

Zgadzam się z pozytywnymi wypowiedziami na temat przebiegu rekruracji i rozmowy rekrutacyjnej na I etapie. Jest miła i komfortowa atmosfera a rekrutujący rzetelnie i konkretnie przedstawiają warunki pracy, obowiązki i wymagania. Dzięki temu Firma staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Ja niestety nie przeszłam do drugiego etapu ale i tak z przyjemnością wzięłabym udział w kolejnej rekrutacji, żeby móc jeszcze lepiej przedstawić swoją kandydaturę i pracować w Firmie Trafin Oil.

Agatka
@Dagmara

Hmm, a orientujesz się, na czym miał polegać drugi etap? Dostałaś jakiś feedback od firmy ze wskazówkami, co poszło nie tak, że jednak ci podziękowali?:) Takie informacje zwrotne w sumie są ważne, ciekawi mnie jak to u nich jest. Pewnie dowiedziałaś się czegoś więcej na temat warunków i firmie z rozmowy, aniżeli z samego ogłoszenia. Zdradzisz coś?:D Byłabym mega wdzięczna!

@Agatka
@Agatka

Przepraszam, że dopiero teraz... drugi etap to sprawdzenie kandydata w praktycznym działaniu. Szczegółów nie znam ale wywnioskowałam, że zostały by przydzielone praktyczne i umysłowe zadania do rozwiązania... Czemu nie przeszłam do kolejnego etapu? Tego do końca nie wiem, w odpowiedzi dostałam trochę przewrotną informację, że wypadłam bardzo dobrze ale jednak wybrali innego kandydata. Jednak przy następnym naborze będą o mnie pamiętać. Niestety... ja nie zapomnialam i sama wysyłałam kolejne zgłoszenia. Jednak Firma nie była juz zainteresowana moją kandydaturą. Pani i wszystkim przyszłym kandydatom życzę powodzenia, warto próbować!

Ayo
@@Agatka

Faktycznie feedback niewiele mówiący. Szkoda ze się nie przypomniałaś przy następnej aplikacji bo może coś by to pomogło. Od rozmowy długo czekałaś na odpowiedź w sprawie przyjęcia czy sprawnie to poszło i szybko informują?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie TRAFIN OIL PL sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pracownik Montażu
HR SIGMA Sp. z o.o.
logo firmy Sprzedawca - Kasjer
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
logo firmy Kelner w hotelu Ustroń
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

Czytam na ich stronie, że kierowcy nawiązują współpracę na podstawie działalności. Jednak ciekawe czy istnieje inna ścieżka w ogóle? Są otwarci też na początek na zlecenie albo UoP na okres próby? Czy w ogóle to nie wchodzi w grę? Stawki są porównywalne do tych, którą znalazłbym u konkurencji?

Aktualność
Ognisko integracyjne w Trafin Oil PL!
Dobrą okazją do rozmów i wspólnej atrakcji są wyjścia integracyjne. Tak, jak w zeszłym roku, postawiliśmy na spotkanie przy ognisku. Taki czas daje możliwość poruszenia tematów biznesowych dot. podsumowań oraz planów na najbliższą przyszłość, ale też umożliwia spędzenie czasu ze swoimi współpracownikami na gruncie niezawodowym.

Bebe

Witam. Może ktoś powiedzieć jak wygląda praca kierowcy w Trafinoil??

@Bebe

Chcesz aplikować na to ogłoszenie które wrzucili do sieci na kierowce dostawcę? Z tego co pisali to raz w tygodniu jeździ się do Czech. Tylko trzeba mieć własną działalność co niekoniecznie mi pasuje. Ty będziesz wysyłał CV?

karol

Nie trzeba jeździć do Czech, ale transporty są z Czech. Chyba źle zrozumiałeś. Jest to praca tylko na terenie Polski :)

@karol

A czy kierowcy codziennie na noc wracają do domu czy trasy są kilkudniowe? Jak można dogadać się co do wolnych weekendów?

Paulina

Dzień dobry. Czy w najbliższych miesiącach będzie jakaś rekrutacja na stanowisko biurowe w Ustroniu? :)

@Paulina

Dzień dobry, Dziękuję za zapytanie. Na dzień dzisiejszy, nie planujemy nowej rekrutacji na stanowiska biurowa, jednakże zachęcam do do śledzenia naszej zakładki "Kariera", gdzie publikowane są zawsze informacje o aktualnych wakatach. Link do strony: https://trafinoil.pl/kariera/ Pozdrawiam!

@Paulina

Dzień dobry, Dziękuję za zapytanie. Na dzień dzisiejszy, nie planujemy nowej rekrutacji na stanowiska biurowa, jednakże zachęcam do śledzenia naszej zakładki "Kariera", gdzie publikowane są zawsze informacje o aktualnych wakatach. Link do strony: https://trafinoil.pl/kariera/

Paulina

Dzień dobry. Czy w najbliższym czasie będzie jakaś rekrutacja na stanowisko biurowe w Ustroniu? :)

Aktualność
W taki smaczny sposób świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Frytek w Trafin Oil PL :)

BETTY

Chciałbym podzielić się moją pozytywną opinią na temat procesów rekrutacyjnych w firmie Trafin Oil. Miałam okazję wziąć udział w procesie rekrutacyjnym na stanowisko dyspozytora i muszę przyznać, że byłam bardzo zadowolona z przebiegu całego procesu. Już na etapie rozmowy kwalifikacyjnej zauważyłam, że Trafin Oil to firma, która bardzo dba o swoich pracowników i stawia na ich rozwój zawodowy. W trakcie rozmowy poznałem wiele szczegółów na temat pracy na tym stanowisku oraz dalszych perspektyw kariery w firmie. Dodatkowo, w procesie rekrutacji uczestniczyło kilka osób z zespołu, co pozwoliło mi poznać różne perspektywy na temat pracy i wymagań na tym stanowisku. Wszyscy byli bardzo profesjonalni i uprzejmi, co sprawiło, że czułem się komfortowo i zrelaksowany w trakcie całego procesu. Jednym z ważniejszych elementów procesu rekrutacji w Trafin Oil było również zapewnienie mi szybkiego i dokładnego feedbacku po każdym etapie procesu rekrutacyjnego.Rekruterka była bardzo komunikatywna i chętnie odpowiadała na wszystkie moje pytania. Ostatecznie, pozytywnie zakończyłam proces rekrutacyjny i mam pracę w Trafin Oil. Mogę z całą pewnością powiedzieć, że firma ta to doskonałe miejsce do pracy, ze świetną atmosferą i możliwościami rozwoju zawodowego.

Sylwia
@BETTY

To ile miałaś etapów u nich? Powiesz jak długo trwała jedna rozmowa oraz ile czasu trwał cały proces rekrutacyjny? No i takie pytanko już poza rekrutacją :P Czy jest tam porządny onboarding wprowadzający pracownika w firmę? :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna do TRAFIN OIL PL sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Trafin Oil PL

Jest to zależne od tego, na jakie stanowisko rekrutujemy. W przypadku pracowników biurowych - spotkania odbywają się w siedzibie firmy. Natomiast, gdy rekrutujemy pracowników/współpracowników na inne regiony Polski, wtedy najczęściej realizujemy rekrutacje w trybie online, natomiast nie wykluczamy również spotkań z kandydatami w regionie, na który poszukujemy.

Aktualność
Jak rekrutujemy w Trafin Oil PL?

BOGUS

CAŁY CZAS FIRMA TRAFIN SZUKA PRACOWNIKA NA POZNAŃ . OGŁOSZENIA SĄ ODŚWIERZANE NA OLX PRACA CO KILKA DNI . SPEŁNIAM WSZYSTKIE WYMOGI Z OGŁOSZENIA ,ALE NIKT Z FIRMY SIĘ NIE ODEZWAŁ . WIELKI MINUS ZA BRAK TELEFONU KONTAKTOWEGO PRZY OGŁOSZENIU .

@BOGUS

Dziękujemy za informację. Proces rekrutacyjny jest w toku. Aktualnie odbywają się na bieżąco rozmowy z wybranymi kandydatami od których otrzymaliśmy aplikacje.

@Pracodawca

ROZUMIEM ,ŻE REKRUTACJA W PAŃSTWA FIRMIE ZAWSZE TRWA OKOŁO DWÓCH MIESIĘCY ALBO I DŁUŻEJ. PONIEWAŻ NADAL BRAK KONTAKTU Z PAŃSTWA STRONY SAM REZYGNUJĘ Z MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY. BRAK TELEFONU DO OSOBY REKRUTUJĄCEJ , O KTÓRYM JUŻ PISAŁEM TO NIESTETY BRAK PROFESJONALIZMU. COFAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH. DECYZJA OSTATECZNA.

@Pracodawca

ROZUMIEM ,ŻE REKRUTACJA W PAŃSTWA FIRMIE TRWA OKOŁO DWÓCH MIESIĘCY ALBO I DŁUŻEJ. PONIEWAŻ NADAL BRAK KONTAKTU Z PAŃSTWA STRONY SAM REZYGNUJĘ ZE WSPÓŁPRACY. BRAK TELEFONU DO OSOBY REKRUTUJĄCEJ , O KTÓRYM PISAŁEM WCZEŚNIEJ TO BRAK PROFESJONALIZMU COFAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH. DECYZJA OSTATECZNA.

@Pracodawca

ROZUMIEM , ŻE REKRUTACJA W PAŃSTWA FIRMIE TRWA OKOŁO DWÓCH MIESIĘCY ALBO I DŁUŻEJ. PONIEWAŻ NADAL BRAK KONTAKTU Z PAŃSTWA STRONY SAM REZYGNUJĘ Z MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY. BRAK TELEFONU DO OSOBY REKRUTUJĄCEJ , O KTÓRYM PISAŁEM WCZEŚNIEJ TO BRAK PROFESJONALIZMU. COFAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH. DECYZJA OSTATECZNA.

Dorota

U ciebie też już dwa miesiące od rozmowy jest? Możesz napisać na które stanowisko aplikowałeś? Dużo czasu minęło od wysłania dokumentów do rozmowy?

Witamy Informujemy, że na Poznań nie szukamy kandydatów od miesiąca lipca 2022 roku. Nie mniej zainteresowane osoby chęcią współpracy zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami w zakładce Kariera na stronie Trafin Oil oraz do kontaktu, który również w zakładce się znajduje.

Jaka atmosfera jest między działami w TRAFIN OIL PL sp. z o.o.?

K...

Wchodząc do biur jesteś odbierany jak swój a napotykani ludzie są życzliwi i pomocni. Atmosfera fajna jest.

Hanna
@K...

no to raczej dobrze, że się ludzie dogadują. A wdrożenie osoby nowej jak aktualnie wygląda? Ile czasu zajmuje?

Czy nowo zatrudnione osoby w TRAFIN OIL PL sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak, zgodnie z KP i KC, każda osoba podejmująca współpracę z Spółką, otrzymuje w pierwszy dzień pracy umowę.

Renata
@Pracodawca

I na jakiś okres czasu dostaje się tę umowę o pracę ?

@Renata

Umowa podpisywana jest standardowo próbny, czas określony na rok lub dwa i czas nieokreślony ...

Ewelina
@pracownik

Próbny to 3 miesiące czy inaczej?

@

Tak, okres próbny to 3 miesiące na umowę o prace

Ewelina
@@

I wszystko zgodnie z umową jest zapewniane? Wynagrodzenie w całości, urlopy itp?

@Ewelina

Wynagrodzenie wypłacane jest zgodnie z umową o prace a urlopy udzielane zgodnie z zasadami KP

Brak słów
@Ewelina

Przestań kobieto sama pisać i robić dobre opinie firmie . Przecież widać , że pisze jedna osoba po wypowiedziach . Żałosne

Hanna
@Brak słów

Dobra opinia według Ciebie to fakt, że ktoś stosuje się do umowy? to nie powinna być norma? Ty pracując tutaj masz jakieś sceptyczne podejście, że tak reagujesz? Można spytać czemu?

Olej to

Praca w biurze od 8-16 i wolne weekendy- to było by na tyle z plusów a jeżeli chodzi o benefit to kawa, herbata, cytryna i woda. Minusy (biorąc pod uwagę, że firma przeistacza się w typowe korpo)- brak Multisporta, dodatkowej opieki zdrowotnej, "wczasów pod gruszą", dodatkowej kaski na święta, żadnych paczek etc. Biorąc pod uwagę, że podstawa nie jest szalona, a premia z miesiąca na miesiąc wynosi coraz mniej, bo przecież jak powtarza szefowa "nie robicie wyników to czego oczekujecie"- to właśnie oczekuje się jakichś dodatków, które są już STANDARDEM! Nierówne traktowanie pracowników na tym samym szczeblu, w zależności od tego jak bardzo płyniesz z nurtem szefowej tak się "wyśpisz". Niekompetentne osoby (nie do ruszenia) na stanowiskach kierowniczych, które prezentują mniejsza wiedzę niż ich podwładni. Ostatnio pojawił się nieprzychylny komentarz dotyczący jednej liderki i został usunięty. Błagam- jesteście poważną firmą, więc dajcie też możliwość pracownikom, którzy nie wchodzą z wazeliną a mówią jak jest i z tej złej strony mocy :). Niewypłacanie nadgodzin, chaos, zastraszanie i "mobbing"- doskonale znamy te słowa i niejedna osoba już z tego powodu odeszła lub została wyrzucona, bo Pani kierownik to ekspert w dziedzinie "szukania haków" na pracowników:) Dział HR bardzo stara się zbudować pozytywny wizerunek, przedstawia się firmę jako przyszłościową, z wartościami, ideami. Niestety po bliższym poznaniu czar pryska a nad uchem jedyne co słyszysz to "firma bez Ciebie sobie poradzi", "jak nie Ty to ktoś inny", "nie jesteś niezastąpiony"- cóż, niestety HR nie nadrobi braków kierowniczki, która to uważa za motywację pracowników. Szkoda, szkoda i jeszcze raz szkoda, ale pamiętajcie drodzy czytelnicy, to moja subiektywna opinia- wy możecie mieć zupełnie inne zdanie o tym miejscu i ludziach.

BOGUS

FAKT ŻE NA MAILA Z 22 07 2022 ODPOWIEDZIELIŚCIE PAŃSTWO 01 08 2022 POTWIERDZA TYLKO MOJE POPRZEDNIE SPOSTRZEŻENIE , ŻE W FIRMIE TRAFIN WSZYSTKO TRWA ZA DŁUGO. ADRES MAILOWY PODANY W PAŃTWA ODPOWIEDZI NIE ISTNIEJE. PODEJRZEWAM , ŻE BRAKUJE LITERY R , ALE W ADRESACH MAILOWYCH TRZEBA BYĆ DOKŁADNYM JAK W ZEZNANIACH PODATKOWYCH.

BOGUS

ROZUMIEM , ŻE REKRUTACJA W PAŃSTWA FIRMIE TRWA ZAWSZE OKOŁO DWÓCH MIESIĘCY ALBO DŁUŻEJ. PONIEWAŻ NADAL BRAK KONTAKTU Z PAŃSTWA STRONY , SAM REZYGNUJĘ ZE WSPÓŁPRACY. BRAK NUMERU TELEFONU DO OSOBY REKRUTUJĄCEJ , O KTÓRYM PISAŁEM WCZEŚNIEJ TO BRAK PROFESJONALIZMU. COFAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH. DECYZJA OSTATECZNA.

@BOGUS

Zgodnie z procesem rekrutacyjnym, rekruter kontaktuje się z wytypowanymi kandydatami w drodze selekcji. Prosimy o przesłanie na maila: paca@trafinoil.pl maila informującego o rezygnacji z procesu rekrutacyjnego z możliwością identyfikacji w celu likwidacji Pana aplikacji i przetwarzani danych. Dziękujemy za aplikację życząc powodzenia w poszukiwaniu pracy.

Nowa

Witam . Pracuje w tej firmie od niedawna. Po pierwszym dniu czułam się jakbym tu pracowała lata. Pracownicy bardzo pomocni nawet na chwilę nie czułam się gorsza od nich bo nic nie umiałam. Na każdym kroku czułam wsparcie . Proces rekrutacji odbył się mega profesjonalnie. Praca 8-16 od poniedziałku do piątku. Bardzo polecam pracę w Trafin Oil.

Bogdan
@Nowa

Te godziny są stałe? Czy zdarzają się nadgodziny? Jeśli są nadgodziny, to płacą więcej czy raczej ta sama stawka? No i czy w ogóle można sie nie zgodzić

Zostaw merytoryczną opinię o TRAFIN OIL PL sp. z o.o. - Ustroń

• Jak się pracuje w TRAFIN OIL PL sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TRAFIN OIL PL sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRAFIN OIL PL sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042