Opinie o Fitness Authority® Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fitness Authority® Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fitness Authority® Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fitness Authority® Sp. z o.o. w Gdańsk

Obiektywnie

Od kiedy zmieniłam firmę - odetchnęłam. Szanujmy swój czas, ludzie. Pół życia spędzamy w pracy. Jak szukałam pracy, nie powiedziałam ani jednego złego słowa na FA, a na rekrutacjach ludzie kojarzyli co to za firma - cytat: no, słyszałem właśnie, ze tam tak... dziwnie Opinię każdy wyrabia sobie sam

Bnefity

Jakie benefity dostaje nowy pracownik ? Są paczki świąteczne?

DILLIGAF

Jestem pracownikiem od dłuższego czasu i powiem jak jest naprawdę. Szef nieraz bywa srogi ale zawsze sprawiedliwy. Docenia pracowników którzy wykazują się solidną pracą i zaangażowaniem. Jak chcesz pracować od 8 do 16 byle zaliczyć kolejny dzień i nie masz żadnych ambicji i chęci rozwoju to nie jest to praca dla Ciebie. Szef jest cierpliwy dla pracowników, daje dużo szans na wykazanie się, aż nieraz mu się dziwię bo poziom niekompetencji niektórych osób jest naprawdę przerażający. Niektórzy mają za duże ego, a za mało zdolności żeby je poprzeć. To teraz minusy bo chcę pisać bezstronnie. Niektóre pomysły i zadania są nie do końca przeanalizowane i utrudniają pracę przez co nieraz chce się rozłożyć ręce z bezradności i ochotę poddać.Nieraz bywa że ogrom pracy przerasta niejednego ale jak masz zaparcie i siłę wojownika to brniesz dalej i nieraz (oczywiście po czasie) jesteś dumny z tego co dokonałeś. Często słyszę z innych działów jak ktoś się żali że za to że wykonał jakieś zadanie szybciej lub dodał coś więcej od siebie to powinien dostać dużą podwyżkę i może jeszcze dodatkowo medal ;P. Szef zauważa jak ktoś się stara i pomaga w rozwoju firmy - naprawdę szczodrze wynagradza za solidną pracę ale jakiej by premii nie dał to niektórym zawsze mało. Podsumowując: Jak jesteś lemingiem który wyobraża sobie miliony za przeciętną robotę to lepiej idź robić z siebie głupka na tiktok-u. Jeżeli jednak nie chcesz być kolejną cegłą w ścianie i być dumny ze swojej pracy i swoich dokonań to zapraszamy. Większość z nas jest pozytywnie zakręconych. Nawet po burzliwych sporach między działami na koniec dnia uśmiechamy się do siebie wiedząc że co by się nie działo to zawsze będziemy się wspierać. Jedyne czego nam potrzeba do lepszego rozwoju to więcej spotkań i wyjazdów integracyjnych :) pozdrawiam serdecznie moich wszystkich przyjaciół z FA :*

@DILLIGAF

O to fajnie, że się tak wspieracie! Może w takim razie warto podpytać szefa o jakieś szkolenia albo wyjazdy integracyjne? Może coś zorganizuje?

Aha
@DILLIGAF

Piszesz "Jeśli chcesz pracować od 8 do 16 byle zaliczyć kolejny dzień i nie masz żadnych ambicji i chęci rozwoju...." a po kilku zdaniach dodajesz "niektóre pomysły i zadania nie są do końca przeanalizowane (...) bywa że ogrom pracy przerasta niejednego, ale jak masz zaparcie i siłę wojownika to brniesz dalej". Śmiechu warte. Uważasz się za wojownika dlatego, że (usunięte przez administratora) po godzinach za darmo i jakoś dajesz radę? Tak bardzo masz wyprany mózg, że pracę od 8 do 16 uważasz za brak ambicji? Ludzie. Gdzie tu logika.

Bożena
@Aha

To jak w końcu tu sprawa wygląda jeśli chodzi o godziny pracy? Nadgodziny są dobrze widziane? Piszesz o pracy po godzinach za darmo - czyli co, one nie są dodatkowo płatne? Można je potem wybrać w dniach wolnych?

Jolka

Czy wg was oferowane możliwości są atrakcyjne jak na Trójmiasto? Zarobki brutto podstawa są dobre? Warunki premie ? Dodatki? Bonusy? Auto służbowe?

O
@Jolka

W Trójmieście beż żadnego problemu znajdziesz firmę z atrakcyjniejszymi warunkami.

Czy kandydat na stanowisko Analityk ze znajomością programu Qlik w firmie Fitness Authority® Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Normalka

Czy norma jest praca z domu? Home office ?

@Normalka

Nie.

Justyna
@były pracownik

Czekajcie, to znaczy, że w ogóle tej opcji nie ma czy po prostu większość w biurze jest?

O
@Justyna

To znaczy, że dotyczy to tylko pracowników z długim stażem i tylko w wyjątkowych przypadkach. Z tego co kojarzę są od tego jeden albo dwa wyjątki, ale z założenia nie jest to norma.

Witam. Przeczytałem tutaj sporo mieszanych opinii, chciałbym zapytać czy oferowane warunki w nowym zakładzie są takie jak podawane są w ogłoszeniu? Czy podstawa wynagrodzenia wynosi 5000 zł netto, czy są premie? Jeżeli ktoś chce wyrazić swoją opinię to bardzo chętnie przeczytam.

Keira
@Zainteresowany

Nijak ma się ta podstawa do rzeczywistości. Dopiero na rozmowie dowiadujesz się ze dostają ja nieliczni i negocjujesz sobie stawkę. A to ze obiecują po 3 mc stawke podana w ogłoszeniu i jej nie otrzymasz to inna kwestia. Firma w Otominie wygląda super jeśli chodzi o wyposażenie. W Rusocinie nie ma nawet mikrofali do podgrzania posiłku ale jest zmywarka :)

Kris
@Zainteresowany

stawki w ogłoszeniach wirtualne są po to aby zwabić ludzi to tak jak promocja w biedronce

Vuunk

Jak można zapunktować? Jak się podlizywać? By awansować

@Vuunk

Moja subiektywna opinia, wynikająca z obserwacji jest następująca: Zapierdzielaj, zostawaj po godzinach i przejdź do porządku dziennego z tym, że co niektórzy będą się na Ciebie wydzierać (w zaleznosci od osoby, na wyczucie, albo potakiwać albo odkrzykiwać). Jak to niektórzy mówili, trzeba mieć "silną psychikę" albo - my personal favourite - być "przebojowym" (tzn głośnym).

lipton
@były pracownik

Do jakiego stanowiska się odnosisz? Czy na każdym dziale jest tak samo? Widzę tutaj oferty pracy na wiele stanowisk, nawet na sekretarkę-recepcjonistkę, czy faktycznie jest tak tragicznie, że nawet pani z tego stanowiska chce uciec? Po tak negatywnych opiniach, nawet nie chce się przychodzić na rozmowę rekrutacyjną. Mam kilka ofert do rozpatrzenia i zastanawiam się czy FA brać w ogóle pod uwagę.

@lipton

Nie polecam. Moim zdaniem każda firma jest lepsza niż ta i osoby piszące pozytywne komentarze to tylko te faworyzowane ze względu na swoje kontakty/głośne usposobienie. Przewracam tylko oczami, jak widzę że niby jak się ciężko pracuje to jest się docenianym i inne bla bla bla. Potem człowiek odchodzi do innej firmy i dziwi się, że jednak może być normalnie. Szkoda czasu

Aneta
@były pracownik

Fascynujesz mnie tym głośnym usposobieniem. Czy tego wg Ciebie wymagają od handlowców, czy od wszystkich? Załóżmy, że aplikuję teraz na pracowniczkę biurową do Działu Handlu, to też muszę być głośna i zwracać na siebie uwagę? :)

Przyczaj cicha

Hey. Czy będąc studentka zaoczna, dopiero zacięte studia można swobodnie uczyć się w godzinach pracy, przygotowywać do ćwiczeń? To jest light robota, śmiało można w godzinach się uczyć i troszkę tylko przy okazji popracować? Nie wymaga ta robota dużego zaangażowania?

pytanie

Jakie są godziny pracy w tej firmie? 8-16 ?

Matylda

Witam, czy ktoś naświetli sprawę dlaczego jest cały czas ogłoszenie na pracownika do działu EXPORT ? Czy można pracować z UK? Zarobki podstawa powyżej 3 000 £ + premie ?

Ba
@Matylda

Myślę, że sprawa naświetlona jest licznymi komentarzami, które mogę potwierdzić (niestety własnym doświadczeniem). Czytając komentarze, weź pod uwagę że jest gorzej niż się wydaje. Chociaż najgorszej osoby, która tam pracowała na szczęście już nie ma - przyznam, że jak żyję to nigdy jeszcze nie spotkałam się z takim chamstwem jak tam od niektórych osób.

Zarobki
@Ba

Jakie zarobki w zamian?

@Zarobki

Dzien dobry, Firma oferuje bardzo dobre wynagrodzenie plus premie uznaniowe oraz dodatkowe nagrody.Pracownicy otrzymują równiez dodatkowe benefity w postaci: karty Multisport, pakietu medycznego. Umowa o pracę jest standardem.

Ciekawe, co to za "pracownik" postanowil komentować wszystkie negatywne komentarze i pisać nieprawdziwe komentarze. Bardzo ciekawe.

Konkretniej

Tu jest mowa o: Kierowniku Dyrektorze Zarządzie Kto jest kompetentny? Kompetentni są specjaliści?

Pozytyw

Dlacsego ludzie nie piszą o samych plusach?Dlaczego ludzie piszą o negatywach? Niewątpliwie firma musi być wielka, wyjątkowa, świetna i rozwijać się doskonale. Ludzie narzekają zamiast pisać o licznych plusach. Wierzycie w te narzekania ludzi ? Dlaczego ludzie nie piszą o licznych plusach? Dlaczego ludzie nie chwalą tego co Super?

Wanda
@Pozytyw

No zawsze możesz Ty zacząć i dać przykład. Np zacznij od podania pensji ;-)

Besto

Produkty są doskonale. Firma doskonałą. Co jest niedoskonałe?

@Konkretniej

Ciekawe, ile jeszcze innych rzetelnych opinii zostało usuniętych przez administratora.

@Pozytyw

Takie jest zycie :) Swoją frustrację wylewają ludzie, którzy wymagają, a nic nie robią... Firma stale się rozwija, aktualnie otworzyła nowy zakład produkcyjny, wchodzi na nowe rynki ... Ludzie w tej firmie cięzko pracują, ale są za to doceniani. Fakt, są wymagania wobec Pracowników, ale jest to wyrównywane dobrą pensją i dodatkami w roznej formie ... Pracuje w FA kilka lat, kilka dobrych lat. Zreszta .... nie jestem jedynym Pracownikiem z wieloletnim stazem, jest nas tu wielu :)

Takie komentarze piszą najczęściej osoby, które uprzykrzają życie innym w tej firmie. Drodzy kandydaci - uważajcie! Takie komentarze nijak się mają do tego, jak pracuje się w tej firmie. Jak nie będziecie umieli podizywać się odpowiednim osobom, długo w tej firmie nie popracujecie.

Obiektywnie

Szkoda życia na tą firmę. Nie warto.

@Obiektywnie

Zgadzam się

Jacek

Jakieś dziwne opinie tu są. Czy jest w tym trochę prawdy?

Wlod

Rotacja jest więc wielka ? Szacunku do pracownika nie ma ? Jest w ogóle rozwój?

A jak popełniasz jakiś błąd, to jak reagują? Spokojnie w miarę podchodzą czy nerwowo jest?

Hejhilllo
@Wlod

Rotacja jest non stop. Nikt o zdrowych zmysłach nie jest w stanie zakotwiczyć na dłużej w tej firmie. Rozwój nie, raczej cofanie się w rozwoju, bo ta firma nie nauczy cię niczego, ani ci w niczym nie pomoże. Jak czegoś nie umiesz to masz pecha, radź se sam ;)

Hejhilllo
@Michał

Głupie pytanie zadajesz. Oczywiście głaszczą cię po głowie, przytulają do piersi i mówią, że nic się nie stało. Po czym wyciągają pomocną dłoń i tłumaczą jak coś poprawić. CZŁOWIEKU! gdyby w tej firmie były jakiekolwiek standardy zarządzania to nie było by takiej rotacji!!! Tam nie ma żadnych procedur, brak wykwalifikowanych menadżerów. Menadżer w nazwie, ale kompetencji ZERO. BRAK jakichkolwiek szkoleń na starcie - masz sobie radzić sam.

Sam
@Hejhilllo

Mam identyczną opinię.

@Jacek

Zazwyczaj piszą opinie ludzie sfrustrowani, oczekujący wiele za siedzenie i patrzenie w monitor. Jest mnóstwo Pracowników z bardzo długim stazem :)

Honorata Danuta
@Jacek

zerknij w górny prawy róg, masz tam ocenę 1,3/5 na podstawie 240 ocen. Komentarze tutaj są często usuwane lub cenzurowane dlatego nie masz obrazu całości.

@Honorata Danuta

A ile osób musialo napisac sprostowanie swoich negatywnych i nieprawdziwych opinii wraz z przeprosinami ... tego juz nikt nie zauwazyl.

Damian

Nie wiem, jak inni, ale faktycznie nie zauważyłem żadnego sprostowania. Uważasz, że firma nie zasłużyła na tak słabą ocenę, jako pracodawca? Jakie w firmie panują relacje, że tak to wygląda na forum?

Tak.

Jacek, ciekawe to co mówisz, a Ty jesteś pracownikiem z długim stażem? Oczekujący wiele za siedzenie i patrzenie w monitor? Śmieszny jesteś.

Owe
@Honorata Danuta

DOKŁADNIE.

Dlaczego jest poszukiwany kandydat do pracy w dziale eksport ? Czy to jest pierwszy raz jak poszukuje się pracownika do eksportu ?

Gul
@Marta

Myślę, ze wynika to z tego, ze jak przyjdzie nowy pracownik, to nigdy nie wiadomo, ile wytrzyma, a ktoś musi pracować

@Marta

Dzień dobry, jest duzo pracy w dziale eksport, jest to związane z ciągłym poszerzaniem oferty przez FA, stałą ekspansją na rynki zagraniczne. Lepiej jest zatrudnić więcej osób niz zarzucać obowiązkami juz zatrudnionych.

Skoro obowiązki się rozkładają to czemu ludzie po krótkim czasie odchodzą?

@Marta

"Pracownik" Ci na to nie odpowie, bo nie wie. Nie zna zupełnie standardów pracujących w tej firmie I widać to na kilometr.

wstyd

Niestety, ale muszę dołączyć kolejną negatywną opinię. Opartą na doświadczeniu. Jeśli chcesz porzucić swoją dotychczasową pracę, to powtarzam po innych - nie rób tego. Jeśli już tam trafisz to przygotuj się, że możesz być zwolniony w każdej chwili, pod byle pretekstem. Po roku, jednym dniu, dwóch miesiącach, 4 godzinach. Wystarczy, że masz nie taką minę. Ty się nie liczysz. Przykro, że w Polsce wciąż nie wykształciła się business kultura. Mobbing i dyskryminacja ze względów zależnych od humorów jest wszechobecny. W tej firmie ludzie są fajni lecz niestety traktowani jak pionki na szachownicy. Moim zdaniem to wstyd dla młodej polskiej gospodarki. Oby inni przedsiębiorcy nie brali przykładu.

Niedowiarek
@wstyd

Niestety, ale muszę zgodzić się z poprzednią opinią. Miałem okazję pracować w firmie tylko 2 tygodnie po czym zostałem bez uzasadnienia zwolniony. Specjalnie dla tej pracy zostawiłem poprzednią i przeprowadziłem się do Gdańska. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecywane były duże szanse i możliwości rozwoju co skusiło mnie do zmiany pracodawcy. Dodatkowo firma kusi wynagrodzeniem, aby przyciągnąć ludzi do pracy. Niestety rzeczywistość okazała się zupełnie inna, dlatego nie polecam ryzykować zmiany.

guga
@wstyd

Rotacja pracowników i umowy śmieciowe, czyli na czas określony, NIGDY nie przyciągną fachowców. Naj[ierw właściciele, kadra zarządzająca musi dowiedzieć się co to standardy pracy aby firma mogła odnosić sukcesy, co to strategia aby firma mogła odnosić sukcesy, co to kompetencje, aby...firma mogła odnosić sukcesy. A na razie, cóż....taki jak tu wiele lokalny, (usunięte przez administratora)

Bzdura!! ?
@wstyd

Czy jest to możliwe?Jakie działy?

Wprost
@guga

Zarządza tym jakiś pracownik wynajęty jako dyrektor ?

Jasio

To są bzdury ?

Tak

Witam serdecznie. Z góry zaznaczę, że o tej firmie mam bardzo złą opinię (z bardzo wielu powodów). Chciałabym jednak zacząć od tego, że badzo dobrze wspominam współpracę z większością osób w tej firmie (z wyjątkiem około 5 osób) i uważam że pracują tam ciekawi i wartościowi ludzie - piszę tu zarówno o osobach, z którymi współpracowałam jak i osobach postronnych, np.kadry czy dziewczyna z recepcji. Nawet sam właściciel firmy wzbudza moją sympatię. Szkoda tylko, że to te pozostałe osoby skutecznie utrudniły mi pracę w tej firmie... Chciałabym tylko napisać, że tak na dobrą sprawę to już od pierwszego dnia w tej firmie wiedziałam, że nie jest to miejsce, w którym docelowo chciałabym pracować, ze względu na to że panująca atmosfera była zwyczajni "kwaśna". Ze względu na chęć zdobycia doświadczenia zawodowego związanego ze studiami, postanowiłam dać tej firmie szansę i uznałam, że jakoś sobie poradzę z co niektórymi krzykaczkami i niesamowitym chaosem. Samo doświadczenie w firmie uważam za ciekawe z perspektywy obserwatora, bo w pewnym sensie byłam pod wrażeniem tego, że zarządzana w ten sposób firma jakoś funkcjonuje - brak wdrożenia, ciągła rotacja, straszna nerwówka... a jednak jakoś to wszystko toczy się do przodu. Po kilku miesiącach uznałam, że dosyć tego cyrku i (usunięte przez administratora) komentarzy w moją stronę od wspomnianej garstki osób i znalazłam inną pracę. - po rozmowie z członkiem zarządu i probą rozwiązania pewnych kwestii, ostatecznie w tej firmie zostałam i uznaję to za jedną z gorszych decyzji, jakie podjęłam w całym życiu:). Robiłam o wiele więcej, niż było ustalone i niż wskazywało by na to stanowisko . Mimo braku komunikacji ze strony kierowniczki i bardzo mocno okazywanej niechęci w moją stronę, na każdym kroku starałam się zająć się po kolei wszystkim co jest do zrobienia. Starałam się jak moglam mimo tego, że na każdym kroku starała się obrócić kota ogonem i zmanipulować fakty tak, aby wyszło, jakbym siedziała i nic nie robiła, co było niesamowicie irytujące i w moim odczuciu zwyczajnie przeszkadzała mi pracować. Ze względu na tą relację, pracę straciłam w tej firmie z dnia na dzień, bez podania przyczyny - na moje pytanie o co chodzi, dostałam odpowiedź że 'nie muszę podawać przyczyny i więcej od pani oczekiwaliśmy' bez żadnych konkretów, co uważam za zwykłe chamstwo i brak klasy. Te osoby wiedzą, że to je mam na myśli i wiem dobrze ze wiedzą, kto napisał ten komentarz i że jest on prawdziwy, ale nie sądzę aby zrobiły sobie rachunek sumienia. Bardzo się cieszę, że nie pracuję już w tej firmie, ale mimo wszystko - wszystkiego najlepszego i powodzenia. Polecan produkty.

Sama prawda

Twoje doświadczenie potwierdza panujący "standard" tej firmy w zakresie szacunku do pracownika. Nieważne jak się starasz - (usunięte przez administratora) Szkoda czasu na ten zakład. Poważnie - znajdźcie lepszego pracodawcę.

Dojazd zwrot kosztow

Siemano Zwraca się koszty dojazdu do roboty ? Lub jest auto służbowe na dojazdy ? Lub home office?

Rozmowa kwalifikacyjna jaka

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Z kim? Mówią dużo o licznych sukcesach? Czego szukają u pracowników? Jakie zarobki sami proponują? Czy dotrzymują słowa? Czy zarobki są powyżej dziesiec netto?

Fitness Authority® Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Otomin. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

Sceptyczny sceptyczna do końca

Jeśli tak jest, statystycznie są tylko negatywne opinie to te osoby piszące to kłamią czy pisze to konkurencja?

Owszem warto, FA jest firma działającą na praktycznie całym globie. Kładzie duży nacisk na zadowolenie klienta . Owszem jakąś rotacja jest. Ktoś przychodzi ktoś odchodzi. Ale chyba jak zawsze. Firma daje duże możliwości rozwoju, krztalcenia się , dodatki dla pracowników , typu opieka medyczna czy Multisport. Są tu pracownicy , a raczej byli pracownicy, którzy się poprostu nienadawali i szybko im podziękowano. Ale czy ktoś pyta czy są pracownicy którzy pracują dłuższy czas? Owszem są , pracują (usunięte przez administratora) lat w tej firmie . Firma dużo daje pracownikowi ale też dużo wymaga. Równowaga musi być. Jak się ktoś wykazuje zaangażowaniem , wykonuje swoje obowiązki należycie to nie jest zwalniany, wręcz przeciwnie. Dodatkowe premie często występują w tej firmie. Także rzetelny pracownik jest nagradzany. Piszecie że zwolnienia są za (usunięte przez administratora) bo ktoś ma zły humor. Ktoś ma zły humor bo dany pracownik poraz enty coś (usunięte przez administratora) " i dlatego dostał wypowiedzenie . Normana kolej rzeczy . Uważam że jeśli ktoś jest solidnym pracownikiem to będzie zadowolony z pracy w tej firmie. Pozdrawiam, Wieloletni , zadowolony pracownik FA

Klient

Dziękuję za opinię Pani z HR. ????

janek

szkoda czasu

Aleksandra

A jak wyglądają zarobki w 2022? Czy są podwyżki w związku z inflacją?

Buhahaha
@Klient

Pani z HR ledwo składająca po polsku? Nie umie jednego zdania sklecić bez błędów? Aż boję się pomyśleć o reszcie tej firmy....

Owe
@Buhahaha

Ale jaka pani z HR? Masz na myśli kadry i płace? Chyba że masz na myśli osobę, która umawia na rozmowę kwalifikacyjną, ale to akurat umawia osoba z recepcji, a nie HR. Przy całej mojej niechęci do tej firmy, muszę tutaj akurat podkreślić że każda z wymienionych powyżej osób związanych z rekrutacją jest na wysokim poziomie jesli chodzi o komunikację w języku polskim oraz komunikację OGOLNIE

Tra

"Firma dużo daje pracownikowi, ale też dużo wymaga", "ktoś ma zły humor, bo dany pracownik po raz enty coś (usunięte przez administratora -domyślam się jakie słowo tak się znalazło)". Ci wieloletni, zadowoleni pracownicy to wlasnie często przyczyniają się do dużej rotacji nowych pracowników... bez komentarza :)

Czytam te opinie i śmiać mi się chce, żadnych konkretów tylko ogólniki. Zwolnili ludzi bo zapili w pracy, niech się cieszą że dyscyplinarki nie dostali. Go work tylko nakręca ogólne pytania aby podjudzac ludzi. Pracodawca rozpoczyna nowa produkcję to szukają duża ilość osób. Produkcją się opóźniła to zaproponowano mi zajęcie zastępcze póki nie będę mógł rozpocząć pracy na oferowanym stanowisku dają od razu umowę o pracę, benefity, premie, nowoczesne miejsce pracy, zadbane, wymagają zaangażowania bo taka branża nie może być lipy i niedopatrzeń, a obsmarowują ją tylko osoby zwolnione nie zwalnia się nikogo xa minę osoba która to napisała czemu nie poszła do sądu pracy? Bo wie że wina była po jej stronie. Zawsze można się udać do konkurencyjnych firm i pracować non stop na umowie zlecenie. Rekruterka uczciwie wszystko wyjasnila i tak jest, kolega nie przeszedł ale dostał informację. Stawki też są konkurencyjne zarabiam 700 zł więcej niż przez lata Plus premie. Narzeka i krytykuje firmę ten kto chciał się dostać,a się nie udało i ten co został zwolniony i teraz żałuję bo siedzi na zleceniu. Porzuciłem poprzednia pracę dla Fitness i nie żałuję. Jest też nowy kierownik produkcji Pan Piotr złoty człowiek. Tylko polecam.

Prawda

Wanda
@Piotr

Ale co prawda? Nie wiem do czego się odnosisz

Żaneta
@Piotr

Tak to jest ?

Stefan

Jak tak dobrze zarabiasz to tylko na plus. Ja tez chce się przyjąć i mam nadzieje ze tez dostane dobrą stawke. Powiesz ile można wyciągnąć premii? Kilka setek czy w okolicach tysiaka?

Ktoś

Nie wiedz człowieku co piszesz zakładam że nowy nabytek. Napisz opinie za 2-3 miesiace jeśli jeszcze będziesz w FA Mina nieodpowiednia tez jest powodem tak jak wiele innych rzeczy, ktore w normalnej firmie nie mają znaczenia.

nick

Widać, że nowy pracownik, który nie ogarnia zupełnie co się dzieje w firmie! Porozmawiamy za jakiś czas. Nowy pracownik ocenia tu nowego pracownika i powtarza plotki...

Hd

Ten kto został zwolniony, bez problemu znajduje sobie lepszą pracę, w lepszej atmosferze i z normalną umową..o co Ci chodzi z tym zleceniem? I to nie problem dostać pracę w tej firmie... ręcę mi opadają, czytając ten komentarz, bo jest zupełnie bez sensu... zgadzam się jedynie z tym, że nowy pracownik produkcji jest OK

Zostaw merytoryczną opinię o Fitness Authority® Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Fitness Authority® Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fitness Authority® Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fitness Authority® Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fitness Authority® Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 262 ocen.

Fitness Authority® Sp. z o.o.