Opinie o Fortuna w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fortuna. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Fortuna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortuna w Tczew

zonia

Jak się wam pracuje jako doradca klienta? Jest to stresowa praca? Albo jakaś trudna jeśli chodzi o kontakt z klientem

@zonia

Mi pracuje się w porządku. Zdarzają się stresowe sytuacje, nie będę zmyślać. Jeżeli masz obycie i potrafisz rozmawiac z ludźmi, to nie powinna być dla ciebie trudna, ale to indywidualna sprawa

@Petri

Jasne, w sumie wszędzie się zdarzają między ludźmi spięcia. Byle nie było to za często i mogę pracować.

@zonia

Na pewno też zależy na kogo trafisz, na jaki punkt. Może być takich sytuacji więcej lub mniej

@zonia

Plus ja akurat mówię o kontakcie z klientami, jak chodzi o spięcia międzypracownicze, to nie miałem takich sytuacji

@Petri

Mi też chodziło o klientów. Koledzy w pracy też są ważni ale z twojego doświadczenia w tym temacie raczej nie wiele wyciągnę, każdy jest inny i przez to zespół tak naprawdę też. Przynajmniej tak mi się wydaję. Dziękuję

@zonia

No tak, to też prawda. Nie da się wyciągnąć jakiejś uniwersalnej prawdy ogólnie

mobik

Cześć, mam takie może nietypowe pytanko. Skoro w ofercie wymagają, aby osoba miała nienaganną opinie i była niekarana to powieniem sobie załatwić jakiś papierek o niekaralności?

Fielda
@mobik

Nie pamiętam, żeby wymagali takiego ode mnie na rozmowie szczerze mówiąc...ale może zmienili standardy prowadzenia rozmów, czy coś

mobik
@Fielda

Hm... okej. To najwyżej jak się odezwą to zapytam. Dzięki

Julia
@mobik

Bardzo dziwny wymóg, powiem szczerze :D A na jakie stanowisko to była oferta?

torreto
@Julia

Dziwny? Takie rzeczy normalnie zdarzają się w firmach

Leon

Czy jest tu może ktoś kto współpracuje agencyjnie z Fortuną?

@Leon

Chciałbym wiedzieć jak to wygląda od tej strony współpracownika

R.
@Leon

Chodzi ci o otworzenie punktu, czy pracę jako doradca? Tak trochę nie jasno napisałeś moim zdaniem...

@R.

O otwarcie punktu. Albo też widziałem, że można przejąć punkt takie wyposażony już

Kamaka
@Leon

Jak dla mnie najlepiej jakbyś się skontaktował z kimś kto się zajmuje tymi rzeczami w firmie. Na pewno pomoże bardziej, zależy pewnie jakie masz możliwości.

sówka
@Leon

Wiesz co, obawiam się, że tutaj na goworku ciężko będzie o nawiązanie kontaktu z jakimś agentem...

sówka
@Leon

Jednak tutaj głównie pracownicy punktów się wypowiadają, tak wynika z moich obserwacji

@Kamaka

Skontaktuje się, chciałem tylko najpierw wybadać mniej więcej, jak to wychodzi w praktyce.

@sówka

Rozumiem. Dzięki wam mimo wszystko za odzew.

studencik

Czy uważacie, że mogłaby być to taka wakacyjna praca dla studenta? Bo to jednak tylko 3 miesiące i nw czy podpisują tak umowy?

Zosia

bo nie

takei
@studencik

Raczej nie, celują bardziej w pracowników na dłużej

@takei

Dzięki wielkie, nie będę rozczarowany jak coś. Chyba, że można potem przejść na jakąś 1/4 etatu?

takei
@studencik

Takie rzeczy to najlepiej konsultować już na rozmowie chyba. Zależy też pewnie od zapotrzebowania i tak dalej.

Prac
@takei

Raczej ale to sprawa bardziej do osoby która cie będzie przyjmować na dany punkt, jakie ona ma na to spojrzenie. najlepiej moim zdaniem zapytać jeszcze jak zadzwonią najlepiej. Powiedz jaka sytuacja i będziesz miał jasność

@studencik

Wydaje mi się, że szanse na to, że szukają kogoś na taką formę pracy są dość małe, obawiam się

@studencik

Nie spotkałem jeszcze osoby, która pracowałaby na 1/4, a pracuję w dużym mieście i kojarzę pracowników na wielu punktach

Ale wyrocznią nie jestem ;) Zawsze warto zapytać

@Shane

Tak się luźno zastanawiam tylko. Zdaję sobie sprawę, że to różnie bywa

@Shane

A jest szansa, żeby tam gdzieś zadzwonić i zapytać? Jaki dział?

@studencik

To musisz uderzać na konkretny punkt, żaden dział ci tego nie załatwi

@studencik

Bo jednak są też punkty ajenckie, a oni mogą mieć jeszcze inne zasady zatrudniania do siebie, więc nie umiem określić

@Shane

okej, to pewnie podpytam w okolicznych punktach

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Fortuna? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Tczew
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Financial Controller
Tczew
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Boomstick

Jaki najdłuższy czas pracy w firmie?

Kiddo
@Boomstick

Nie rozumiem pytania za bardzo, o co konkretnie chodzi??

Leton
@Boomstick

Chodzi o to jaki jest rekord czasu przepracowanego w fortunie przez jedną osobę, czy jak?

taaak
@Leton

Hah jakie pytanie patrząc ile jest punktów... ja mam parę miesięcy i póki co się nie wybieram nigdzie ale raczej to nie rekord

Leton
@taaak

W sensie ja o to nie pytam, mnie też zdziwiło pytanie i dopytuję o co właściwie w nim chodzi

Len

Czy wymagane jest kilkuletnie doświadczenie z obsług klienta? Mam trochę ponad pół roku i zastanawiam się czy wystarczy.

@Len

ale gdzie ma być niby wymagane?

@Len

na doradcę klienta to raczej nie jest ci aż tyle potrzebne o ile w ogóle jest konieczne

@Len

wszystko to kwestia dobrego szkolenia i pojętnego ucznia i spokojnie można się wszystkiego nauczyć

nn
@Oma

i tak póki nie spróbuje to się nie dowie nie? nie ma co sie na razie rozwodzić nad pojętnością wg mnie

@nn

no ale pyta, to odpowiadam, gdzie tu rozwodzenie się?

dżasta
@Len

Ja na doradce klienta czytałam ofertę i nie widziałam żeby było potrzebne doświadczenie, także pół roku to tylko lepiej dla ciebie mi się wydaje.

@Oma

Tak, o doradcę mi chodziło, sorka za brak doprecyzowania

@dżasta

Dzięki, jakoś to przeoczyłem. Też składasz tu cv?

dżasta
@Len

Inaczej pewnie bym tu nie siedziała. Narazie póki co czekam.

@dżasta

Jasne, byłam ciekawa czy już składałaś i czy się odzywali, bo do mnie jeszcze nie

DżejKej

Jak już tu jestem to powiem, że miałem w życiu sporo prac przerobionych no i ta jest całkiem ok, zależy od dnia no i ludzi zapewne ale można się dogadać jak się chce moim zdaniem. Ogólnie leci.

@DżejKej

jesteś doradcą klienta w punkcie fortuny?

DżejKej
@Hemp

Tak, dokładnie

@Hemp

zatrudniasz się również albo masz w planach?

no myślę o tym

@Oma

ale zobaczymy co z tego wyjdzie, póki co robie wstępne rozeznanie

nn

a po co ci to wiedzieć?

@nn

Z ciekawości, a co. Skoro odpowiedział to mu nie przeszkadzało, jakby nie odpowiedział to jego prawo, więc nie rozumiem pytania z twojej strony

Karmelek

Jak to się stało że trafiliście tutaj do firmy?

Gam

no normalnie, przez ogłoszenie

Gam
@Karmelek

a to są jeszcze inne niesamowite sposoby??

Lucek
@Gam

Mnie na przykład kolega wciągnął do roboty i tak już zostałem. Nie wiem czy to niesamowity sposób.

??
@Karmelek

po co komu odpowiedź na takie pytanie? jeden zatrudnil sie tak a drugi tak, no i co to wnosi na forum?

@??

Nie ma podobno (usunięte przez administratora) pytań, akurat np. można się dowiedzieć czy są jakieś inne możliwości dostania się niż tylko przez stronę. nie widzę tutaj jakiegoś problemu specjalnie.

@??

Chciałem poczytać o waszych historiach i doświadczeniach w tej kwestii, ot tak z ciekawości. Każdy wpis musi być turbo merytoryczny? Nie można sobie po prostu porozmawiać jak człowiek z człowiekiem? W końcu technicznie jesteśmy znajomymi w firmy, nawet jeśli się nei znamy osobiście.

lia
@Karmelek

najwięcej ludzi pewnie łapie z internetu oferty bo tak najszybciej. także jakichś porywających historii bym się nie spodziewała tak szczerze.

@lia

Nie zależało mi na porywających historiach. No ale nieważne już. Dzięki za rozmowę tak czy siak ;)

qwe
@??

a co według ciebie powinno na forum wnosić każde zdanie? dziwne podejście. forum to forum jest dla ludzi tworzone przez ludzi. każdy pisze co uważa

??
@qwe

dlatego napisałem co uważam. pozdro.

Prometheus

Przymierzałem się do tej firmy jakiś czas. Poczytałem sobie komentarze, kilka artykułów jest w sieci. Polecam poczytać

Podrzucisz jakieś linki?

@fire

Nie wiem czy tutaj się da ale to wystarczy pare chwil żeby znaleźć, nie są jakoś zakopane.

@Prometheus

To muszę mieć słabe umiejętności, bo nie mogę wyszukać nic konkretnego

@fire

a co konkretnego chcesz wiedzieć?

Happi
@Prometheus

Ja bym chciał wiedzieć jak ta praca tak na codzień wygląda. Czy jest ciężka.

@Happi

wystarczy podejść do punktu fortuny i zobaczysz jak to na codzień wygląda

Happi
@odp

No i co, dadzą mi sobie postać w kącie i poobserwować "dzień z życia obsługi fortuny"?

@Happi

kto ci każe stać w kącie, wystarczy przyjść na chwilę zobaczyć i się zorientować. normalna praca

Tina
@odp

albo być po prostu klientem i skorzystać z usług fortuny i wtedy widać co robią i jak, zawsze można coś zagadac

Mata
@Tina

Nie wiem kto tak robi ale okej... Praca nie jest ciężka moim zdaniem. Załapiesz szybko, nie wiem czy jest potrzeba jakiegoś większego poszukiwania.

Tina
@Mata

też nie wiem kto tak robi i czy ktoś robi, ale czy to sprawia że nie można byc tym pierwszym jeśli przyniesie efekt?

Mata
@Tina

Tak tak ... trzeba spróbować wszystkich dróg do celu itp... Już nie będę się tutaj kłócił ale mam nieco inne spojrzenie po prostu...

Gigi

Są teraz jakieś przyjęcia w Tczewie? Nie wiem czy dobrze słyszałam

Gigi
@Gigi

Jakby mi ktoś jeszcze na szybko powiedział jaka umowa to byłoby świetnie

@Gigi

na FEGu nie ma, więc chyba nie.

O pracę

@Banan

da się na zlecenie?

@?

Może i się da, zapytaj. ja nie wiem.

Kamil
@?

A czemu chcesz zlecenie, a nie o pracę? Przecież na UoP masz urlop i lepszą kasę na pewno? Chociaż nie wiem jak jest tutaj i czy nie płacą minimalnej.

@Kamil

ja jeszcze się uczę to mi lepiej wychodzi zlecenie. stąd pytanie.

kks
@?

w sumie racja fajne uczniowskie czasy to były jak lepsza kasa. ale jednak pewna umowa to pewna umowa

@Banan

Co to FEG?

Fortuna Entertainment Group o ile dobrze kojarzę

to jest jakby całość

hm
@?

a co wchodzi w skład tego oprócz punktów fortuny?

Rebellion

Stabilna praca, nie trzeba siedzieć po godzinach, a towarzystwo w pracy też jest wporządku. Warunki są naprawdę ok.

Luana
@Rebellion

A praca w weekendy jest w każdy weekend, czy jakoś jest to ustalone tak, że np. co drugi albo co trzeci weekend w miesiącu?

Lucek
@Luana

My np. się wymieniamy, grafik raczej jest sprawiedliwie rozpisywany, każdy chce sobie do rodziny czasami pojechać przecież.

Wisolsk
@Luana

jak pracujesz normalnie w tygodniu to nie możesz być w każdy weekend w pracy, nie spotkalem sie z czymś takim szczerze mówiąc

uzi
@Luana

Zależy w dużej mierze od zapotrzebowania na konkretnym punkcie. W każdym może to wyglądać nieco inaczej.

Nala
@uzi

Ja na pewno bym się nie zgodziła, żeby robić non stop bez wolnego. Zwłaszcza w weekend gdzie większość rodziny ma wolne i tylko wtedy można się spotkać. Jeśli byłaby taka sytuacja w przyszłości sytuacja to adieu, trzeba też mieć przecież jakieś życie prywatne czy coś.

Lenna
@Nala

ok ty byś nie robiła, kilka osob pewnie też a ktoś by robil i będzie mu z tym dobrze, decyzje każdy ma prawo chyba sam podjąć

Nala
@Lenna

Nie wiem po co to czepianie się słówek. Mam prawo się wypowiedzieć i nie ma gadania. Po za tym trzeba się szanować.

Peter

Praca mi odpowiada, atmosfera i warunki też, a jak jest coś na rzeczy zawsze można się dogadać. Ja sie nie spotkałem z żadnymi dziwnymi akcjami i nie słyszałem za bardzo o innych, więc ze swojej strony polecam.

Tor
@Peter

A jaka umowa?

Peter
@Tor

Umowa o prace, nie żadne śmieciówki, więc o to martwić się nie trzeba.

Gren
@Peter

a gdyby komuś jednak pasowała zleceniówka? jest możliwość czy tylko o prace?

Gacha
@Gren

Szczerze Ci powiem, że nie mam pojęcia, u mnie nie ma takich osób. Rozumiem że pewnie jeszcze się uczysz nie? Ja bym zrobiła na twoim miejscu tak, że jak się do Ciebie odezwą to zapytałabym od razu o to. Chyba trudniej się dogadać w drugą stronę, żeby ze zlecenia dali umowę o pracę. Ale ja nie mam takiej wiedzy, żeby Ci powiedzieć na pewno że jest to możliwe.

Gren
@Gacha

nie to nie kwestia nauki akurat, bardziej mi zlecenie pasuje dobra i tak dzięki bede sie dowiadywał jakoś inaczej

Odd Duck

Nie jest źle. A wręcz powiedziałbym, że jest dobrze. Najlepsza firma, w której dotychczas pracowałem.

Hej, mam takie pytanie. Czy jest tu osoba która mogłaby mi coś powiedzieć o rekrutacji? Ile trwa, jaki klimat, czy zadają jakieś podchwytliwe pytania? Mam niewielkie doświadczenia jeśli chodzi o taką pracę i chciałabym się jakoś przygotować, no nie wiem, może będziecie mieli jakieś rady czy coś.

Per

Nie wiem czy stanowisko też ma znaczenie, ale mogę ci powiedzieć jak było u mnie a startowałem na doradcę klienta. Po takiej ich wstępnej selekcji była rozmowa z Regionalnym, a potem już info zwrotne. Ja tak mialem jak się zatrudniałem już dłuższy czas temu.

@Per

Jasne rozumiem, a atmosfera ogólnie ok? Niektórzy lubią stwarzać takie napięcie na rozmowie, żeby zobaczyć jak kandydat reaguje w tego typu sytuacjach.

Wiolonczelista

to ciekawe w sumie, jeszcze się z czymś takim nie spotkałem ale zasadniczo ma to trochę sensu... jak się przyjmowałem do Fortuny to nie odczułem, żeby ktoś cisnął w taką stronę, aczkolwiek zapytali się mnie jak reaguję w sytuacjach stresowych i miałem podać jedną sytuację z poprzedniej pracy, w której musiałem sobie poradzić z trudnym klientem.

@Wiolonczelista

Dobry trop, takie pytanie rzeczywiście może być takim być albo nie być. Przypomnę sobie co nie co i mam nadzieję, że dam radę. Dzięki

Bam Bam

Przepis na sukces w tej firmie jest jeden - rób swoje i nie patrz na innych, a wtedy osiągniesz to co chcesz

Sędzia

Jakbym się nie musiał przenosić do innego miasta, to kurcze zostałbym dłużej. Warunki bardzo dobre oferowali wtedy kiedy pracowałem. Zdarzało się zostać po godzinach, ale rzadko. Kierownictwo miałem bardzo spoko, do człowieka nastawieni i sami ludzie w grupie też. Było do kogo gębę otworzyć od czasu do czasu. Ogólnie na plus wszystko.

Kor
@Sędzia

Długi miałeś staż?

Tomm
@Sędzia

Fortuna jest w różnych miastach, może po prostu zmień punkt docelowy? ;)

Tomm
@Tomm

Chyba, że próbowałeś, ale mieli komplet...o tym nie pomyślałem

Myśliciel
@Tomm

może mimo wszystko nie po drodze

Dzionek
@Tomm

ja też raz miałem taką sytuację i jeszcze tak nagle niespodziewanie mi wyszła ta przeprowadzka, ale właśnie nie było problemu, żeby sie przenieść do tego punktu bliżej mnie, więc w firmie dalej pozostaję

Sweet Lover

Plusik dla pracodawcy za spoko warunki

@Sweet Lover

spoko, czyli jakie? mógłbyś napisac cos więcej?

@Lirok

Lubie kontakt z klientami, mam stabilną pracę więc tu na plus bo to różnie teraz bywa. Co jeszcze... w sumie też ludzie są fajni i można się rozwijać, ja nie miałam żadnego doświadczenia i wszystkiego mnie nauczyli

@Sweet Lover

ok super, a szkolenia są takie konkretne czy tylko powierzchowne pokazanie pierwszego dnia pracy i potem trzeba załapywać samemu?

@Lirok

W tej pracy ciągle się czegoś uczysz tak naprawdę bo każdy klient jest inny. Ale dla mnie to akurat fajnie bo jest to wyzwanie, cały czas się coś dzieje i nie jest nudno.

@Sweet Lover

mam nadzieje, że klientela znośna a nie jakaś z zadartym nosem

@Lirok

Jak dla mnie nawet bardzo znośna, chociaż czasem...nie no, jest serio w porządku.

Snake Eyes

Mam nadzieję że będę miał jeszcze szanse na pracę w szeregach firmy więc czekam i sprawdzam ogłoszenia.

Kora
@Snake Eyes

Lubisz pracę z klientem? Specyficzne zajęcie ale dla mnie jest ciekawe.

Bekk
@Kora

w sumie jakby nie patrzeć większość prac polega na pracy z klientami i da sie przez to dobrze poznać ludzi, na pewno ciekawe

Jem Zupe

Można tutaj liczyć na wzajemny szacunek zarówno wśród pracowników jak i na linii pracodawca-pracownik.

Hot Chocolate

widocznie wiekszosc z was wie jak wyglada rynek,ze nikt nikomu nie da od razu 3000 tys, na umowie, wiadomo ze trzeba na to troche zapracować, poza tym jak widac narzekaja ci co nic nie robia

Kol
@Hot Chocolate

przecież w większości prac tak jest, że dopiero po pewnym czasie jak pracownik sie wykaże dostaje podwyżkę, a nie ta wszystko na start

a daj spokój
@Hot Chocolate

no dokładnie, nie dogodzisz. Ja tam przyjmując się byłam świadoma tego że muszą mnie wielu rzeczy nauczyć. Po czasie jest lepiej, praca jest stabilna także mogę na spokojnie sobie układać swoje plany.

Zostaw merytoryczną opinię o Fortuna - Tczew

• Jak się pracuje w Fortuna?

Zobacz opinie na temat firmy Fortuna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortuna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 14 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fortuna