Vertimus sp z o.o.

Wejherowo

Opinie o Vertimus sp z o.o.

isaluiza

Poszukują kandydatów na telemarketerów. Chyba raczej na pracowników charytatywnych, bo tego się inaczej określić nie da. Nie ma podstawy za np. godzinę dzwonienia, tylko kwota od umówionego spotkania, do tego ewentualnie prowizja, jeżeli spotkanie zakończy się podpisaniem umowy. Pan przeprowadzający rozmowę sam był nieprzygotowany, nie wiedział, jaką umowę oferuje: zlecenie czy o dzieło? Stwierdzenie "no to się dogadamy" rozłożyło mnie na łopatki. Ogólnie - żenada.

Zostaw opinię o Vertimus sp z o.o. - Wejherowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vertimus sp z o.o.