Polska Grupa Drogeryjna

Kraków

Opinie o Polska Grupa Drogeryjna

Bo Bo

Moja ubiona część "możliwość dobrania nadgodzin w sezonie" Podoba mi się bardzo !!!

jojo

Tak klamia jak zawsze , a w pgd bez wiekszych zmian.

były :-)

https://www.olx.pl/oferta/magazynier-kokotow-kolo-krakowa-darmowy-transport-CID4-IDptT3W.html#e755d4eccc Przez agencje pracy trzeba szukać pracownika za takie pieniądze? To teraz chyba zmieniło się coś w pgd, skoro piszą o sztywnych godzinach od do ;) HAHAHAHAHA :-)

Gienek

Tłuste koty wracają , znów zacznie sie normalna praca po 12-13h .

Najemnik

Praca praktycznie tylko i wyłącznie na dwie zmiany - popołudniowa zmiana od godz.14 lub nocka od godz.20.Z popołudniowej zmiany wychodzisz o godz. 22 a na nocnej zmianie jesteś dopóki nie zostaną złożone wszystkie lub prawie wszystkie zamówienia od klientów czyli najpóźniej do godz. ok.8.Wynagrodzenie to podstawa + premia od ilości złożonych pozycji.Wypłata regularnie co miesiąc - o to nie trzeba się martwić.Osoby dłużej pracujące już w tej firmie mają umowę o pracę.Teraz zatrudniają także przez agencję pracy bo nie ma chętnych osób do pracy ale możliwe,że jak się sprawdzisz (składasz dużo zamówień) i praca będzie Ci odpowiadała dostaniesz propozycję zatrudnienia bezpośrednio przez pracodawcę.

Z ranej zmiany sa debile. Gość jeździ wozkiem gazowy w srodku magazynu w zamknietym pomieszczeniu A kierownictwo nie jest lepsze 1 siedzi w kantorku w klimatyzacji a my musimy sie meczyc na magazynie

potencjalny prracownik

zmęczony pracowniku chętnie dowiem się więcej chociaz wiem,ze niewiele sie tu dowiem. mail? dziekuje z góry za pomoc

zmeczony pracownik

Robota ciezka, wymagajaca. Mozna zarobic dobrze tylko musisz sie liczyc z duza iloscia nadgodzin. I byc odporny na glupote kierownictwa. Co jeden to lepszy od drugiego. Wiec dobrze to przemysl bo kazda para rak sie przyda.

potencjalny prracownik

Prosiłem o pomocne komentarze widzę,że nie mam na co liczyć...serio jest aż tak tragicznie? chętnie pogadam z kimś na ten temat poza GoWork np FB czy coś... Zależy mi na normalnej szczerej rozmowie,ponieważ potrzebuje pracy a nie chcę wdepnąć w gó*no. Z Góry dziękuje za pomoc w tej sprawie.

potencjalny prracownik

Witam przymierzam się do pracy w Kokotowie na stanowisku magazyniera czytajac komentarze nabieram obaw. Będąc całkiem happy dosc duzą wyplatą bo ok 3tys co nie jest slabą wyplatą wedlug mnie to teraz nie wiem co myslec..prosze o pomoc/porade

gupi jas
@potencjalny prracownik 11.08.2017 12:17

3tys. za 1,5 etatu nie ma sie co zastanawiac rewelacyjna oferta

@gupi jas 11.08.2017 14:32
3tys. za 1,5 etatu nie ma sie co zastanawiac rewelacyjna oferta

Dodajmy do tego jeszcze te żałosne żarciki tego pajaca Mareczka i już mamy komplet :-)

Uwaga promocja! Pracowniku PGD, jeśli przyprowadzisz do firmy nowego pracownika otrzymasz 150 zł! Autentycznie :-) Już nawet Ukraińcy mają dość tego kołchozu, skoro stamtąd się zwalniają. A ogłoszenia o pracę wiszą już chyba na każdym możliwym portalu ;-)

andzin san

Jeszcze troche a szanowne kierownictwo bedzie samo na siebie darlo r..a na pustym magazynie i wtedy bedzie ok, juz nawet ukraina ucieka z tego kolchozu!!!!!

Bialy Murzyn

W tej firmie Kodeks Pracy nie istnieje, interesujace jest to dlaczego nikt jeszcze nie pozwal ich do Sadu Pracy pewna wygrana za lamanie praw pracowniczych swiadkow setki wyrolowanych pracownikow . Jezeli wreszcie ktos tak zrobi to padna na leb za odszkodowania.

horus

10-12 godzin to normalka dalej. Więc męczarnia dalej jest i nie widać żeby miało by się coś zmienić. Jak znasz Ukraiński to na pewno Ci to pomoże w pracy.

Potencjalny pracownik

Przymierzam się do podjęcia pracy na magazynie w Kokotowie. Jednak czytając wasze komentarze sam już nie wiem co o tym sądzić. Ktoś pracuje teraz w Kokotowie, po przeniesieniu firmy? Zmieniły się coś warunki czy dalej męczarnia? Proszę o komentarze

Dante Alighieri

Porzućcie wszelką nadzieję wy, którzy tu wstępujecie.

smiac sie czy plakac, nie wiadomo

Sporadycznie , wyjatkowo 2,3 razy w roku czyje to slowa i na jaki temat?

Bis

jak impreza? Spoko, co się działo ciekawego?

Aśka

Uwaga.... robią imprezę z okazji przeniesienia. .. pewnie będzie znowu spęd wiejski który umili zespół jakiś mało inteligentny. Zmuszają do obowiązkowego bycia na tych beznadziejnych baletach jakby człowiek nie mógłby spędzić normalnego popołudnia w gronie rodzinnym .....

horus

Nadal się zastanawiam czemu ja w tej firmie robię. Ostatnio 12h godzin to normalne. Zimno na magazynie jak cholera. Brak jakiego kolwiek szacunku dla pracownika. Ale teraz ukraincy ciągną robotę(200 pozycji w 12h ) choć nie potrafią ani po Polsku ani po Angielsku. P.S. Firma chociaż 10 zawsze płaci więc to ważne

Nocna Furia
@horus 27.04.2017 17:52

A kiedy 12 nie było normą? Jak było normą 13. Z wpisem do... Na zmianie MR zwlaszcza. Urlopy... kolejność ustalana proporcjonalnie do zaiwaniania. Wyplata 10 lub wcześniej- plus- ale premie omisiowane. 1 miś-50zl za... Cokolwiek. Nie zgaszenie swiatla w wc, głośny śmiech, wylapany błąd, glupi wyraz twarzy. Gdyby nie ekipa ktora tam BYŁA- kolchoz. Wyplata plus premia i nadgodziny potrafila byc wysoka. No chyba ze miałeś choc 1 dzien chrobowego to premia akordowa szla się pasać. Umowa na biało zusy etc full legal ale w umowie premia UZNANIOWA.

J23

Nie zamykają lecz przenoszą do Kokotowa , ale pewnie i tak legnie w gruzach bo nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie w stanie tam wytrzymac

Maja
użytkownik zarejestrowany

@Piszczuchętnie dowiemy się więcej na temat obecnej sytuacji w firmie.

Piszczu

Kiepska firma. Całe szczeście że do końca czerwca zamykają tą bude !

siała baba mak

Dajcie sobie ludzie spokój z ta firmą,badziew jak wszędzie a praca po 12 h i to nie wyjatkowo jak niby jest ale regularnie i w dodatku dojazd do kokotowa niby bezpłatny ale na pewno nie na długo a kierownicy żenada brak jakiegokolwiek kręgosłupa moralnego i własnego zdania opowiadają takie bzdety że cały magazyn się z nich śmieje

Pomocy

Witam serdecznie. Chce się przyjąć na magazyniera do tej firmy w Krakowie. Mam papiery magazynowe oraz na wózek widłowy. Czy ktoś z was może mi powiedziec jak tam wyglądają zarobki i czy są duże problemy z kierownikami.... Czy wszyscy maja cię w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i będę tyral po 10h żeby zarobić jakieś grosze ?. Czy są ustalone terminy urlopów wypoczynkowych czy z wzięciem urlopu w marcu jest jakiś problem ? Słyszałem że firma ma się przenosić do kokotowa ....

bla
@Pomocy 13.11.2016 22:57

KIEROWNICY niby udają mądrych ale tak naprawdę g...o wiedzą i umieją ,tyrał będziesz co najmniej po 12h niestety takie jest tam przyzwolenie góry ,może zdarzyć się nawet dłużej a zarobki różnie ale 2500 powinieneś mieć spokojnie i dodaj sobie niesamowitą ilość nadgodzin

photh102

Witam wszystkich pracowalem tam 3 miesiące na stanowisku kierowca i już mogę coś nie coś powiedziec o pracy w tej wspanialej firmie to tak : - przychodzac na 6 00 nie masz towaru załadowanego na samochodzie i musisz się bawić w magazyniera i tak przeważnie wyjeżdżasz dopiero przy dobrych wiatrach o 8 rano - na wiekszosci sklepów jestes PAN MAGAZYNIER czyli kierowniczka ci mowi gdzie masz ladnie towar ukladac a na samochodzie zazwyczaj od 3 do 4 ton towaru :) - odbieranie towary i sprawdzanie kazdej pozycji na fakturze ( zazwyczaj 100 pozycji i wiecej) -praca przy wyjezdzie o 6 00 to jakies 10 godzin a im pozniej tym dluzej to trzeba sie nastawic na jakies 12-14 godzin w robocie - jak za takie wymagania placa marna 2200 plus diety czyli jakies 2500 zl plusy:) +placa na czas + nowy tabor i tyle moge powiedziec dobrego o tej firmie nie polecam

Zubi

Grzegorza J. powinni zwolnić. Jako prowadzę sklep mamy z nim same problemy obiecuje i chyba zapomina o obietnicach.

Berni

Daj namiary na swojego dealera bo masz fajne wizje!!!!!

a

Nie drogeria a hurtownia chemiczno-kosmetyczna

zioom

Prowadzą rekrutacje na pracuj .pl lecz zapomnieli dopisać że praca tylko popołudniu i noc oraz że nie 8h a szansa rozwoju jest taka jak ameby

Wykop

Dla nowych użytkowników forum chcących lub aplikujacych cv na jakiekolwiek stanowisko pH. W okręgu kraków nowy sącz tarnów dopóki nie zmieni się kierownik z Tarnowa G.J to nawet nie zaczynajcie z tą firmą.

Wykop

zenek

A kto ci broni,przyjdz zobacz od srodka pozniej komentuj

bulba

Jest podobno kolejny casting czekamy na ciebie

bulba

I kolejne 12h w gułagu minęło, jeszcze tylko 36h i wyczekiwany weekend .....

Andy

Nie narzekaj.. Przecież piątek piateczek piątunio będzie wolny .... to aż 4 dni bez mało inteligentnych telefonów z zapytaniem kierownika z Tarnowa "jak tam dzisiaj na trasie ?

zioom

Może ktoś mi powie dlaczego w oddziale krakowskim nie są przestrzegane jakiekolwiek prawa związane z urlopami wypoczynkowymi.Terminy są narzucane z góry a pracownik może łaskawie skorzystać z 10 dni w miare dobrowolnie a reszta urlopu kiedy W.S pasuje to daje czy chcesz czy nie.

oburzony wawa

Na ostatnich targach pod warszawą kierowniczek zwolnił przy klientach przedstawicielkę! Było to bardzo nieprofesjonalne podejście do stprawy! Dltego przestaję być klientem tej śmiesznej firmy i przechodzę do konkurencji! Gdyby w ten sposób mnie tak potraktowano Pan K.W dostał by po ryju

Andy

Może jak usuną G J z Tarnowa to może się coś polepszy.

Koleś

To jak wypłacane są nadgodziny? Odbieracie je czy wykazują wam je w wynagrodzeniu? Czy w premii? Jak się podpisujecie się na liście obecności?

xxxxx
@Koleś 05.02.2016 22:00

tak ale im wiecej nadgodzin tym wiecej odbić ,poza tym pracujesz do 6.55 a wypisujesz do6.00 i czsami cały tydzien masz po 12h a na liscie jest po 11h,i ile mozna tak tyrać?

w.s

Ja pracuje 8h i mało mnie interesuje twój czas pracy.

wujek dobra rada

Praca w krk na magazynie ok,Bangladesz w środku europy praca nawet do 14h dziennie ale jak to zostalismy poinformowani mamy wolny rynek nikt nikogo nie trzyma PGD TO STREFA wyjeta spod jakiegokolwiek prawa pracy

rubens

Jak tylko nie masz w planie założenia rodziny to idealna praca w krk na magazynie ,bo i tak cie w domu prawie nie będzie a premie może ci obetną może nie zależy od humorku po 50 zeta można stracić ot tak sobie na początek oczywiście.

kolega

mis podaj mi do siebie @ to ci coś napiszę ciekawego może być tymczasowy

mis
@kolega 10.11.2015 21:56
mis podaj mi do siebie @ to ci coś napiszę ciekawego może być tymczasowy

misie323@wp.pl

marek poz

Czy mam przyjemność z szarą eminencją Gosia w oddziale Poznań? Jeśli tak to proszę nie oceniać innych pod kątem swojego zaangażowania w pracy. Ocena rynku kosmetycznego również chyba nie wynika ze znajomości pracy w terenie? Za biurka świat wygląda zupełnie inaczej. Pozdrawiam Serdecznie

Komplex Torus skrót od KT.

marek poz

z tego co wiem od koleżanek z dok poznań to minimalna krajowa, plus jakaś marna premia, ale ponoć coraz bardziej irytująca jest pani kierownik z poznania, sama ponoć zarabia 4500 netto plus samochód służbowy, więc potrzeb swoich podwładnych nie rozumie, ale jeśli masz zamiar zatrudnić się dla umowy o prace, a potem zajść w ciąże, to idealna firma.

Zostaw opinię o Polska Grupa Drogeryjna - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polska Grupa Drogeryjna