Opinie o Fitness Authority® Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fitness Authority® Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fitness Authority® Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fitness Authority® Sp. z o.o. w Gdańsk

Witam wszystkich, czy ktoś może coś powiedzieć na temat pracy w dziale dokumentowania produktu oraz zapewnienia jakości?

Tom

Patrz. Czy to prawda? Ciągle, bez przerwy poszukiwany jest pracownik ?

Prowincjonalny

Czy po maturze można zostać prezesem?

MajaRacjeNon Stop Zawsze

Dlaczego w kółko non stop, od dawna poszukują pracowników na to samo stanowisko do działu export ?

Czy kandydat na stanowisko Analityk ze znajomością programu Qlik w firmie Fitness Authority® Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
Polecajoncy

Jest kolejne ogłoszenie. To ogłoszenie ma to samo stanowisko. To ogłoszenie jest cyklicznie publikowane. Czy nie ma chętnych ? Czy warunki są słabe? Czy wybrani kandydaci mają dość? Czy nie lepiej wybrać giganta kandydata zapłacić mu odpowiednio ? Może płacenie dobrej kasy świetnemu kandydatowi byłoby optymalniejsze niż non stop poszukiwanie nowych osób?

Doskonali

Doskonali ciągle się pną do góry, idą naprzód, poszukują stale najlepszych z najlepszych. Czy tak tu jest ? I dlatego są ciągle poszukiwani nowi pracownicy i to są tylko najlepsi z najlepszych za doskonałe pieniądze?

@Doskonali

Pracujesz lub pracowałeś w Fitness Authority®? Jak opisałbyś atmosferę panującą w tej firmie? Czy można się dobrze dogadać z szefostwem? I ile zarobi? Są jakieś premie i dodatki?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Kto zaprasza ? Kto prowadzi ? Poziom pytań? Rzeczowość? Czas rozmowy? Konkretność? Co obiecują? Jak jest potem w praktyce?

Konkretnie

Czego można się spodziewać po tej firmie ? Atmosfera ? Styl zarządzania? Narzędzia? Zarobki? Awans?

Czerwcowa

Dzien dobry Może ktoś coś pozytywnego opowie, czy same negatywy naprawdę. Zastanawiam się nad tą firmą.

Grażyna

Jak wyglądają zarobki magazyniera w Fitness Authority? Co się na nie składa i ile wynoszą? Jeśli są premie, to jakie? Miesięczne, kwartalne?

Łukasz

Pracownik przyszedł wyszedl po co się tym przejmować Nie ten to inny. Po co tyle tu negatywnych info Jest masa innych propozycji Gdynia Sopot Gdańsk Ludzie wybiorą to co dla nich najlepsze

do Łukasza
@Łukasz

Po to się pisze opinie, żeby eliminować tak fatalne dla pracowników firmy. Dzielenie się opinią i faktami jest bardzo korzystne z punktu widzenia szukającego. A ty po co zrobiłeś wpis i czytasz opinie??? Trochę logiki nie zaszkodzi :)

Konkurencja

Czy przejmują ludzi z konkurencji ? Czy warto tu wejść, by potem przejść do konkurencji ?

Czzzz

Czy ktoś tu mówi po angielsku ?

Xedor

Coś nie tak musi być z firmą ktora notorycznie wystawia oferty pracy do tego samego działu. No ale przecież szukają profesjonalistów;).

Rotacja

Czy tu jest rotacja ? Czy mówią na rozmowie o tym?

Ciekawa

Widzę ponownie ogłoszenia na stanowiska kupiec/ planista, te same ogłoszenia były trzy miesiace temu. Czyżby rzeczywiście to aż tak specyficzna firma? Byłam zainteresowana aplikowaniem ale skoro rotacja jest aż tak duza...

Gabriela
@Ciekawa

Właśnie ja też zauważyłam, że w Fitness Authority szukają kogoś na takie stanowisko. Jednak to, że ogłoszenie pojawia się co kilka miesięcy wcale nie oznacza, iż w firmie jest duża rotacja. Także spokojnie. Może jednak spróbujesz tam aplikować? Daj znać, jak już coś postanowisz.

Trust
@Ciekawa

Niestety wynika to z dużej rotacji pracowników w firmie. Jeśli to ma być Twoja pierwsza praca, to możesz spróbować swoich sił. Jeżeli kolejna, to odradzam, bo za chwilę będziesz rozglądała się za inną. W ostatnim czasie firma miała wysyp ofert pracy. Daje to do myślenia biorąc pod uwagę, że można znaleźć archiwalne oferty na te same stanowiska. Podsumowując firma nie ma dobrej opinii pracodawcy w Trójmieście.

@Ciekawa

Pojawiające się ogłoszenia o pracę wcale nie muszą świadczyć o dużej rotacji. ????‍♀️ Nikt nie wpadł na to, że firma może się rozwijać i potrzeba więcej pracowników? Albo, że zdarzają się zwolnienia lekarskie, urlopy macierzyńskie itp.? Jeśli chcesz aplikować, spróbuj sama i się przekonaj :) Z doświadczenia wiem, że nigdzie nie jest idealnie, ale mam wrażenie, że ludzie piszący tutaj komentarze, szukają zawodowej utopii... Powodzenia ;) Życzę odrobiny zdrowego rozsądku i własnej decyzyjności. Pozdrawiam

Czyli

Czyli pracownicy poszukiwali utopii? Byli niezbyt ogarnięcia? Chcieli? Chcieli za wiele? Firma natomiast zapobiegając im odejściom zabezpiecza się i szuka stałe, by mieć w zanadrzu 7 nowych na dane stanowisko I malutko płacąc?

Ja jako były

Pani z HR dziękujemy za recenzję nie raz chwaliła a jest jak jest.....

Brawo

Wielki wybitny cudny najlepszy jedyny nieoceniony słuchajcie bo warto

@Czyli

Bardzo odradzam. Pracowałem w tej firmie i niestety chaos, zmiana decyzji, brak strategii i ręczne sterowanie nie pozwalają utrzymać się dobrym pracownikom, stad rotacja i ciagle zwolnienia/ odejścia. Potwierdzam wszystkie poprzednie negatywne opinie.

Czy warto ??????

Hej czy polecacie firmę? Atmosfera? Zarobki?

Pozytywy

Co tu jest pozytywnego!?

Czy

Czy warto się przenieść z Niemiec?

Zarobki poziom

Jak na Gdańsk zarobki są wysokie? Za jaka kwote je opłacalne zmienić pracę i zaryzykować przejść? Jak się współpracuje z dyrektorem? Styl zarządzania?

Zostaw merytoryczną opinię o Fitness Authority® Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Fitness Authority® Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fitness Authority® Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fitness Authority® Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fitness Authority® Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 262 ocen.

Fitness Authority® Sp. z o.o.