Opinie o Fortuna w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fortuna. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Fortuna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortuna w Tczew

Wawa

macie jakiś profil na Warszawę?? bo mam pare pytań o ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. Mediów Społecznościowych, dajcie znać

drobny
@Wawa

chyba nie, przynajmniej ja nie widziałem

drobny
@Wawa

a z ciekawości szukają kogoś z dużym doświadczeniem??

Igo
@Wawa

Zadaj na każdym, może znajdzie się ktoś kto odpowie

Vr
@Wawa

jakie to konkretnie pytania?

Limia
@Vr

No własnie, najlepiej zadać, a nuż ktoś się znajdzie i odpowie

Limia
@Wawa

A aplikowałaś już? Bo jak nie i czekasz na odp, to lepiej to zrobić zanim ci ktoś stanowisko z przed nosa zgarnie

howl
@Limia

no dokładnie, jakieś pytania można przecież zadać na rozmowie, po to ona jest.

czapla
@Wawa

tutaj na pewno nikt nie odpowie, ale internet stoi otworem wiec na pewno sobie juz poradziles

control

Hej, ktoś podzieliłby się opinią jak się pracuje na stanowisku spec. ds. controllingu? Ogłoszenie jest z Wawy, ale nie wiem czy mają jakiś osobny profil do tej lokalizacji, więc napisałam tutaj. Ogólnie to w kwestii doświadczenia wymagane 2 lata to sztywny wymóg?

@control

Pierwsze pytanie, co dokładnie Cię interesuje? Atmosfera, zarobki czy może jeszcze coś innego? Jakie masz ogólnie doświadczenie jako spec. ds. controllingu? Wiesz już w ogóle cokolwiek o firmie?

Lotus
@Monika

Pracujesz na tym stanowisku?

?
@Lotus

trudno wywnioskować po braku podpisu..

@control

Rowniez prosze o odpowiedz jakby ktos wiedzial

macie

skoro macie w ogloszeniu 2 lata, to jaki problem? pewnie tyle ich interesuje po prostu, a poza tym wyslac cv mozesz i sie przekonasz czy straczy tyle ile masz doswiadczenia

parto
@macie

No dokładnie, nie wiem po co rozstrząsać temat, skoro wyraźnie mają napisane, że tyle oczekują.

parto
@macie

Pewnie można spróbować i wysłać, ale jednak na pewno większe szanse będą miały osoby spełniające wszystkie wymagania

@parto

Chciałam się tylko skonsultować z osobami, które mogą mieć jakieś własne doświadczenia w tym temacie i tyle. Nic nie chcę roztrząsać ;)

@parto

Wysłałam już chwilę temu, zobaczymy co z tego wyjdzie.

fax

hej, na jakiej umowie najczęściej pracuje się na stanowisku doradca klienta?

@fax

jest opcja pracy na umowę zlecenie?

@fax

można później przejść na uop? pytam, bo teraz studiuje jeszcze, ale docelowo interesowałaby mnie jednak uop i zastanawia się jak to tu wygląda

Mi dali umowę o pracę

@fax

Szczerze mówiąc nie wiem, mnie interesowała tylko o pracę, więc nie pytałam o tę kwestię

@fax

To chyba najlepiej bezpośrednio z nimi zagadać

goliat
@fax

najczesciej umowa o prace, ale mysle, ze tez do dogadania

Cherry

Najczesciej o prace oczywiscie

Kamil
@Cherry

Najczęściej, tzn.? Dają opcję wyboru czy nie każdemu proponują taką formę umowy? A, czy to jest umowa na czas określony czy nieokreślony?

jarla
@Kamil

nie wiem. ja na rozmowie powiedziałam że w gre wchodzi tylko uop i tak też dostałam. na określony najpierw oczywiście. jak widzę po komentarzach to uop to standard, jak chcesz coś innego to zapytaj.

fox
@Kamil

najpierw określony, a potem dają na nieokreślony jak w większości firm, także na spokojnie

ola

czy w punktach sprzedaży jest jakaś ochrona, w razie jakby przyszedł że tak powiem klient awanturujący się

Kukułka
@ola

Nie ma ochrony, przynajmniej z tego co mi wiadomo

Kukułka
@ola

Jest telefon zawsze i można zadzwonić

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Fortuna? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Tczew
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Financial Controller
Tczew
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Elektryk
Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice
student

jest opcja na elastyczny grafik?

@student

dla studenta pójdą na umowę o prace? czy zlecenie?

rollka
@student

w moim przypadku byla opcja sie dogadac zarowno jesli chodzi o forme umowy ale tez o grafik

rollka
@student

takze ogolnie mysle ze spokojnie

wojo
@rollka

czyli jako dorywcza praca się nada?

kasza
@wojo

myśle że na spokojnie, ale nie wiem czy nie będą woleli kogoś bardziej na stałe ale warto spróbować

Zofia
@kasza

Cześć, to jak na stałe jak piszesz, to jeszcze pytanie mam w sprawie tej umowy. Szansa na umowę o pracę na czas nieokreślony istnieje czy raczej marna jest?

pronto
@Zofia

a czemu by nie?

grażka
@pronto

myśle że jest taka możliwość ale to od stażu pracy zależeć będzie

focus
@grażka

no to wiadomo, wszędzie tak jest

grażka
@focus

gdzie sie rekrutujesz?

Kura
@student

Jest opcja, a co student?

@Kura

no jak po nicku można wywnioskować :) zależałoby mi właśnie, żeby sobie jakoś to tak poukładać sensownie, stąd pytanie o możliwość dogadania się z godzinami

@grażka

ja dopiero po nowym roku będę szukać konkretnej oferty, teraz badam grunt :)

Domka

w Tczewie ejst tylko jeden punkt fortuny?

kusik
@Domka

no chyba tak z tego co widze

@Domka

serio, nawet takich rzeczy nie możecie sobie sami sprawdzić?

@Domka

jak wy się odnajdziecie w życiu z takim podejściem

@lusi

A do pracy tutaj trzeba czegoś więcej? ;p

@Marzena

przyjdź sama i się przekonaj...zobaczymy jak ci pójdzie.

oliina
@Marzena

W jakim sensie czegoś więcej? Więcej niż wyszukanie gdzie jest dany punkt?

oliina
@Marzena

No nie wiem... zastanów się

@oliina

Chciałabym się dowiedzieć od osób doświadczonych jakie tu jest niezbędne minimum umiejętności itp., żeby z powodzeniem móc się zatrudnić?

Burn
@Marzena

A o jakie stanowisko pytasz?

MR.B
@Marzena

najlepiej jakieś doświadczenie w sprzedaży lub kontakt z klientem

wojo
@MR.B

bez doświadczenia też przyjmą czy niebardzo?

roxi
@wojo

jak patrze na oferty to na doradcę klienta w wymaganiach jednak masz, że trzeba mieć doświadczenie

roxi
@wojo

z drugiej strony podobno są jakieś szkolenia wstępne, więc może warto spróbować wysłać cv, może akurat się odezwą

kasza
@roxi

na twoim miejscu bym wysyłała nic cię to nie kosztuje

marcia

jak się w praktyce rozkładają godziny pracy w sklepikach? trzeba dużo przed otwarciem przychodzić albo zostawać długo po zamknięciu?

nicki
@marcia

chodzi o punkty sprzedaży, tak?

@marcia

Wydaje mi się że to raczej od Ciebie zależy przynajmniej tak miałam w poprzedniej pracy ale to był prywatny sklepik nie wiem jak to wygląda tutaj bo też dopiero aplikuje. jak będziesz coś wiedziała to napisz!

sanyyy
@marcia

wg mnie trzymasz się ustalonych godzin, noo chyba, że faktycznie wolisz być troszkę wcześniej czy coś, to już kwestia indywidualna

marcia
@sanyyy

ok, dzięki za odpowiedź

salyy
@marcia

a do którego punktu startowałaś w rekrutacji, bo kurde do mnie nikt nie dzwoni i się boję że mnie odrzucili...

@salyy

A kiedy wysyłałaś aplikację?

MR.B
@marcia

Trzeba przygotowac punkt przed otwarciem glownie, nie jest to dlugo

erica

W jakich godzinach macie największy ruch? Są jakieś takie typowe godziny?

@erica

Nie da się tak określić uniwersalnie

@Leo

Okej, czyli nie ma jakichś zależności w tym temacie

@erica

Może gdyby ktoś wyliczał jakieś statystyki to by doszedł do jakiegoś wniosku, ale naturalnie nikt z nas tego nie robi, bo po co

Mors
@erica

Czasami na google pokazuje staty, kiedy są godziny szczytu, może przy interesującym cię punkcie tak będzie?

@Mors

Nie pomyślałam o tym

@Mors

Może będzie to zawsze jakaś wskazówka

Mors

Zawsze to coś

@Leo

A świadomość kiedy może być więcej a kiedy mniej nie wpłynęłaby pozytywnie na organizację pracy? Nie warto być gotowym na ewentualny tłok? ;)

@Marzena

Ale co ja ci mam z tym zrobić?

@Marzena

Mamy swoje obowiązki, a nie zapisywanie kiedy wchodzi jaka liczba klientów i klepanie tego w jakimś excelu czy inne trelemorele

Chcesz, to licz :)

Ja potrzeby nie mam.

@Marzena

ale jakby miałoby to wpłynąć na organizację pracy?

@Marzena

jak już chwilę robisz na swoim punkcie to mniej więcej wiesz kiedy może być więcej ludzi, a tak czy tak na przyjście klienta musisz być gotowy

goliat
@Meeloop

dokladnie jak powiedzial przedmowca, kazdy punkt ma swoje zycie i roznie to sie rozklada

Kalin

w biurze w Warszawie jak się pracuje? warto obserwować czy się jakieś oferty będą pojawiać?

Kalin
@Kalin

dobra, teraz zauważyłem, że ten profil innego miasta dotyczy, ale może ktoś tutaj wie i odpowie...?

żetę
@Kalin

nie wiem czy akurat ktoś Warszawy będzie się udzielał na profilu z Tczewa.. a czy warto, to musisz sam zadecydować, nikt tego nie może zrobić za ciebie, pozdrawiam

@żetę

Ale zawsze ktoś subiektywne spojrzenie może przedstawić. A tu w Tczewie jak oceniacie i dlaczego?

Renata
@Kalin

tutaj są raczej opinie ludzi pracujących w punktach a nie właśnie jak ty biura, nie wiem czy tym w szczególności powinieneś się sugerować. ja pracuje w punkcie, ale też jestem już kobietą starszą niż młodszą i jak dla mnie praca w porządku bez jakiś ekscytacji w żadnym kierunku. dla młodych i przedsiębiorczych firma wydaje mi się fajna mają dużo różnych oddziałów rozrzuconych po polsce i zagranicą

pieniążek
@Renata

a długo tu już pracujesz?

birmo

witam orientujecie się czy odbywa się jeszcze jakaś rekrutacja, coś nie mogę znaleźć ogłoszeń... ktoś mógł by mi pomóc powiedzieć gdzie znaleźć strone z jakąś aktualną rekrutacją

@birmo

widzę poniżej wpisy z rekrutacja, więc może ktoś tutaj sie orientuje że gdzieś konkretnie jest poszukiwanie?

@birmo

mam doświadczenie duże w handlu a tu w punktach to chyba podobna działeczka więc chciał bym coś stalszego znaleźć

gad
@birmo

jak nie widzisz, to wyślij aplikacje inicjującą może by siadło

Mania
@gad

No ale na punktach zazwyczaj jest określone zapotrzebowanie na ludzi i rzadko kiedy potrzebuje się kogoś dodatkowego, chyba, że na zastępstwo. Nie wyrzucą nikogo, tylko po to, żeby przyjąć kogoś kto złożył taką aplikację

skoczek
@Mania

no racja, ale w sumie jakby kogoś potrzebowali na cito, to CV mogą mieć, tak myślę

Opka

Praca jak praca. Jest znosnie. Ja jestem nauczona pracy z klientem wiec jestem przyzwyczajona do tego, ze raz moze przyjsc ktos usmiechniety i pogada, a czasem ktos cos odburknie. Grunt to robic swoje i nie przejmowac sie tym czy ktos ma dobry czy zly dzien.

@Opka

Ale taka już specyfika pracy w tej branży

@Opka

A w zasadzie w ogóle w usługach jakichkolwiek. Tak samo u bukmachera, jak i w aptece

@Opka

Także jak ktoś lubi kontakt z ludźmi i wie, że to się wiąże z kontaktem z różnym ich przekrojem, to myślę, że warto spróbować

@Opka

no racja w sumie, że wszędzie gdzie jest ten kontakt z klientem to różnie może się trafić

@Opka

więc raczej należy być nastawionym na to, że nie zawsze będzie, że tak powiem lekko i przyjemnie

Bardzo mądre słowa

@mozaika

Praca z klientem nauczyła mnie dużej cierpliwości i takiej odporności

@mozaika

A niektórzy to naprawdę ciężki orzech do zgryzienia, ale ze wszystkim da się radę jak są chęci

prawda, dzięki za odpowiedź

@Opka

ale ogólnie to jaki typ klienta do was przychodzi głównie? bo z mojego doświadczenia to da się wytypować mniej więcej taki ogólny zarys przeciętnego klienta i chciałbym wiedzieć jak to tutaj jest

@azzi

Nie jestem w stanie tak zgeneralizować

Przekrój jest naprawdę spory

@Opka

a czyli tutaj to trochę inaczej jest, że nie da się ustalić tego tak ogólnie?

A gdziekolwiek się da?

@azzi

Wydaje mi się, że gdzie się nie spojrzy, to przekrój klienteli jest bardzo różny, czy to sklep, bukmacher, czy nawet bank

@azzi

Poza tym, czy to ma jakieś znaczenie? Dla każdego usługę wykonuje się tak samo, niezależnie od tego jaki dany klient ma status...przynajmniej tak powinno być moim zdaniem

Arielka

Czy są jakieś oferty pracy teraz? Na stronie ciężko mi coś znaleźć

Lumbago
@Arielka

Są. https:// kariera . efortuna. pl/ Usuń se spacje, bo pewnie link zniknie.

@Lumbago

Już złożyłam cv, ale dzięki za link

Lumbago
@Arielka

A, no to powodzenia w takim razie

oysho
@Arielka

Na jakie stanowiska składałaś cv?

@oysho

A to takie istotne?

@Arielka

Badanie konkurencji? ;p Ogólnie to wiadomo tak na oko ilu kandydatów mogłoby być?

@Marzena

co? jakie badanie konkurencji? w sensie, że tutaj osoby z konkurencji zadają pytania? nie rozumiem

@Marzena

ogólnie to skąd mamy wiedzieć ilu jest kandydatów, takie dane to raczej tylko dział rekrutacji zna...

vip
@Arielka

tak! na pewno są 4 oferty pracy, zależy też na jakie stanowisko chcesz ale np. dostępni są doradcy klienta w Żywcu, Tomaszowie Mazowieckim, Kępnie i Sochaczewie

wiko

jakie pytania zadają na rozmowie? co trzeba wiedzieć?

@wiko

o stanowisko doradcy klienta pytam jakby co

@wiko

U mnie były jakieś podstawowe, o poprzednie doświadczenia itp.

@wiko

Aż tak nie pamietam, ale nie było na niej nic zaskakującego

@valid

a jak nie mam doświadczenia to jak?

@valid

na zasadzie co by było gdyby mogą pytać?

@wiko

no to nie wiem, bo ja doświadczenie mam

@wiko

zobaczysz już na rozmowie, bo ja niestety nie umiem odpowiedzieć

Gelato

Mogą.

Gelato
@wiko

O wszystko mogą. Wszystko zależy od osoby prowadzącej rozmowę, nie ma szablonu.

@Gelato

szablonu to wiem, że nie ma

@Gelato

ale jakiś standard rozmów może czy coś, dlatego czekam, że może ktoś miał podobnie, że bez doświadczenia i podpowie co i jak

@wiko

akurat tutaj jeszcze nie miałam rozmowy, ale jak w poprzedniej pracy w punkcie sprzedaży zatrudniałam się bez doświadczenie, to nie wypytywali mnie za bardzo, tylko tak ogólnie jak sobie wyobrażam siebie tam, a poza tym to oni głównie mówili o tym jak wygląda praca

@wiko

no ale tak jak mówię, jak będzie z tym tutaj to nie wiem, ale podejrzewam, że może być podobnie

@wiko

szczególnie, że jeśli nie zaznaczają, że wymagają doświadczenia, to raczej spodziewają się, że przyjdą na rozmowę osoby które za bardzo nie będą umiały odpowiedzieć na jakieś super skomplikowane pytania. także moim zdaniem nie ma się co bać i raczej nie mają powodu, żeby szczególnie maglować kandydatów, w końcu nie aplikujesz na stanowisko chemika molekularnego czy coś

jola

Na czym ogólnie polega pracy doradcy klienta w punkcie sprzedaży? Trzeba się jakoś bardzo znać na bukmacherstwie czy na początek nie jest jakaś szczególna wiedza potrzebna?

@jola

to znaczy chodzi mi ogólnie o pracę w punkcie sprzedaży, nie wiem jak się nazywa to stanowisko i czy dobrze wyżej napisałam

truki
@jola

no generalnie na tym, co masz wypisane w ofercie pracy, sprzedajesz zakłady, wypłacasz kasę, nie wiem co jeszcze mogę podpowiedzieć na ten temat

@truki

Można coś zepsuć / coś może pójść nie tak?

truki
@Marzena

no to już od ciebie zależy...jak ktoś ma talent do psucia to i najprostszą rzecz może spartaczyć

@truki

a duża jest odpowiedzialność jak się coś zepsuje, nie wiesz? Np. jak coś się źle sprzeda, nie to co klient chciał albo coś to trzeba później zapłacić kare albo coś?

@jola

odpowiedzialność na pewno na tobie jakaś jest, w końcu powinieneś być skupiony na pracy

@jola

ale to wydaje mi się, że jak w każdym miejscu pracy

@azzi

ok, ale raczej tak normalnie?

@jola

normalnie czyli? jak jest nienormalnie?

@azzi

że jest to jakoś ustalone w razie czego i że tak może w granicach rozsądku

@jola

konkretnie to nie wiem, bo sam jestem kandydatem, ale zakładam, że w umowie wszystko będziesz mieć zapisane na ten temat.

bonzo

Dobra firma, stabilna. W porządku do pracownika

@bonzo

coś więcej może powiesz o firmie?

@989

A co więcej? Mi się tu po prostu dobrze pracuje i w sumie tyle. To co najważniejsze mam zapewnione

@989

Uprzedzający pytanie. Najważniejsze, czyli wypłata na czas, stabilność i prywatną opiekę medyczną

@bonzo

i to jest zawsze 'coś więcej', dzięki

bytheway
@bonzo

Wiesz w jakiej firmie ta opieka medyczna?

@bytheway

to przecie ci powiedzą na rozmowie

@Meeloop

Ano pewnie, ale może bada czy wgl jest sens iść jakby coś wstępnie mu już nie pasiło?

@Marzena

nie uwierzę, żeby to zależało od tego, gdzie mają opiekę medyczną

@Meeloop

byłoby to co najmniej dziwne

tukan
@lusi

na tym portalu już nic nie zdziwi człowieka

anaak

Prowadzicie jakiegoś fb, coś takiego? szukam miejsca gdzie można poczytać o aktualnościach z życia firmy

autumn
@anaak

wiem, że mają bloga (zakładka na ich stronie)

anaak
@autumn

Dziękuję, sprawdzę sobie

@autumn

czyli w mediach społecznościowych ich nie ma?

Pure
@monako

Są. Prowadzą insta i yt. I to bardzo systematycznie.

@Pure

o, dzięki wielkie, w sumie tam nie szukałem

Pure
@monako

Warto obczaić, fajne materiałym zwłaszcza na tubie

@Pure

właśnie tak przeglądam i wygląda to ciekawie

@monako

i co? doczytałeś się tego co chciałeś?

mars

Szukają kogoś oprócz doradców?

mars
@mars

Mają oferty aktualne gdzieś oprócz pracuj?

mają.

na stronie FEG znajdziesz

@mars

I tak, są oferty też na inne stanowiska

lomp

Długo tu pracujecie? Opłaca się zostać?

@lomp

Ja jakieś 2 lata i jestem zadowolona, ale to już musisz sam/a ocenić czy to praca dla ciebie w ogóle

A jakie warunki?

@lomp

o jakie pytasz stanowisko? doradca klienta?

@mara

No to by mnie chyba interesowało

chyba?

@mara

Nie mam jeszcze skonkretyzowanej ścieżki

@mara

Ale jak czytam to wydaje mi się, że to może być dla mnie

aa, okej, w ten sposób

@lomp

no to co ci szkodzi spróbować

Krystyna
@Mejsi

A jak w kwesti stawki, przez te 2 lata dostałas jakąś podwyżke od firmy?:)

Tak, dostałam

Plus premie czasem wpadną

@Mejsi

A premie to jakie tu wychodzą? Ucinają czasem?

olena

W ofercie jest, że wszystkiego uczą podczas wstępnych szkoleń, więc chciałam spytać czy długo trwają te szkolenia?

Aż załapiesz ;)

@olena

Nie jakoś długo, to nie są trudne rzeczy, więc raczej powinno pójść dość sprawnie

@lunka

I to wszystko w puncie się odbywa, w którym się będzie?

@olena

No tak, przecież tam będziesz pracować i muszą pokazać co i jak

No to tak jak myślałam

@olena

No to było dość oczywiste jednak

mintri
@lunka

a jakieś są szkolenia dodatkowe w trakcie pracy?

@mintri

Tak, szkolenia produktowe i sprzedażowe

Krystyna
@lunka

A kto sie tym zajmuje?:) Pracownicy, czy jakies kierownik/menager?

@Krystyna

Pewnie są wyznaczone osoby wszędzie takie bardziej doświadczone

Moniq

Kasy fiskalnej w życiu nie obsługiwałam. Czy to może być jakiś problem?

taka podstawa jest wymagana

@Moniq

chociaż to nie wydaje mi się trudne do ogarnięcia

@Moniq

możesz zawsze podejść do punktu, w którym miałabyś pracować i podpytać, może akurat

@Moniq

Ja też nie obsługiwałam. Niby w wymaganiach coś tam było, ale nie stanowiło to przeszkody

@Moniq

Zwłaszcza, że to nie jest taka kasa, jak to dawniej bywały, teraz to bardziej obsługę komputera przypomina. Proste jak budowa cepa, ogarniesz i tak ci wszystko pokażą na początku, a kasa fiskalna kasie nie równa, więc nawet jakbyś miała doświadczenie na innej, to nie znaczy od razu, że będziesz umiała obsługiwać tę, więc luz

@tiara

Okej, to mam nadzieję że tak właśnie będzie

@kopi

Dzięki wam za wszystkie podpowiedzi

Nie ma sprawy, powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Fortuna - Tczew

• Jak się pracuje w Fortuna?

Zobacz opinie na temat firmy Fortuna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortuna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 14 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fortuna