Opinie o Polska Grupa Drogeryjna w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polska Grupa Drogeryjna. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polska Grupa Drogeryjna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Drogeryjna w Kraków

Wania

Urlopy ,urlopy!!!!! Kiedy wreszcie beda wyznaczane urlopy na lato . Znów miesiac wcześniej . Tragedia co za człowiek.

Natala Nowy wpis

Hejka. Widziałam ofertę dla przedstawiciela handlowego z kiedyś i faktycznie było w na wpisane, że konieczne jest doświadczenia w branży FMCG. Przyszłam, bo chciałam sprawdzić czy może do teraz przyjmują też początkujących handlowców ale opinie nie są zbyt świeże. Ktoś wie?

Józia

Hejka i jak ostatecznie rozwiązany został wspomniany temat urlopów? Widziałam wzmiankę na ich temat jakoś w lutym. Była też wzmianka o kierownictwie i słabej perspektywie na jakieś zmiany. A na to stanowisko można spokojnie awansować czy raczej osoby z zewnątrz są przyjmowane?

Kolo Nowy wpis
@Józia

U nas we Wrocławiu działa grafik urlopów i jakoś to działa od lat. Wiadomo że zawsze są jakieś niedomówienia ale raczej to działa.

Ja Nowy wpis
@Kolo

To gratuluję bo w Krakowie dowiesz się że miesiąc przed masz tydzień na ustalenie terminu, tak klimat.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Polska Grupa Drogeryjna? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Wania

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Polska Grupa Drogeryjna? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Jaki jest wkład kierownictwa Polska Grupa Drogeryjna w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Stary

Jeżeli są nadal ci sami to raczej nic nie wprowadzają.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Polska Grupa Drogeryjna?

Odpowiedź

Nie ma na nią czasu. Trzeba biegać za pozycjami.

ŁoŁ

Atmosfera to jest w powietrzu , a nie w PGD na magazynie

@ŁoŁ

Hm.. za bardzo nie rozumiem tego komentarza. Sugerujesz, że atmosfera jest zła czy jest jej brak?

nikt

W kazdej normalnej firmie urlopy wakacyjne ustala sie na poczatku roku , dlaczego w tej dopiero w maju lub czerwcu? i jakim prawem pracodawca decyduje kiedy mam isc na urlop.

boski
@nikt

W którym oddziale tak jest i kto o tym decyduje?

WS
@nikt

Prawem PGD

normalny

Uwaga od dnia dzisiejszego wszelkie wypadki losowe , zgony ,nagle choroby oraz inne nieprzewidziane okolicznosci nalezy zglaszac tydzien wczesniej. Inaczej nie beda uwzgledniane ani tolerowane. WS

Misiek

Panowie kierownicy wam dalej zamykają drzwi po wejściu?państwo kierownicze czyli M.B dalej jest żołnierzem Wojtusia?czy wkoncu coś się zmieniło

Nowy 2

Jak tam chłopaki dalej w PGD?dalej nad godzinki są?i robicie po 12h?

Matka wariatka

Proszę napiszcie jak wygląda praca PH, jakie zarobki, auta z paka na plecach? Dzięki serdeczne ????

But

fajnie by bylo Wojtus gdyby osoba wyznaczona do zrobienia lapanki na buty sama je miala na sobie

Taki tam sobie

,Mam pytanie za pośrednictwem tego portalu do zwierzchnikow . Kto i na jakiej podstawie wydal polecenie kierownikowi nie wypuszczenia pracownikow z miejsca (obozu) pracy po 8 ba 10 godzinach pracy i nakazal im dalsza prace oraz jak to sie ma do prawa pracy.Taka ciekawostka dla zainteresowanych praca w tej firmie.

@Taki tam sobie

Mam inne pytanko dlaczego pracownicy sa przymusowo wysylani na nowe urlopy przez zomowojtusia.Czy w pgd obowiazuje inne prawo pracy niz w normalnych firmach?

nikt

Wyzysk i lapczywosc jest w tej firmie wrodzona . Weekend dopiero od 9 .00 w sobote.

B-B

Byłem w oddziale pod Krakowem w delegacji z Bielska ok 3 lata temu. Mogę powiedzieć że organizacja pracy kojarzyła mi się z latającym cyrkiem Monty Pythona.Nasze sugestie co do zmian zostały skwitowane hasłem ,,my wiemy lepiej,,. Szkoda mi było pracowników tego magazynu .Mam nadzieję że dziś wygląda to lepiej.Pozdr

AAAA
@B-B

Z tego co wiem to nic się nie zmieniło. Znajomość Ukraińskiego się przydaje.

Jacek
@AAAA

Wiesz może, czy osoby nieznające języka ukraińskiego również mogą z powodzeniem pracować za pośrednictwem tej firmy? Wolę to ustalić, aby nie okazało się na miejscu, że jest to niezbędne wymaganie.

bbbbbbbbbb
@B-B

Tam zawsze był , jest i bedzie cyrk , Pan od excela zawsze wie lepiej i nie potrafi zrozumiec ze lepsze jest wrogiem dobrego.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Polska Grupa Drogeryjna?

Wróbel

Jedni dostają inni nie , jak odpowiednio będziesz się podlizywał to coś na lewo ci kapnie ale oficjalnie tylko czasem na koniec roku jak przerobisz cały rok bez l4 i urlopu na ządanie . Ale to marne grosze jak masz to przeliczyć na wlasne zdrowie

Rafał
@Wróbel

Ile dokładnie nagrody otrzymuje pracownik, który cały rok pracuje sumiennie bez korzystania ze zwolnień lekarskich oraz urlopu na żądanie? Chciałbym ustalić, czy starania są adekwatne do otrzymywanej nagrody.

Wróbel
@Rafał

Nie ma stalej stawki wszystko zalezy od widzimisie lysego od 300 do 1000. To co ci obieca niekoniecznie dostaniesz.

Helena
@Wróbel

To, że nie ma tam stałej stawki może być trochę problematyczne. Z chęcią dowiedziałabym się czegoś więcej o tych zasadach przyznawania premii w Polskiej Grupie Drogeryjnej. Czy naprawdę zależy to jedynie od humoru Szefa?

kuki
@Rafał

Misia dostaniesz i tyle (ale nie wiem czy pracuje tam ktoś kto je pamięta poza Tesco i Markiem. ha ha) popytaj ?.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Polska Grupa Drogeryjna?

xxxx

O prace pelen etat

Lysy

Odnoszę wrażenie że za moderatorem o nicku Maja kryje się nikt inny jak tylko wredna gębą pana W.S. No ale cóż on może innego mieć do roboty jak tylko węszyć. Co do pracy, jeśli chodzi o magazyn to praca jako robota nie jest zła, w miarę lekka. Natomiast cała otoczka czyli zarządzanie tym wszystkim które praktycznie tu nie istnieje, jest do bani. Wszystko na wariata, byle złożyć i wypchnąć za bramę a dalej to jakoś będzie, najwyżej klient zwróci i kierowca przywiezie z powrotem. Podsumowując praca w PGD jest dla ludzi którzy mają totalnie wyrabane na wszystko lub dla tzw. wielbicieli i towarzyszy guru W.S.

Mag
@Lysy

Tak jak towarzysze z Wawy z.m. i jego naloznica a. g. I ich żołnierze zarazem giermkowie m.ch. I a.w.

@Mag

@Mag Twoja wypowiedź ma niewiele wspólnego z merytorycznym przesłaniem odnośnie warunków zatrudnienia w Polska Grupa Drogeryjna. Czy oprócz wynagrodzenia pracodawca oferuje jakieś benefity pozapłacowe? Będę wdzięczna za odpowiedź.

K
@Lysy

Ale Wy jesteście głupi.To oczywiste że Maja to moderatorka tego forum - chyba każda większa opisywana na forum goworku firma ma swojego moderatora tak aby właśnie takie wredne osoby nie wypisywały niepotrzebnego hejtu na inne osoby.Wiem to bo poczytałem na goworku trochę opinii o innych pracodawcach i ten nick też się pojawiał w opiniach o innych pracodawcach.Nie wiem po co tyle właśnie hejtu jeśli chodzi o twarz W. bo na ulicy czasami spotyka się zdecydowanie o wiele mniej sympatyczne twarze - chyba nie musicie się z nim całować co ? :) A i tak za bardzo nie macie kontaktu z nim na co dzień,no chyba że idziecie do jego pokoju,gdzie pracuje no ale po co tutaj na tym forum opisywać komu podoba się czyjaś twarz? Jeśli chodzi o warunki pracy to sporo się poprawiło od momentu powstania firmy,wiadomo nie każde stanowisko pracy na magazynie jest ,,lekkie" zwłaszcza te związane typowo z pracą fizyczną ale ogólnie rzeczywiście praca nie jest bardzo zła,bo bywają dużo gorsze firmy jeśli chodzi o warunki pracy...

Maja

@Ly...x @Romec, wyjaśnilibyście szczegółowo na tym forum to, co macie na myśli w swoich krótkich i niemerytorycznych wpisach dotyczących Polska Grupa Drogeryjna jako pracodawcy? Zainteresujecie swoimi opiniami pozostałych użytkowników forum.

@Maja

Romec ma rację że ta firma to szfindel!!!nawed same składki do ZUS są odprowadzane od naj niższej krajowej po 2 jak można nie pytać pracownika czy może zostawać dłużej w pracy ale po co Wojtek tak kazał

Klakier z rannnej zmiany
@Pablo

Po pierwsze ze składkami to piszesz głupoty bo ZUS masz opłacony od tego co wpływa ci na konto , po drugie masz racje w standardzie powinno być pytanie pracownika czy może zostać na nadgodziny ale ogólnie wiadomo że tu jest inaczej . Jak nie zostaniesz to zostaniesz zaproszony za pancerne drzwi chroniące przed pracownikami i zostanie przeprowadzona rozmowa motywująca lub na koniec miesiąca dostaniesz wypowiedzenie.

@Klakier z rannnej zmiany

@Klakier z rannnej zmiany, chcesz powiedzieć, że pracownicy w Polska Grupa Drogeryjna są zmuszani do nadgodzin? Jest to bardzo poważna kwestia, która powinna zostać uargumentowana na tym forum, gdyż mogą tu być tylko prawdziwe informacje.

@Maja

Oczywiście że pracownicy są zmuszani do nadgodzin!!!!nikt nikogo nie pyta czy może zostać dziś dużej w pracy tylko robisz ile się da,ajak chcesz wyjść po 8godzinach to już są pretensje czasami bywało nawed że nie puścili po 8godzinach pracy

@Pablo

To Prawda musisz zostać. Inzaczej są problemi. I nikt z tym nic nie zrobi.

klakier z rannej zmiany
@Maja

Oficjalnie nie ale jak chcesz dalej pracować to byłoby miło

Pablo

Nikt nic nie zrobi bo się każdy boi W.S!!!! Wszyscy kierownicy się go boją bo W.S powie tak i tak ma być normalnie jak w wojsku!!tylko ci byli mądrzy co już po odchodzili a żołnierze W.S zostali

W.S.
@Pablo

Premia uznianiowa. I koniec tematu...

@Pablo

@Pablo, co w takim razie w niezależnych sytuacjach losowych, które uniemożliwiają pozostanie w miejscu pracy po godzinach? Jak Polska Grupa Drogeryjna do tego podchodzi? Czy wynagradza pracowników za nie? Proszę o komentarz również na ten temat. Myślę, że jest to kwestia warta doprecyzowania.

gregormat25
@Maja

Za mało jeszcze pracowali gdzie o indziej. Wszędzie jest podobnie. Tylko tutaj jest 5 dni w tygodniu a gdzie indziej 7. Jest robota do zrobienia to trzeba zrobić i już. A nie mieć pretensji. ..... takie życie na magazynie i nie tylko :)

gregormat25
@Pablo

Przeczytaj kodeks pracy a później miej pretensje :)

@gregormat25

A co masz w kodeksie pracy???masz w tygodniu robić 40godzin.nic gościu o tej robocie nie wiesz jesteś za świeży tam że się wypowiadasz ale jak podoba się tyranie po 2tygodnie na noce to powodzenia

@Maja

A jak nazwać to, że żeby zrobić to co Ci obiecali na rozmowie musisz robić ponad czasowo? Nic innego jak zmuszanie. Dodatkowo nadgodziny da kasowane. Takie niepisane zlecenie odgórnie. ???? Potwierdzam. Polska grupa dealerska. Temajcie się z daleka.

Mag
@Pablo

Takie coś samego jest w Warszawie(usunięte przez administratora)to pułkownik jest jeszcze generał (usunięte przez administratora) Ale mózgiem jest(usunięte przez administratora)

Rzadko udzielacie się na forum bo tak dobrze się pracuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Drogeryjna - Kraków

• Jak się pracuje w Polska Grupa Drogeryjna?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Grupa Drogeryjna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Grupa Drogeryjna?

Polska Grupa Drogeryjna