Opinie o Polska Grupa Drogeryjna w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polska Grupa Drogeryjna. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polska Grupa Drogeryjna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Drogeryjna w Kraków

marek poz

Czy mam przyjemność z szarą eminencją Gosia w oddziale Poznań? Jeśli tak to proszę nie oceniać innych pod kątem swojego zaangażowania w pracy. Ocena rynku kosmetycznego również chyba nie wynika ze znajomości pracy w terenie? Za biurka świat wygląda zupełnie inaczej. Pozdrawiam Serdecznie

Komplex Torus skrót od KT.

marek poz

z tego co wiem od koleżanek z dok poznań to minimalna krajowa, plus jakaś marna premia, ale ponoć coraz bardziej irytująca jest pani kierownik z poznania, sama ponoć zarabia 4500 netto plus samochód służbowy, więc potrzeb swoich podwładnych nie rozumie, ale jeśli masz zamiar zatrudnić się dla umowy o prace, a potem zajść w ciąże, to idealna firma.

kamil

a skróty imienia i nazwiska tej pary z Wawy podasz a KT to co to takiego ???

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Polska Grupa Drogeryjna? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

A czy w oddziale w Wawce nadal pracuje najsłynniejsza para złodziei Bonnie i Clyde co rabowali KT na setki tys złotych?

andrzej

Kierownik z Tarnowa obiecuje klientom gruszki na wierzbie a w rzeczywistości jak pojawi się problem to umywa ręce. ... wulgarny (usunięte przez administratora) za grosz kultury nie posiada

agat 123

witam, jestem z poznania, mam pytanie, jak się pracuje w pgd w dziale obsługi klienta, słyszałam że atmosfera nieciekawa, pani kierownik wymagająca, a pieniążki marne??

anonim 7

(usunięte przez administratora) razem z zygmuntem towar "załatwiacie",tak sie dzieje w wawie

oki

zygmunt ty stary rowerze!!!

fb

marek z krk dowiedziales sie prawdy ???

nadzieja

ja nie widze żeby nowe ogłoszenia od nich się pojawiały, mam nadzieje, że niedługo coś dadzą nowego

anna

tarnów potrzebuje nowego kierownika czy tam koordynatora oddziału

rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ok to jest od 3500 w góre, na które robią biali murzyni6

marek poz

Może inne oddziały PGD wezmą udział w dyskusji? Co tam w Warszawie, Poznaniu, Lublinie, Bydgoszczy? Może gdzieś jest ok?

Pokemon
@marek poz

W Bydgoszczy nędza, ale najprawdobodobniej zwalniają przedstawicielkę, która pracuje 2 lata na regionie. Dowiedz się, czy nie szukają kogoś

andrzej

jak ktoś chce do (usunięte przez administratora) to składać aplikacje.... których i tak nikt nie czyta .... zrobią wam gale albo pseudo szkolenie firmowe gdzie się zbierze cała masa peda...w z zespołem kombi a potem oczekują 300% wyników za psie nagrody... jednym słowem firma dziad

owszem moze i pgd ma wyniki ale jakim kosztem !!! tyranie o jakim w innych oddzialach nie maja pojecia chyba ze ogladaja wiadomosci z azji lub korei ale gora zbiera premie i jest ok.

usunięcie pana G.J moze tylko polepszyc obroty i sytuacje w nowym saczu ... pozdtrawiam i nikomu nie zycze tu pracowac

akualny pracownik

owszem czesto sobie pala papieroski ale za to w towarzystwie szanownych panow kierownikow nie wspominajac o sprawdzaniu ktore czasami wyglada tak ze nie ma zadnego sprawdzajacego bo sobie pala o dowolnej porze.

Pracowałem tam 5 miesięcy czyli dopóki nie znalazłem pracy do zaakceptowania. Najdłużej pracowałem a raczej zap... tam od 21.00 do 11.00, pracą to nazwać trudno. Ktoś pisał, że jak w kopalni i ma dużo racji. W klatce mają większe normy ale towar lekki i pod ręką w miarę. W magazynie masakra, pozycje są małe a towaru schodzi dużo lub bardzo dużo więc szybko się kończy. Możesz mieć nawet 5 kwitów nieskończonych bo do wszystkich czegoś Ci brakło i nie mogą być sprawdzone. Jeden wózkowy do ładowania ciężarówek a drugi na hali. Jak Ci brakło czegoś to może Ci łaskawie zdejmie, no chyba że akurat pali albo gdzieś poszedł, organizacji pracy za grosz. To się trzyma całości tylko dlatego, że magazynierzy się zażynają fizycznie i kierownicy Cię poganiają. Aha! Najważniejsze! weź ze sobą wodę z domu bo galony są przed kantorkiem, tylko dla p. Janka!

prac wawa

heja,powiedzcie czy pan A.W. dalej robi loda i wchodzi w d.. po samą szyje panu Z.M w oddziale w warszawie???

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Drogeryjna - Kraków

• Jak się pracuje w Polska Grupa Drogeryjna?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Grupa Drogeryjna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Grupa Drogeryjna?

Polska Grupa Drogeryjna