opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

METRO Global Solution Center

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 315 ocen
Opinie(590)
Dodaj opinię
Aktualności(49)

Opinie(590)

Dodaj opinię
Aktualności(49)
Logo
  • Kim jesteśmy
  • .
  • Misja i wartości
  • .
  • Proces rekrutacji
  • .
  • Na co możesz liczyć
  • .
  • Liczymy na Ciebie

Kim jesteśmy

Misja i wartości

Proces rekrutacji

Na co możesz liczyć

Liczymy na Ciebie

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Szczecin
  • Stargard
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Szczecin
  • Ustowo
  • Mierzyn
  • Ostoja
  • Rajkowo
  • Przylep
  • Warzymice
  • Bezrzecze
  • Przecław Osiedle Zielone Pole
  • Kurów
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Szczecin
  4. /
  5. Opinie o METRO Global Solution Center sp. z o.o.

Opinie

Opinie o METRO Global Solution Center Szczecin

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8
    • 9

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o METRO Global Solution Center sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    patryk

    02.08.2016 18:54

    Inne

    Witam serdecznie dział HR Jestem osobą bardzo komunikatywną i wesołą pełną humoru , szybko się uczę . Posiadam 10-letnie doświadczenie w księgowości e bardzo dużej Szczecińskiej firmie ( kilkanaście magazynów towarowych oraz usługowych ) od 5 lat czasami zastępuje głównego księgowego przelewy itp. ( bardzo dobra znajomość pełnej księgowości oraz branży FMCG ) wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość ) tylko język angielski słabo -komunikatywnie (na studiach miałem i od roku się uczę prywatnie ) czy mam szanse dostać się do was do pracy ?
    Company logo
    METRO Global Solution Center sp. z o.o.

    02.08.2016 12:50

    Pracodawca

    @madzia: Tak, wykształcenie wyższe nie jest konieczne, jeśli masz doświadczenie i znasz dobrze język angielski, a dodatkowy język obcy to dodatkowy atut. Zapraszamy do aplikowania! @xyz: jak najbardziej możesz spróbować swoich sił w rekrutacji. Umiejętności językowe plus kurs SKWP to dobra podstawa na początek. Pozdrowienia, Zespoł HR
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.07.2016 22:45

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    JJ

    01.08.2016 20:15

    Inne

    Wypłata zawsze na czas. Tak jak rozliczenie delegacji itp.
    ReviewUserIcon
    monia

    31.07.2016 19:05

    Inne

    czy po każdym kierunku można dostać pracę, jeżeli zna się języki?
    ReviewUserIcon
    xyz

    31.07.2016 16:38

    Inne

    A ja mam wykształcenie medyczne i pracowałam w szpitalu, ale chciałabym się przekwalifikować, znam angielski i niemiecki, mam kurs I stopnia skwp? Czy miałabym szanse dostać się do tej firmy czy dać sobie spokój, bo mnie wyśmieją za medyczną uczelnie?
    ReviewUserIcon
    pracownik metro

    08.09.2016 16:24

    Inne

    Osoby z znajomością jezyków obcych są zawsze mile widziane
    ReviewUserIcon
    Xyz

    31.07.2016 14:51

    Inne

    A jeżeli ja mam wykształcenie medyczne,pracowałam w szpitalu, ale zrobiłam kurs I stopnia księgowości w skwp i znam dobrze angielski i niemiecki to mam tu czego szukać czy dać sobie spokój, bo i tak mnie wyśmieją ? ☺ Chciałam się przekwalifikowac
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.07.2016 10:30

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    rafi

    29.07.2016 18:08

    Inne

    Dobrych specjalistów???? Człowieku ogarnij się tam każdy kto siedział gdzieś w księgowości pół roku to na luzaku daje rade !! Praca jest bardzo prosta !! Ludzie przychodzą i zaraz odchodzą do lepiej płatnej .
    ReviewUserIcon
    paulina

    28.07.2016 21:22

    Inne

    witam wiecie jakie pytania na rozmowie są i jak długo po angielski i coś na temat testów . pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    paulina

    28.07.2016 19:49

    Inne

    Powiedzcie jakie są realne zarobki netto na poszczególnych stanowiskach i o co pytają na rozmowie oraz jakieś przykładowe pytania z testu . pozdrawiem
    ReviewUserIcon
    Monikamonika

    08.08.2016 22:43

    Inne

    (usunięte przez administratora) Na rozmowie po angielsku, pytania o dotychczasowe doświadczenie zawodowe, plany, motywacje, a także o hobby i zainteresowania. Ale już dokładnie nie pamiętam.
    ReviewUserIcon
    Jagódka

    27.07.2016 21:24

    Inne

    Generalnie jak ogarniesz "jeżeli" (if), "wyszukaj pionowo" (vlookup) oraz tabele przestawne (pivot) to sobie poradzisz. Na początku są dodatkowe szkolenia z tego dla kompletnie zielonych, więc bez strachu. Od bardziej zaawansowanych rzeczy typu makra jest w firmie specjalny dział magików, którzy się tym zajmują, wystarczy im powiedzieć co chcesz i patrzeć jak czarują w excelu :)
    ReviewUserIcon
    Edyta

    24.07.2016 14:07

    Inne

    Ok, dziękuję, to na poziomie formuł JEŻ., WYSZUKAJ.PIONOWO, tabele przestawne czy jednak więcej zaawansowane?
    ReviewUserIcon
    Edyta

    24.07.2016 13:01

    Inne

    Czy przeprowadzają test szczegółowy odnośnie rachunkowości i test z Excela?
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.07.2016 22:29

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Czesław

    31.07.2016 07:39

    Inne

    Czyli, co ? Rozwijasz karierę za !! 2000 czy mniej?
    ReviewUserIcon
    Migotek

    02.08.2016 19:02

    Inne

    A tak, rozwijam karierę w Metro, a ty dalej szukaj wiatru w polu. Kto wie, może za chwilę zrobią Cię jakimś CFO, albo innym managerem. Chcieć to móc, a przynajmniej tak mówią. "Mnie wystarczy tylko być, jakie to genialne"
    ReviewUserIcon
    aga

    20.07.2016 11:10

    Inne

    senior z komunikatywnym angielskim i z 5 letnim doświadczeniem na pełnej księgowości (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    madness

    20.07.2016 08:43

    Inne

    Patrzyłam na te ogłoszenia w pupie, tylko że tam są takie z nietypowymi językami - ukraiński albo serbski. A z tego co wiem od znajomych to za języki obce płaca więcej także cieżko sie do tego jakos wprost odnosić, no ale punkt jakiś zaczepienia jest.
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.07.2016 09:52

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    employee

    18.07.2016 20:50

    Inne

    oferta pracy na pupie w szczecinie jest zobacz sobie wynagrodzenie jest podane .
    ReviewUserIcon
    natalia

    17.07.2016 20:47

    Inne

    Jak jest wyjazd to (usunięte przez administratora) pracownik musi opłacić sobie hotel i podróż jedzenie na czas wyjazdu czy firma załatwi nocleg i obiady i za to dodatkowo płaci ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.07.2016 11:06

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    marcin

    17.07.2016 19:35

    Inne

    (usunięte przez administratora) . Tak czy jak ta rotacja pracowników przeraża w takiej firmie a Szczecin mały jest .
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.07.2016 19:53

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Dobry Duszek

    14.07.2016 23:27

    Inne

    Szanse masz, nawet ogromne, ale nie masz wrażenia, że to byłby bardzo poważny krok w tył w Twojej karierze? To dobra praca dla studentów i świeżo upieczonych absolwentów, z takim doświadczeniem raczej startuj na stanowiska kierownicze do firm produkcyjnych. Znając życie bardzo szybko miałbyś wrażenie, że jesteś "underemployed" i pewnie byś odszedł po kilku miesiącach. Lepiej oszczędzić i sobie i organizacji zachodu :-)
    ReviewUserIcon
    kenny

    13.07.2016 08:32

    Inne

    Ludzi z niemieckim często wysyłają na wyjazdy no i tak trzeba podpisywać lojalkę.Pensja mocno taka sobie.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w METRO Global Solution Center?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - METRO Global Solution Center sp. z o.o.

    Pl. Brama Portowa 1 70-225 Szczecin

    NIP:7010305590

    KRS:0000390325

    https://www.metro-gsc.pl/
    Branże: Hosting, domeny i Cloud

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    krystian

    11.07.2016 21:21

    Inne

    Proszę powiedzcie czy warto tam iść do pracy z dużym doświadczeniem bo słyszałem dużo opinii że ta praca jest monotonna i osoba która ma duże doświadczenie przestanie się rozwijać .
    ReviewUserIcon
    Justyna

    11.07.2016 20:20

    Inne

    Czy ktoś mi powie jak to jest z tymi wyjazdami za granicę. Ktoś mi powiedział, że niektórzy muszą obowiązkowo co kilka tygodni wyjeżdżać do pracy za granicę ale zanim wyjadą to ludki muszą napisać pismo, że to nie pracodawca ich wysyła a że to te ludki same proszą o wysłanie ich - (usunięte przez administratora) . Prawdopodobnie jak pracownik nie wytrzyma tempa albo nieodpowiednia szefowa ich wykończy to przy odejściu pracownik musi zwrócić firmie kilka lub więcej tysiączków. Jeśli jest to prawda to byłabym wdzięczna za informację.
    ReviewUserIcon
    księgowy

    11.07.2016 20:30

    Inne

    Nie, to bujda. Ktoś Cię źle poinformował.
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.07.2016 16:06

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Małgorzata

    11.07.2016 16:15

    Inne

    witam ogólnie na początku na księgową później starsza księgowa jak kształtują się wynagrodzenie ( można podać w widełkach bo na pewno tam są ) Pozdrawiam i dziękuję .
    ReviewUserIcon
    Małgorzata

    11.07.2016 16:00

    Inne

    Witam serdecznie czy wynagrodzenie rzędu 5 tyś brutto jest tam realne ( na okresie próbnym ) dla osoby z 10-letnim stażem na pełnej księgowości wykształceniem wyższym kierunkowym + studia podyplomowe oraz komunikatywny językiem angielskim . Proszę o poważne odpowiedzi i z góry dziękuję .
    ReviewUserIcon
    Spec

    11.07.2016 17:40

    Inne

    Jedynie na stanowisku seniorskim
    ReviewUserIcon
    MARTA

    11.07.2016 21:39

    Inne

    witam kiedyś była oferta na PUP-ie w szczecinie (usunięte przez administratora)Teraz jak jest rotacja to powinno być trochę więcej ( język angielski komunikatywny B1 w zupełności wystarczy jak ktoś ma duże doświadczenie to schodzą z oczekiwać językowych bo są kursy w siedzibie firmy po godzinach które firma dofinansowuje )
    ReviewUserIcon
    Żuczek

    11.07.2016 13:27

    Inne

    Ciesz się, że was warstawmi nie układają, żebyście mniej miejsca zajmowali :P
    ReviewUserIcon
    kogut

    11.07.2016 07:20

    Inne

    Firma wydaje pieniądze na jakieś bzdurne pomysły, żeby zmotywować pracowników, po czym przestawiają biurka w taki sposób, że nie można przejść miedzy nimi. W taki sposób uświadomili wszystkich pracowników, że są nie wartymi kurami na grzędzie.
    ReviewUserIcon
    paweł

    10.07.2016 13:12

    Inne

    czy język A2 ( od 2 lat się uczę ) powinien wystarczyć mam wyższe wykształcenie oraz 5-letnie doświadczenie na pełnej księgowości ( czy firma jest w stanie zejść z wymagań językowych jak ktoś jest biegły z rachunkowości ? do 22 sierpnia mam jeszcze tylko 2 tygodnie wypowiedzenia póżniej będzie m-c czy poczekają tyle na mnie? ile tra okres rekrutacji od wysłanego cv ?) Proszę o odpowiedz
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.07.2016 11:13

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Annnnnn

    10.07.2016 12:03

    Inne

    Accountant to co najmniej dwa lata doświadczenia w księgowości. Angielski B1 jest ok już - ważne żeby się umieć swobodnie w miarę dogadać z klientem, bo na co dzień będziesz wymieniać kupę maili oraz okazjonalnie rozmawiać telefonicznie lub na wideokonferencjach.
    ReviewUserIcon
    rafał

    09.07.2016 21:02

    Inne

    HO HO HO HO HO dzieje się !!! dobrze że odrzuciłem waszą ofertę pracy po rozmowie kwalifikacyjnej - na minę bym wlazł !! Brak doświadczonych TL oraz POTĘŻNA ROTACJA to tam porządek na kontach księgowych ( WN , MA) na pewno bardzo fajny jest .
    ReviewUserIcon
    ala

    09.07.2016 20:34

    Inne

    Do osób które pracują bądź pracowały w firmie. Metro zajmuje się księgowością polską czy niemiecką?
    ReviewUserIcon
    xay

    09.07.2016 22:26

    Inne

    ala - księgowością różnych krajów europejskich, czyli polską, niemiecką, hiszpańską, i wieloma innymi. Praca głównie na międzynarodowych standardach rachunkowości.
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.07.2016 19:27

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ciocia dobra rada

    09.07.2016 21:28

    Inne

    Kolego (a może koleżanko?) obserwatorze, uważaj co piszesz, albowiem ktoś może uznać, że oskarżenia o mobbing nie są śmieszne i że godzi to w dobre imię organizacji. Internet nie jest tak anonimowy, jakby się mogło wydawać.
    ReviewUserIcon
    Paula

    09.07.2016 14:48

    Inne

    @ Kamila 2016-07-09 01:16:43 A czym się zajmuje ten team TP & ICF w którym ta ''fajna'' TL jest? Ja chciałabym startować do działu AR (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    amar

    09.07.2016 16:26

    Inne

    Paula wystarczy tu na goworku zerknac w oferty pracy, jest opis accountanta tp&icf. Ogloszenie na m.in. AR jest osobno, wiec raczej inny dzial. W AR jest tam raczej fajnie podobno. @hui - wystarczy poczytac wyzej, to widac, o czym mowi Paula. Jak widac jednak sprawdza sie to, ze zalezy gdzie trafisz - firma moze ogolnie spoko, ale kwiatki sie zdarzaja.
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.07.2016 12:50

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Korposzczur

    09.07.2016 15:26

    Inne

    Zgadzam się z Tobą, że TL z korpsa nie poradziłby sobie na stanowisku GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO w firmie produkcyjnej, ale to nie jest jego zadanie. TL ma zarządzać procesami i ludźmi. Ma być specjalistą od rachunkowości korporacyjnej i lean managementu. Czy TL, którzy są w Metro to potrafią? Większość na pewno nie. Są jednak tacy, którzy się starają, tylko mają nadal za mało doświadczenia. Większość TL jest rekrutowana wewnątrz, myślę że to bardzo dobry ruch, bo znają procesy i są w nich biegli. Zapewne jeszcze wiele muszą się nauczyć o zarządzaniu. Natomiast jedno jest pewne dają z siebie wiele, bo też kiedyś byli na dole. TL z zewnątrz są różni, Ci co są dobrzy i zobaczyli co się dzieje już dawno uciekli. Ci co zostali, to albo posiadają już doświadczenie i sprawnie zarządzają, albo, niestety, lecą najmniejszą linią oporu, bo wiedzą jak pracować by się nie narobić i ślizgać się z miesiąca na miesiąc. We wszystkich przypadkach najgorsze jest to, że brakuje im siły przebicia, bo management traktuje wszystkich (poza swoimi pupilkami) jak tanią siłę roboczą od brudnej roboty i tutaj nie ma znaczenie czy ktoś jest TL, konsultantem, księgowym czy sprzątaczką. Jednego jestem pewien, jeżeli DGS ściąga pracowników z Metro, a i zdarza się, że robi z nich TL, to nie sadzę, żeby była potrzebna dużo większa wiedza do obsługi procesów w DGSie. Co więcej, wielokrotnie zdarzało się, że pracownicy z Metro byli zwalniani bo sobie nie radzili, a DGS ich przyjmował. To jednie pokazuje, że DGS ma coś czego Metro nigdy nie będzie miało - doświadczonych i sprawnych Managerów, którzy potrafią ułożyć procesy czy skłonić klienta do przyjęcia standardowych rozwiązań.
    ReviewUserIcon
    JA TEŻ ZNALAZŁAM

    11.07.2016 19:53

    Inne

    Ciekawe dlaczego jest taka rotacja w tej firmie? TO PRZECIEŻ ŹLE ŚWIADCZY O FIRMIE. OD DOBREGO PRACODAWCY DOBRZY PRACOWNICY NIE ODCHODZĄ. A gdyby Ci pracownicy nie byli dobrzy w tym co robią to nie znaleźliby pracy u konkurencji, która płaci 2 x więcej. A ZNALEŹLI ;-)
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.07.2016 09:30

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    xay

    09.07.2016 16:57

    Inne

    Kinga: wynagrodzenia dla juniorów nie są złe (podobnie jak wszędzie rynkowo), ale o tyle fajniej, że firma płaci więcej jak się zna chociaż średnio niemiecki albo inny język poza angielskim.
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    08.07.2016 22:24

    Inne

    Praca może być, z pieniędzmi to zależy. Wszystko zależy od tego gdzie trafisz. W środkach trwałych albo w intercompany przez pół miesiąca nie wiesz co ze sobą zrobić i świrujesz przy biurku. Bo przecież nikt nie widzi jak bardzo zdychają z nudów... W innych działach bywa różnie ale da się żyć. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    marcin

    08.07.2016 18:08

    Inne

    Witam powiedzcie ile może zarobić księgowy z 7-letnim doświadczenie na pełnej księgowości z komunikatywnym angielskim(wykształcenie kierunkowe + studia podyplomowe ) .Bo rozważam złożyć tam swoje CV i się zastanawiam czy warto .
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.07.2016 23:05

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Stachanowiec

    08.07.2016 08:09

    Inne

    Zastanów się, bo możesz trafić z deszczu pod rynnę
    ReviewUserIcon
    Paula

    07.07.2016 22:26

    Inne

    A jak tam z atmosferą w pracy? Ludzie są zawistni, wredni czy raczej mili i chętnie pomagają nowym pracownikom ?
    ReviewUserIcon
    Marta

    07.07.2016 22:48

    Inne

    Jako że firma liczy już ponad 200 osób wiadomo, że wiele zależy od tego do jakiego teamu się trafi(usunięte przez administratora), ale na podstawie mojego doświadczenia powiedziałabym, że ludzie są super i pracuje się w bardzo przyjemnej i przyjacielskiej atmosferze. Zawsze ktoś pomoże, nakieruje na odpowiednie rozwiązanie, bez zawiści i fałszywej uprzejmości. Wprawdzie już od jakiegoś czasu tam nie pracuję, ale zespół wspominam bardzo pozytywnie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.07.2016 20:51

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    xay

    05.07.2016 23:35

    Inne

    eyes, są benefity, chyba wszystkie takie jak w większości korporacji - karta sportowa, opieka medyczna, jakieś dodatkowe tematy plus dofinansowanie nauki języków. Na stronie sporo jest o tym napisane.
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.07.2016 18:13

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    xay

    04.07.2016 21:52

    Inne

    madzia, generalnie tak jak ktoś wspomniał wcześniej, jasne że część osób się zwalnia (albo uciekają od danego lidera, albo mają inne powody - ogólnie w każdym ssc/bpo zawsze rotacja będzie), ale też pracowników jest coraz więcej, także część ofert to kwestia powiększania się zespołów i nowych procesów. Może w końcu jakoś to poukładają, żeby w najbardziej obciążonych zespołach nie musieli tyle tyrać :)
    ReviewUserIcon
    Marta

    07.07.2016 23:01

    Inne

    Duże korpo to wiadomo, że będzie rotacja i ludzie będą się zwalniać. Ja też się zwolniłam, ale w moim przypadku była to chęć większej samodzielności i odpowiedzialności, no i zarobki w Metro nie są jakieś super. Ale są osoby, którym praca tam na dłuższą metę odpowiada.

    Zostaw merytoryczną opinię o METRO Global Solution Center sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.