Opinie o Polska Grupa Drogeryjna w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polska Grupa Drogeryjna. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polska Grupa Drogeryjna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Drogeryjna w Kraków

Negocjator

Kierownicy to ludzie lecz trzeba na nich miec hacka . Wykorzystać odpowiedni moment zeby cie traktowali z szacunkiem. A ja mam hacka na kierownikow .

Eurocash

Witam, niestety nie ma wątku firmy Pgd w filli warszawskiej, więc skopiuję opinie na każdej z innych, oczywiście opisując to co wiem o firmie z Warszawy-ostatnio byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko magazyniera, tak właściwie to kompletuję się tam zamówienia ze skanerem, praca na 2 zmiany, jeden tydzień 6-14, zaś 3 tygodnie od 14 do 22, umowa o pracę na 3 miesiące na najniższą krajową plus premie za ilość wykonanych tak zwanych linii, sama rozmowa bez zastrzeżeń, pewnie z racji tego, że potrzebują pracowników i zarówno kierownik jak i pani prezes przedstawiali firmę jako miejsce najlepsze dla rozwoju i wgl, byłem tam jakieś 3 lata temu na rozmowie i nic się nie zmienia, nie ma tam młodych osób do pracy na magazynie tylko 40 latkowie, pracy bardzo dużo, magazyn wysokiego składowania i nikt nie będzie tam miał koleżeńskiego podejścia-było to widać po rozmowie, zadanych przeze mnie pytaniach i reakcjach osób, które mnie rekrutowały.

Aplikuje na stanowistko przedstawixiela handlowego. Mam pytanie Jakie samochody dostają przedstawiciele do pracy?

@Paweł

Mercedes GlS

Gregormat

Jestem tutaj nowy, ale praca wydaje mi się ok. Kierownik Marek super gość - wyrozumiały. Pracuje tu mnóstwo Ukraińców i ci co pracują tu już bardzo długo nie rozumieją jego poleceń. Jak na każdej hurtowni trzeba się narobić. Co do premi jeszcze nie wiem ale podobno uzależniona od wydanych pozycji. Według mnie to nie do końca od tego premia powinna zależeć. Dam znać jak przepracuje nieco wiecej czasu i będę miał wieksze rozeznanie. Ps : osoby sprawdzające wydawany towar są aroganckie. Wszystko wiedzą a raz jest dobrze żebyś tak zrobił a drugi raz tak to jest źle. Ale jak ktoś ma to w "poważaniu" to może być. Dam znać jak popracuje dłużej. 2ps przynajmniej nie pada mi na głowę w czasie pracy ;) Moje sugestie dla Polska Grupa Drogeryjna: Premia nie powinna być uzależniona od wydanych pozycji. To nie jest adekwatne do wykonywanej pracy. Premia to zaangażowanie pracownika i to że nie ma sprzeciwu wobec decyzji kierowników. ( dobra resztę następnym razem jak zobaczę jak się mają pkt z wydanego towaru do premii.

xxxxxx
@Gregormat

Chyba zarozumiały niby podobny wyraz do wyrozumiały ale troche inne znaczenie

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Polska Grupa Drogeryjna? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Maja

Szkoda sobie nawet (usunięte przez administratora) zawracać praca jako PH !!! Szczególnie w sekcji procter & gamble ...

Junior

Firma nie powinna funkcjonować pod każdym względem. Notoryczne wykorzystywanie z zastraszaniem ze jakiegoś gówna nie sprzedaż. Całym zarządem powinny się odpowiednie organy administracji zająć. Przestrzegam wszystkich.

Romec
@Junior

Zgadzam się to jeden wielki szfindel

Ly...x

Powiem krótko gow..o jakich mało

Maja

@Lysy, ważne, że zdecydowałeś się pozostawić wpis na tym forum. Wynika z niego, że jesteś pracownikiem magazynu. Czy w związku z tym mógłbyś napisać jakie warunki zatrudnienia zostały przyporządkowane do Twojego stanowiska? Twoja wypowiedź na ten temat zainteresuje osoby, które chciałyby w Polska Grupa Drogeryjna również podjąć pracę w magazynie.

Maja

@Były. jak długo współpracowałeś z Polska Grupa Drogeryjna? Jak wyglądała Twoja praca w tym miejscu? Co bezpośrednio przyczyniło się do kształtu opinii jaką masz odnośnie do tego pracodawcy? Każda uwaga będzie cenna dla innych użytkowników aktualnie poszukujących zatrudnienia.

Były
@Maja

Maju, administratorko forum, jak mawiał klasyk: "nie chce mi się z Tobą gadać" ;)

Były

Skoro tak negatywnie wypowiadają się na tym forum pracownicy PGD to dlaczego jeszcze tam pracujecie? Szczekać na forum każdy potrafi, ale postawić się kierownictwu to już żaden. Pracowałem tam jakiś czas i zdążyłem poznać stamtąd wiele osób. Mało to było takich, co za rogiem pomstowało na W.S; ale jak przyszło co do czego to "tak, tak panie kierowniku, oczywiście panie kierowniku". P.S. Nigdy wcześniej nie pracowałem w gorszej firmie. Taka jest moja prywatna opinia. Pozdrawiam kołchoz ;)

Maja

Czy wśród Was są osoby, które pracowały lub pracują w Polska Grupa Drogeryjna na stanowisku doradcy handlowego zespołu drogeryjnego? Taka osoba poszukiwana jest aktualnie w tej firmie. Czy moglibyście pozostawić swoje opinie dotyczące specyfiki pracy na tym stanowisku? Jakie plusy moglibyście jej wymienić? Czy aplikowalibyście?

Maja

@Emil, rozumiem, że ta sytuacja, o której napisałeś w swoim poprzednim poście sprawia, że nie masz pozytywnego zdania o Polska Grupa Drogeryjna jako pracodawcy. Może powinieneś spróbować kwestię zapłaty za nadgodziny wyjaśnić bezpośrednio z pracodawcą? A może już to zrobiłeś? Zachęcam Cię do wypowiedzi.

Emil
@Maja

Maju ale pracodawca zawsze ma swoje wytłumaczenie czyli Pan Kierownik WS zawsze mówił nie ma problemu zaokrąglajcie sobie nadgodziny ale składa się liczę wam za 8godzin czyli jak pracujesz 12h to oni liczy tylko składanie za 8h czyli wiadomo prania będzie niższa więc albo nadgodziny albo premia i taki jest tam właśnie szantaż zawsze kierownik WS wygra

Maja

@Andrzej, co w takim razie skłoniło Cię do podjęcia współpracy z Polska Grupa Drogeryjna jeżeli twierdzisz, że warunek finansowy jest niesatysfakcjonujący, jaki proponuje ten pracodawca? Może w takim razie występują jakieś plusy wynikające z pracy w tym miejscu? Zachęcam Cię do pozostawienia wypowiedzi na ten temat.

Emil
@Maja

Tak występują plusy jak pracuje się w PGD że wychodzisz 5:40 a wpisujesz się do 5:00 czyli 40min zabrane złodziejstwo ale jak to mówi kierownictwo oddamy wam to 40min tylko nigdy nie zostaje oddane cóż jednym słowem to jest zlodziejstwo

Presja i zastrasznie jakim gówna z marki własnej ..... ludzie nie kupujcie tego szajsu to woładnie o pomstwe wciskać komuś taki (usunięte przez administratora) i jeszcze wymagają. ... firma dno... słabe zarobki presją i ciągle telefony .... a ta kierowniczyna z tarnowa to nie ma wokół zielonego pojęcia o podejściu nie tylko do kupców ale i tez pracowników

Maja

@Junior, czy jesteś w stanie w bardziej szczegółowy sposób przedstawić warunki zatrudnienia? Piszesz, że pracownicy są zastraszani, to dość poważne oskarżenie, to poważne oskarżenie.

Wodę w kiblu ? To wypas mają. Kierownictwo Tarnów nadaje się tylko do trzepania worków po cemencie. Tamtejszy oddział i ich układy należałoby skrupulatnie rozliczyć. Jak ktoś chce mogę dowody przesłać.

bosss
@Andrzej

Możesz wysłać na priv te dowody pooglądamy z chęcią. bosss6@wp.pl

Maja

@Gucio, a czy pracownicy hali mają stały dostęp do wody? Przy wysokich temperaturach powinni otrzymywać płyny. Może masz jeszcze jakieś spostrzeżenia, które będą istotne dla osób starających się o pracę w firmie?

mag

Maja wode w kiblu

Maja

@Mag, czy jesteś obecnie zatrudniony w firmie? Możesz przedstawić kilka konkretów na temat tego pracodawcy? Co sądzisz o atmosferze panującej wśród pracowników? Może w ostatnim czasie zauważyłeś jakieś zmiany?

Gucio
@Maja

Owszem zmiany są zwłaszcza na hali jezeli w zimie było zimno to teraz dla odmiany jest duszno a bramy nie otworza bo ludzie by pouciekali

DOMINIKA

Firma do niczego. Prędzej czy później właściciel ją sprzeda. Sugeruje, by odpowiednie służby zajęły się zarządem. JEST CO ODKRYĆ:)

Bosss
@DOMINIKA

A można odkryć ciekawego na zarząd?

Roman
@Bosss

Warszawa tez ma za uszami i to sporo tylko zarząd nic o tym nie wie ,służby państwowe miałyby co tam robić

Mag
@Roman

Zgadza się, doją równo !

Maja

Czy Polska Grupa Drogeryjna to pracodawca, którego z czystym sumieniem możecie polecić? Czy oferuje zniżki pracownicze, zapewnia dostęp do benefitów? Czy osoby bez doświadczenia także mają szansę na zatrudnienie? A może jest przyjazna niepełnosprawnym? Wszystkie informacje mogą się przydać potencjalnym kandydatom.

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Drogeryjna - Kraków

• Jak się pracuje w Polska Grupa Drogeryjna?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Grupa Drogeryjna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Grupa Drogeryjna?

Polska Grupa Drogeryjna