Vertimus Sp. z o.o.

Adres: Stefczyka 16 A, 84-200 Wejherowo

NIP: 5882401056 KRS: 0000477009

Vertimus Sp. z o.o.
1 1 2 5 1

Opinie o Vertimus Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Marta

Pracowałam dla nich w 15 roku. Umowa agencyjna. Spotkań umawiałam dość sporo toteż kasa była fajna. Pracowałam zdalnie, więc ile chciałam tyle pracowałam. Prowizja była średnio od 30% umówionych spotkań(podpisane umowy), ale sposób wyliczania prowizji kosmiczny - strasznie dużo składników i była w różnych wysokościach: najmniej 15 zł, a najwięcej 2000 zł. Niestety wysokość prowizji zależała od tego na jaką cenę i ilość handlowiec podpisze umowę, a ta za 2000 zł to była jakaś "turbo umowa" ponoć.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
isaluiza

Poszukują kandydatów na telemarketerów. Chyba raczej na pracowników charytatywnych, bo tego się inaczej określić nie da. Nie ma podstawy za np. godzinę dzwonienia, tylko kwota od umówionego spotkania, do tego ewentualnie prowizja, jeżeli spotkanie zakończy się podpisaniem umowy. Pan przeprowadzający rozmowę sam był nieprzygotowany, nie wiedział, jaką umowę oferuje: zlecenie czy o dzieło? Stwierdzenie "no to się dogadamy" rozłożyło mnie na łopatki. Ogólnie - żenada.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Vertimus Sp. z o.o. - Wejherowo

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Vertimus Sp. z o.o.