Opinie o Fortuna w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fortuna. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Fortuna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortuna w Tczew

Złośnica

Hej szukają kogoś do was? Nie ważne na jakie stanowisko, jestem specjalista w wielu dziedzinach ;)

Safe
@Złośnica

Specjalistą w wielu dziedzinach? Co za zaszczyt gościć ciebie tutaj ;)

Mouse

Warto zaglądać na oficjalne strony, aby być na bieżąco. Ja mam jednak pytanie na które odpowiedzi na oficjalnej stronie nie znalazłem. Czy mógłby ktoś napisać mi, czy firma ta przyjmuje do pracy osoby bez doświadczenia zawodowego?

Thanksgiving

Jedno dobre słowo ode mnie dla kandydatów - polecam, plus dwa dodatkowe - się zapoznać

Usi
@Thanksgiving

Po co tak kombinować, od razu mogłeś napisać, że 3

Usi
@Thanksgiving

Ale ja też ;)

Sweet Love

podobno fajna i uczciwa firma która dobrze traktuje pracowników.

Oggy
@Sweet Love

No jest uczciwie.

egg

Ile osób jeszcze napisze to samo?

egg

Myślę, ż eto kogo miało dotrzeć, to dotarło

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Fortuna? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Tczew
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Financial Controller
Tczew
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Elektryk
Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice
Sweetie

Przełożeni to profesjonalni ludzie z którymi zawsze bez problemu można wszystko załatwić.

Lamus

Czy są firmy idealne? nie ma. czy są firmy w których dobrze się pracuje i robi swoje? jak najbardziej. ta jest tego przykładem

Robol

mówią o was w okolicy, że ponoć spoko warunki

heh
@Robol

to podejrzewam że prawdę mówią ;)

Ikkos
@Robol

prawda szybko sie rozchodzi, potwierdzam

grrrrraa

jak obstawiac?

woodkid
@grrrrraa

Poczytaj na stronie, albo udaj się do punktu i poproś obsługę o pomoc, bez przesady, żebyśmy ci musieli wszystko krok po kroczku tutaj tłumaczyć

Trooper

Praca dla ludzi, którzy chcą się dynamicznie rozwijać i poszerzać swoje doświadczenie. Wymagająca i angażująca, ale przy tym bardzo dobrze płatna. Atmosfera wewnątrz firmy jest w porządku, a sprzeczki i problemy zdarzają się wszędzie. Polecam przede wszystkim osobom ambitnym i nastawionym na sukces.

I jakie dają umowy?

@ronja

Jest szansa na umowe o prace?

@ronja

oczywiście że jest szansa.. a jaka ma być o dzieło?

@ronja

są normalne umowy o prace dla pracowników i nie ma problemu by je dostać

nika
@ronja

Nie tyle szansa, co to tutaj standard

@nika

Dzięki za wszystkie odp, sprawa jest jasna;

gg
@Bonnie

a wiadomo to? różne są firmy i rózne typy umowy.

@gg

no dobra, może i tak, ale tu jest normalnie i nie ma się co rozwodzić

przeszłam niedawno od konkurencji. w sumie wszystko podobnie, ale atmosfera jakaś lepsza, punk bardziej nowoczesny. jestem zadowolona ze zmiany.

@Monika

to chyba nawet jestem w stanie się domyślić o jakiej konkurencji mowa bo sama w niej też kiedyś pracowałam ale tylko chwilę

@Monika

taka zmiana to był dobry wybór. i dla mnie i dla ciebie. pozdrawiam

@Monika

chodziło oczywiście o punkt* a nie ten gatunek muzyczny ;)

@Bona

po czym wnioskujesz, że ta sama? fakt rynek nie jest jakiś szeroki, ale nie wiadomo czy mówimy o tej samej :)

@Monika

nawet nie zauważyłam tej literówki tak szczerze mówiąc

@Monika

po czym wnioskuje? po prostu się domyślam, może się mylę, nie wiem, nie będę tu przytaczać innych firm bo tak nie ładnie

@Monika

Też pracowałam w jednej z konkurencji, która już nie ma punktów naziemnych i o ile było mi smutno, że zamykają punkty, to teraz cieszę się, że przeszłam do fortuny

Warunki serio spoko

@Monika

A charakter pracy pozostał ten sam :)

@zeezee

Właśnie słyszałam, że sporo osób przeszło potem do was i są zadowoleni

ronja

Pracujecie też w niedzielę?

nati

Można pracować na część etatu?

kygo
@nati

z tego co mi wiadomo to raczej można

@nati

To na pewno zależy od punktu

@nati

Na pewno nie wszędzie jest zapotrzebowanie na takich pracowników, to już trzeba się w punkcie orientować

@Ora

okej czyli rozumiem że to wszystko kwestia ewentualnego dogadania się na miejscu

@nati

Tak, ale z reguły pracuje się na cały normalnie

@Ora

ok, rozumiem

@nati

A ile godzin dziennie się pracuje?

@nati

Od otwarcia do zamknięcia?

Churros

Dużo jest takiej roboty "pomiędzy" w sensie w czasie kiedy nie ma Klientów?

Churros
@Churros

Czy wtedy masz po prostu chwilę żeby sobie usiąść, odetchnąć, napić kawy?

irda
@Churros

Raczej nie, wiadomo jakieś porządkowe prace itd.

irda
@Churros

Są takie chwile, kiedy możesz sobie usiąśc na spokojnie

Manna

W trakcie obsługi klienta trzeba stać czy można siedzieć?

@Manna

Jak obługujesz klienta to stoisz oczywiście. Tego kultura wymaga.

@x

No oczywiście, znam zasady kultury itd ale zastanawiam się czy to jest koniecznie wymagane

@x

A co w sytuacji gdy np trzeba zrobić coś na komputerze?

Ale co to zmienia?

@Manna

Przecież chyba umiesz się schylić

@Manna

No nikt cię nie kontroluje, ani nie masz sensorów ruchu, czy coś, więc finalnie zależy od ciebie, jak chcesz być burakiem, to siedź, ja zawsze wstaję.

@x

No już dobra dobra, po prostu pytam

Elaela
@x

no bez przesady z tym burakiem.. ja na dłuższą robotę przy kompie też sobie siadam

Elaela
@x

każdy robi tak jak uważa za stosowne wobec klienta :) tak to pozostawmy

gfky

W Tczewie jest tylko jeden punkt Fortuny?

ben
@gfky

wychodzi na to że chyba tak ale ręki uciąć nie daje

@ben

Okej, w sumie nie ma to aż takiego znaczenia. Będę tam się wybierac podrzucić cefałkę, to zapytam na miejscu

ben
@gfky

a jest ogłoszenie o pracę czy idziesz tak po prostu

@ben

Idę tak po prostu bo mieszkam w okolicy. Nie szukałem ofert

@gfky

jak nie masz preszera na prace to jasne możesz spróbować ale jak masz jeden punt na miato to raczej trzeba miec w tylu glowy ze nei przyjmują hurtowo

@lilo

Domyślam sie, ale lepiej coś zrobić i mieć efekt niż nie robić nic

@gfky

no to przecież możesz ja ci nie bronie niczego. zrobisz jak tam chcesz

@lilo

Byłem. wzięli normalnie cv bez problemu

@gfky

no i spoko powodzenia czy cos

Dorka

Jak wygląda kwestia atmosfery w firmie?

@Dorka

Każdy punkt ma tam jakąś swoją wyrobioną atmosferę

@Dorka

Na moim jest bardzo sympatycznie i mówię to z ręką na sercu całkowicie, dziewczyny są fajne, zgrane, pomocne ;)

nie da się uśrednić

@Dorka

to wszytsko zależy od konkretnych osób

@Dorka

no i od twojego podejścia oczywiście :)

@pikaczu

No to dlatego ja też pisałam o konkretnie swoich dziewczynach i swoim miejscu pracy

@pikaczu

Nie mniej jednak pracę w tym miejscu i tak polecam

@Elka

Wyrobioną to nie, to wszystko zależy od ludzi

@Elka

Przyjdzie ktoś nowy i może się kompletnie zmienić, na plus lub na minus

Mamba

Czy pracując początkowo na punkcie fortuny jest szansa np przejść za jakiś czas do centrali?

@Mamba

Raczej to tak nie działa...W sensie nie ma jako takiej ścieżki awansu. Ale, myślę, że gdy popracujesz trochę w punkcie, a później zaaplikujesz do Centrali (jeśli będą wakaty) to mogą przychylnym okiem spojrzeć na doświadczenie w tej samej sieci. Natomiast to też zależy od tego, czy będziesz spełniała resztę wymagań, samo doświadczenie z Fortuny nie daje Ci automatycznie przepustki, jeśli znajdzie się ktoś z zewnątrz spełniający wszystkie warunki, podczas, gdy Twoim jedynym będzie doświadczenie w Fortunie, to obawiam się, że to osoba numer 1 będzie miała większe szanse. Więc być może by się udało, ale proponuję się nie nastawiać zbytnio.

@Marakuja

No właśnie o to mi chodziło, czy to jakaś ścieżka konkretna czy jednak to całkowicie osobne twory i osobno człowiek się zgłasza. Bo mogło tak być że ktoś ma większe fory jak już pracuje dla fortuny

@Marakuja

Dobrze w takim razie że się o to dopytałam i poznałam szczegóły jak to mniej więcej wygląda

No osobne, osobne ;)

@Mamba

Ale myślę, że warto podjąć rękawicę i spróbować. Powodzenia w każdym razie

Margo
@Marakuja

A są w ogóle przyjęcia do centrali??

@Margo

Masz na myśli teraz czy ogólnie?

Margo
@Marakuja

Najchętniej to teraz a jak nie to ogólnie kiedy były?

@Margo

Nikt tego nie zapisuje, ciężko powiedzieć

@Margo

Od dawna już nie kojarzę

Kolo

Powinniście bardziej promować kanał na yt, dopiero dziś na niego wpadłem, a serio spoko filmy wrzucacie. Chociaż patrząc po wyświetleniach to widownia wcale nie taka mała. Spoko, że nie skupiacie się tylko na basicowych socialach, tylko robicie coś wiecej, bo chyba jesteście jedynym bukmacherem, który prowadzi regularnie jutuby?

Alka
@Kolo

o proszę to tego nie wiedziałam że mają swojego yt , chyba słaby research zrobiłam w takim razie

Kolo
@Alka

Polecam, jeżeli w ogóle interesuje cię ten temat.

Alka
@Kolo

w zasadzie to pewnie, fajnie zobaczysz coś nowego, zapoznam się chętnie z tym co tam mają

Mamba

Pytam na razie tylko czysto hipotetycznie

Tiko
@Mamba

A o co właściwie pytasz? Bo chyba ucięło pierwszą część pytania?

@Tiko

Nic nie ucięło, już uzyskałam odpowiedzi poniżej

Tiko
@Mamba

A faktycznie, nie zauważyłam, sorki :)

@Tiko

Po prostu dodałam to później jako osobne zdanie i tak teraz samodzielnie faktycznie dziwnie wygląda

Zostaw merytoryczną opinię o Fortuna - Tczew

• Jak się pracuje w Fortuna?

Zobacz opinie na temat firmy Fortuna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortuna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 14 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fortuna