Opinie o Fitness Authority® Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fitness Authority® Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fitness Authority® Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fitness Authority® Sp. z o.o. w Gdańsk

kandydat

na podstawie opini zrezygnowałem z uczestnictwa w rozmowie kwalifikacyjnej, jednak nawet jeśli rozmowa wypadłaby ok bałbym się porzucić prace i zaryzykować zatrudnieniem w tej firmie na rozmowe z dyrektorem zaprosiła mnie sekretarka i z doświadczenia wiem ze praca w firmie w której hr nie istnieją nie wróży nic dobrego

Uwazac

Przed czym ostrzeganie? Na co i na kogo musi uważać nowa osoba, kandydatka? Wg was warto przenieść się z Poznania? Jakie zarobki brutto są oferowane?

never
@Uwazac

nigdy bym się nie przenosił z poznania, dla tej firmy :)

X
@Uwazac

Nie polecam przenosić się dla tej firmy. Za duże ryzyko. Mimo wszystko wydaje mi się, że w Poznaniu są większe możliwości.

Oczywiste
@X

Oczywiste że w Poznaniu są możliwości. Są także we Wrocławiu I Gdynia też mocno przyciąga płacąc rak by ściągnąć poziom. Czy ta firma dobrze płaci? Na czym niby polega ryzyko?

X
@Oczywiste

Wydaje mi się, że Trójmiasto jeszcze odstaje wynagrodzeniami od innych regionów. Ma wiele do nadrobienia biorąc pod uwagę szybki wzrost chociażby cen mieszkań. Firma płaci tak jak inne. Na tym tle nie wyróżnia się. Co do ryzyka, to dzisiaj mogą Cię zatrudnić, a jutro zwolnić. Raczej kiepska perspektywa na przyszłość.

Kaja

Proszę o rzetelną opinię Pojawiło się ogłoszenie o pracę Dziwne rzeczy tu piszą ludzie. Powiedzcie jak jest naprawdę Czego może się spodziewać człowiek po ofercie? Rozmowie ? Pracy? Jakieś dziwne negatywy?

Zuza

Czy to dobre miejsce do pracy? Kariery ?

Czy kandydat na stanowisko Analityk ze znajomością programu Qlik w firmie Fitness Authority® Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
Pozytywy tej firmy?

Soki? Kawa? Jabłka gratis? Bardzo wysokie zarobki? Studia podyplomowe gratis? Kursy gratis? Rozwój? Awans? Co ?

Kev

Byłem, zobaczyłem, uwierzyłem i przekonałem się na własnej skórze, że wszystkie komentarze na temat tej firmy są prawdą. Nie polecam. Nie rezygnujcie przypadkiem z obecnych stanowisk żeby tu pracować, bo będzie to największy błąd w Waszym życiu.

Lolo
@Kev

Święte słowa.

Niszczy strasznie, człowiek cały czas,żyje w stresie zostawiając się czy jutro nie będzie kolejnej akcji. Nie polecam

Patrycja

Czy w firmie rzeczywiście dzieje się to, o czym tu piszecie? Jeśli tak jest i macie na to świadków, skorzystajcie z nowej funkcji na forum GoWork.pl. Na stronie głównej serwisu, w zakładce Opinie O Pracodawcach, znajdziecie infografikę, w której opisane są wszelkie szczegóły.

Nienienie
@Patrycja

Boimy się.

Prawdę podaj
@Kev

Więcej info jak jest prawdę podawaj jak możesz by ostrzec

Kacper

Powód poszukiwań do działu eksportu ? Ile jest tam osób? Jak długo pracują? Dyrektor eksportu jest na poziomie ? Ponowna rekrutacja ? A czemu? A pytać wprost? Rotacja duża? Olbrzymia ? Szukali? Szukają? Będą ciągle szukać?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Oczywiście, że otrzymują.

Otrzymują, ale to nie ma znaczenia, bo za chwilę i tak mogą Cię zwolnić. Umowa w tej firmie to tylko papier, który nic nie znaczy.

Wszyscy

Zapewnie dla kierowników ok i juniorów jakości ok a osobiście... wasze polecenia to tylko musztarda na chlebku :) wszystkim damy radę za darmo :)

Dział exportu?

Dlaczego jest poszukiwany pracownik działu eksportu? Jak wielka jest rotacja w dziale export? Kto zarządza ekspertem? Jakie języki znają ludzie? Czy mają studia zagraniczne? Zarobki porównywalne z Warszawą?

Kala

Czy biorąc pod uwagę obecną sytuację firma oferuje pracę zdalną? Czy pracodawca zapewnia środki ochrony indywidualnej i bezpieczne warunki pracy (odpowiednie odległości między stanowiskami)?

kav
@Kala

Nie, nie zapewniają ani pracy zdalnej, ani odległości między stanowiskami. Maseczki rozdali jak tam pracowałam wszystkim, żeby się poczęstowali z jednego pudełka, tylko po to, żeby się nikt nie przyczepił i żeby zakładać jak się "kręcisz" koło recepcji Tam nie zapewniają nawet wody, herbaty czy kawy więc nie liczyłabym na nic więcej ;) A na pewno nie na środki ochrony czy dobre samopoczucie pracowników.

Vip

Jakie warunki zatrudnienia są w biurach? Czy firma daje umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym? Czy zarobki są na poziomie minimum 3500 netto? Czy miejsca pracy są stabilne? Czy atmosfera jest dobra?Jak jest w marketingu? Oczywiście pytam, no to standard jeśli pracownik ma być wydajny i lojalny...Bardzo proszę o info

Ja jako były
@Vip

Witam, na pytania o stabilność zatrudnienia i atmosferę w pracy poczytaj posty ponizej(1/5 pozytywów), co do umowy po okresie próbnym dostałem, inni wylecieli, ja miałem pochlebna opinie dyr. którego zwolnili, dobre opinie audytorów, po 1 miesiącu od podpisania umowy na stałe dostałem wypowiedzenie. Właśnie po dwuch latach wygrałem sprawę w Sądzie Rejonowym Pracy. Sprawę prowadziłem samodzielnie po drugiej stronie były dwa sztaby prawnicze i prokurator samoistny. Smutne podsumowanie kariery w tej firmie. Wnioski do samodzielnego rozważenia...

Ja jako były
@Ja jako były

... Ciąg dalszą tej sprawy: Myslac, że orzeczenie Sądu 1 instancji, da pod rozwagę firmie jej nie właściwe podjęte decyzję i postępowanie z pracownikami, wyciągną właściwe wnioski a kara nauczy poszanowania, o tyle się zdziwiłem jak Fitness zlorzyla apelacje do Sądu 2 instancji. Po piśmie o oddalenie apelacji od września cisza. Wstyd Szanowna Fitness i panowie prawnicy. Wnioski pozostawiam do interpretacji czytelników. Ps. Chciałbym gorąco pozdrowić Prezesa firmy, dyrektora od musztard, panów prawników na usługach tej firmy...

Qwerty

Ta firma to żenada. Dodają ogłoszenie poprzez agencję rekrutacyjną, aby przyszły pracownik się złapał i nie trafił chociażby tutaj zanim złoży CV, nie dajcie się nabrać żadne kwoty wam nie zwrócą zszarganych nerwów i niesprawiedliwości z powodu dyskryminacji

@Qwerty

Jaki dział masz na myśli? Mam zamiar aplikować, ale opinie mnie odstraszają. Jak długo pracujesz w firmie?

@Qwerty

Napiszesz coś więcej? Jaki dział? Waham się nad ofertą...

@Kandydat

Do jakiego działu chcesz aplikować? Na jakie stanowisko?

hm

Mega doświadczenie, żałuję, że nie przedłużono mi umowy. Praca jest pełna wyzwań i odpowiedzialności, ale wszystko da się zrobić. Potrzeba tylko, a może i aż, doskonałej organizacji pracy własnej i szybkości w działaniu i po prostu zdrowego rozsądku i przedsiębiorczości, której wymaga szef. Ja nie miałam możliwości się wykazać, ale i też nie miałam wtedy takiego doświadczenia. Mimo wszystko polecam FA, ale nie nowicjuszom, tylko rzeczywiście ludziom zdecydowanym, odpornym na stres i mającym poczucie humoru. A, współpracownicy- super ludzie, ciesze sie, ze mogłam ich poznac.

Co za finezyjna opinia.
@hm

Problem taki, że nawet najbardziej zadowolony pracownik by takiej nie napisał, bo ludzie jednak mają swój honor i ociekanie wazeliną nie jest czymś normalnym. Chciałbym żeby na gowork takie kwiatki były usuwane - bo cenzura widzę dotyczy tylko negatywnych opinii, a nie tych pisanych przez firmy...

Magazynierek

Witam, nie dziwie się że niektóre sprawy nie funkcjonują w firmie tak jak powinny, przynajmniej na magazynie. Znalazłem ogłoszenie o pracę na magazyn. Wymagania: np wykrztalcenie co najmniej średnie. Ok mam. Zostałem zatrudniony. Oprowadza mnie i "uczy" brygadzistam. (usunięte przez administratora)

Lolo
@Magazynierek

Święte słowa. Śmiech na sali. Mam nadzieję że to trafi to wyżej postawionych osób i ktoś wkoncu zrobi z nim porządek. Jedyna osoba która uważa go za brygadzista to on sam we własnej osobie. Pracować się z nim nie dało. Chłopacy na magazynie super, fajna atmosfera, aż dziwne że jeden osobnik może aż tak zepsuć klimat

Olobolo
@Magazynierek

Chłopie uciekaj póki czas...

Magwzynierek
@Olobolo

Spoko, już dawno ucieklem z tego szamba

Pony
@Magwzynierek

Jest aż tak źle? Myślałem o aplikowaniu na magazyn...

HR-y

@Potencjalny pracownik Odpowiedź jest bardzo prosta: nie zawsze kompetencje i umiejętności, które zawarte są w c.v. kandydata są odzwierciedleniem stanu faktycznego. Niektórzy pracownicy aspirują na wyższe stanowiska, ale brak im doświadczenia i adekwatnej wiedzy. Na tym etapie rozwoju firmy, szukamy profesjonalistów i specjalistów w swojej dziedzinie, dlatego nie przedłużamy umowy na okres próbny osobom, które nie spełniają naszych oczekiwań. To jest oczywisty proces związany z pozyskiwaniem kompetentnych pracowników, stosowany w wielu firmach. Po to właśnie są umowy na okres próbny, aby "poznać się" i zweryfikować swoje oczekiwania.

klient
@HR-y

w dzisiejszych czasach gdy tak trudno o dobrego pracownika na rynku pracy ciężko oczekiwać, że ktoś profesjonalny i kompetentny zgłosi się do Państwa firmy. Nie po opiniach, które krążą w sieci. Każdy mądry prezes wie, że profesjonalistów i specjalistów w obecnych czasach trzeba sobie "wychować" a później zrobić wszystko, żeby zatrzymać ich w firmie. Wystarczy trochę chęci, żeby inteligentny, młody człowiek przyczynił się do rozwoju spółki. doświadczenie, wiedza są ważne ale także szkolenia wewnętrzne i wsparcie pracowników. po dwóch tygodniach to ciężko się zakochać a co dopiero wdrożyć i poznać nowego pracownika.

Potencjalny pracownik

Czy może ktoś wie dlaczego w dziale księgowości jest tak duża rotacja pracowników?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Fitness Authority® Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Była

Wszystko zależy od działu. Ostatnio już coraz częściej zdarzają się pytania w języku Angielskim w celu ogólnego sprawdzenia.

ktoś

Powiem tak. Najprościej oceniać kogoś kogo się nie zna. Może kolorowo nie jest ale na wsparcie nożna liczyć. Ted ma dobre serce a w pracy oczekuje doświadczenia i działania. Atmosfera jest jaka jest ale każdy stara się zrobić co może. Moja rada, zanim zaczniecie oceniać i mieszać z błotem sprawdzicie Wszystko inaczej wasze komentarze będą zbędne.

Mała Mi
@ktoś

Hahaha. Dobre serce? Widzialam jak tym dobrym sercem traktuje pracowników.

pluto
@ktoś

Pracowałem tam i doświadczyłem na własnej skórze. Zdecydowanie odradzam. Nie widzę powodu aby ludzie rujnowali sobie życie zatrudniając się w FA. Wystarczy ponad 100 komentarzy które mówią to samo - trzymaj się człowieku z daleka od tej firmy dla własnego dobra.

B.box
@pluto

Jak jest teraz? Coś się zmieniło? Jak atmosfera i przede wszystkim wynagrodzenie?

Meg
@ktoś

Pan (usunięte przez administratora) zwolnił po osobie z działu aby pokazać że się z nim nie zadziera. Akcja przy okazji współpracy z dużą siecią handlową.

Jak w tej chwili wygląda praca w tej firmie? Czy ludzie są dla siebie mili i pomocni? Jaka panuje atmosfera? Zastanawiam się nad aplikowaniem do tej firmy ale przerażają mnie dotychczasowe opinie. Czy jest może ktoś, kto aktualnie tam pracuje i moze się wypowiedzieć?

Meg
@Zainteresowany

Po 3 latach od zakończenia współpracy ciągają ludzi po sądach. A umowa była rozwiązana 'po Bożemu'. Bo ktoś miał czelność się zwolnić.

kas

a ta forma to jeszcze isnieje ?

Zostaw merytoryczną opinię o Fitness Authority® Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Fitness Authority® Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fitness Authority® Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fitness Authority® Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fitness Authority® Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 262 ocen.

Fitness Authority® Sp. z o.o.