Opinie o TRAFIN OIL PL sp. z o.o. w Ustroń

Transport olejów roślinnych do hoteli ,restauracji oraz innych obiektów gastronomicznych a także odbiór zużytego oleju z tych obiektów.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRAFIN OIL PL sp. z o.o. w Ustroń

Nowa

Witam . Pracuje w tej firmie od niedawna. Po pierwszym dniu czułam się jakbym tu pracowała lata. Pracownicy bardzo pomocni nawet na chwilę nie czułam się gorsza od nich bo nic nie umiałam. Na każdym kroku czułam wsparcie . Proces rekrutacji odbył się mega profesjonalnie. Praca 8-16 od poniedziałku do piątku. Bardzo polecam pracę w Trafin Oil.

Bogdan
@Nowa

Te godziny są stałe? Czy zdarzają się nadgodziny? Jeśli są nadgodziny, to płacą więcej czy raczej ta sama stawka? No i czy w ogóle można sie nie zgodzić

Kwas

Nie polecam, pracownicy biurowi oderwani od rzeczywistości, nie można liczyć na żadną pomoc. Praca ciężka fizycznie więc stawka stosunkowo niezła, ale zdrowia nikt nie zwróci. Działalność gospodarcza więc możesz zapomnieć o dniu wolnym chyba , że znajdziesz sobie zastępstwo. W rozumieniu pracodawcy chodzi o to , że jak chcesz urlop ( lub chociaż 1 dzień wolnego ) to weź obcego z ulicy, powierz mu sprzęt firmowy pieniądze i możesz wziąć wolne. Ale odpowiedzialność na tobie. Gdy mowa o współpracy na zasadzie b2b pracodawca uważa , że to współpraca biznesowa , tylko że sam dyktuje warunki bez żadnych negocjacji. W kadrze zarządzającej nastawienie typowo korporacyjne , jeżeli masz problem to znajdz rozwiązanie oni ręce umywają. Nie polecam

@Kwas

Czyli pracuje się tu 7 dni w tygodniu? przecież każdemu jakieś wolne się należy

@Renata

Usługa na rzecz Spółki wykonywana jest wyłącznie w dni robocze od poniedziałku do piątku zgodnie z ustalonymi trasami.

Baygel

Witam chciałbym się dowiedzieć na czym polega stanowisko kierowcy tzn.. Ile km dziennie ile pkt dziennie od której do której godziny jakie auta no i może jaka stawka? Dziękuję za odpowiedź..

Ewelina
@Baygel

A to czekaj co, szukają teraz do roboty, że pytasz?? Pisz jak coś dzięki

@Baygel

Praca kierowcy, przede wszystkim polega na odbiorze beczek z zużytym olejem. Trasy zaplanowane są w sposób optymalny. Czas pracy zależny jest od kilku aspektów w tym od ilości obsługiwanych punktów na trasie w danym dniu, znajomości topografii, zwinności samego kierowcy oraz od natężenia ruchu. Auta dostawcze do 3,5 t.

@Ewelina

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kolejnych pracowników/ współpracowników na różne regiony Polski i stanowiska. W sprawie szczegółów zapraszamy do kontaktu mailowego: praca@trafinoil.pl

@Pracodawca

Czyli nie ma stałych godzin pracy? A wypłata jak wygląda w takim razie? Od kilometra czy jak?

Czy TRAFIN OIL PL sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Trafin Oil bierze pod uwagę możliwość sezonowego zatrudniania studentów ale także daje możliwość pracy stałej.

@Pracodawca

O, a czy idzie na rękę i dałoby się zatrudnić tutaj na stałe przy studiach dziennych ;) ?

Aktualnie poszukujemy do współpracy między innymi studentów na okres od czerwca do września. Zapraszamy do aplikowania

@Renata

Firma jest otwarta na wiele rozwiązań. Kwestia rozmowy i próby dopasowania się do potrzeb obu stron.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie TRAFIN OIL PL sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pracownik Montażu
Ustroń
HR SIGMA Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C / C+E
Ustroń
Eurovia Polska S.A.

Jestem nowym pracownikiem firmy, pierwsze wrażenie nie zawiodło, profesjonalny proces rekrutacyjny jak i wdrożenia. Bardzo miła atmosfera, pomocni współpracownicy, wszystkie narzędzia potrzebne do pracy dostępne od zaraz . Polecam :)

KTO
@Ewa

To prawda - rekrutacja na poziomie. Poinformują o wszystkim o co zapytasz. Otwarci na nietypowe rozwiązania. Widać, że myślą i mają plan na siebie. Mają też niedoskonałości ale kto ich nie ma?

@Ewa

Mam dokładnie taką samą opinię - to rzetelna firma z wartościami.

@Kandydat

Dziękujemy za pozytywną opinie :)

@Ewa

Bardzo dziękujemy za docenienie. Życzymy powodzenia i satysfakcji z pracy w naszej firmie.

Ola
@Ewa

Chce podziękować za możliwość udziału w rekrutacji. Po raz pierwszy mimo stresu czułam, że ktoś mnie na prawdę słucha i jest zainteresowany moją osobą.

@Kandydat

Dziękujemy za Opinie

Yellow

Szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że to miejsce będzie dla mnie ale na tą chwilę mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach. W firmie jest fajna atmosfera, nikt nikomu nie liczy sekund na przerwie, więc można na spokojnie zrobić sobie kawę czy zjeść obiad. Jeśli komuś zależy na rozwoju to jest to idealne miejsce. Dużym plusem są też godziny pracy i wolne weekendy. Polecam każdemu kto szuka stabilnej i rozwojowej pracy z dużą dawką uśmiechu każdego dnia :)

KW

Niestety, całkowity brak profesjonalizmu podczas rekrutacji. Mile rozmowy to nie wszystko. Nie polecam, strata czasu.

Nowiutki

Witam jak długo czeka się na odpowiedź po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie?

@Nowiutki

Na każdej rozmowie kwalifikacyjnej jest indywidualnie ustalany termin odpowiedzi.

zadowolony pracownik

Pracuję w firmie Trafin Oil od niedawna i polecam jeśli ktoś szuka pracy to rekrutują na różne stanowiska, branża jest przyszłościowa i widać to że się szybko rozwija, firma zapewnia solidne przeszkolenie w każdym dziale i w terenie, wymagania są jak w wielu firmach ale jak się uczciwie pracuje to można też dobrze zarobić i można się ze wszystkim dogadać., jak mam z czym kolwiek problem, nawet jak jest już po godzinach pracy zawsze mogę liczyć na przełożonego i innych menadżerów, nawet jak to nie należy do ich obowiązków to nie odsyłają dalej tylko starają się pomoc. W firmie panuje przyjazna atmosfera, co widać już na wstępie. Sama praca jest wymagająca bo to praca z przepracowanym olejem , do tego ciągły kontakt z rożnymi klientami ale jak się to lubi i umie się rozmawiać z każdym to praca jest przyjemna i z uśmiechem wchodzi się na lokal. Polecam.

Pracownik TO

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Zespół Trafin Oil

Fakt
@zadowolony pracownik

Hejka. Pracuje tu już miesiąc a mam wrażenie jak bym przyszła wczoraj. Nigdzie nie byłam tak zaopiekowana jak tutaj. Super sprawa. Każdy ma dla ciebie zaplanowany czas i wdraża w swoje tajniki pracy. Wiesz do kogo z czym się udać. To nie tylko słowa ale fakt. Atmosfera to też nie tylko powtarzane słowa lecz naprawdę wchodzisz i to czujesz. Mimo że pracy każdy ma dużo to z chęcią przychodzisz. Do tego fajną prowadzą akcję z zbieraniem oleju...

@zadowolony pracownik

Zgadzam się - Trafin Oil to świetna firma, która ma pomysł na siebie i wie jak dbać o pracowników oraz motywować ich.

Jakie macie opinie o oddziale w Bydgoszczy?

@Nowy

Świetny zespół :)))))

Maciek
@Nowy

Region się rozwija. Dość spoko to im idzie. Czekam na trasy aby do nich dołaczyć

Jakie godziny pracy obowiązują w TRAFIN OIL PL sp. z o.o.?

Pracownik TO

Dzień dobry, w zależności od stanowiska, ale zazwyczaj od 8:00 do 16:00.

Pracuś

@Pytanie Cześć! w zależności od działu, przewaga pracowników pracujących w godzinach od 08-16

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w TRAFIN OIL PL sp. z o.o.?

TO

Dzień dobry, Umowę na czas określony otrzymuje się po okresie próbnym, na czas nieokreślony po 1-2 latach w firmie.

Pracownik Trafin Oil

Pracuję w firmie stosunkowo niedawno, jednak jestem już po okresie próbnym i jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Faktyczne warunki pracy odpowiadają uzgodnieniom pierwotnym, a atmosfera w firmie jest sympatyczna i zawsze mogę liczyć na wsparcie czy to ze strony kadry menedżerskiej czy współpracowników, co było dla mnie ważne w momencie adaptowania się. Polecam pracę w firmie Trafin Oil, bo jest firmą przyszłościową, w której można się rozwijać, a efekty pracy są doceniane.

Tajniak

Ja szczerze nie polecam firmy, wymagania z kosmosu. Targety zależy jaki rejon, w jednym zrobisz a w innym zapomnij. O dziwo w każdym rejonie takie same targety pomimo ze jeden rejon jest od lat a inny nowy. O czystości magazynów i samochodów lepiej nie wspominać, temat na oddzielny post. „Kierownicy” w biurze oderwani od rzeczywistości. Mało powiedzieć, że kierowniczka handlowców (tych pracujących w terenie) nigdy nie pracowała w terenie :) nie ma bladego pojęcia o tej pracy, ale posiada dobra bajere i umie w wykresy i tabelki. Po mieście poruszała się ale palcem po mapie. Generalnie nie zbierasz swojego portfela klientów, dochód z nich masz tylko przez 3 miesiące później zarabia na nich kierowca No i oczywiście firma a ty co miesiąc masz dostarczać nowych i nowych i nowych klientów wiec jak wiadomo w końcu nie będziesz w stanie realizować wymagań firmy. Generalnie co miesiąc masz presję żeby zdobywać nowe lokale, a wiadomo ze to jest zbiór zamknięty. Zastanówcie się dwa razy zanim podpiszecie z nimi umowę. Generalnie co nie zrobisz to twoja wina, lenistwo albo nie wiadomo co jeszcze ale napewno nie kierownika czy firmy, oni sa bezbłędni. Nie pozdrawiam Trafinu i ostrzegam potencjalnych pracowników.

Jakie są warunki zatrudnienia w TRAFIN OIL PL sp. z o.o.?

ew

Zależy jakie stanowisko i jaka forma zatrudnienia :)

Jadzia

Dzień dobry, pytanie do pracowników biurowych i call center w Trafin Oil- jak się Państwu tam pracuje? Czy rzeczywiście nowy pracownik jest wdrażany do pracy, czy może bardziej "rzucany na głęboką wodę"? Szczególnie interesuje mnie biuro w Ustroniu. Pozdrawiam.

@Jadzia

Dzień dobry, wszyscy nowi pracownicy są wdrażani tak samo, czyli etapowo. Nie jest tak, że nowy pracownik jest rzucany na głęboką wodę. Staramy się dokładnie przedstawić firmę, pracowników i efektywnie przeszkolić danego pracownika w odpowiednim dziale.

mini
@Trafin Oil

Dzień dobry ;) Jaki jest system pracy? Same pozytywne opinie zachęcające do aplikacji. Pozdrawiam

Ewelina
@Jadzia

@Jadzia, jestem ciekawa, czy aplikowałaś i jak dzisiaj oceniasz swoją pracę dla Trafin Oil. Jesteście na pracy zdalnej w domach, czy w biurze?

Jadzia
@Ewelina

Nie aplikowałam, rozważałam tylko aplikację na stanowisko pracownik biurowy/pracownik call Center. Szczerze mówiąc, troszkę mnie przeraziło wśród obowiązków planowanie tras dla kierowców. Nie miałam z tym wcześniej do czynienia, a domyślam się, że takie pośredniczenie między Klientem a kierowcą, kiedy każdy ma swoje widzimisię, to jest bardzo duże wyzwanie. Niemniej jednak pewnie znajdą się osoby, które poczują się dobrze na takim stanowisku.????

Olejarz

Raf Max nabrał sprinterow A jezdzic kto nie ma :)))

eheeh szkoda gadac chłopie
@Olejarz

olejarz czy olewacz przynajmniej nowe i nie trzeba sie prosic o wymianę klocków hehhehe a w trafinie podobno ma kto jezdzić tyle ze nie ma czy heheeh powodzenia chyba to ci wychodzi hejtowaniu bo chyba tylko to ci wychodzi hehehe

znajomy
@eheeh szkoda gadac chłopie

Oj szefie Raf Max - u . Kiedy nauczysz się pisać ? Wasze opinie na naszych stronach nie są mile widziane

Monika M.

Świetna firma, która nie tylko dostarcza wysokiej jakości oleje, ale przede wszystkim dba o środowisko. Biznes warty docenienia!

@Monika M.

Dziękujemy Pani Moniko za pozytywną opinie !

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w TRAFIN OIL PL sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Trafin Oil

Dzień dobry, są 3 etapy: 1) rozmowa telefoniczna, 2) spotkanie rekrutacyjne 3) dzień próbny z kierowcą.

Bogdan

Pracuję w tej firmie ponad 2 lata i naprawdę polecam. Wiadomo na początku było trudno, były spore wymagania, parę rzeczy trzeba było przegryźć i poświecić trochę więcej czasu, żeby się wdrożyć, ale później już było ok. Jak wystąpił jakiś problem to zawsze wszystko udało się rozwiązać z przełożonym. Dobre wynagrodzenie finansowe i zawsze wypłacone na czas !

@Bogdan

Panie (usunięte przez administratora), dziękujemy za pozostawienie opinii. Miło nam czytać takie pochlebne słowa na temat naszej firmy. Pozdrawiamy serdecznie!

Zostaw merytoryczną opinię o TRAFIN OIL PL sp. z o.o. - Ustroń

• Jak się pracuje w TRAFIN OIL PL sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TRAFIN OIL PL sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRAFIN OIL PL sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TRAFIN OIL PL sp. z o.o.