Opinie o Fortuna w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fortuna. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Fortuna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortuna w Tczew

Darek

Bardzo dobry pracodawca, oby było takich firm jak najwięcej, polecam pracę.

Iana
@Darek

no raczej że dobry najlepszy w swojej branży

@Darek

Hejka jak długo już pracujesz w Fortunie?

Iana
@Ola

wydaje mi się że Darek to może byc admin i niekoniecznie Ci odpowie

Cotton
@Iana

może odpowie i się zdziwimy wszyscy :P

@Iana

Tak?? Po czym poznajesz?

@Ola

nie ma podpisu pod nickiem pracownik/były/kandydat a przecież to jest zawsze obowiązkowe do wyboru dla każdego

@..

Ma to sens...

@Ola

chyba że to jakiś super ekstra użytkownik który umie to ominąć, ale nie wiem jak :P

Ola

Jak oceniacie, to bardziej praca na lata czy coś tymczasowego. Szukam stałej pracy, czy są tu osoby z dłuższym stażem?

Holy
@Ola

To zależy też jak podejdziesz do tej pracy i czego od pracy oczekujesz :) może być pracą na lata, a może też być pracą tymczasową

Nabla
@Ola

są osoby z dłuższym stażem, ale dla młodych osób raczej nie jest to praca na całe życie, tylko coś bardziej przejściowego. Ale zależy od konkretnej osoby, co komu odpowiada i czego oczekuje

!
@Nabla

fajnie dla młodych bo można się dogadać z grafikiem i fajne doświadczenie, bo i praca z kasą fiskalną i z klientem

@!

Praca z klientem - super, ale czy praca z kasą fiskalną to takie super fajne i warte specjalnego nadmieniania doświadczenie to nie wiem

!
@:)

no w niektórych ofertach wymagają znajomości obsługi kasy fiskalnej więc jak najbardziej uważam że jest to wartościowe ;)

Majka

Czy długa trwa nauczenie się wszystkiego co potrzebne do pracy?

Ewka

eee tam gadkę z klientem to można mieć we krwi i nie trzeba się tego specjalnie uczyć :D

@Ewka

Chodzi bardziej o wyuczenie się oferty, kasy i tak dalej :)

@Majka

No to zależy od pojętności i pamięci osoby, która się tego uczy

@Ewka

Ale nie jest to jakieś trudne, tak dla osoby, która kapuje co się wokół niej dzieje? :D

@Majka

Eeee coś Ty, łatwe. Raz dwa się nauczysz. Miałaś już do czynienia z kasą fiskalną?

@Ewka

Tak, ale z taką zwykłą, starą, a to chyba takie nowoczesne, bardziej jak komputer?

Frugo
@Majka

Tak, z taką standardową "sklepową" nie ma wiele wspólnego.

Roko
@Frugo

ale działanie nie jest tak skomplikowane jak mogło by się wydawać ;p

@Roko

Nie jest, moim zdaniem nawet bardziej intuicyjna i łatwiejsza do ogarnięcia.

Roko
@Ewka

no dla mnie tak, jeśli ktoś ma obycie komputerowe to bez problemu

Wera

Warunki pracy ok? można przychodzić?

@Wera

Jest spoko. Praca - zależy co kto lubi. Moim zdaniem jest dobrze.

Wera
@Ara

Tzn co masz na myśli co kto lubi? rozwiniesz

@Wera

Chodziło mi o to, że jest to jednak praca z ludźmi i nie każdemu taka odpowiada :)

els
@Wera

plus to dosyć spokojna praca, niektórzy lubią jak się dużo dzieje i jest dynamicznie i w takiej jak tutaj się nudzą.

@els

A no nie zawsze tak jest spokojnie, zależy tak naprawdę jaki dzień bo naprawdę róznie bywa

@els

No ja ogólnie nudzić sie nie nudze, ale rozumiem że to zależy już od osoby i jej oczekiwań

els
@Ara

Ja czasami, ale nie uważam tego, że nic złego

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Fortuna? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Tczew
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Financial Controller
Tczew
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Elektryk
Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice

Jakie są godziny pracy?

Kiwi
@Lusi

Różnie to bywa bo punkty są różnie czynne więc i różne są zmiany, raz dłuższe raz krótsze trochę

@Kiwi

Aa dobra, czyli to nie jest jakoś ujednolicone wg jednego standardu. Oki doki, dzięki

Kiwi
@Lusi

Nie nie, to wszystko zależy od danego punktu :) także na miejscu na rozmowie się dowiesz najpewniej

Guys
@Lusi

Na mapie przy wyszczególnionych punktach są podane godziny otwarcia

@Guys

Wiem, już sobie je obczaiłam :) Dzięki za wskazówkę.

Guys
@Lusi

Luuuzik po to tu jestem czasem żeby wspomóc dobrą radą :D jeśli oczywiście potrafie

Josia

Czy charakter pracy w zwykłym punkcie Fortuny różni się w jakiś sposób od tej w punkcie partnerskim?

@Josia

Praca jako zwykły pracownik raczej się nie różni

Josia
@odp

Oki. W sumie tego się spodziewałam, ale zawsze lepiej dopytać

@Josia

Nie no rozumiem, jeśli ktoś w tym nie siedzi, to różnie moze się wydawać, w końcu brzmi trochę inaczej ;)

Appo

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna do Fortuny?

@Appo

Raczej standardowo, wstępny telefon i potem spotkanie na miejscu

@odp

Spotkanie jest w konkretnym punkcie, siedzibie czy np. organizują gdzieś indziej, w kawiarni, albo coś takiego?

@Appo

Nie nie, w punkcie normalnie tym do którego chcesz się przyjąć

Okej, dziękuję :)

@Appo

wybierasz się ? pojawiły się znowu jakieś oferty? może mnie coś ominęloo

@odp

Będę to ogarniać, na razie tak wstępnie hipotetycznie pytam, ale może znajdzie się coś w mojej okolicy ;)

@Appo

aaa okej to już sobie chyba dopowiedziałam za dużo :D

Danzig

Czy jest umowa o pracę, czy można też zleceniówkę, jeśli ktoś woli?

@Danzig

jeśli Ci zależy na zleceniówce jakoś szczególnie to pewnie jest taka opcja

Danzig

Rozumiem dzięki wielkie

Natka
@odp

jak się jest studentem to się bardziej opłaca zleceniówka no chyba ze studenci nie pracuja raczej

Jan
@Natka

jakby był jakiś zaoczny student i jakoś się dogada z ekipą to czemu nie, też może pracować

Lulek
@Jan

Myślę ze dla studentów to spoko robota tylko właśnie żeby się dograł z zespołem

Uno

nie wiem jak wy ale ja to lubie pracowac w fortunie zawsze cos ciekawego sie dzieje i nie ma dzieki temu takiej nudy. pozdrawiam wszystkich

Iwona

aż mi się skojarzyło z piosenką Niemena, chcąc nie chcąc od razu ją zanuciłam czytając to :p

Kalante
@Iwona

no i dlaczego mój komentarz został usunięty? przecież napisałam tylko że mam tak samo jak autorka, bo również lubię tą pracę za to że nie jest nudna i monotonna...

Kalante
@Iwona

a tak btw to tak właśnie miało się kojarzyć, taki był zamysł hah

rambo

czy punkty maja jednolite godz otwarcia?

@rambo

Nie do końca. W sensie nie ma jednych konkretnych godzin na wszystkie punkty

kcuf
@rambo

ty pytasz o tczew czy ogół? na stronie nie ma podanych godzin żeby sobie sprawdzić?

@kcuf

Hm.. napisał punkty, to ja założyłem że chodzi ogólnie o wszystkie punkty fortuny, chyba że nie było tak

@kcuf

tak pytam o ogół, sprawdzanie każdego punktu z osoba byłoby dosyć ciężkie, więc chciałem zapytać kogoś, kto tu pracuje i może wiedzieć

@rambo

no to już Ci odpowiedziałem, że różnie pracują, wszystko jest na mapkach to tak pobieżnie można sobie zerknąć na to jakbyś miał chwilę czasu

@odp

tak wiem, tłumaczyłem się tylko, nie pytałem ponownie, dzięki za odpowiedź

@rambo

ok, może źle Cię zrozumiałem, ale chciałem żeby wszystko było jasne :D

Pyt

Czy ktoś się ostatnio zatrudniał w Fortunie?

@Pyt

ja idę na rozmowę niedługo, więc zobaczymy, może ja będę jedną z tych osób

Lord 2001
@Misia

Ile czekalas na odp w sprawie pracy

@Misia

idziesz na doradcę klienta rozumiem??

tak tak

@Misia

a masz jakieś doświadczenie w tej kwestii czy to pierwsza taka praca?

@Majka

mam doświadczenie ogólnie w pracy z klientami, ale nie w tej konkretnej branży

@Misia

ale doświadczenie w branży chyba nie jest wymagane, więc spokojnie się wszystkie nauczę ;)

@Misia

no pewnie, jak z klientem umiesz pracować, to najważniejsze :)

@Majka

a tak właśnie myślałam, bardzo Ci dziękuję ;)

@Misia

Jak poszło? Pracujesz już w Fortunie?

@Trek

nie, jeszcze nie przeszłam rekrutacji, ale jestem na dobrej drodze

@Misia

Czyli jeszcze nie byłaś na żadnej rozmowie ani nic? Czy czekasz już na odpowiedź?

@Trek

czekam na odpowiedź :)

@Misia

A w porządku, no może to chwilę potrwać. Życzę powodzenia i mam nadzieję udanego zatrudnienia ;)

Rosa

mam pytanie, bo w ogłoszeniu była zwracana uwaga o umiejetność obsługi kasy, te kasy fiskalne, to takie starsze modele jak w sklepach czasem, czy raczej komputery, albo coś w tym stylu?

@Rosa

E no chyba era starych modelów już minęła, chyba że w jakimś osiedlowym sklepiku :D

Mono
@Ewka

no to samo sobie pomyślałam, u mnie właśnie na osiedlu Pani ma jeszcze taką starą kasę. No ale fortuna to wielka firma i marka i oczywiście, ze ma komputery tak jak zresztą napisała @Lilka ;)

Mono

no to dobrze, że jeszcze to dopisałam, bo by pytanie wgl pozostało bez żadnej odpowiedzi.. ja nie rozumiem co się dzieje z tymi komentarzami

Lilka
@Mono

No jak to co, są usuwane po kolei, bez żadnego konkretnego powodu. Dziwić się, że potem ludzie nie chcą się udzielać, bo albo wątki są poucinane, że nie wiadomo o co chodzi, albo usuwają im odpowiedzi i darują sobie dalsze pisanie.. a szkoda szkoda

@Lilka

Myślę, że nie ma się co tak denerwować, to pewnie tylko chwilowa sytuacja, która minie chociaż też nie wiem dlaczego jest tak a nie inaczej

ania

pozdrawiam pracowników Fortuny

@ania

dzięki pozdrawiam też jeśli jesteś pracownicą ;p skąd taki przypływ emocji? :D

ania
@Milka

byłą pracownicą, wzięło mnie na wspominki

@ania

To ciekawe, że jeszcze wpadają tutaj byli pracownicy :)

@Milka

Wpadają, czasami chcemy się zorientować jak tam sytuacja na froncie, co się pozmieniało, czy po staremu itd.

@Renata

A to już całkowicie zmieniłaś branże?

@Milka

Tak. Zupełnie inny kierunek.

@Renata

A no to może jest to zrozumiałe jakby się dłużej nad tym zastanowić

@Milka

No tak, moim zdaniem praca fajna, ale jak dla mnie nie na całe życie :)

@Renata

Zależy co kto lubi, są tacy co wolą mieć więcej roboty żeby czas szybciej leciał, a są tacy co wolą coś spokojniejszego

@Milka

Tak tak, pewnie, dlatego napisałam, ze dla mnie tak jest :)

Strielka

Przeglądałam oferty i trafiłam na ofertę jako doradca klienta w Krakowie, czyli przyjmują do was normalnie? Kiedy w takim razie ruszjaą punkty?

Vaiana
@Strielka

Mają ruszać od jutra, tj 15.05 także być może zaczną także przyjmować normalnie, aż tak dokladnie nie wiem jak wygląda rekrutacja na poszczególnych punktach

@Strielka

no skoro ogłoszenie było to znaczy, że przyjmują

@Bielka

no a skoro punkty są już otwarte, to i pewnie rekrutacja będzie normalnie przebiegać

otóż to

@Bielka

a wgl ofertę na doradcę na różne lokalizacje mieli cały czas dostępną na stronie, więc może też zbierali sobie cv

@Chris

a no może, mi akurat nie chodziło o stronę

@Bielka

a o co? gdzieś indziej widziałeś oferty??

@Chris

No na pracuj pl jest oferta i dzisiaj nawet zaktualizowana ;)

@Bielka

o, nie wyhaczyłem nawet, thx

@Chris

Czyżbyś się wybierał do pracy do fortuny? :)

@Bielka

być może, kto wie jeszcze nie zdecydowałem

@Chris

to daj znać jakby co jak rozmowa itp :D

@Bielka

w razie czego się odezwę ;)

pyt

czy w punktach fortuny jest się samemu na zmianie, czy bywają też zmiany łączone?

Sernik
@pyt

O właśnie, podpinam sie, chętnie się dowiem

@Sernik

i co, nikt nie wie? bo dla mnie w sumie to też jest ważne, chyba bałabym się calkiem sama zostawać, różni ludzie mogą przychodzić

Zosia
@pyt

Na ogół jest się samemu na zmianie. Czasem ze zmiennikiem. Praca nie należy do bezpiecznych.

@Zosia

o dzięki wielkie za info, zdaje sobie sprawę ze praca nie jest najbezpieczniejsza, dlatego też o to pytałam :(

@Sonia

Przychodzą różni ludzie, to prawda.

Ika
@Sonia

No nie popadajmy w skrajności, to nie jest tak, że idąc do pracy obawiasz się o własne życie...Specyfika jest jaka jest, ale nie przesadzajmy, nikt ci kosy w żebro nie wbije, bo przegrał zakład, czasem ktoś się zezłości, pokrzyczy, ale to chyba w każdych usługach się zdarza?

Ika

No dobra, są, to fakt, równie dobrze może się to zdarzyć np. w kościele czy na zakupach, ale nie popadajmy w paranoje...

@Ika

no staram się nie popadać i myślę, że są jakieś zabezpieczenia i opcje, których można użyc w takich sytuacjach skrajnie niebezpiecznych

@Sonia

Czemu cie to tak interesuje? Jakie zabezpieczenia to, tamto. Chcesz wyciągnąć jakieś informacje? Nastraszyć pracowników? Planujesz coś? Dziwne pytania zadajesz, podejrzane.

Illuminati

Przecież ona o nic nie wypytuje? Przeczytaj to zdanie jeszcze raz ze zrozumieniem, a potem wyciągaj jakieś dziwne wnioski i insynuacje.

Sonia

interesuje mnie, bo po to jest to forum by pytać o różne rzeczy, które są związane z pracą oraz pracodawcą. Jeśli jestem zainteresowana pracą, to chcę wiedzieć też jak to wygląda, chyba to nie jest karalne?

Chuck

strażnik Texasu normalnie

Zosia

Tu nie ma nic podejrzanego. Dziwne to jest że usuwane są niewygodne wpisy. Jak działa w końcu ten govork?

conieco
@Zosia

droga Zosiu, a czytałaś może regulamin? Pracodawca nawet z wykupionym profilem nie ma możliwości kasowania wpisów, po prostu nie ma nawet takiej opcji. Tylko administrator strony może to zrobić, a gdybyś poczytała trochę jak portal działa to wiedziałabyś, że hejt, wulgaryzmy, obrazy, podawanie danych osobowych - to wszystko jest zacznijmy od tego, ze karalne, a po drugie tutaj również niedopuszczalne. Juz nie raz widzialem jak usuwali takie posty, przecież na litość boską nawet kampania była o hejcie i merytorycznym pisaniu.. więc nie rozumiem skąd to zdziwienie

Egzo
@Zosia

Nic w tym dziwnego nie ma.

erni
@Egzo

wejdzie jeden z drugim, myśli ze mu wszystko wolno, a potem zdziwko ;p

tlove
@erni

haha no dokładnie i te żale później że czemu usunęli, a szkoda gadać normalnie

heh
@tlove

to nie gadaj i koniec tematu, niech tu się zacznie rozmowa taka jak trzeba

Mark
@Sonia

Jeszcze się nie przyjełaś,nie wiadomo czy cię przyjmą a pytasz się o zabezpieczenia???co to ciebie obchodzi ,nie jesteś pracownikiem Fortuny.Takim podejściem od (usunięte przez administratora)Maryny zaczynasz pracę????dziwny osobnik z ciebie!!!

pyk
@Mark

daj spokój, a nie komentarz sprzed 3 miesięcy wykopujesz :) znaczy, masz generalnie rację, ale no po co rozkopywać zamknięty temat

Render
@Mark

no się obudził, przecież już jej napisali inni, że nie ma sensu się tym interesować.. eh

aulia

Jestem na stronie fortuny i za (usunięte przez administratora) nie mogę znaleźć zakładki z pracą...widzę tylko te dotyczące zakładów, promocji, strefy typera... Gdzie jest ta "kariera"?

@aulia

jak sobie wpiszesz w przeglądarce "fortuna praca" to Ci wyskoczy od razu przekierowanie na główną stronę fortuny z tą właśnie zakładką, tak będzie najłatwiej ;p

Poike
@aulia

na samym dole strony jest, nie tam gdzie szukasz na górze

@Poike

no w taki sposób też może być, ale po co szukać jak można wpisać ;d

Welonka
@Sonic

Jakby chciała to by znalazła

auia

Znalazłam, dzięki.

@auia

no to gratulacje ;d a szukasz bo aplikujesz czy tak z czystej ciekawości

aulia
@Sonic

Szukam informacji na temat pracy na razie, bo nie wiem czy przyjmują póki co

Mia
@aulia

na razie to wgl nie jest otwarte, ale podobno na dniach mają otwierać, zobaczymy co dalej

Joleen

Na czym najlepiej się skupić przy tworzeniu cv, żeby dostać tu pracę?

@Joleen

jak to na czym się skupić? :D na pisaniu prawdy? :D

Joleen
@Iga

No to na pewno, ale chodzi o to, co jakoś wyszczególnić, na co zwracają uwagę szczególnie

@Joleen

ciężko odpowiedzieć na to pytanie. Nie wiem, może na jakieś doświadczenie w pracy z ludźmi, chęć do takiej pracy? komunikatywność, otwartość itp

Koza
@Joleen

warto się skupić na kompetencjach miękkich, bo w tej pracy akurat wydaje się to być najistotniejsze

@Koza

no to przecież to jest to samo co ja napisałam, tylko nie użyłam fachowej nazwy :P

Iga

spokojnie nie gniewam się, teraz przynajmniej mam pewność iż dobrze mówiłam :D

Krossi

Czy pracownicy mają jakieś uniformy, czy pracują "w cywilu"?

Lion
@Krossi

już chyba było to pytanie, ale nie pamiętam odpowiedzi

Tola
@Lion

chyba były jakieś podkoszulki z logiem

@Tola

Aha, okej, dzięki ;)

Piotrek
@Krossi

tam gdzie ja chodzę do punktów panie w okienku są ubrane po prostu w miare elegancko, jakaś koszula biała czy sweter czarny, bez żadnych koszulek firmowych

@Piotrek

Może nie wszędzie to obowiązuję, albo jak chcą

Krossi

Ja też nie wiem, może to były tylko takie gdybania

Są jakieś konkretne godziny, w których punkty Fortuny są otwarte?

Wojtekk

wydaje mi się, że jak wpiszesz w googla konkretny punkt to Ci sie wyświetlą jego godziny otwarcia, albo można tez na ich stronie poszukac jakis informacji, na pewno cos tam bedzie

tom
@Wojtekk

no dokładnie wszystko jest na googlach

@Wojtekk

Byłem ciekawy, czy są jednolite, czy każdy punkt ma swoje konkretne

Wojtekk

no rozumiem Twoją ciekawość, zatem trzeba poszukać i porównać, bo pewnie nikt tego nie robil ;p

@Wojtekk

Nie no, porównywać nie muszę, raczej chodziło tylko o odpowiedź na zasadzie "Tak/Nie" ;)

Wojtekk

a, no to chyba otrzymałaś swoją odpowiedź ;p

Gdzie znajduje się główny oddział Fortuny?

siedziba jest w Cieszynie

ula
@Eliz

i tam są wszystkie takie stanowiska biurowe? w sensie jakiś marketing itp?

@ula

tak

Agata
@Eliz

Napiszesz jak wygląda praca w głównej siedzibie? Jest możliwość awansu z oddziału do centrali?

Bonnie
@Agata

no w sumie ciekawe jak jest z tym awansem, czy jest wewnętrznie czy rekrutują z zewnątrz na centrale

@Agata

Nie napiszę niestety bo ja tam nie pracuję

Eliz

Tu biurowi chyba dosyć rzadko się wypowiadają, ale kto wie, nuż ktoś da znać

Bonnie
@Eliz

a to ja dopiero co trafiłam na ten profil to nawet nie czytałam szczerze mówiąc wszystkich wpisów i nie wiem kto tu pisze :/

@Bonnie

no w porządku, dlatego napisałam że rzadko się wypowiadają

Zostaw merytoryczną opinię o Fortuna - Tczew

• Jak się pracuje w Fortuna?

Zobacz opinie na temat firmy Fortuna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortuna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 14 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fortuna