Opinie o Polska Grupa Drogeryjna w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polska Grupa Drogeryjna. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polska Grupa Drogeryjna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Drogeryjna w Kraków

Gandalf

Ukryty w twierdzy władca Mordoru widzi wszystko. Jego wzrok przeszywa chmury, cienie, wnętrze ziemi... i ciało. Wiesz, o czym mówię, Gandalfie. Wielkie Oko, bez powiek, spowite ogniem. Oko Saurona. Gromadzi wokół siebie całe zło"

Feliks

Konkurencja się produkuje?

Tomasz

Firma stoi na handlu więc to nie jest prosta działalność.

Robi

Teraz z tymi skanerami to będzie widać kto się opiernicza a kto pracuje. Jak wam się podoba praca na skanerach?

Anty Robi
@Robi

Ewidentnie skróciło to czas pracy widać od razu róznice , praktycznie po 6h nie ma co robić. A odpowiadając na te pytanie to nie opłaca się (usunięte przez administratora) w tej firmie ponieważ im lepiej pracujesz tym więcej od ciebie wymagaja oczywiście bez jakiś dodatkowych profitów oprócz uscisku dłoni przez Wojciecha i słownej pochwały przez jego wiernych wyznawców . A jak sobie cały czas ściemniasz to masz święty spokój nikt się nie czepia a i tak niewiele mniej zarobisz.

Cccaaaa
@Robi

Tam się każdy Ukrainiec opiernicza a cały czas na Polaków się mówi że mało robią ale pan kierownik MB nawet nie umie Ukraińcowi zwrócić uwagi bo po co Polak za niego zrobi normalnie brawo dla wielkiego kierownika pana MB

Nikt
@Cccaaaa

No cóż MB to zakompleksiony frustrat z przerosniętym ego i w dodatku nieomylny oraz bardziej papieski od samego Papieża

Cccaaaa
@Nikt

Dokładnie jest tak papieski jak nie wiem!!!niby pan MB taki papieski a klnie w pracy jak niewiem coz widać jaki z niego wielki Pan ze ludzi nie szanuje cóż wziol przykład że sweolgo szefa WS

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Polska Grupa Drogeryjna? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
Hmmmmm

Nadchodzi powolutku w tej firmie armagedon ,zacznie nie już po Świętach . Wszystko jest tam robione na wariata a motto brzmi" jakoś to będzie" doba ma 24h więc ludzie dadzą rade.

wojtek

Nie bedziecie stratni

Nie Wojtek
@wojtek

Wiem cieszymy się że ty zawsze myslisz o nas a nie o sobie .Fajnie mieć takiego filantropa i altruiste za przełożonego.

Jasne
@wojtek

Jak zawsze u Wojtusia nikt nie bedzie stratny tylko trzeba robic jak w (usunięte przez administratora) ale co tam,kazdego pracownika slyny Wojtek ma gdzies chodzi tylko oto by go zaorac i tyle

Ssss
@Hmmmmm

Dokladnie doba ma 24h więc Wojtek ludzi już zaora,zresztą już większą ilość ludzi zaoral.zacznij wkoncu ludzi szanować bo nie masz do swoich ludzi za grosz szacunku

Aaaaa
@Hmmmmm

Jutro się wam panowie zacznie sajgon skanerami już wchodza tak że żegnaj premio a witaj codzien robić po 12 godzin

Boski
@Aaaaa

Hej jak tam praca ze skanerami ?

Czy jestecie pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

ha ha ha
@Karolina

Owszem można jedno, płacą 10-tego

Poprawiły się warunki pracy PH ... teraz można wziąć urlop kiedy się chce.... do tej pory w grę wchodzi tylko okres letni i to na warunkach nie więcej niż jedna osoba z danego regionu w tym samym czasie...... teraz urlop bierze się kiedy się chce a nawet można pracować na l4.

Arek

Podpowiedzcie czy warto aplikować?

czytelnik

§ 3. Liczba godzin nadliczbowych przepracowanych w związku z okolicznościami określonymi w § 1 pkt 2 nie może przekroczyć dla poszczególnego pracownika 150 godzin w roku kalendarzowym. Informacja dla podobno wyksztalconych i decyzyjnych lamaczy prawa.

bemben

Oczywiście zawsze możesz wyjść po 8 h ,ale wtedy wiesz premia uznaniowa i takie tam no wiadomo podstawa i tyle w temacie.

Bo Bo

Moja ubiona część "możliwość dobrania nadgodzin w sezonie" Podoba mi się bardzo !!!

jojo

Tak klamia jak zawsze , a w pgd bez wiekszych zmian.

były :-)

https://www.olx.pl/oferta/magazynier-kokotow-kolo-krakowa-darmowy-transport-CID4-IDptT3W.html#e755d4eccc Przez agencje pracy trzeba szukać pracownika za takie pieniądze? To teraz chyba zmieniło się coś w pgd, skoro piszą o sztywnych godzinach od do ;) HAHAHAHAHA :-)

Gienek

Tłuste koty wracają , znów zacznie sie normalna praca po 12-13h .

Najemnik

Praca praktycznie tylko i wyłącznie na dwie zmiany - popołudniowa zmiana od godz.14 lub nocka od godz.20.Z popołudniowej zmiany wychodzisz o godz. 22 a na nocnej zmianie jesteś dopóki nie zostaną złożone wszystkie lub prawie wszystkie zamówienia od klientów czyli najpóźniej do godz. ok.8.Wynagrodzenie to podstawa + premia od ilości złożonych pozycji.Wypłata regularnie co miesiąc - o to nie trzeba się martwić.Osoby dłużej pracujące już w tej firmie mają umowę o pracę.Teraz zatrudniają także przez agencję pracy bo nie ma chętnych osób do pracy ale możliwe,że jak się sprawdzisz (składasz dużo zamówień) i praca będzie Ci odpowiadała dostaniesz propozycję zatrudnienia bezpośrednio przez pracodawcę.

Z ranej zmiany sa debile. Gość jeździ wozkiem gazowy w srodku magazynu w zamknietym pomieszczeniu A kierownictwo nie jest lepsze 1 siedzi w kantorku w klimatyzacji a my musimy sie meczyc na magazynie

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Drogeryjna - Kraków

• Jak się pracuje w Polska Grupa Drogeryjna?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Grupa Drogeryjna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Grupa Drogeryjna?

Polska Grupa Drogeryjna